Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10405
 • 359-06557
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
24 529,90 Kč * 27 254,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 10x User CAL
Systém  SQL Server 
CAL User CAL
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky


Pro přístup k Microsoft SQL Server 2017 Standard edici je v případě serverového/CAL licencování kromě serverové licence vyžadována i klientská přístupová licence, např. ve formě User CAL , s níž konkrétní uživatel získá svá osobní přístupová práva k SQL Server. Důvodem je, že při této variantě licencování serveru SQL 2017 nejsou uživatelská práva součástí licence serveru, takže je nutné je zakoupit zvlášť ve formě User CAL licence pro uživatele. Uživatel je tedy oprávněnpřistupovat k  SQL Server pouze prostřednictvím tohoto,volba koncového zařízení je volná.

V případě dalších dotazů týkajících se produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"

10x User CAL pro MS SQL Server 2017 - levnější jako použitý software

Pro přístup k Microsoft edici SQL Server 2017 Standard je v případě serverového/CAL licencování kromě serverové licence nutná i klientská přístupová licence, např. ve formě User CAL : díky ní získá deset konkrétních uživatelů svá osobní přístupová práva k SQL Server. Důvodem je, že při této variantě licencování serveru SQL 2017 nejsou uživatelská práva součástí licence serveru, takže je nutné je zakoupit samostatně ve formě licence User CAL licence pro uživatele. Uživatel je tedy oprávněn přistupovat k SQL Server pouze prostřednictvím tohoto serveru, volba koncového zařízení je volná.

User CALs pro SQL Server 2017 jsou k dispozici na adrese Wiresoft jako použitý software, a jsou tak cenově výhodnější než nové nabídky; navíc mají tu výhodu, že jsou v obchodě k dispozici i jako jednotlivé licence. Tyto použité User klientské přístupové licence pro SQL Server 2017 se funkčně neliší od nepoužitých licencí dostupných v oficiálním Microsoft volume licensing programu.

Používejte funkce MS SQL Server Standard 2017 s použitou licencí User CAL

Oproti předchozí verzi obsahuje SQL Server 2017 Standard Edition nejen některé optimalizace, ale také mnoho nových vlastností a funkcí, a nabízí tak i menším či středním firmám flexibilní možnosti využití příslušných dat, např. pro ERP a další systémy pro řízení zboží, a navíc komplexní ochranu proti neoprávněnému přístupu - to vše je jim k dispozici s použitým User CAL .

Tato výkonná verze datové platformy Microsoft má všechny databázové, reportovací a analytické funkce potřebné pro splnění typických současných podnikových požadavků na výkonný relační databázový systém Management. S licencí User pro klientský přístup k SQL Server 2017 je nyní k dispozici Python spolu s pokročilou analýzou v databázi pomocí R, včetně možností interaktivní vizualizace. Navíc mnoho vylepšení výkonu, včetně Master Data Services (MDS) a Reporting Services (SSRS), stejně jako následujících funkcí:

 • Další funkce databázového stroje se zvýšeným výkonem díky sestavám CLR
 • Adaptivní spojení pro adaptivní zpracování dotazů
 • Vylepšená služba SQL Server Analysis Services (SSAS) s novými možnostmi instalace pro tabulkové modely
 • Získání dat pro dotaz Power Query
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) nabízí optimalizované škálování včetně podpory vysoké dostupnosti a zjednodušené spouštění na více počítačích
 • Použití systému Linux
 • Použití aplikací Java s ovladačem pro připojení k databázi Java
 • SQL Server Machine Learning Services nahrazuje předchozí SQL Server R Services, včetně podpory jazyka Python

Co se používá User CALs pro SQL Server Standard -Edition 2017?

Použité User CALs , nabízené na Wiresoft, nemají žádné rozdíly ve funkčnosti oproti dosud nepoužité licenci, pokud uživatelé využijí Services SQL Server 2017 Standard-Edition. Při licencování na server/CAL však mohou zejména malé a střední podniky při nákupu použitého softwaru ušetřit:

Licencování SQL Server 2017 Standard se serverovými licencemi Plus CALs

V licenčních podmínkách Microsoft je licencování SQL Serveru 2017 se serverovou licencí Plus User CALs pro edici Standard jako alternativní možnost: tento licenční model se nazývá licencování Server/CAL. Na rozdíl od alternativního licencování založeného na Core se skládá z licence SQL Serveru a doplňkových klientských přístupových licencí pro příslušné User (nebo jednotlivá koncová zařízení): Proto každý server User, který chce mít přístup k instanci SQL Server, potřebuje vlastní přístupovou licenci (User CAL). V licenci serveru jsou již zahrnuty dva CALs, které jsou však vybaveny výhradně administrátorskými právy a nejsou určeny pro běžný User!

Pouze běžný User CAL opravňuje uživatele k používání typických nástrojů a aplikací SQL Server Standard Edition 2017. Tato licence pro klientský přístup User nezahrnuje žádný další software, který by bylo třeba nainstalovat, ale pouze přístupová práva v prostředí klient/server pro SQL Server 2017 Standard.

Je třeba dodržet kompatibilitu verzí User CALs s licencí SQL Serveru

S User CAL pro SQL Server 2017 získá koncové zařízení nejen přístupová práva pro SQL Server 2017, ale tato práva zahrnují také práva k používání starších verzí SQL Server, např. 2016 (downgrade). Naopak uživatel s User CAL pro SQL Server 2017 však nemůže přistupovat k vyšší verzi SQL Server, například 2019 (upgrade). Proto byste při nákupu User CALs pro SQL Server měli vždy věnovat pozornost kompatibilitě přístupové licence s licencí konkrétního serveru. Wiresoft nabízí v softwarovém obchodě také použité User CALs pro předchozí a následné verze SQL Server 2017!

Proč Microsoft nabízí alternativní možnost licencování s CALs pro edici SQL Server 2017 Standard?

Pro Standard edici SQL Server Verze 2017 nabízí Microsoft kromě Core-založených licencí také CAL-založené licencování uživatelů nebo koncových zařízení jako alternativu. Tato forma licencování přístupu k serveru SQL zohledňuje potřeby malých a středních podniků, jejichž serverová kapacita je často nižší, protože jsou často vybaveny pouze jedním serverem Core (nebo dvěma), který však pro jejich potřeby postačuje. Pak je licencování serveru/CAL obvykle levnější než licencování Server podle jader.

Pro tento licenční model Microsoft jsou kromě licence SQL Server nabízeny dva typy CAL pro přístup k SQL Server 2017 Standard:

 • SQL Server 2017 User CAL : tímto způsobem jsou přidělena vyhrazená, jediná User přístupová práva k SQL Server
 • SQL Server 2017 User CAL : tímto způsobem získáte přístupová práva k SQL Server na vyhrazeném koncovém zařízení s podporou Windows(počítač, notebook, tablet, telefon)

Co je třeba vzít v úvahu při licencování SQL Server 2017 Standard s User CALs ?

Jak již bylo zmíněno, s User CAL určitý zaměstnanec osobně obdrží přístupová práva k SQL Server 2017, může si libovolně vybrat, na kterém koncovém zařízení s podporou Windows je bude používat. Po registraci tohoto uživatele již nelze jeho práva přenést na jiného uživatele User. Stejně tak není možné použít User CAL jako Device CAL , tj. změnit typ. Tato omezení týkající se licencování serveru User CALs mají zabránit nesprávnému přístupu k serveru SQL Server ze strany neoprávněných uživatelů nebo uživatelů třetích stran User. Licencování serveru/CAL proto také zajišťuje bezpečnost nebo ochranu společností a jejich dat.

Jaké jsou výhody User CAL pro SQL Server 2017 Standard?

Licence User CAL pro SQL Server se v zásadě svými právy neliší od licence pro klientský přístup založené na Device. Speciální možnosti nebo výhody User CAL se projevují především v typu přístupů SQL Server, které jsou ve firmě typické nebo časté.

Licence User pro SQL Server 2017 je vázána výhradně na konkrétní osobu, ale nabízí této osobě volný výběr koncového zařízení pro přístup k SQL Server, ale vždy pouze z jednoho počítače nebo podobného zařízení.

V porovnání s koncovým zařízením Device CAL má tedy User CAL pro SQL Server jiný rozsah použití: licencovaný uživatel není vázán místně - za předpokladu, že jím používané koncové zařízení má přístup k internetu. To znamená, že uživatel může přistupovat k SQL Server střídavě na svém pracovišti ve firmě a externě prostřednictvím notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu - například na jiném místě, na cestách nebo na Home-Office.

User CALs nové funkce pro SQL Server 2017 tak umožňují flexibilněji využívat funkce SQL Server takovým zaměstnancům, kteří jsou často na různých místech a využívají vždy dostupné počítače, aniž by byli závislí na vlastním koncovém zařízení, protože díky User CAL používají pro přístup vždy své osobní Account.

Závěr

Který typ klientské přístupové licence pro SQL Server 2017 Standard přináší uživatelům více výhod, se tedy případ od případu liší podle příslušného pracovního prostředí: počtu zaměstnanců ve vztahu k převažujícímu typu využití koncových zařízení s oprávněním k přístupu: Jakmile většina User využívá k přístupu k nabídce SQL Server různé počítače - a zejména mobilní typy, jako jsou notebooky nebo tablety - které jsou používány na různých místech User CALs větší flexibilita. Jak je však uvedeno výše, rozhodnutí o typu licence pro klientský přístup je třeba učinit před nákupem, protože User CAL pro SQL Server 2017 nelze následně změnit nebo vyměnit za jiný typ licence Device CAL vyměněny později.

Kupujte použité User CALs pro Microsoft SQL Server 2017 flexibilně v internetovém obchodě Wiresoft

User CALs pro SQL Server 2017 jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft již od 1 licence, protože na tento použitý software se nevztahují obvyklá pravidla pro objemové licence - další výhoda použitého softwaru.

Jaké jsou použité licence User CALs pro SQL Server 2017?

Všechny stránky User CALs (a také Device CALs) pro SQL Server 2017, které jsou nabízeny jako použité licence na Wiresoft, jsou běžnými přístupovými licencemi, neboť jsou nově nabízeny v licenčním programu Microsoft pro využívání specifických funkcí Server; liší se od nich pouze tím, že dříve byly součástí User-objemové licence pro SQL Server 2017, kterou nejprve zakoupila společnost a poté všechny jednotlivé User-přístupové licence, které nebyly potřeba, nebo také kompletní objemovou licenci tato společnost odprodala na Wiresoft. Objemová licence byla přitom zrušena. Objemová licence byla rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence, výsledné jednotlivé User CALs pak byly označeny jako použitý software. Jak již bylo uvedeno výše, takový použitý User-CAL je i přes toto označení stejně použitelný jako "nový", a to nejen proto, že zpravidla nedochází k opotřebení softwaru, ale především proto, že není nijak omezena jeho funkčnost ani životnost.

Jsou použité User CALs pro SQL Server 2017 bezpečné?

Použitý software, jako je User CALs pro SQL Server, má nejen jasnou cenovou výhodu pro zákazníky Wiresoft, ale také nabízí stejné zabezpečení jako nová přístupová licence - bez skrytých omezení a neidentifikovatelných rizik! Použité licence jsou vám také k dispozici okamžitě po dokončení platebního procesu prostřednictvím okamžitého stažení a okamžité aktivace licence pomocí dodaného svazkového licenčního klíče, takže i ony nabízejí obvyklou bezpečnost kupujícího.

Odkud pocházejí použité stránky User CALs pro SQL Server 2017?

Všechny licence User pro klientský přístup k SQL Server 2017 Standard edition nabízené v obchodě se softwarem Wiresoft pocházejí ze zásob licencí firem nebo organizací. Platná jurisdikce se tedy vztahuje i na ně: výslovně povoluje obchodování s Microsoft CALs jako s použitým softwarem, což bylo také několikrát potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Co pro vás jako zákazníka Wiresoft znamená nákup použitého User CALs ?

Nejen váš nákup použitých User CALs pro SQL Server 2017 nebo jiných licencí nabízených Wiresoft, ale i jejich skutečné používání poskytuje právní jistotu, protože při něm nedochází k porušení žádných právních předpisů - ani z vaší strany, ani ze strany Wiresoft.

Všechny výhody nákupu CALs for SQL Server 2017 jako použitého softwaru

User CALs pro SQL Server 2017 nebo jiné přístupové licence z Wiresoft nabízejí jako použitý software zákazníkům alternativu k nabídkám většiny ostatních poskytovatelů nových licencí, a to ze všech uvedených důvodů - také proto, že zde neexistují žádná omezení vzhledem k stupňovitosti User CALs . Proto máte při licencování služeb SQL Server svobodu volby a můžete je tak přizpůsobit skutečným požadavkům na používání ve vaší společnosti, což snižuje vaše náklady v době nákupu.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete nejen User CALs , ale také Device CALs pro SQL Server 2017 - a také přístupové licence pro další verze MS SQL Server včetně příslušných serverových licencí. Vyhnete se tak nákladům na pořízení nového hardwaru a také možným problémům s kompatibilitou kvůli nejednotným verzím softwaru.

Kromě User CALs pro SQL Server 2017 najdete v obchodě se softwarem Wiresoft také serverové licence Plus klientské přístupové licence pro další Microsoft Server software - se všemi výhodami Wiresoft použitého softwaru. V případě dotazů týkajících se vašeho licencování u User CALs pro SQL Server 2017 nebo jiný produkt Microsoft, neváhejte využít naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie