Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
69 294,90 Kč *

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

Jako zákazníky společnosti VMware vás jistě potěší, že společnost VMware vydala svůj nejnovější produkt, sadu vSphere 6 Essentials Plus Kit. Tento nový produkt je upgradem předchozí verze a nabízí zákazníkům více funkcí a výhod. Sada obsahuje licenci vSphere 6 Essentials Plus, roční podporu a předplatnéServices a poukaz na 50% slevu na školení. Touto novou verzí VMware pokračuje v přidávání hodnoty svým zákazníkům poskytováním inovativních produktů, které usnadňují efektivní provoz podniku.

Mezi hlavní vylepšení na webu vSphere 6 patří:

-Vylepšený výkon: Jednou z hlavních priorit webu VMware bylo v této verzi zlepšit výkon. Toho bylo dosaženo optimalizací kódových cest a zvýšením paměťové efektivity.Zjednodušené Management: Byly přidány nové funkce pro zjednodušení správy, včetně integrace PowerCLI s Windows Powershell 5.0, uživatelského rozhraní hostiteleClient založeného na HTML5, vylepšených funkcí automatického nasazení a dalších.Vylepšené zabezpečení: S rostoucím počtem narušení dat je zabezpečení důležitější než kdy dříve. vSphere 6 nabízí větší bezpečnost díky funkcím, jako je šifrování virtuálních počítačů a bezpečné spouštění.-Flexibilita: Nejnovější verze nabízí větší flexibilitu díky vylepšením, jako je podpora větších virtuálních počítačů (až 64 jader) a 2TB virtuálních pevných disků."

Celkově lze říci, že nová sada VMware vSphere 6 Essentials Plus kit  nabízí oproti předchozí verzi významná vylepšení, a to vyšší výkon, zjednodušený Management, lepší zabezpečení a větší flexibilitu. Pokud jste zákazníkem webu VMware, měli byste zvážit upgrade na tuto nejnovější verzi, abyste mohli využívat všechna tato vylepšení.

Hledáte způsob, jak maximálně využít prostředí VMware vSphere 6? Pak byste měli investovat do sady VMware vSphere 6 Essentials Plus. Tato komplexní sada obsahuje vše, co potřebujete k zahájení práce s VMware vSphere 6, včetně přístupu k základním vlastnostem a funkcím této výkonné virtualizační platformy.

Sada VMware vSphere 6 Essentials Plus kit je ideální pro malé firmy, které chtějí využít výhod virtualizační technologie. S touto sadou můžete na jediném serveru Server provozovat více operačních systémů a zvýšit tak efektivitu a produktivitu svého podnikání. Díky dodávaným licencím VMware je navíc snadné začít s virtualizací a rozšiřovat ji podle toho, jak roste vaše firma.

Chcete-li se dozvědět více o výhodách sady VMware vSphere 6 Essentials Plus kit, kontaktujte naši Team ještě dnes. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy týkající se této výkonné virtualizační platformy a pomůžeme vám s vlastní implementací!

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.