Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10130
 • 077-07131
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Access 2016 je novější verze výkonného systému pro správu databází od společnosti , s jehož pomocí lze databáze vytvářet a používat individuálně podle příslušných požadavků. Rozhraní umožňují nejen import souborů , XML a dBASE, ale také PDF, které lze použít jako zdroj dat, a dat z databází SQL. Microsoft Access Excel Access 2016 mohou díky intuitivně použitelným nástrojům využívat jak soukromí uživatelé, tak i komerční -uživatelé. Četné šablony umožňují rychlé vytvoření funkčních databází pro řízení projektů, administrativu a správu zboží ve firmách. 2016 také usnadňuje nezkušeným uživatelům vývoj databázových aplikací (apps) pro mobilní zařízení, aby tyto databáze byly snadno a rychle přístupné ostatním zaměstnancům prostřednictvím inteligentního připojení . Business Microsoft Access User SharePoint

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 jako samostatný program v zakoupené verzi

Microsoft Access 2016 je novější verze výkonného systému pro správu databází společnosti Microsoft, který lze použít k vytváření a používání databází individuálně podle konkrétních požadavků. Rozhraní Access umožňují importovat nejen soubory Excel, XML, dBASE, ale také PDF, které tak lze použít jako zdroj dat, stejně jako data z databází SQL.

Access 2016 mohou díky intuitivním nástrojům používat soukromí uživatelé i firemní uživatelé. Četné šablony umožňují rychlé vytvoření funkčních databází pro řízení projektů, administrativu a správu zboží ve firmách. Microsoft Access 2016 také usnadňuje nezkušeným uživatelům vývoj databázových aplikací (aplikací) pro mobilní zařízení, aby tyto databáze byly snadno a rychle přístupné ostatním zaměstnancům prostřednictvím inteligentního připojení ke službě SharePoint.

Access 2016 přichází s řadou technických vylepšení a doplňků, které dále rozšiřují možnosti využití tohoto databázového programu. Access 2016 například podporuje datový typ BigInt, který rozšiřuje kompatibilitu se serverem Windows SQL Server, a byla také znovu zavedena podpora dBASE. Obecně je ještě více podporována spolupráce na dokumentech a jejich poskytování v reálném čase: Databáze jsou přístupné všem uživatelům v cloudu prostřednictvím služby OneDrive a SharePoint.

Access 2016 také nabízí nové návrhy Office z hlediska vizuálního přizpůsobení: Uživatelé mohou nyní zobrazit okno programu v tmavě šedé barvě se silnějšími kontrasty namísto typické tmavě červené - pro soustředěnější práci.

Access 2016 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást MS Office-Edition Professional (stejně jako Office 365). Uživatelé jiných edic, ale i uživatelé, kteří vůbec nemají nainstalovanou verzi Office, si mohou verzi Access 2016 zakoupit samostatně od společnosti Wiresoft. Výhodou je zejména to, že je podporován i staršími operačními systémy společnosti Microsoft od verze Windows 7 - to znamená, že z něj budou těžit zejména ti kupující, kteří jej nadále používají.

V internetovém obchodě Wiresoft můžete získat verzi MS Access 2016, stejně jako nejnovější vydání nebo předchozí verze softwaru - a také další oblíbené programy Office- za mimořádně nízké ceny jako licenci pro jednoho uživatele. V následujícím přehledu jsou podrobně představeny funkce a vlastnosti aplikace Access 2016.

Individuální konfigurace a úpravy databázových aplikací v aplikaci Access 2016

Access jako relační databáze pro stolní počítače (RDBMS - Relational Database Management System) založená na systému Microsoft Jet Engine má oproti jiným srovnatelným systémům velkou výhodu v tom, že data, která jsou jejím prostřednictvím zadávána, lze kdykoli aktualizovat, a tedy i měnit nebo mazat. Díky tomuto transakčnímu zaměření je MS Access ideálním programem pro ukládání aktuálních dat důležitých pro podnikání a tím i pro podporu provozních systémů ve firmách. Access používá jako formát souboru .ACCDB i starší formáty .MDB a .MDE.

Díky integrovanému vývojovému prostředí obsahuje software v kombinaci s grafickým uživatelským rozhraním mnoho nástrojů pro návrh cílených aplikací a jejich zpřístupnění příslušné cílové skupině ve formě webových aplikací prostřednictvím prohlížeče  nebo jako desktopové aplikace.

Při vytváření nové databáze Access mohou uživatelé využít široký výběr šablon, které zohledňují typické možnosti použití. Kromě toho je samozřejmě možné konfigurovat databáze podle vlastních představ a přání. Nástroje, které jsou k tomuto účelu k dispozici, nabízejí mnoho možností pro definování konkrétních datových typů polí i jejich vlastností. Databáze vytvořené pomocí programu Access lze používat jako aplikace pro místní použití na počítači, ale především jako aplikace v prohlížeči pro použití nezávislé na místě.

Při vytváření sestav nabízí Access také různá zobrazení - v závislosti na požadavku mohou uživatelé přepínat mezi zobrazením sestavy, zobrazením stránky, zobrazením rozvržení a zobrazením návrhu a měnit tak zaměření na data.

Efektivní práce v aplikaci Access 2016 s praktickými funkcemi

Access 2016 podporuje uživatele celou řadou praktických funkcí a vlastností, které usnadňují a zefektivňují práci s programem. I nezkušení uživatelé a začátečníci se rychleji zorientují: na úvodní obrazovce se zobrazují naposledy použité databáze, které jsou ihned k dispozici po kliknutí. Velká páska (ribbon bar) v horní části okna přehledně zobrazuje všechny funkční oblasti.

Individuální konfigurace a používání aplikace Access 2016

Ve výchozím nastavení programu Access je panel nástrojů pro přístup k často používaným funkcím umístěn vlevo nahoře. Uživatelé si také mohou sestavit seznam příkazů, které se v něm zobrazují, podle vlastních představ, což jim ušetří opakované vyhledávání v podnabídce. Panel nástrojů lze také umístit pod pás karet a uvolnit tak místo. Každá karta je rozdělena podle funkčních skupin příkazů a akcí, jako jsou šablony, tabulky, dotazy, formuláře, sestavy atd., do příslušných kontextových nabídek s přidruženými kontextovými nástroji.

Pro zjednodušení nebo urychlení vyhledávání konkrétní funkce je v horním pásmu nabídky k dispozici asistent vyhledávání "Řekni mi". Stačí do vstupního pole zadat relevantní výrazy pro vyhledávání a v nabídce "Tell Me" se zobrazí dostupné možnosti. Jednodušší otázky jsou zodpovězeny přímo v tomto poli; u složitějších otázek nebo řešení asistent nabídne další nápovědu, která nejlépe odpovídá hledané funkci. Je příhodné, že

Asistent pro vyhledávání ukládá všechny funkce, které byly jeho prostřednictvím provedeny: jsou uvedeny v podnabídce pod položkou "Naposledy použité" a jsou tak rychleji znovu k dispozici.

Uživatelé, kteří chtějí používat Access 2016 na tabletu, mohou přepínat mezi režimem zadávání myší a prstem kliknutím na dotykovou ikonu, čímž se změní i pás karet: V režimu zadávání prstem je na pásu mezi jednotlivými příkazy více místa, což usnadňuje používání.

Databázové dotazy v aplikaci Access 2016

Dotaz je vytvořen v aplikaci Access 2016 na základě jazyka SQL. K tomu existuje také několik užitečných nástrojů, například použití takzvaných zástupných znaků * ? # jako zástupné znaky pro neznámé prvky datové sady. Pro dotazy s více než jednou podmínkou jsou k dispozici dvě možnosti AND nebo OR.

Pomocí akčních dotazů lze v tabulce provádět změny, např. aktualizovat - např. ceny -, mazat nebo také vytvořit novou tabulku s vybranými datovými záznamy.

Pokud je z různých zdrojů importováno více tabulek, Access 2016 podporuje také vyhledávání a odstraňování nadbytečných dat tím, že umožňuje tyto tabulky spojit.

Vytváření formulářů v aplikaci Access 2016

Formuláře, které lze v aplikaci Access 2016 používat, jsou velmi praktickým nástrojem pro zadávání a uchovávání dat, protože se snadno používají a lze je použít i k automatizaci procesů. Formuláře mají oproti tabulkovému zobrazení velkou výhodu v tom, že se u nich většinou zobrazuje pouze jeden datový záznam, který samozřejmě může obsahovat i samotné tabulky. Obsažené informace nebo údaje se tak zobrazují mnohem přehledněji a v jiné struktuře, což může usnadnit ruční zadávání nebo úpravu datových záznamů. Takovéto automatické formuláře lze vytvářet samostatně pomocí nástrojů pro rozvržení formuláře.

Podpora datového typu BigInt "Big Number"

Access 2016 zavádí datový typ BigInt, který zlepšuje zejména kompatibilitu s MS SQL Serverem. BigInt lze použít k výpočtu velkých čísel, tento datový typ ukládá nepeněžní číselnou hodnotu do tabulky Access jako pole pro tento účel nebo při importu z databáze SQL.BigInt má s osmi bajty mnohem větší rozsah výpočtu (-2^63 až 2^63-1) než datový typ "Number" s pouhými čtyřmi bajty (-2^31 až 2^31-1).

Podpora souborů dBASE a ODBC

Na rozdíl od předchozí verze Access 2016 opět podporuje soubory typu .dbf, což rozšiřuje možnosti použití databázového programu: soubory dBASE tak lze opět importovat nebo exportovat či propojovat. Kromě toho je nyní podporováno připojení mezi databází Access a externími zdroji dat, jako je Microsoft SQL Server a Azure, prostřednictvím protokolu ODBC (Open Database Connectivity Protocol).

Přístupná práce s programem Access 2016

Možnost používat databáze Access pomocí klávesových zkratek také rozšiřuje okruh uživatelů programu. Pro uživatele s omezeným zrakem nebo pohyblivostí jsou kombinace a zkratky dostupné v programu velkou úlevou a často nepostradatelnou alternativou k práci s myší.

Systémové požadavky pro Microsoft Access 2016

Program Office Access 2016 nabízí společnost Microsoft ve dvou verzích: 32bitové a 64bitové. 64bitová verze se instaluje automaticky, ačkoli na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. V závislosti na verzi se liší individuální hardwarové požadavky - například co se týče paměti RAM a místa na pevném disku. Platí následující minimální požadavky na počítač:

  • Operační systémy: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server
  • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
  • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
  • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB
  • Displej: rozlišení alespoň 1 024 x 768 bodů
  • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Microsoft databázový program Access 2016 koupit levně navíc u Wiresoft

MS Access je klasickou součástí MS Office-verze Professional a jinak není pravidelně k dispozici samostatně, ale pouze s tímto Office-balíkem. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete Access 2016 zakoupit i samostatně - to je velká výhoda oproti mnoha jiným dodavatelům softwaru Microsoft. Vaší další nepodceňovanou výhodou při nákupu softwaru u Wiresoftu je neomezená použitelnost programu: Tato jediná licence Access 2016 neobsahuje žádná omezení a předpisy jako například předplatné s povinnými aktualizacemi. Proto se dokonce dvojnásobně vyplatí koupit Access 2016 s Wiresoftem jako jeden program.

Kromě toho je nákup softwaru u společnosti Wiresoft nejen levný, ale také bezpečný: Tato nabízená jediná licence Access 2016 často pochází z větší objemové licence, protože se používá ve firmách; jedná se tedy o tzv. použitý software. Funkčně je však zcela shodný se softwarem Access, který je rovněž součástí sady Office Suite 2016 Professional. Prodejem jako použitý software vám nabízíme přístup za mimořádně nízkou cenu! Zároveň můžete být v naprostém bezpečí, protože při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft nepodstupujete žádné právní riziko, protože nákup a prodej použitého softwaru je výslovně povolen zákonem.

Každý používaný program společnosti Microsoft, který je k dispozici prostřednictvím společnosti Wiresoft, je navíc testován z hlediska jeho dokonalé použitelnosti, a proto můžete po zakoupení a stažení software Access 2016 okamžitě nainstalovat do svého počítače a používat jej bez jakýchkoli omezení. Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze programů Access a dalšího softwaru společnosti Microsoft, které jsou identické s původními verzemi společnosti Microsoft a pocházejí z bezpečných prodejních zdrojů.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro mnoho uživatelů mimořádně výhodným řešením, jak používat jinak drahé programy - zejména pro nezávislé pracovníky a malé a střední podniky, ale i pro soukromé uživatele. Využívají všech výhod, které Access 2016 nabízí, a zároveň šetří peníze!

V obchodě Wiresoft Software Shop je k dispozici několik verzí Accessu a dalších Office- stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Access 2016 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie