Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2021

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2021 for Mac je nejnovější verzí klasického softwaru pro zpracování textu od , který se hojně používá i na počítačích Apple. Všestranný program nabízí mnoho intuitivně použitelných funkcí a nástrojů, které dalece přesahují pouhou tvorbu a úpravu textových dokumentů: Je doplněna četnými možnostmi jejich přehledného strukturování a informativního znázornění pomocí grafů a tabulek. Díky tomu je for Mac vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale také pro návrh profesionálně psaných zpráv a esejí, diplomových a disertačních prací pro žáky a studenty, stejně jako letáků, letáků, brožur a vizitek. Dokumenty lze přímo v programu uložit jako PDF pro tisk. for Mac rozpoznává i další formáty souborů, které lze pomocí něj dále zpracovávat. Microsoft Office Word Word Word

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 pro Mac jako samostatný program

Word 2021 pro Mac je nejnovější verze klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft, který se hojně používá i na počítačích Apple. Tento všestranný kancelářský program nabízí mnoho intuitivně použitelných funkcí a nástrojů, které dalece přesahují pouhou tvorbu a úpravu textových dokumentů: Je doplněna četnými možnostmi jejich přehledného strukturování a informativního znázornění pomocí grafů a tabulek. Díky tomu je Word for Mac vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale také pro tvorbu profesionálně psaných zpráv a esejí, diplomových a disertačních prací pro žáky a studenty, stejně jako letáků, letáků, brožur a vizitek. Dokumenty aplikace Word lze přímo v programu ukládat jako PDF pro tisk. Word for Mac rozpoznává i jiné formáty souborů, které lze v něm dále upravovat.

Word for Mac usnadňuje tvorbu všech typů textových dokumentů díky širokému výběru typických a často používaných formátových šablon, které jsou doplněny dalšími možnostmi typografie a rozvržení a umožňují mimo jiné rychle a efektivně vytvářet čitelné texty. Inteligentní nástroje, jako je kontrola pravopisu a mnoho možností automatických oprav - včetně individuálně rozšiřitelného slovníku - usnadňují psaní dopisů, esejí, referátů a dalších dokumentů v souladu s platnými pravopisnými pravidly.

Všechny texty vytvořené v aplikaci Word for Mac lze označit pro poskytnutí dalším zaměstnancům, například vložením vodoznaku, a tím je chránit proti kopírování.

MS Word 2021 pro Mac obsahuje kromě těchto osvědčených funkcí předchozích verzí Wordu samozřejmě celou řadu nových, neméně praktických funkcí, díky nimž je nejen psaní a editace, ale i soustředěné čtení ještě snazší a efektivnější než dříve. Kromě přepracované lišty k nim patří nové možnosti zobrazení, které urychlují vyhledávání konkrétních vět nebo úseků v delších textových souborech, dále tmavý režim, který je při delší práci s obrazovkou šetrnější k očím, a další výukové nástroje, které usnadňují čtení nejen studentům a žákům. Vylepšená podpora přístupnosti také optimalizuje texty pro čtenáře, kteří obtížněji chápou obsah.

Nová funkce volné ruky také usnadňuje kreslení náčrtů a diagramů od ruky a jejich vkládání přímo do dokumentu.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete pořídit nejnovější verzi Wordu 2021 pro Mac a samozřejmě i jeho předchůdce, stejně jako další programy Office pro Mac jako jednotlivé aplikace za zvlášť nízkou cenu.

Podrobný přehled všech nových funkcí aplikace Word 2021 pro Mac

Nové funkce verze 2021 ocení nejen uživatelé Maců, kteří již Word znají, ale i začátečníci, kteří využijí všestranné možnosti profesionální a efektivní tvorby a čtení textů v tomto programu Office. Zejména funkce pro soustředěné úpravy a integrované nástroje pro překlady pomáhají profesionálům ještě lépe se soustředit, aniž by museli otevírat další aplikaci, vše je možné v rámci Wordu. To platí i pro již zmíněnou bezbariérovou kompozici dokumentů a také pro zahrnutí složitých matematických vzorců díky podpoře LaTeXu. Nejdůležitější funkce aplikace Word 2021 pro Mac v detailu:

Ještě lepší přehlednost díky výběru různých možností zobrazení

Uživatelé, kteří již znají Word pro Mac, okamžitě rozpoznají vizuální inovace, které nabízí nový Word 2021 pro Mac: Uživatelské rozhraní s páskou známé již z aplikace Word for Mac 2016 je zde zkombinováno s moderním vzhledem dlaždic typickým pro systém Windows. Novinkou je výraznější umístění nejčastěji používaných prvků a funkcí, takže je lze ještě snadněji najít.

Word 2021 pro Mac také umožňuje pokračovat v používání běžného vzhledu pásu karet, takže rozhraní může být také přepracováno. Zejména pro použití aplikace Word na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, byla zvýšena citlivost na dotyk pro zadávání perem.

Kromě toho jsou ve Wordu 2021 pro Mac k dispozici nová témata Bílá, Tmavě šedá a Černá; tato decentnější pozadí podporují také soustředěné psaní a čtení textů. Nejvýraznější kontrast nabízí černá barva.

Integrované výukové nástroje umožňují efektivnější práci s textem

Profesionální uživatelé ocení také integrované výukové nástroje v aplikaci Word 2021 for Mac . Původně byly určeny pro žáky a studenty k podpoře rychlejšího porozumění textu, ale pomáhají i uživatelům, kteří Word pravidelně používají v kanceláři. Pomocí nástrojů pro učení lze například upravit šířku sloupců a rozestupy mezi textem, ale také barvy, a přehlednější zobrazení textu je tak snadnější pro oči.

Pomocí nástroje "zaměření na řádek" lze oblast čtení omezit na jeden, tři nebo pět řádků, a pokud chcete nechat text přečíst nahlas, čtené pasáže se současně zvýrazní. Snadno tak sledujete, co slyšíte v textu, lépe se soustředíte a jste méně rozptylováni.

Podobný úkol plní také "režim zaostření" známý již ze starších verzí Wordu, který skrývá všechny panely nástrojů, takže zobrazení dokumentu je přehlednější.

Funkce Cue Audio vás po aktivaci podpoří také zvukovou zpětnou vazbou. Ta vás při psaní doprovází různými zvukovými efekty a poskytuje tak akustické nápovědy, pokud měníte určité možnosti, ale také jako potvrzení provedené akce: například při mazání nebo vkládání obsahu.

Při úpravách rozsáhlých textových dokumentů může být vyhledávání jednotlivých pasáží nebo konkrétních částí rychle nepřehledné. Ve Wordu 2021 pro Mac je kromě obvyklého vertikálního zobrazení dokumentu Wordu, kdy se všechny stránky procházejí shora dolů, k dispozici nové zobrazení "Stránka po stránce", takže můžete dokumentem Wordu listovat jako knihou. U středně dlouhých textů, které však mají velký počet stránek, nabízí nová funkce "Miniatury" rychlou orientaci: po aktivaci se stránky zobrazí v malém přehledu, abyste mohli snadněji najít hledaná místa.

Optimalizovaná přístupnost díky snadnější podpoře opravy chyb

V aplikaci Word 2021 for Mac jsou kromě již obsažených a vylepšených funkcí k dispozici také nové nástroje pro optimalizaci textů tak, aby byly vhodné i pro uživatele s omezenými schopnostmi čtení a porozumění. Aktivovaná podpůrná oprava chyb navrhuje zlepšení kliknutím na položku nabídky "Zkontrolovat", kterou můžete jedním kliknutím okamžitě přijmout. K tomuto účelu jsou integrovány i mezinárodně platné normy zpět, které byly zavedeny pro tyto čtenáře s postižením pro snazší porozumění textu.

Integrovaná funkce překladu s překladačem

Zatímco dříve museli uživatelé Wordu při psaní nebo čtení cizích slov nebo celé pasáže textu v jiném jazyce opustit program Word a vyvolat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, aby získali překlad tam, ve Wordu 2021 pro Mac to již není nutné: Stačí kursorem označit příslušný text a aktivovat integrovanou funkci překladu s automatickým rozpoznáváním jazyka. Microsoft Translator Word 2021 pro Mac obsahuje více než 60 jazyků, z nichž 11 lze přeložit.

Nástroj Freehand pro spontánní kreslení diagramů

To, co je možné na dotykových panelech nebo chytrých telefonech, je nyní k dispozici také v aplikaci Word 2021 pro Mac - s novým nástrojem "Freehand Drawing". K použití nástroje pro volnou ruku uživatelé nepotřebují ani pero, ani dotykovou plochu; mohou jej používat i s počítačovou myší a samovolně označovat text nebo vytvářet náčrty a vzorce, které lze následně také dále upravovat, přesouvat nebo kopírovat.

Pro nástroj volné ruky v aplikaci Word 2021 for Mac nabízí společnost Microsoft několik digitálních per, včetně tužky na kreslení, pera na psaní a zvýrazňovače na zvýrazňování. Nástroje jsou k dispozici v různých šířkách pera, 16 plných barvách a 8 efektech, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další.

Vkládání a úpravy škálovatelné vektorové grafiky

Word 2021 for Mac nabízí rozsáhlou knihovnu volně použitelných ikon, piktogramů, symbolů atd., včetně 3D obrázků, které slouží k ilustraci prezentací a pracovních listů. Škálovatelná vektorová grafika, nazývaná také soubory SVG (Scalable Vector Graphics), je zajímavá zejména tím, že lze měnit její velikost, otáčet ji o 360° nebo ji dokonce kolorovat bez ztráty kvality obrazu.

Použití LaTeXu ve Wordu 2021 pro Mac k vytváření složitých vzorců

Vestavěný editor vzorců ve Wordu je univerzální nástroj, ale jeho možnosti jsou omezené, pokud jde o zobrazování složitějších vzorců, které se často vyskytují ve vědeckých textech. Nový Word 2021 pro Mac nyní podporuje také LaTeX, mezinárodní standard pro tvorbu profesionálních rozsáhlých vzorců, které s ním lze převádět.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Word 2021 v počítači Mac

Níže uvedené specifikace představují požadavky na instalaci a spuštění aplikace Word 2021 for Macna zařízení Apple.

  • Operační systém: platná verze tří aktuálních operačních systémů macOS
  • Procesor: Intel nebo Apple Silicon (M1)
  • Paměť: alespoň 4 GB
  • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa
  • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Koupit Word 2021 pro Mac jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

MS Word pro Mac je nedílnou součástí kancelářského balíku Microsoft Office pro macOS. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si u společnosti Wiresoft můžete program Word 2021 pro Mac zakoupit v internetovém obchodě také jako samostatný program, nikoli pouze jako součást odpovídajícísady Office Suite 2021. Námi nabízený program Word pro Mac je kupní verzí, což znamená, že se nezavazujete k žádnému předplatnému, které by vás vázalo k placeným aktualizacím. Také díky tomu, že Word 2021 for Mac je samostatný program, nemusíte dodržovat žádné časové omezení jeho používání. Pokud si tedy koupíte Word 2021 pro Mac od společnosti Wiresoft, ušetříte i z dlouhodobého hlediska. Zejména pro živnostníky a menší firmy s malým počtem zaměstnanců, kteří nechtějí kromě Wordu používat žádný z dalších programů obsažených v balíku Office, je zakoupení Word 2021for Mac jako samostatného programu mimořádně levnou možností, jak používat klasický software pro zpracování textu pro firemní i soukromé účely. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2021 pro Mac.

Nejen Word 2021 pro Mac, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop pro macOS, jsou vždy originální plné verze Microsoft pro jednoho uživatele. Obvykle pocházejí z množstevních licencí nebo již byly použity. To vás však neznevýhodňuje: Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí testovací verze softwaru Microsoft, které jsou platné po omezenou dobu, ani testovací verze, které lze používat omezeným způsobem.

To znamená, že máte záruku, že každý softwarový produkt zakoupený u společnosti Wiresoft je pro vás po zakoupení plně a legálně použitelný, a to včetně takových "použitých" programů, které byly původním kupujícím odinstalovány nebo odstraněny současně s prodejem společnosti Wiresoft, a jsou tedy opět 100% použitelné. Z bezpečnostních důvodů jsou všechny tyto licenční produkty před dalším prodejem důkladně zkontrolovány společností Wiresoft z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Pokud máte další dotazy ohledně nákupu Word 2021 for Mac nebo jiného kancelářského softwaru, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie