Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10122
 • 059-09076
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Word 2016 je cloudově optimalizovaná verze osvědčeného klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Široká nabídka funkcí v kombinaci s vysokou úrovní uživatelské přívětivosti činí z aplikace Word 2016 nepostradatelný nástroj pro profesionální tvorbu textů - nejen pro každodenní použití v kanceláři, ale i ve škole, na univerzitě a doma. Díky velkému výběru formátových šablon a mnoha intuitivně použitelným průvodcům mohou i nezkušení uživatelé vytvářet pomocí aplikace Word 2016 atraktivně navržené textové dokumenty - od rozsáhlých obchodních zpráv a dokumentů až po dopisy, smlouvy, eseje, referáty a pozvánky a mnoho dalších.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 pro profesionální zpracování textu

Word 2016 je cloudově optimalizovaná verze osvědčeného klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Široká škála funkcí v kombinaci s vysokou úrovní uživatelské přívětivosti činí z Wordu 2016 nepostradatelný nástroj pro profesionální tvorbu textů - nejen pro každodenní použití v kanceláři, ale i ve škole, na univerzitě a doma. Díky velkému výběru formátových šablon a mnoha intuitivně použitelným průvodcům mohou i nezkušení uživatelé vytvářet ve Wordu 2016 atraktivně navržené textové dokumenty - od rozsáhlých obchodních zpráv a dokumentů až po dopisy, smlouvy, eseje, referáty a pozvánky a mnoho dalších.

Nové typy grafů rozšiřují možnosti přidávání popisné grafiky do textů Wordu, integrovaná kontrola pravopisu a noví pomocníci, jako jsou funkce "Insights" a "Tell Me", nabízejí vysokou úroveň komfortu - pro profesionály i začátečníky.

Word 2016 představuje především další významný krok k efektivnější spolupráci na textech v týmech: To zajišťují různé cloudové funkce s vylepšenou historií verzí a možností přiřazovat práva ke čtení a používání přímo v dokumentu aplikace Word. K tomu se přidává optimalizovaná dotyková funkce, díky níž lze software pro zpracování textu používat i na tabletech a chytrých telefonech.

Vylepšená spolupráce s Windows 10 navíc rozšiřuje škálu různých Windows operačních systémů, se kterými lze Word 2016 používat, rovnou také díky kompatibilitě s Windows 7 je tato verze Wordu použitelná zejména i na starších počítačích.

Microsoft Word 2016 je typickou součástí příslušného balíčku Office a jako takový jej obvykle nelze zakoupit samostatně - u společnosti Wiresoft však můžete program zakoupit za rozumnou cenu jako verzi pro jednoho uživatele. Zakoupením získáte výkonnou verzi osvědčeného softwaru pro zpracování textu, jehož výhodou je, že jej můžete používat bez povinných aktualizací po neomezenou dobu.

Nové specifické funkce aplikace Word ve verzi 2016

Word 2016 se od předchozí verze liší nejen další optimalizací stávajících funkcí, ale také některými novými funkcemi. Ty jsou zaměřeny zejména na ještě produktivnější a efektivnější týmovou spolupráci na dokumentu Word, a to i v cloudu, včetně následujících funkcí:

 • Zadávání v reálném čase: Funkce "Zadávání v reálném čase" organizuje současnou spolupráci více uživatelů na stejném dokumentu Wordu, čímž ji zpřehledňuje a zároveň usnadňuje: zobrazuje všechna místa v souboru Wordu, kde konkrétní uživatel právě provádí změny; to znamená, že je lze nejen sledovat, ale také okamžitě kontrolovat a v případě potřeby také opravovat.
 • Funkce komentářů: Vylepšená funkce komentářů činí týmově podporované zpracování textu v aplikaci Word 2016 ještě praktičtější: Všechny komentáře jsou integrovány přímo do příslušného dokumentu aplikace Word, takže na ně uživatelé mohou také přímo odpovídat. Tím odpadá nutnost psát za tímto účelem e-mail, jehož obsah by bylo nutné vložit zpět do daného dokumentu.
 • Uložit do připnuté složky: Složku, ve které se dokument aplikace Word nachází, lze nyní viditelně připnout na stranu dokumentu. Výhodou je, že k němu mají všichni zúčastnění zaměstnanci ještě rychlejší a pohodlnější přístup prostřednictvím jumplistu, stejně jako ke všem ostatním dokumentům v něm obsaženým.

Kromě těchto funkcí podporujících týmovou práci nabízí Word 2016 také další osvědčené funkce a doplňky pro grafickou úpravu textových dokumentů nebo přenos obsahu z jiných dokumentů než z dokumentů aplikace Word:

 • Více možností pro styly Wordart: Word 2016 nyní nabízí podstatně více možností formátování různých stylů, které byly dříve k dispozici. Po vložení tvaru Wordart je v galerii Typy tvarů k dispozici mnoho nových možností stylů pro jeho další úpravy.
 • PDF ve Wordu: Přenos obsahu PDF ve Wordu 2016 je nyní ještě snazší. Místo pracného kopírování textů a obrázků lze PDF soubor otevřít přímo ve Wordu; tato funkce je obzvláště praktická, protože všechny grafické prvky lze také přenést přímo a poté je libovolně upravovat ve Wordu, aniž by bylo nutné je nejprve zpřístupnit prostřednictvím jiného programu. Nakonec lze daný dokument Wordu opět ihned z programu uložit ve formátu PDF.

Nové obecné funkce ve Wordu 2016 i v dalších programech Office 2016

Word 2016 obsahuje také různé nové funkce, které uživatelům poskytují užitečnou podporu při práci s texty; některé z nich jsou k dispozici i napříč programy v jiných aplikacích Office, jako je Excel, PowerPoint atd., a zejména zvyšují efektivitu při vytváření textů.

Průvodce "Přejete si" - "Tell Me"

Pás aplikace Word 2016 nyní obsahuje pomocníka pro ovládání s názvem "Řekni mi" ("Přeješ si"), který je označen ikonou ve tvaru žárovky a je praktický zejména jako pomůcka pro začátečníky nebo nováčky. Při použití této funkce uživatel jednoduše napíše do vstupního pole vedle žárovky, co chce v dokumentu Word udělat, a funkce "Tell Me" mu vysvětlí, kde se daná funkce nachází, nebo v případě složitějších otázek nabídne další pomoc při provádění požadované akce.

Průvodce "Insights" - "Intelligent Lookup"

Pokud chce uživatel při psaní nebo čtení dokumentu ve Wordu získat další informace nebo dokonce vysvětlení k jednotlivým termínům či specifikacím, nemusí již odcházet z programu Word, aby se přepnul na internet a hledal výsledky tam. Nyní stačí myší označit příslušný výraz nebo podobný výraz a kliknutím aktivovat inteligentní vyhledávání podporované službou Bing. Odpovídající výsledky hledání se zobrazují přímo v okně aplikace Word na straně s nápisem "Insights".

Zjednodušené sdílení dokumentů aplikace Word

Sdílení dokumentů aplikace Word s ostatními je nyní ještě rychlejší a jednodušší: K tomu stačí, aby uživatelé klikli na možnost "Sdílet" na pásu karet a z dostupných možností vybrali požadovanou. Zde lze jednotlivým adresátům přidělit individuální práva ke čtení nebo také k zápisu apod.

"Historie verzí" pro spolupráci v aplikaci Word

Při společné práci na dokumentu aplikace Word - zejména pokud probíhá současně v cloudu - je důležité sledovat všechny změny provedené jednotlivými účastníky v textu. Historie verzí je pro to nepostradatelným základem. Díky funkci "Historie verzí" jsou k dispozici i starší verze textu: Zobrazí starší stavy úprav a také je znovu zpřístupní k úpravám.

Nové typy popisných diagramů

Word 2016 také nabízí uživatelům několik nových typů grafů integrovaných do stránky Office, které lze použít k ilustraci statistických informací v textu. Kromě mapy stromů, vodopádu a Paretova grafu (sloupcových grafů) sem patří i typy grafů, jako jsou histogramy, sunburst a krabicové grafy, které se hodí zejména pro vizualizaci hierarchických nebo ekonomických výpočtů.

Integrace služby OneDrive do aplikace Word 2016

Microsoft OneDrive je univerzální cloudové úložiště pro sdílení souborů na webu, které lze nyní používat ve Wordu 2016. Uživatelé mohou ukládat dokumenty aplikace Word do služby OneDrive a přistupovat k nim odkudkoli a z jakéhokoli vhodného zařízení. Služba OneDrive tak umožňuje také online spolupráci na souborech aplikace Word, a to na všech místech.

Použití ochrany proti ztrátě dat v aplikaci Word 2016

Ochrana před ztrátou dat (DLP) je osvědčený nástroj společnosti Microsoft, který definuje a uplatňuje účinné zásady pro prevenci ztráty dat. Funkce DLP je nyní k dispozici ve Wordu 2016 pro všechny dokumenty prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive pro firmy. Správci používají ochranu před ztrátou dat speciálně k nastavení zásad, které chrání citlivá data v dokumentech. Pokud je například zjištěno potenciální bezpečnostní riziko, DLP na to upozorní uživatele prostřednictvím příslušných oznámení a může také zabránit jeho prozrazení.

Systémové požadavky pro MS Word 2016:

Word 2016 je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi podle příslušného balíčku Office; požadavky na hardware se mohou lišit v závislosti na verzi.

 • Operační systém: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2008 R2 nebo vyšší, Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: minimálně 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
 • Místo na pevném disku: 3 GB
 • Displej: 1 024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Koupit Word 2016 jako samostatný program z balíčku Office od společnosti Wiresoft

MS Word je obvykle nedílnou součástí balíčků Microsoft Office a nelze jej snadno zakoupit samostatně. Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů softwaru Microsoft si můžete Word verze 2016 zakoupit v internetovém obchodě společnosti Wiresoft jako samostatný program: Přitom nemusíte uzavírat žádné závazky k předplatnému ani dodržovat žádné časové omezení při používání programu. Proto se nákup Wordu 2016 jako jediného programu vyplatí i z dlouhodobého hlediska, protože nemusíte později stahovat žádné placené aktualizace.

Tato licence pro jednoho uživatele pro Word 2016 je totožná s programem Word, který je rovněž součástí odpovídající sady Office Suite 2016. Zakoupení licence Wordu 2016 pro jednoho uživatele je tedy cenově výhodnou a ekonomickou alternativou k balíčku Office, a to zejména pro ty uživatele, kteří nepotřebují ostatní programy Office, například pro svobodná povolání, studenty nebo malé firmy, ale nechtějí se obejít bez tohoto klasického softwaru pro zpracování textu.

Word 2016 a všechny ostatní licence softwaru Microsoft nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou vždy originální produkty Microsoft, které si můžete v závislosti na programu zakoupit také jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Ty většinou pocházejí z objemových licencí společností nebo již byly použity. Pro vás jako kupujícího použitého softwaru to však neznamená žádné nevýhody z hlediska použitelnosti. Každý softwarový produkt dostupný u společnosti Wiresoft je zakoupen zcela legálně a lze jej stáhnout a používat ihned po zaplacení. Jakákoli předchozí instalace již používaného programu předchozím majitelem byla při prodeji společnosti Wiresoft odstraněna, takže jej lze znovu nainstalovat a je 100% použitelný. Každá licence Wordu byla proto také zkontrolována společností Wiresoft z hlediska její skutečné použitelnosti. Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí k prodeji software, který je platný pouze po omezenou dobu, ani testovací verzi, kterou lze používat pouze v omezeném rozsahu.

Můžete také využít naše kompetentní poradenství ohledně MS Word 2016 prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu, nebo pokud máte jakékoli dotazy ohledně nákupu jiného softwaru Office.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie