Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10131
 • 077-07233
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Access 2019 je výkonný systém pro správu databází, který lze použít k vytváření a správě komplexních databází podle individuálních požadavků. Jako zdroje dat lze použít nejen soubory , XML a dBASE, ale také obsah dokumentů PDF a e-mailů. Ty jsou importovány prostřednictvím příslušných formulářů a následně vyhodnocovány úlohami definovanými pomocí maker a filtrů. Aplikace MS dokáže zpracovávat i velké řetězce čísel, které jsou běžné při profesionálních výpočtech. Také 2019 informuje uživatele pomocí individuálně konfigurovatelných zpráv o všech důležitých údajích a udržuje je tak neustále v obraze, ať už pro pracovní, nebo soukromé účely. Excel Access Access

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2019"

Samostatný program MS Access 2019

Microsoft Access 2019 je výkonný systém pro správu databází, který lze použít k vytváření a správě složitých databází podle individuálních požadavků. Jako zdroje dat mohou sloužit nejen soubory Excel, XML a dBASE, ale také obsah dokumentů PDF a e-mailů. Ty jsou importovány prostřednictvím příslušných formulářů a následně vyhodnocovány úlohami definovanými pomocí maker a filtrů. MS Access zde může zpracovávat i velké řetězce čísel, které jsou běžné v rámci odborných výpočtů. Access 2019 také informuje uživatele o všech důležitých údajích pomocí individuálně konfigurovatelných sestav, čímž je neustále informuje, ať už pro pracovní nebo soukromé účely.

Pro společnou práci na databázi nabízí Access 2019 také komplexní správu jednotlivých přístupových práv, a to jak pro prohlížení, tak pro jejich používání. Umožnil tak efektivní práci na projektu. Kromě lokálního ukládání dat existuje také možnost ukládat je centrálně a zároveň bezpečně v cloudu a nabízet k nim přístup přes web.

Program Microsoft Access 2019 je obvykle nedílnou součástí balíčku Office, a proto není obvykle k dispozici samostatně - u společnosti Wiresoft jej však můžete zakoupit jako samostatný program, a to za mimořádně nízkou cenu.

Nové funkce v aplikaci Access 2019

Zakoupením programu Access 2019 získáte nejnovější verzi tohoto komplexního programu Office, která má kromě obvyklých funkcí také mnoho vylepšení v detailech a zcela nové funkce.

Vizualizace dat Access pomocí nových typů grafů

V aplikaci Access 2019 je k dispozici 11 nových typů grafů pro přehlednou vizualizaci dat ve formulářích a sestavách. Jednotlivá pole lze také snadno přizpůsobit rozměrům diagramu a změny lze okamžitě zobrazit v náhledu. Je také možné vytvářet interaktivní grafy, například výběrem jiného pole kategorie ve formuláři nebo filtru sestavy. V aplikaci Access 2019 jsou k dispozici mimo jiné následující typy grafů:

 • Čárový graf: tento typ zobrazuje všechny kategorie rovnoměrně rozložené podél vodorovné osy x a všechny hodnoty rovnoměrně rozložené podél svislé osy y.
 • Sloupcový graf: zobrazuje kategorie na vodorovné ose (osa x nebo osa vlastností) a hodnoty na svislé ose (osa y nebo hodnoty vlastností).
 • Sloupcový graf: Zde jsou kategorie uspořádány podél osy y nebo hodnoty podél osy x, přičemž pozice rozměrů "Osa" a "Hodnoty" jsou obrácené.
 • Koláčovýgraf: V tomto typu grafu jsou kategorie zobrazeny jako jednotlivé výseče kruhu a hodnoty dat jsou zobrazeny jako procento z celkové hodnoty (celý kruh).
 • Složený graf: Kombinuje dva nebo více typů grafů pro vizualizaci vztahů mezi různými daty, například jako sloupcový a čárový graf.

Podpora datového typu "Big Number" (BIGINT)

S datovým typem BIGINT - "Big Number" - lze nyní počítat i velká čísla, která ukládají nepeněžní číselnou hodnotu, která se přidává do tabulky Access jako pole, nebo se importuje také propojením s databází příslušného typu (např. SQL server).Datový typ "Big Number" tak nabízí s osmi byty mnohem větší rozsah (-2^63 až 2^63-1) pro výpočty než datový typ "Number" se čtyřmi byty (-2^31 až 2^31-1). Je třeba poznamenat, že povolení datového typu BIGINT způsobí, že databáze Access nebude kompatibilní s dřívějšími verzemi programu Access.

Jednoduché třídění listů majetku

Dříve byl často problém najít v okně Vlastnosti konkrétní vlastnost mezi mnoha jinými, zejména pokud byly obsaženy ve formulářích a sestavách rozprostřených na více kartách. V aplikaci Access 2019 lze nyní všechny vlastnosti zobrazit podle abecedy kliknutím na funkci řazení, což usnadňuje a zároveň zrychluje vyhledávání. Po druhém kliknutí se všechny vlastnosti opět zobrazí ve výchozím nastavení.

Nová vlastnost "Název označení" v ovládacích prvcích

Vlastnost "Název označení", která je nově k dispozici v aplikaci Access 2019, nyní výrazně usnadňuje zadání názvu ovládacího prvku, aby mu bylo možné přiřadit ovládací prvek označení. Tato možnost přiřadit název označení k ovládacímu prvku také zlepšuje přístupnost, protože je nyní mohou rozpoznat a určit asistivní technologie.

Optimalizované opakování připojení ODBC

Připojení mezi databází Microsoft Access a externím zdrojem dat, například Microsoft SQL Server, pomocí protokolu ODBC (Open Database Connectivity protocol) bylo dříve možné obnovit pouze v případě, že byla databáze Access přerušena jejím uzavřením, protože Access se ve starších verzích nepokusil obnovit odstraněné připojení k externímu zdroji dat.

Access 2019 zde nabízí vylepšené řešení, které nejprve zobrazí chybovou zprávu s popisem chyby. Pak se Access automaticky pokusí znovu připojit ke zdroji dat, kdykoli je provedena operace, která znovu používá taková data nebo objekty vyžadující připojení ODBC. Uzavření a opětovné otevření aplikace Access tak již není nezbytně nutné.

Vylepšení přístupnosti v aplikaci Access 2019

V nové verzi byla také výrazně vylepšena přístupnost, aby byla přístupnější co největšímu počtu uživatelů. Mnohá z těchto vylepšení byla provedena podrobnou optimalizací jednotlivých specifických funkcí Accessu, ale také obecnějších funkcí, aby byla práce s Accessem co nejefektivnější, a to zejména díky vylepšení řečového výstupu a optimalizované integraci asistenčních technologií.

Optimalizace výstupních funkcí řeči

Řečový výstup nyní rozpoznává další ovládací prvky, které jsou volány ve formulářích, sestavách a datových listech:

 • Bylo zjednodušeno čtení názvů sloupců v tabulkách a datových listech dotazů a formulářů pomocí hlasového výstupu.
 • Rozšířený nebo redukovaný stav vyhledávacích polí a výběrových polí je rovněž rozpoznán, a lze jej tedy číst.
 • Řádky "vyhledávacího pole" nebo "combo boxu" lze nyní rozpoznat a načíst i pro více sloupců.
 • V dialogovém okně jsou nyní rozpoznávány a čteny názvy skupin možností se stavem "vybráno" nebo "deaktivováno".
 • V datovém listu lze také rozpoznat a přečíst symbol šipky filtru pro sloupec.
 • Vylepšeno komentování ovládacích prvků v konkrétní části formuláře.
 • V režimu skenování byla vylepšena navigace kliknutím vlevo nebo vpravo na přepínací tlačítko; stisknutím mezerníku se přepne.

Vylepšení při použití režimu vysokého kontrastu v aplikaci Access 2019

 • Tlačítko Filtr se zobrazí na navigačním panelu záznamu nebo formuláře.
 • V dialogovém okně Správa datových úloh se na kartě Externí data zobrazí uložené importy.
 • V datových listech se nyní zobrazují záhlaví sloupců a příkazová tlačítka.

Další vylepšení přístupnosti v aplikaci Access 2019

Používání klávesových zkratek při práci s databázemi Access pomáhá nejen při efektivnější práci. Zejména pro uživatele s omezeným zrakem nebo pohyblivostí jsou velkým pomocníkem a nepostradatelnou alternativou k práci s myší. Provádění jednotlivých akcí v aplikaciAccess 2019 je dále doplněno o používání nových klávesových zkratek:

 • Kombinace kláves alt + H vytvoří tabulku.
 • Kliknutím na tlačítko Q otevřete filtr sloupce tabulky.
 • Kombinace kláves FD otevře dialogové okno Najít a nahradit.
 • Kliknutím na kombinaci kláves shift + F6 procházíte všechny sekce ve vyskakovacím formuláři.
 • Úprava nové položky seznamu hodnot je jednodušší: Průvodce vyhledáváním k tomu vytvoří tři různé typy seznamů, z nichž si můžete vybrat: vyhledávací pole, pole seznamu hodnot nebo pole s více hodnotami.
 • Kombinace kláves ctrl + E otevře dialogové okno Upravit položky seznamu.

soubory dBASE jsou opět podporovány

Access 2019 opět podporuje soubory typu .dbf, které lze nyní znovu importovat, propojit nebo exportovat.

Vylepšení průvodce "Řekni mi"

Access 2019 také přidává možnost získávat z aplikace Access návrhy týkající se konkrétních úloh nebo dotazů. Zadáním příslušných výrazů do pole "Tell Me" na horní liště se zobrazí odpovídající možnosti. Jednoduché otázky jsou zodpovězeny přímo v okně; u složitějších otázek funkce "Řekni mi" nabídne ty nápovědy, které nejlépe odpovídají hledanému výrazu.

Systémové požadavky pro Access 2019

Access 2019 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. V důsledku toho se mohou lišit požadavky na jednotlivé hardwarové vybavení.

 • Operační systém: Windows 10 (Enterprise, Home, Pro), Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Paměť RAM: min. 2 GB (32 bitů), 4 GB (64 bitů)
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 s WDDM 2.0
 • Kompatibilní s: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Dostupné jazyky: Angličtina, dánština, francouzština, italština, němčina, polština, španělština, ostatní na vyžádání

Access 2019 koupit levně jako Office jeden program od Wiresoft

MS Access je obvykle nedílnou součástí příslušných sad Microsoft Office, a proto není snadno dostupný samostatně jako kupovaná verze. U společnosti Wiresoft si můžete MS Access 2019 koupit jako samostatný program - na rozdíl od mnoha jiných prodejců softwaru - a za mimořádně nízkou cenu!

Vaše další velká výhoda: Při zakoupení této licence pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobý a obvykle drahý závazek předplatného ani nemusíte akceptovat časové omezení používání. Proto se rozhodně vyplatí koupit Access 2019 jako jediný program od společnosti Wiresoft, protože později nebudete muset stahovat žádné placené aktualizace.

Nabízená licence Access pro jednoho uživatele je z hlediska funkcí totožná s verzí obsaženou v sadě Office Suite 2019. Nejen menší firmy, ale i osoby na volné noze tak mají možnost využívat všechny výhody nového Accessu 2019 - a navíc ušetřit.

Kromě Accessu 2019 si můžete v obchodě Wiresoft Software Shop zakoupit za speciální cenu nejen jeho starší předchozí verze, ale i mnoho dalších licencí softwaru Microsoft. Jedná se vždy o originální produkty společnosti Microsoft. Obvykle byly součástí hromadné licence od společnosti nebo byla práva na jejich použití opět uvolněna při dalším prodeji. To však nijak neomezuje jejich použitelnost, ani se jako kupující nedostáváte do právní šedé zóny. Protože při nákupu od společnosti Wiresoft byl dříve nainstalovaný software včetně licence odstraněn, takže je opět volný a použitelný novým uživatelem. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft všechny produkty společnosti Microsoft výhradně jako čisté plné verze, které jsou proto neomezené a 100% použitelné.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu Access 2019 nebo jiného programu Office, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Další odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie