Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2021 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o množství funkcí, které umožňují také logické i obchodní matematické výpočty a použití otočných tabulek. Výsledky analýzy lze informativně a přehledně prezentovat pomocí širokého výběru typů grafů. Excel 2021 spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou pro podnikovou analýzu od Microsoft, která rovněž umožňuje přímý export dat do jiných prostředí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 jako jedna licence

Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2021 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o množství funkcí, které umožňují také logické i obchodní matematické výpočty a použití otočných tabulek. Výsledky analýzy lze informativně a přehledně prezentovat pomocí širokého výběru typů grafů. Aplikace Excel 2021 spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou společnosti Microsoft pro podnikovou analýzu, která také umožňuje exportovat data přímo do jiných prostředí.

Nastránkách Microsoft Excel 2021 je možné provádět ještě rozsáhlejší nebo složitější výpočty pomocí rozšířených vzorců a nových funkcí pro propojování a výběr dat. Důležité údaje lze barevně zvýraznit. Nové diagramy nabízejí více možností grafického znázornění.

Microsoft Excel Online, který je k tomuto účelu k dispozici, lze používat ve všech běžných prohlížečích, což umožňuje vytvářet tabulky a upravovat data v reálném čase a sdílet je s ostatními uživateli. Vylepšená podpora dotykového ovládání usnadňuje používání aplikace Excel na tabletech nebo chytrých telefonech.

Kromě toho jsou k dispozici nové nástroje, jako je kreslení volnou rukou, a vylepšené možnosti snadného vytváření přístupných tabulek a sešitů.

Využívání cloudových služeb usnadňuje sdílení dokumentů s ostatními uživateli za účelem spolupráce.

Mimochodem: Abyste mohli Excel 2021 používat v počítači nebo jiném koncovém zařízení, musí být nainstalován systém Windows 10. V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat nejen aktuální verzi Word Excel 2021, ale také jeho předchůdce a další programy Office za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného softwaru. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2021 najdete v následujícím přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace Excel ve verzi 2021

Excel 2021 obsahuje nejen vylepšení oproti předchozí verzi, ale také mnoho nových funkcí, z nichž některé byly dříve součástí pouze modelu předplatného Office 365 - ty jsou nyní k dispozici i v zakoupené verzi.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel

Pro propojení tabulek s rozšířenými dotazy byl Excel 2021 doplněn o některé nové praktické funkce:

 • TEXTOVÝ ŘETĚZEC: Na první pohled tato funkce nepřináší nic výrazně nového oproti předchozí funkci ŘETĚZEC, ale na rozdíl od ní je kratší a lze ji také snadněji zadávat. Funkce TEXT CHAIN navíc podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky. To znamená, že TEXTOVÝ ŘETĚZEC může brát v úvahu i rozsah buněk nebo celé sloupce.
 • Pomocí funkce TEXT CHAIN lze kombinovat text z několika rozsahů; jednotlivé prvky jsou odděleny oddělovačem zadaným uživatelem. To umožňuje například spojit slova rozdělená do buněk do věty.
 • IF: Tato funkce zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF, protože příslušné podmínky jsou testovány v předem definovaném pořadí. Pro tento účel funkce MAXWENNS určuje největší číslo v definovaném rozsahu, které splňuje alespoň jedno z kritérií; totéž platí pro funkci MINWENNS pro nejmenší číslo.
 • Zrušte výběr: V předchozích verzích aplikace Excel nebylo možné znovu vyloučit jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce v dříve vybraném rozsahu. V aplikaci Excel 2021 mohou nyní uživatelé deaktivovat nadbytečné řádky, které byly například vybrány příliš často nebo nesprávně.

Optimalizace pro tabulku PivotTable

PivotTable, výkonný nástroj Excelu pro analýzu a vyhodnocování velkého množství dat včetně přehledné prezentace výsledků v dokumentech, byl ve verzi 2021 doplněn o několik dalších praktických funkcí:

 • Personalizované standardní rozvržení PivotTable: tato funkce nyní umožňuje individuálně nastavit pivotní tabulku podle vlastních představ, včetně zobrazení dílčích výsledků i celkových výsledků a požadované podoby rozvržení sestavy, a následně tyto výchozí hodnoty uložit jako standardní rozvržení, aby byly příště okamžitě k dispozici.
 • Automatické rozpoznávání vztahů: Tato funkce navazuje na kroky často používané v analýzách tím, že automaticky vytváří vztahy mezi tabulkami, které již byly použity pro datový model sešitu. Excel například rozpozná, kdy je třeba pro analýzu propojit alespoň dvě tabulky, a upozorní na to uživatele. Jediným kliknutím jsou k dispozici příslušné vztahy.
 • Uživatelsky definované míry lze vytvářet a upravovat přímo v seznamu polí PivotTable v aplikaci Excel 2021 a lze je také odstraňovat.
 • OLAP PivotTables lze vytvářet ještě rychleji: Při použití serverů OLAP (Online Analytical Processing) pro PivotTables je nyní dotaz ještě rychlejší. To platí nejen pro otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také pro jiné servery OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: Pokud jsou v Excelu 2021 v sešitě přejmenovány tabulky a sloupce datového modelu, Excel při každé změně automaticky aktualizuje také všechny odpovídající přidružené tabulky a výpočty, včetně všech pracovních listů a vzorců DAX.
 • Power Query: Optimalizací stávajících i nových konektorů, jako je například konektor SAP Hana, lze data z různých zdrojů importovat do aplikace Excel 2021 ještě rychleji a snadněji během procesů ETL (Extract, Transform & Load).

Nová schémata a 3D modely

Pro analýzy a reporty nyní Excel 2021 nabízí řadu dalších diagramů a také trojrozměrné modely, které pokrývají ještě více oblastí hodnocení.

 • Mapové grafy: Tato nová funkce v aplikaci Excel 2021 umožňuje zobrazovat zeměpisné hodnoty. Statistické rozložení dat tak lze rychle a přehledně zobrazit na mapě podle oblastí - od globálního zobrazení přes geografické regiony až po správní obvody nebo dokonce podle poštovních směrovacích čísel.
 • Trychtýřové grafy: Tato forma diagramu dokáže přehledně zobrazit distribuci a procesní data procesu v několika fázích, například v prodejních procesech nebo při akvizici zákazníků.
 • 3D modely: Novinkou v Excelu 2021 jsou trojrozměrné modely pro ilustraci sestav - uživatelé si zde mohou vybrat z různých, okamžitě dostupných zobrazení, která lze navíc otáčet o 360°, nebo si je sami vytvořit a ihned vložit do dokumentu.
 • Škálovatelná vektorová grafika: Soubory SVG (Scalable Vector Graphics) mají tu výhodu, že je lze libovolně zvětšovat, zmenšovat nebo dokonce otáčet bez ztráty kvality obrazu. Integrace vektorové grafiky do aplikace Excel 2021 je proto praktická zejména pro prezentace.

Obecné funkce

Kromě specifických funkcí Excelu nabízí Excel 2021 také řadu dalších funkcí, které jsou k dispozici i v jiných programech Office.

Nové možnosti zobrazení a funkcí plochy

 • Nová témata: Předchozí témata byla nyní rozšířena o tmavě šedou a bílou barvu a také o černou barvu v aplikaci Excel. Nejvýraznější kontrast nabízí černá barva.
 • Uživatelské rozhraní Ribbon: Dříve známý pásový displej byl zkombinován s dlaždicovým vzhledem, který je typický pro operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou umístěny na viditelném místě, aby byly uživatelům rychleji dostupné. Samozřejmě je možné toto zobrazení přizpůsobit a zobrazit například pouze vzhled stuhy.

Nástroj pro psaní a kreslení volnou rukou

Také v aplikaci Excel 2021 je nyní k dispozici řada nových funkcí a efektů volné ruky. Nový nástroj Volné kreslení lze používat nejen pomocí pera a dotykového ovládání, ale také pomocí počítačové myši k označování oblastí nebo vkládání a úpravám vzorců či vlastnoručně nakreslených diagramů.

 • K tomuto účelu jsou k dispozici digitální pera různých tlouštěk a barev: tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu. Metalická pera a volné efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další, rozšiřují možnosti při navrhování.
 • Uživatelé mohou do sešitu vkládat také složité matematické vzorce pomocí funkce "Freehand FormulaInsert".
 • Výběr lasa: Pomocí prstů lze vybrat určitou oblast volné kresby, kterou chcete upravit. To je možné i s perem Surface Pen.

Optimalizovaná přístupnost

Vylepšené i nové funkce jsou k dispozici také v aplikaci Excel 2021 , která optimalizuje obsah tak, aby byl lépe čitelný a upravitelný pro uživatele se zdravotním postižením. Podpůrná korekce chyb zde navrhuje zlepšení po aktivaci, integrované funkce zahrnují následující:

 • Používání mezinárodně platných norem.
 • Po kliknutí na "Check" v části "Check accessibility" (Zkontrolovat přístupnost) vám program nabídne návrhy, které lze okamžitě provést jedním kliknutím.
 • Funkce cue audio aktivně podporuje uživatele prostřednictvím zvukové zpětné vazby se zvukovými efekty a zvukovými nápovědami, např. při (neúmyslné) změně určitých funkcí nebo jako potvrzení při odeslání e-mailu nebo odstranění obsahu.

Další funkce v aplikaci Excel 2021

Práci s Excelem v týmu usnadňují i další nové funkce:

 • Změny ve vydaných sešitech lze zobrazit a v případě potřeby rychleji vrátit zpět; osoby, které se na nich podílely, jsou také pojmenovány.
 • Překladač:Překládání jednotlivých slov, pasáží nebo celých textů je nyní v Excelu ještě snazší: zatímco dříve museli uživatelé pro překlad vyvolat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, nyní je to možné přímo v Excelu díky integrované funkci překladu a automatickému rozpoznávání jazyka. V překladači Microsoft Translator je k dispozici více než 60 jazyků.
 • Integrace ochrany před ztrátou dat (DLP) ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat: obsah lze prohledávat v reálném čase na základě předem definovaných pokynů pro zvláště důvěrné typy dat, jako jsou čísla účtů, kreditních karet atd.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2021

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit Excel 2021 jako samostatný kancelářský program u společnosti Wiresoft za nízkou cenu

MS Excel je nepostradatelnou a pevnou součástí sady Microsoft Office. U společnosti Wiresoft nemusíte kupovat Excel 2021 jako součást odpovídajícího balíku Office, ale můžete si jej koupit i jako samostatný program - na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru.

Vaše výhoda: S licencí pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobé a drahé závazky k předplatnému ani přijímat časové omezení používání. Proto se vyplatí zakoupit Excel 2021 od společnosti Wiresoft jako samostatný program, protože pak nemusíte stahovat žádné aktualizace, za které se platí.

Tato samostatná licence aplikace Excel pro jednoho uživatele má stejný rozsah funkcí jako aplikace Excel, která je rovněž součástísady Office Suite 2021 . To znamená, že i menší firmy nebo externí pracovníci mohou využívat výhod aplikace Excel 2021 a zároveň ušetřit peníze - protože tento software pro jednoho uživatele je od společnosti Wiresoft k dispozici za mimořádně nízkou cenu.

Nejen Excel, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou originálními produkty společnosti Microsoft. Často pocházejí z hromadné licence nebo byly znovu vydány společností, což neomezuje jejich použitelnost ani nezasahuje do šedé právní zóny. Prodejem společnosti Wiresoft byl dříve nainstalovaný software odstraněn, a proto je opět volný a použitelný jiným uživatelem. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft také pouze plné verze, které jsou neomezené a 100% použitelné.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se Excel 2021 nebo jiného kancelářského programu, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie