Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10545
  • VS7-ESP-KIT-C
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
64 592,90 Kč * 71 768,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informace o výrobku "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"

Úvod do VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit je výkonné, flexibilní a škálovatelné řešení speciálně navržené tak, aby pomáhalo malým a středním podnikům spravovat a optimalizovat jejich IT zdroje. Tato sada se zaměřuje na jednoduchost, bezpečnost a škálovatelnost a umožňuje podnikům virtualizovat jejich infrastrukturu a optimalizovat provoz IT.

Sada VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit je komplexní řešení pro malé a střední podniky, které potřebují robustní a bezpečnou platformu pro virtualizaci své infrastruktury. Obsahuje všechny funkce sady vSphere 7 Essentials, ale nabízí další výhody, jako je vysoká dostupnost, replikace vSphere a vSphere vMotion. Díky těmto rozšířeným funkcím mohou organizace minimalizovat prostoje, zajistit integritu dat a zjednodušit údržbu.

Vylepšená virtualizace

Sada VMware vSphere 7 Essentials Plus poskytuje komplexní virtualizační nástroje, které umožňují efektivní využití zdrojů. Umožňuje centralizovanou správu virtuálních počítačů (VM) a sledování jejich výkonu. Pomocí klienta vSphere Client mohou správci vytvářet, konfigurovat, ukládat a monitorovat virtuální počítače.

Zabezpečení a ochrana dat

Sada vSphere 7 Essentials Plus Kit zajišťuje díky funkcím, jako jsou vSphere Replication a Data Protection, bezpečnost a integritu dat. vSphere Replication umožňuje snadnou a nákladově efektivní replikaci virtuálních počítačů pro ochranu a obnovu dat. vSphere Data Protection poskytuje zálohování a obnovu virtuálních počítačů bez použití agentů a na základě bitových kopií.

Rozšířené funkce sady VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit

Díky sadě vSphere 7 Essentials Plus Kit mohou malé a střední podniky využívat pokročilé funkce nad rámec standardní virtualizace.

vSphere High Availability a vMotion

Díky vSphere High Availability (HA) lze minimalizovat prostoje. HA monitoruje virtuální počítače a hostitele a při zjištění poruchy automaticky restartuje virtuální počítače na jiném hostiteli v clusteru. vSphere vMotion umožňuje bezproblémovou migraci virtuálních počítačů z jednoho serveru na druhý, aniž by došlo k výpadku.

Škálovatelnost a výkon

Sada vSphere 7 Essentials Plus je škálovatelné řešení, které roste s potřebami vaší firmy. Podporuje až tři fyzické servery (s až dvěma procesory na server), což podnikům umožňuje přidávat další zdroje podle toho, jak rostou. Díky funkcím, jako jsou Distributed Resource Scheduler (DRS) a Storage DRS, lze efektivně přidělovat a využívat zdroje a zajistit tak optimální výkon.

Celkově lze říci, že sada VMware vSphere 7 Essentials Plus poskytuje robustní a škálovatelné řešení, které zajišťuje snadnou správu a vysokou dostupnost IT infrastruktury. Díky této sadě mohou organizace modernizovat svou infrastrukturu, zefektivnit své IT procesy a v konečném důsledku efektivněji dosahovat svých obchodních cílů.

Zjednodušení správy IT

Použití sady VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit může výrazně zjednodušit správu IT infrastruktury organizace. Sada integruje řadu nástrojů a funkcí pro správu, které umožňují automatizaci úloh, a šetří tak čas a zdroje.

vCenter Server pro zjednodušenou správu

Součástí sady vSphere 7 Essentials Plus Kit je vCenter Server, centralizovaný nástroj pro správu, který zjednodušuje správu hostitelů a virtuálních počítačů vSphere. Díky jeho intuitivnímu uživatelskému rozhraní mohou správci snadno monitorovat a spravovat virtuální počítače a jejich prostředky bez ohledu na jejich počet nebo umístění. Server vCenter Server také umožňuje používat vSphere vMotion a vSphere HA, čímž maximalizuje dostupnost a efektivitu IT zdrojů.

Automatizace pomocí vSphere Auto Deploy

dalším výkonným nástrojem v této sadě je vSphere Auto Deploy, který umožňuje automatizaci úloh. Pomocí nástroje Auto Deploy mohou správci rychle nasadit a upgradovat hostitele vSphere, čímž se výrazně zkrátí čas strávený těmito úkoly.

Sada VMware vSphere 7 Essentials Plus - investice do budoucnosti

Zavedení sady VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit do vaší organizace je víc než pouhá investice do softwaru. Je to investice do budoucí životaschopnosti vašeho podniku, výkonnosti vaší IT infrastruktury a spokojenosti vašich zaměstnanců.

Flexibilita a zajištění budoucnosti

Sada vSphere 7 Essentials Plus Kit poskytuje flexibilitu, kterou moderní organizace potřebují k rychlému přizpůsobení měnícím se obchodním požadavkům. Umožňuje plynulé škálování IT zdrojů v závislosti na růstu vašeho podniku. Díky podpoře nejnovějšího hardwaru a operačních systémů je vaše firma připravena na budoucí technologické upgrady.

Maximalizujte efektivitu IT

Díky pokročilým nástrojům pro správu a automatizaci pomáhá sada vSphere 7 Essentials Plus Kit podnikům zvýšit efektivitu jejich IT týmů. Díky minimalizaci prostojů, automatizaci rutinních úloh a optimalizaci využití zdrojů se váš tým může soustředit na strategičtější iniciativy.

Celkově lze říci, že sada VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit představuje komplexní a perspektivní řešení pro podniky, které chtějí optimalizovat svou IT infrastrukturu a reagovat na požadavky digitální ekonomiky. Poskytuje správné nástroje a funkce, které maximalizují efektivitu, zjednodušují správu a v konečném důsledku podporují úspěch vašeho podnikání.

Další odkazy na "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Hodnocení zákazníků pro "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
139 601,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
104 449,90 Kč *
Kategorie