Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019

MICROSOFT ACCESS 2019

1 937,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10131
 • 077-07233
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Samostatný program MS Access 2019 Microsoft Access 2019 je výkonný systém pro správu...více
Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2019"

Samostatný program MS Access 2019

Microsoft Access 2019 je výkonný systém pro správu databází, který lze použít k vytváření a správě složitých databází podle individuálních požadavků. Jako zdroje dat lze použít nejen soubory Excel, XML a dBASE, ale také obsah dokumentů PDF a e-mailů. Ty jsou importovány prostřednictvím příslušných formulářů a následně vyhodnocovány úlohami definovanými pomocí maker a filtrů. MS Access umí zpracovávat i velké řetězce čísel, které se běžně používají při profesionálních výpočtech. Access 2019 také informuje uživatele o všech důležitých údajích pomocí individuálně konfigurovatelných sestav, takže je vždy informuje o aktuálních informacích, ať už pro pracovní, nebo soukromé účely.

Pro společnou práci s databází nabízí Access 2019 také komplexní správu jednotlivých přístupových práv, a to jak pro zobrazení, tak pro jejich příslušné použití. To umožnilo efektivně pracovat na projektech. Kromě lokálního ukládání dat existuje také možnost ukládat je centrálně a zároveň bezpečně v cloudu a nabízet k nim přístup přes web.

Program Microsoft Access 2019 je obvykle nedílnou součástí balíku Office, a proto není k dispozici samostatně - u společnosti Wiresoft jej však můžete zakoupit jako samostatný program, a to za mimořádně výhodnou cenu.

Inovace v přístupu 2019

Zakoupením programu Access 2019 získáte aktuální verzi tohoto komplexního kancelářského programu, která má kromě obvyklých funkcí také mnoho vylepšení v detailech a zcela nové funkce.

Vizualizace dat Access pomocí nových typů grafů

V aplikaci Access 2019 je k dispozici 11 nových typů grafů pro vizualizaci dat ve formulářích a sestavách. Jednotlivá pole lze také snadno přizpůsobit rozměrům diagramu a změny se okamžitě zobrazí v náhledu. Je také možné vytvářet interaktivní grafy, například výběrem jiného pole kategorie ve formuláři nebo filtru sestavy. V aplikaci Access 2019 jsou k dispozici mimo jiné následující typy grafů:

 • Čárový graf : Tento typ zobrazuje všechny kategorie rovnoměrně rozložené podél vodorovné osy x a všechny hodnoty podél svislé osy y.
 • Sloupcovýgraf: Zobrazuje kategorie podél vodorovné osy (osa x nebo osa vlastností) a hodnoty podél svislé osy (osa y nebo hodnoty vlastností).
 • Sloupcový graf: Zde jsou kategorie uspořádány podél osy y a hodnoty podél osy x, přičemž pozice rozměrů "osa" a "hodnoty" jsou obrácené.
 • Koláčovýgraf: V tomto typu grafu jsou kategorie zobrazeny jako jednotlivé výseče kruhu a hodnoty dat jsou zobrazeny jako procento z celkové hodnoty (celý kruh).
 • Složený graf: Zde se kombinují dva nebo více typů grafů pro vizualizaci vztahů mezi různými daty, např. jako sloupcový a čárový graf.

Podpora datového typu "Big Number" (BIGINT)

S datovým typem BIGINT - "Big Number" - je nyní možné počítat velká čísla. Ukládá se do něj nepeněžní číselná hodnota, která se přidává do tabulky Access jako pole nebo se importuje propojením s databází odpovídajícího typu (např. SQL server). Datový typ "Big Number" s osmi bajty nabízí mnohem větší rozsah (-2^63 až 2^63-1) pro výpočty než datový typ "Number" se čtyřmi bajty (-2^31 až 2^31-1). Je třeba poznamenat, že povolením datového typu BIGINT přestane být databáze Access kompatibilní s dřívějšími verzemi programu Access.

Jednoduché třídění listů majetku

Dříve byl často problém najít konkrétní vlastnost mezi mnoha dalšími na listu vlastností, zejména pokud byly obsaženy ve formulářích a sestavách rozprostřených na více kartách. V aplikaci Access 2019 lze nyní všechny vlastnosti zobrazit podle abecedy kliknutím na funkci řazení, což usnadňuje a zároveň zrychluje vyhledávání. Po druhém kliknutí se všechny vlastnosti opět zobrazí ve výchozím nastavení.

Nová vlastnost "Název označení" v ovládacích prvcích

Vlastnost "Název označení", která je nově k dispozici v aplikaci Access 2019, nyní výrazně usnadňuje zadání názvu ovládacího prvku, aby mu bylo možné přiřadit ovládací prvek označení. Tato možnost přiřadit název označení k ovládacímu prvku také zlepšuje přístupnost, protože je nyní mohou rozpoznat a určit asistivní technologie.

Optimalizované opakování připojení ODBC

Připojení mezi databází Microsoft Access a externím zdrojem dat, například Microsoft SQL Server, vytvořená pomocí protokolu ODBC (Open Database Connectivity) bylo dříve možné obnovit pouze v případě, že byla databáze Access přerušena jejím uzavřením, protože Access se ve starších verzích nepokoušel obnovit odstraněné připojení k externímu zdroji dat.

Access 2019 zde nabízí vylepšené řešení, při kterém se nejprve zobrazí chybová zpráva s popisem chyby. Access se pak automaticky pokusí znovu připojit ke zdroji dat, jakmile je provedena operace, která znovu používá taková data nebo objekty vyžadující připojení ODBC. Uzavření a opětovné otevření aplikace Access tak již není nezbytně nutné.

Vylepšení přístupnosti v aplikaci Access 2019

V nové verzi byla také výrazně vylepšena přístupnost, aby byla přístupnější co největšímu počtu uživatelů. Mnohá z těchto vylepšení byla provedena podrobnou optimalizací jednotlivých specifických funkcí programu Access, ale také obecnějších funkcí, aby byla práce s programem Access co nejefektivnější. Toho bylo dosaženo zejména vylepšením výstupu řeči a optimalizovanou integrací asistenčních technologií.

Optimalizace výstupních funkcí řeči

Řečový výstup nyní rozpoznává další ovládací prvky vyvolané ve formulářích, sestavách a datových listech:

 • Bylo zjednodušeno čtení názvů sloupců v tabulkách i v datových listech dotazů a formulářů pomocí hlasového výstupu.
 • Rozšířený nebo redukovaný stav vyhledávacích polí a combo boxů je rovněž rozpoznán, a lze jej tedy číst.
 • Řádky "vyhledávací pole" nebo "kombinované pole" lze nyní rozpoznat a přečíst i u několika sloupců.
 • V dialogovém okně se nyní rozpoznávají a čtou názvy skupin možností se stavem "vybráno" nebo "deaktivováno".
 • V datovém listu lze také rozpoznat a přečíst symbol šipky filtru pro sloupec.
 • Byla vylepšena funkce komentování ovládacích prvků v určité části formuláře.
 • V režimu skenování byla vylepšena navigace kliknutím vlevo nebo vpravo na přepínací tlačítko; stisknutím mezerníku se přepne.

Vylepšení při použití režimu "Vysoký kontrast" v aplikaci Access 2019

 • Tlačítko "Filtr" se zobrazí na navigačním panelu záznamu nebo formuláře.
 • V dialogovém okně Správa datových úloh se uložené importy zobrazují na kartě Externí data.
 • V datových listech se nyní zobrazují záhlaví sloupců i příkazová tlačítka.

Další vylepšení přístupnosti v aplikaci Access 2019

Používání klávesových zkratek při práci s databázemi Access podporuje nejen efektivnější práci. Zejména pro uživatele s omezeným zrakem nebo pohyblivostí jsou velkým pomocníkem a nepostradatelnou alternativou k práci s myší. Provádění jednotlivých akcí v aplikaciAccess 2019 je dále vylepšeno použitím nových klávesových zkratek:

 • Kombinace kláves alt + H vytvoří tabulku.
 • Kliknutím na tlačítko Q otevřete filtr sloupce tabulky.
 • Kombinace kláves FD otevře dialogové okno "Najít a nahradit".
 • Kliknutím na kombinaci kláves shift + F6 procházíte všechny sekce ve vyskakovacím formuláři.
 • Úprava nové položky seznamu hodnot je jednodušší: Průvodce vyhledáváním vytvoří tři různé typy seznamů, z nichž si můžete vybrat: vyhledávací pole, pole seznamu hodnot nebo pole s více hodnotami.
 • Kombinace kláves ctrl + E otevře dialogové okno "Upravit položky seznamu".

soubory dBASE jsou opět podporovány

Access 2019 opět podporuje soubory typu .dbf, které lze nyní znovu importovat, propojit nebo exportovat.

Vylepšení průvodce "Řekni mi"

Access 2019 také nabízí možnost přijímat návrhy z aplikace Access pro určité úlohy nebo dotazy. Zadáním příslušných výrazů do pole "Tell Me" na horní liště se zobrazí odpovídající možnosti. Jednoduché otázky jsou zodpovězeny přímo v okně; u složitějších otázek funkce "Řekni mi" nabídne ty nápovědy, které nejlépe odpovídají hledanému výrazu.

Systémové požadavky pro Access 2019

Access 2019 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. V důsledku toho se mohou lišit požadavky na jednotlivé hardwarové vybavení.

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Paměť RAM: min. 2 GB (32 bitů), 4 GB (64 bitů)
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 s WDDM 2.0
 • Kompatibilní s: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Dostupné jazyky: Němčina, dánština, angličtina, francouzština, italština, polština, španělština, ostatní na vyžádání

Kupte si Access 2019 za nízkou cenu jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

MS Access je obvykle nedílnou součástí příslušných sad Microsoft Office, a proto není snadno dostupný samostatně jako kupovaná verze. Na rozdíl od mnoha jiných prodejců softwaru si u společnosti Wiresoft můžete MS Access 2019 koupit i jako samostatný program - a navíc za mimořádně nízkou cenu!

Vaše další velká výhoda: Při zakoupení této licence pro jednoho uživatele nemusíte uzavírat dlouhodobý a obvykle drahý závazek předplatného ani nemusíte akceptovat časové omezení používání. Proto se rozhodně vyplatí koupit Access 2019 jako jeden program od společnosti Wiresoft, protože později nebudete muset stahovat žádné placené aktualizace.

Nabízená licence Access pro jednoho uživatele má stejný rozsah funkcí jako verze obsažená v sadě Office Suite 2019. To znamená, že nejen menší firmy, ale i osoby na volné noze mohou využívat všech výhod nového Accessu 2019 - a ušetřit přitom peníze.

Kromě Accessu 2019 si můžete ve Wiresoft Software Shopu zakoupit nejen jeho starší předchozí verze, ale také mnoho dalších licencí softwaru Microsoft za speciální cenu. Jedná se vždy o originální produkty společnosti Microsoft. Obvykle byly součástí hromadné licence od společnosti nebo byla práva na jejich použití opět uvolněna při dalším prodeji. To však nijak neomezuje jejich použitelnost, ani se jako kupující nedostáváte do právní šedé zóny. Při koupi softwaru společností Wiresoft byl totiž dříve nainstalovaný software včetně licence odstraněn, takže je opět volný a může jej používat nový uživatel. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft všechny produkty Microsoft výhradně jako čisté plné verze, které lze proto používat neomezeně dlouho a na 100 %.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se programu Access 2019 nebo jiného programu Office, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené