Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10490
 • 077-03499
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Access 2021 je výkonný systém pro správu databází, pomocí kterého lze vytvářet a spravovat složité databáze podle individuálních požadavků. Jako zdroje dat lze použít nejen soubory , XML a dBASE, ale také obsah dokumentů PDF a e-mailů. Ty jsou importovány prostřednictvím příslušných formulářů a následně vyhodnocovány úlohami definovanými pomocí maker a filtrů. Aplikace MS dokáže zpracovávat i velké řetězce čísel, které jsou běžné při profesionálních výpočtech. 2021 také informuje uživatele o všech důležitých údajích pomocí individuálně konfigurovatelných hlášení, a tak je neustále informuje, ať už pro obchodní nebo soukromé účely. Excel Access Access

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2021"

Samostatný program MS Access 2021

Microsoft Access 2021 je výkonný systém pro správu databází, pomocí kterého lze vytvářet a spravovat složité databáze podle individuálních požadavků. Jako zdroje dat lze použít nejen soubory Excel, XML a dBASE, ale také obsah dokumentů PDF a e-mailů. Ty jsou importovány prostřednictvím příslušných formulářů a následně vyhodnocovány úlohami definovanými pomocí maker a filtrů. MS Access umí zpracovávat i velké řetězce čísel, které se běžně používají při profesionálních výpočtech. Access 2021 také informuje uživatele o všech důležitých údajích pomocí individuálně konfigurovatelných zpráv, takže je vždy informuje o aktuálních informacích, ať už pro obchodní nebo soukromé účely.

Pro společnou práci na databázi nabízí Access 2021 také komplexní správu jednotlivých přístupových práv, a to jak pro zobrazení, tak pro jeho příslušné použití. To umožnilo efektivní práci na projektu. Kromě lokálního ukládání dat existuje také možnost ukládat je centrálně a zároveň bezpečně v cloudu a zajistit k nim přístup přes web.

Program Microsoft Access 2021 je obvykle nedílnou součástí balíku Office, a proto není k dispozici samostatně - u společnosti Wiresoft jej však můžete zakoupit jako samostatný program, a to za mimořádně výhodnou cenu.

Inovace v přístupu 2021

Zakoupením Accessu 2021 získáte aktuální verzi tohoto komplexního kancelářského programu, která má kromě obvyklých funkcí také mnoho vylepšení v detailech a zcela nové funkce.

Vizualizace dat Access pomocí nových typů grafů

V aplikaci Access 2021 je k dispozici 11 nových typů diagramů pro vizualizaci dat ve formulářích a sestavách. Jednotlivá pole lze také snadno přizpůsobit rozměrům diagramu a změny se okamžitě zobrazí v náhledu. Je také možné vytvářet interaktivní diagramy, například výběrem jiného pole kategorie ve formuláři nebo filtru sestavy. V aplikaci Access 2021 lze vybrat mimo jiné následující typy grafů:

 • Čárový graf: Tento typ zobrazuje všechny kategorie rovnoměrně rozložené podél vodorovné osy x a všechny hodnoty podél svislé osy y.
 • Sloupcovýgraf: Zobrazuje kategorie na vodorovné ose (osa x nebo osa vlastností) a hodnoty na svislé ose (osa y nebo hodnoty vlastností).
 • Sloupcový graf: Zde jsou kategorie uspořádány podél osy y nebo hodnoty podél osy x, přičemž pozice rozměrů "osa" a "hodnoty" jsou obrácené.
 • Koláčovýgraf: Tento typ grafu zobrazuje kategorie jako jednotlivé výseče kruhu a hodnoty dat jako procento z celkové hodnoty (celý kruh).
 • Složený graf: Zde se kombinují dva nebo více typů grafů pro vizualizaci vztahů mezi různými daty, např. jako sloupcový a čárový graf.

Podpora datového typu "Big Number" (BIGINT)

S datovým typem BIGINT - "Big Number" - je nyní možné počítat velká čísla. Ukládá se do něj nepeněžní číselná hodnota, která se přidává do tabulky Access jako pole nebo se importuje propojením s databází odpovídajícího typu (např. SQL server). Datový typ "Big Number" s osmi bajty nabízí pro výpočty mnohem větší rozsah (-2^63 až 2^63-1) než datový typ "Number" se čtyřmi bajty (-2^31 až 2^31-1). Je třeba poznamenat, že povolením datového typu BIGINT přestane být databáze Access kompatibilní s dřívějšími verzemi programu Access.

Jednoduché třídění listů majetku

Dříve představovalo vyhledání konkrétní vlastnosti mezi mnoha dalšími na listu vlastností často problém, zejména pokud byly obsaženy ve formulářích a sestavách rozprostřených na více kartách. V aplikaci Access 2021 lze nyní všechny vlastnosti zobrazit podle abecedy kliknutím na funkci řazení, což mimořádně usnadňuje a zároveň zrychluje vyhledávání. Druhým kliknutím se všechny vlastnosti opět zobrazí ve výchozím nastavení.

Nová vlastnost "Název označení" v ovládacích prvcích

Vlastnost "Název označení", která je nově k dispozici v aplikaci Access 2021, nyní výrazně usnadňuje zadání názvu ovládacího prvku, aby mu bylo možné přiřadit ovládací prvek označení. Tato možnost přiřadit název označení k ovládacímu prvku také zlepšuje přístupnost, protože je nyní mohou rozpoznat a určit asistenční technologie.

Optimalizované opakování připojení ODBC

Připojení mezi databází Microsoft Access a externím zdrojem dat, například Microsoft SQL Server, která jsou vytvořena pomocí protokolu ODBC (Open Database Connectivity), bylo dříve možné obnovit pouze v případě přerušení databáze Access, protože Access se ve starších verzích nepokoušel obnovit odstraněné připojení k externímu zdroji dat.

Access 2021 zde nabízí vylepšené řešení, kdy se nejprve zobrazí chybová zpráva s popisem chyby. Access se pak automaticky pokusí znovu připojit ke zdroji dat, jakmile je provedena operace, která znovu používá data nebo objekty vyžadující připojení ODBC. V důsledku toho již není bezpodmínečně nutné přístup zavírat a znovu otevírat.

Zlepšení přístupnosti v programu Access 2021

V nové verzi byla také výrazně vylepšena přístupnost Access , aby se usnadnil přístup co největšímu počtu uživatelů. Mnohá z těchto vylepšení byla provedena podrobnou optimalizací jednotlivých specifických funkcí programu Access, ale také obecnějších funkcí, aby byla práce s programem Access co nejefektivnější, zejména díky vylepšení řečového výstupu a optimalizované integraci asistenčních technologií.

Optimalizace výstupních funkcí řeči

Řečový výstup nyní rozpoznává další ovládací prvky, které jsou vyvolány ve formulářích, zprávách a datových listech:

 • Bylo zjednodušeno čtení názvů sloupců v tabulkách i v datových listech dotazů a formulářů pomocí hlasového výstupu.
 • Rozšířený nebo redukovaný stav vyhledávacích polí a combo boxů je rovněž rozpoznán, a lze jej tedy číst.
 • Řádky "vyhledávací pole" nebo "kombinované pole" lze nyní rozpoznat a přečíst i u několika sloupců.
 • V dialogovém okně se nyní rozpoznávají a čtou názvy skupin možností se stavem "vybráno" nebo "deaktivováno".
 • V datovém listu lze také rozpoznat a přečíst symbol šipky filtru pro sloupec.
 • Byla vylepšena funkce komentování ovládacích prvků v určité části formuláře.
 • V režimu skenování byla vylepšena navigace kliknutím vlevo nebo vpravo na přepínací tlačítko; stisknutím mezerníku se přepne.

Vylepšení při použití režimu "Vysoký kontrast" v aplikaci Access 2021

 • Tlačítko "Filtr" se zobrazí na navigačním panelu záznamu nebo formuláře.
 • V dialogovém okně "Správa datových úloh" se uložené importy zobrazují na kartě "Externí data".
 • V datových listech se nyní zobrazují záhlaví sloupců i příkazová tlačítka.

Další zlepšení přístupnosti v programu Access 2021

Používání klávesových zkratek při práci s databázemi Access pomáhá nejen k efektivnější práci. Zejména pro uživatele s omezeným zrakem nebo pohyblivostí jsou velkým pomocníkem a nepostradatelnou alternativou k práci s myší. Provádění jednotlivých akcí v aplikaciAccess 2021 je dále vylepšeno použitím nových klávesových zkratek:

 • Kombinace kláves alt + H vytvoří tabulku.
 • Kliknutím na tlačítko Q otevřete filtr sloupce tabulky.
 • Kombinace kláves FD otevře dialogové okno "Hledat a nahradit".
 • Kliknutím na kombinaci kláves shift + F6 procházíte všechny sekce ve vyskakovacím formuláři.
 • Úprava nové položky seznamu hodnot je jednodušší: Průvodce vyhledáváním k tomu vytvoří tři různé typy seznamů, z nichž si můžete vybrat: vyhledávací pole, pole seznamu hodnot nebo pole s více hodnotami.
 • Kombinace kláves ctrl + E otevře dialogové okno "Upravit položky seznamu".

soubory dBASE jsou opět podporovány

Access 2021 opět podporuje soubory typu .dbf, které lze nyní znovu importovat, propojit nebo exportovat.

Vylepšení průvodce "Řekni mi"

Access 2021 také nabízí možnost přijímat návrhy z Accessu pro určité úlohy nebo dotazy. Zadáním příslušných výrazů do pole "Tell Me" na horní liště se zobrazí odpovídající možnosti. Jednoduché otázky jsou zodpovězeny přímo v okně; u složitějších otázek funkce "Řekni mi" nabídne ty nápovědy, které nejlépe odpovídají hledanému výrazu.

Systémové požadavky pro Access 2021

Access 2021 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. V důsledku toho se mohou lišit požadavky na jednotlivé hardwarové vybavení.

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 nebo Windows Server 2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz nebo rychlejší
 • RAM: min. 4 GB RAM
 • Pevný disk: min. 4 GB volného místa
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 nebo vyšší s WDDM 2.0 nebo vyšší pro Windows 10

Kupte si Access 2021 jako samostatný kancelářský program za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

MS Access je obvykle nedílnou součástí příslušných sad Microsoft Office, a proto není snadno dostupný samostatně jako kupovaná verze. U společnosti Wiresoft můžete MS Access 2021 zakoupit také jako samostatný program - na rozdíl od mnoha jiných prodejců softwaru - a za mimořádně nízkou cenu!

Vaše další velká výhoda: Při zakoupení této licence pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobý a obvykle drahý závazek předplatného ani nemusíte akceptovat časové omezení používání. Proto se rozhodně vyplatí zakoupit si Access 2021 jako jeden program od společnosti Wiresoft, protože nebudete muset později stahovat žádné aktualizace, které by byly zpoplatněny.

Nabízená licence Access pro jednoho uživatele má stejný rozsah funkcí jako verze obsažená v sadě Office Suite 2021. To znamená, že nejen menší firmy, ale i osoby na volné noze mohou využívat všech výhod nového systému Access 2021 - a zároveň ušetřit.

Kromě Accessu 2021 můžete ve Wiresoft Software Shopu zakoupit nejen jeho starší verze, ale i mnoho dalších licencí softwaru Microsoft za speciální cenu. Jedná se vždy o originální produkty společnosti Microsoft. Obvykle byly součástí hromadné licence od společnosti nebo byla práva na jejich použití opět uvolněna při dalším prodeji. To však nijak neomezuje jejich použitelnost, ani se jako kupující nedostáváte do právní šedé zóny. Při koupi softwaru společností Wiresoft byl totiž dříve nainstalovaný software včetně licence odstraněn, takže je opět volný a může jej používat nový uživatel. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft všechny produkty Microsoft výhradně jako čisté plné verze, které lze proto používat neomezeně dlouho a na 100 %.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se Access 2021 nebo jiného programu Office, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Další odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie