Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10456
  • R18-01848
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
803,90 Kč * 891,90 Kč * (9,87% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x Device CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používání
Termín Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Pro každé koncové zařízení, pomocí kterého uživatelé přistupují k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edici Standard nebo Datacenter, je vyžadována další licence pro klientský přístup (Device CAL), která není součástí serverové licence. Pouze tato licence dává uživateli koncového zařízení vybaveného systémem Windows odpovídající přístupová práva. Nezáleží na tom, zda se jedná o stolní počítač, notebook, chytrý telefon nebo tablet s operačním systémem Windows s licencí Device CAL. To znamená, že kupující Device CAL svobodně rozhodnout, které licencované koncové zařízení chce používat pro přístup k Windows Server 2022 .

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Objevte možnosti systému Microsoft Windows Server 2022 Device CAL

Přehled

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL (Client Access Licence) je klíčovou součástí pro společnosti, které hledají nejvyšší výkon a zabezpečení. Tato licence umožňuje vaší firmě přístup k pokročilým funkcím systému Windows Server 2022 a zároveň poskytuje možnost správy přístupu na základě zařízení.

Výkonné funkce

1. Optimalizovaná produktivita: Se systémem Windows Server 2022 mohou firmy zvýšit svou produktivitu. Serverová platforma nabízí vyšší výkon, optimalizované využití zdrojů a umožňuje plynulé zatížení, které odpovídá potřebám moderních podniků.

2. Pokročilé zabezpečení: Chraňte firemní síť před hrozbami pomocí robustních bezpečnostních funkcí systému Windows Server 2022. Device CAL zajišťuje bezpečný přístup ke zdrojům a chrání citlivá data před neoprávněným přístupem.

3. Flexibilita a škálovatelnost: Tato licence poskytuje vaší organizaci flexibilitu při správě přístupu na základě zařízení. Snadno škálujte svou infrastrukturu tak, aby vyhovovala rostoucím potřebám vaší organizace.

Jednoduchá správa

1. Centrální správa licencí: Mějte své licence pod kontrolou díky funkci centrální správy systému Windows Server 2022, která umožňuje efektivní sledování a správu využívání licencí.

2. Snadné používání: Stránka Device CAL poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní pro snadnou konfiguraci a správu přístupu k zařízením. Minimalizujte nároky na správu a maximalizujte efektivitu.

Splňuje požadavky nejnovější aktualizace užitečného stolu od společnosti Google

Kompatibilita a aktuálnost: Windows Server 2022 Device CAL je plně kompatibilní s nejnovějšími požadavky aktualizace Google helpful desk. Díky tomu je vaše organizace vždy aktuální a může využívat nejnovější vývoj.

Závěr

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL nabízí komplexní řešení pro organizace, které hledají výkon, zabezpečení a flexibilitu. Využívejte pokročilé funkce, optimalizujte svou produktivitu a chraňte svou síť před hrozbami - to vše se snadno použitelnou správou licencí. S touto licencí CAL jste připraveni na požadavky digitální budoucnosti.

 

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
44 330,90 Kč *
Kategorie