Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016

MICROSOFT ACCESS 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10130
 • 077-07131
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Access 2016 jako samostatný program v zakoupené verzi Microsoft Access 2016 je novější...více
Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 jako samostatný program v zakoupené verzi

Microsoft Access 2016 je novější verze výkonného systému pro správu databází od společnosti Microsoft, s nímž lze vytvářet a používat databáze podle příslušných požadavků. Rozhraní Access umožňují nejen import souborů Excel, XML a dBASE, ale také PDF, které lze použít jako zdroj dat, a dat z databází SQL.

Access 2016 mohou díky intuitivně použitelným nástrojům používat soukromí uživatelé i firemní uživatelé. Četné šablony umožňují rychlé vytvoření funkčních databází pro řízení projektů, administrativu a správu zboží ve firmách. Microsoft Access 2016 také usnadňuje nezkušeným uživatelům vývoj databázových aplikací (aplikací) pro mobilní zařízení, aby tyto databáze byly snadno a rychle přístupné ostatním zaměstnancům prostřednictvím inteligentního připojení ke službě SharePoint.

Access 2016 nabízí řadu technických vylepšení a doplňků, které dále rozšiřují možnosti využití tohoto databázového programu. Access 2016 například podporuje datový typ BigInt, který rozšiřuje kompatibilitu se systémem Windows SQL Server, a byla také znovu zavedena podpora dBASE. Obecně je ještě výrazněji podporována spolupráce na dokumentech a jejich poskytování v reálném čase: Prostřednictvím služeb OneDrive a SharePoint jsou databáze přístupné všem uživatelům v cloudu.

Access 2016 také nabízí nové návrhy kanceláří z hlediska vizuálního přizpůsobení: Uživatelé si nyní mohou nechat zobrazit okno programu v tmavě šedé barvě s výraznějšími kontrasty namísto typické tmavě červené - pro soustředěnější práci.

Access 2016 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást edice MS Office Professional (a také Office 365). Uživatelé jiných edic, ale i uživatelé, kteří nemají nainstalovanou žádnou verzi Office, si mohou verzi Access 2016 zakoupit samostatně od společnosti Wiresoft. Výhodou je zejména to, že je podporován i staršími operačními systémy Microsoft od Windows 7 - to znamená, že jej využijí zejména ti kupující, kteří jej nadále používají.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit verzi MS Access 2016, nejnovější vydání nebo předchozí verze softwaru - a také nejoblíbenější další kancelářské programy - za mimořádně nízké ceny jako licenci pro jednoho uživatele. V následujícím přehledu jsou podrobně představeny funkce a vlastnosti aplikace Access 2016.

Individuální konfigurace a úpravy databázových aplikací v aplikaci Access 2016

Access jako relační databáze pro stolní počítače (RDBMS - Relational Database Management System) založená na systému Microsoft Jet Engine má oproti ostatním srovnatelným systémům velkou výhodu v tom, že data, která se do něj vkládají, lze kdykoli aktualizovat, a tedy i měnit nebo mazat. Díky tomuto transakčně orientovanému přístupu je MS Access ideálním programem pro ukládání aktuálních dat důležitých pro podnikání a tím i pro podporu provozních systémů ve firmách. Access používá jako formát souboru .ACCDB i starší formáty .MDB a .MDE.

Díky integrovanému vývojovému prostředí obsahuje software v kombinaci s grafickým uživatelským rozhraním mnoho nástrojů pro návrh cílených aplikací a jejich zpřístupnění příslušné cílové skupině ve formě webových aplikací prostřednictvím prohlížeče  nebo jako desktopové aplikace.

Při vytváření nové databáze Access mohou uživatelé využít široký výběr šablon, které zohledňují typické možnosti použití. Kromě toho je samozřejmě možné konfigurovat databáze podle vlastních představ a přání. Nástroje, které jsou k tomuto účelu k dispozici, nabízejí mnoho možností pro definování konkrétních datových typů polí i jejich vlastností. Databáze vytvořené pomocí Accessu lze používat jako aplikace pro místní použití na počítači, ale především jako aplikace v prohlížeči pro použití nezávisle na místě.

Při vytváření sestav nabízí Access také různá zobrazení - uživatelé mohou v závislosti na požadavcích přepínat mezi zobrazením sestavy, zobrazením stránky, zobrazením rozvržení a zobrazením návrhu a měnit tak zaměření na data.

Efektivní práce v programu Access 2016 s praktickými funkcemi

Access 2016 podporuje uživatele celou řadou praktických funkcí a vlastností, které usnadňují a zefektivňují práci s programem. I nezkušení uživatelé a začátečníci se rychleji zorientují: na úvodní obrazovce se zobrazují naposledy použité databáze, které jsou ihned k dispozici po kliknutí. Velká páska (ribbon bar) v horní části okna přehledně zobrazuje všechny funkční oblasti.

Individuální konfigurace a používání aplikace Access 2016

Ve standardním nastavení Access je panel nástrojů pro přístup k často používaným funkcím umístěn vlevo nahoře. Uživatelé si také mohou sestavit seznam příkazů, které se v něm zobrazují, podle vlastních představ, což jim ušetří opakované vyhledávání v podnabídce. Panel nástrojů lze také umístit pod pás karet a uvolnit tak místo. Každá karta je rozdělena do odpovídajících kontextových nabídek s přidruženými kontextovými nástroji podle funkčních skupin příkazů a akcí, jako jsou šablony, tabulky, dotazy, formuláře, sestavy atd.

Pro zjednodušení nebo urychlení vyhledávání konkrétní funkce je v horním pásmu nabídky k dispozici asistent vyhledávání "Řekni mi". Stačí do vstupního pole zadat relevantní výrazy pro vyhledávání a v nabídce "Tell Me" se zobrazí dostupné možnosti. Jednodušší otázky jsou zodpovězeny přímo v tomto poli; v případě složitějších otázek nebo řešení asistent navrhne další nápovědu, která nejlépe odpovídá hledané funkci. Vyhledávací asistent

Vyhledávací asistent ukládá všechny funkce, které byly jeho prostřednictvím provedeny: ty jsou uvedeny v podnabídce "Naposledy použité" a jsou tak rychleji znovu k dispozici.

Uživatelé, kteří chtějí používat Access 2016 na tabletu, mohou přepínat mezi režimem zadávání myší a prstem kliknutím na symbol dotyku, čímž se změní i pás karet: V režimu zadávání prstem je na pásu mezi jednotlivými příkazy více místa, což usnadňuje používání.

Databázové dotazy v aplikaci Access 2016

Dotaz je vytvořen v aplikaci Access 2016 na základě jazyka SQL. Existují k tomu i různé praktické nástroje, například použití tzv. žolíků * ? # jako zástupné znaky pro neznámé prvky datové sady. Pro dotazy s více než jednou podmínkou jsou k dispozici dvě možnosti AND nebo OR.

Pomocí akčních dotazů lze v tabulce provádět změny, např. aktualizovat - např. ceny -, mazat nebo také vytvořit novou tabulku s vybranými datovými záznamy.

Pokud je z různých zdrojů importováno několik tabulek, Access 2016 podporuje také vyhledávání a odstraňování nadbytečných dat tím, že umožňuje tyto tabulky propojit.

Vytváření formulářů v aplikaci Access 2016

Formuláře, které lze v aplikaci Access 2016 používat, jsou velmi praktickým nástrojem pro zadávání a uchovávání dat, protože jsou přehledné a lze je použít i k automatizaci procesů. Oproti tabulkovému zobrazení mají formuláře velkou výhodu v tom, že obvykle zobrazují pouze jeden datový záznam, který samozřejmě může obsahovat i tabulky. Obsažené informace nebo údaje se tak zobrazují mnohem přehledněji a v jiné struktuře, což může usnadnit ruční zadávání nebo úpravu datových záznamů. Takové automatické formuláře lze vytvářet samostatně pomocí nástrojů pro rozvržení formuláře.

Podpora datového typu BigInt "Velké číslo

Access 2016 zavádí datový typ BigInt, který zlepšuje kompatibilitu zejména s MS SQL Serverem. BigInt lze použít k výpočtu velkých čísel, tento datový typ ukládá nepeněžní číselnou hodnotu v tabulce Access jako pole nebo při importu z databáze SQL.BigInt má s osmi bajty mnohem větší rozsah výpočtu (-2^63 až 2^63-1) než datový typ "Number" s pouhými čtyřmi bajty (-2^31 až 2^31-1).

Podpora souborů dBASE a ODBC

Na rozdíl od předchozí verze Access 2016 opět podporuje soubory typu .dbf, což rozšiřuje možnosti použití databázového programu: soubory dBASE tak lze importovat, exportovat nebo opět propojovat. Kromě toho je nyní podporováno připojení mezi databází Access a externími zdroji dat, jako je Microsoft SQL Server a Azure, prostřednictvím protokolu ODBC (Open Database Connectivity Protocol).

Přístupná práce s programem Access 2016

Možnost používat databáze Access s klávesovými zkratkami rozšiřuje okruh uživatelů programu. Pro uživatele se zhoršeným zrakem nebo pohyblivostí jsou kombinace a zkratky dostupné v programu velkou úlevou a často nepostradatelnou alternativou k práci s myší.

Systémové požadavky pro Microsoft Access 2016

Program Office Access 2016 nabízí společnost Microsoft ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. 64bitová verze se instaluje automaticky, přičemž na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na verzi se liší individuální požadavky na hardware - například co se týče pracovního prostoru a paměti pevného disku. Platí následující minimální požadavky na počítač:

  • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
  • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
  • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
  • Displej: rozlišení min. 1 024 x 768 bodů
  • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Koupit databázový program Microsoft Access 2016 extra levně u Wiresoft

MS Access je klasickou součástí MS Office verze Professional a jinak není běžně k dispozici samostatně, ale pouze s tímto kancelářským balíkem. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete Access 2016 zakoupit i samostatně - to je velká výhoda oproti mnoha jiným dodavatelům softwaru Microsoft. Další výhodou nákupu softwaru u společnosti Wiresoft, kterou nelze podceňovat, je neomezená použitelnost programu: Tato jediná licence programu Access 2016 neobsahuje žádná omezení a předpisy, jako je předplatné s povinnými aktualizacemi. Proto se dokonce dvojnásobně vyplatí koupit Access 2016 s Wiresoftem jako jeden program.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je navíc nejen levný, ale také bezpečný: tato nabízená jednotlivá licence Access 2016 často pochází z většího objemu licencí, protože se používají ve firmách; jedná se tedy o tzv. použitý software. Z hlediska funkcí je však zcela totožný se softwarem Access, který je rovněž součástí sady Office Suite 2016 Professional. Tím, že jej prodáváme jako použitý software, vám nabízíme Access za mimořádně výhodnou cenu! Můžete být v naprostém bezpečí, protože při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft nehrozí žádné právní riziko, protože nákup a prodej použitého softwaru je výslovně povolen zákonem.

Každý používaný program společnosti Microsoft, který je k dispozici prostřednictvím společnosti Wiresoft, je také testován z hlediska jeho dokonalé použitelnosti, a proto lze software Access 2016 nainstalovat do počítače ihned po zakoupení a stažení a používat jej bez jakýchkoli omezení. Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze programů Access a dalšího softwaru společnosti Microsoft, které jsou identické s původními verzemi společnosti Microsoft a pocházejí z bezpečných prodejních zdrojů.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro mnoho uživatelů mimořádně výhodným řešením, které jim umožní používat jinak drahé programy - zejména pro nezávislé pracovníky a malé a střední podniky, ale i pro soukromé uživatele. Využívají všech výhod, které Access 2016 nabízí, a zároveň šetří peníze!

V obchodě se softwarem Wiresoft je k dispozici několik verzí programu Access a dalších programů Office a mnoha dalších programů společnosti Microsoft. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Access 2016 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené