Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016

MICROSOFT WORD 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10122
 • 059-09076
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Word 2016 pro profesionální zpracování textu Word 2016 je cloudová verze...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 pro profesionální zpracování textu

Word 2016 je cloudová verze osvědčeného klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Široká škála funkcí v kombinaci s vysokou úrovní uživatelské přívětivosti činí z Wordu 2016 nepostradatelný nástroj pro profesionální tvorbu textů - nejen pro každodenní použití v kanceláři, ale i ve škole, na univerzitě a doma. Díky velkému výběru formátových šablon a mnoha intuitivně použitelným průvodcům mohou i nezkušení uživatelé vytvářet ve Wordu 2016 atraktivně navržené textové dokumenty - od rozsáhlých obchodních zpráv a dokumentů až po dopisy, smlouvy, eseje, referáty a pozvánky a mnoho dalších.

Nové typy diagramů rozšiřují možnosti přidávání popisné grafiky do textů Wordu, integrovaná kontrola pravopisu a noví pomocníci, jako jsou funkce "Insights" a "Tell Me", nabízejí vysoký komfort - jak pro profesionály, tak pro začátečníky.

Word 2016 představuje především další významný krok k efektivnější spolupráci na textech v týmech: To zajišťují různé cloudové funkce, vylepšená historie verzí a možnost přiřazení práv ke čtení a používání přímo v dokumentu aplikace Word. K tomu se přidává optimalizovaná dotyková funkce, díky níž lze software pro zpracování textu používat i na tabletech a chytrých telefonech.

Vylepšená spolupráce s Windows 10 také rozšiřuje škálu různých operačních systémů Windows, se kterými lze Word 2016 používat, zejména díky kompatibilitě s Windows 7 lze tuto verzi Wordu používat i na starších počítačích.

Microsoft Word 2016 je typickou součástí odpovídajícího balíku Office, a proto jej obvykle nelze zakoupit samostatně - u společnosti Wiresoft však můžete program zakoupit jako verzi pro jednoho uživatele za výhodnou cenu. Zakoupením získáte výkonnou verzi osvědčeného softwaru pro zpracování textu, jehož výhodou je také to, že jej můžete používat neomezeně dlouho bez povinných aktualizací.

Nové specifické funkce aplikace Word ve verzi 2016

Word 2016 se od předchozí verze liší nejen další optimalizací stávajících funkcí, ale také některými novými funkcemi. Ty jsou zaměřeny zejména na ještě produktivnější a efektivnější společnou práci na dokumentu Word v týmu, a to i v cloudu, včetně následujících funkcí:

 • Zadávání v reálném čase: Funkce "Zadávání v reálném čase" organizuje současnou spolupráci více uživatelů na stejném dokumentu Wordu a tím ji zpřehledňuje a zároveň usnadňuje: Zobrazuje všechna místa v souboru Wordu, kde konkrétní uživatel právě provádí změny; lze je tedy nejen sledovat, ale také okamžitě kontrolovat a v případě potřeby také opravovat.
 • Funkce komentářů: Vylepšená funkce komentářů také činí týmově podporovanou práci s textem v aplikaci Word 2016 ještě praktičtější: Všechny komentáře jsou nyní integrovány přímo do příslušného dokumentu aplikace Word, takže uživatelé na ně mohou také přímo odpovídat. Díky tomu není nutné psát za tímto účelem e-mail, jehož obsah by bylo nutné vložit zpět do daného dokumentu.
 • Ukládání do připnuté složky: Složku, ve které se dokument aplikace Word nachází, lze nyní viditelně připnout na stranu dokumentu. To má tu výhodu, že k němu mají všichni zúčastnění zaměstnanci ještě rychlejší a pohodlnější přístup prostřednictvím jumplistu, stejně jako ke všem ostatním dokumentům v něm obsaženým.

Kromě těchto funkcí pro podporu týmové práce nabízí Word 2016 také další osvědčené funkce a doplňky pro grafický návrh textových dokumentů nebo přebírání obsahu z jiných dokumentů než z dokumentů aplikace Word:

 • Více možností formátů Wordartu: Word 2016 nyní nabízí podstatně více možností formátování různých formulářů, které byly dříve k dispozici. Po vložení tvaru WordArt je v galerii typů tvarů k dispozici řada nových možností stylů pro další úpravy.
 • PDF ve Wordu: Obsah PDF lze nyní ve Wordu 2016 přenášet ještě snadněji. Namísto pracného kopírování textů a obrázků lze PDF soubor otevřít přímo ve Wordu; tato funkce je obzvláště praktická, protože všechny grafické prvky lze také přímo převzít a poté libovolně upravovat ve Wordu, aniž by bylo nutné je nejprve zpřístupnit prostřednictvím jiného programu. Nakonec lze daný dokument Wordu z programu opět ihned uložit ve formátu PDF.

Nové obecné funkce ve Wordu 2016 a dalších programech Office 2016

Word 2016 obsahuje také různé nové funkce, které užitečně podporují uživatele při práci s texty; některé z nich jsou dostupné i v jiných programech sady Office, jako je Excel, PowerPoint atd., a zvyšují efektivitu zejména při tvorbě textů.

Wizard "You wish" - "Tell Me

Na pásu karet aplikace Word 2016 je nyní integrován asistent obsluhy s názvem "Řekni mi" ("Přeješ si"), který je indikován ikonou v podobě žárovky a je praktický zejména jako pomocník pro začátečníky nebo nováčky. Při použití této funkce uživatel jednoduše napíše do vstupního pole vedle žárovky, co chce v dokumentu Word udělat, a funkce "Řekni mi" mu vysvětlí, kde se příslušná funkce nachází, nebo v případě složitějších otázek nabídne další podporu pro provedení požadované akce.

Průvodce "Insights" - "Inteligentní vyhledávání

Pokud chce uživatel při psaní nebo čtení dokumentu ve Wordu získat další informace nebo dokonce vysvětlení k jednotlivým termínům či specifikacím, nemusí již odcházet od programu Word, aby se přepnul na internet a hledal výsledky tam. Nyní stačí myší označit příslušný výraz nebo podobný výraz a kliknutím aktivovat inteligentní vyhledávání podporované službou Bing. Odpovídající výsledky hledání se zobrazují přímo v okně aplikace Word na straně s nápisem "Insights".

Zjednodušené sdílení dokumentů aplikace Word

Dokumenty aplikace Word lze nyní sdílet s ostatními ještě rychleji a snadněji: K tomu stačí, aby uživatelé klikli na možnost "Sdílet" na pásu karet a vybrali požadované možnosti. Zde lze jednotlivým adresátům přidělit individuální práva ke čtení, zápisu atd..

"Historie verzí" pro spolupráci v aplikaci Word

Při společné práci na dokumentu aplikace Word - zejména pokud probíhá současně v cloudu - je důležité sledovat všechny změny provedené jednotlivými účastníky v textu. Historie verzí je pro to nepostradatelným základem. Díky funkci "Historie verzí" jsou k dispozici i starší verze textu: Zobrazí starší stavy úprav a také je znovu zpřístupní k úpravám.

Nové typy popisných diagramů

Word 2016 také nabízí uživatelům několik nových typů grafů integrovaných do sady Office, které lze použít k ilustraci statistických informací v textu. Kromě stromových, vodopádových a Paretových (sloupcových) grafů zahrnují také typy grafů, jako jsou histogramy a sunburst a krabicové grafy, které jsou obzvláště vhodné pro vizualizaci hierarchických nebo ekonomických výpočtů.

Integrace služby OneDrive do aplikace Word 2016

Microsoft OneDrive je univerzální cloudové úložiště pro sdílení souborů na webu, které lze nyní používat i ve Wordu 2016. Uživatelé mohou ukládat dokumenty aplikace Word do služby OneDrive a přistupovat k nim odkudkoli a z jakéhokoli vhodného koncového zařízení. Služba OneDrive tak umožňuje také online spolupráci na souborech aplikace Word, a to na všech místech.

Použití ochrany proti ztrátě dat v aplikaci Word 2016

Ochrana před ztrátou dat (DLP) je osvědčený nástroj společnosti Microsoft, který definuje a uplatňuje účinné zásady pro prevenci ztráty dat. Funkce DLP je nyní k dispozici také ve Wordu 2016 pro všechny dokumenty prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive pro firmy. Správci používají ochranu před ztrátou dat k definování zásad, které chrání citlivá data v dokumentech. Pokud je například zjištěno potenciální bezpečnostní riziko, DLP na to upozorní uživatele prostřednictvím příslušných oznámení a může také zabránit jeho zveřejnění.

Systémové požadavky pro MS Word 2016:

Word 2016 je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi podle příslušného kancelářského balíku; požadavky na hardware se mohou lišit v závislosti na verzi.

 • Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Paměť: minimálně 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
 • Místo na pevném disku: 3 GB
 • Displej: 1 024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Koupit Word 2016 jako jeden program balíku Office od společnosti Wiresoft

MS Word je obvykle nedílnou součástí balíku Microsoft Office a nelze jej snadno zakoupit samostatně. Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů softwaru Microsoft si můžete Word 2016 zakoupit v internetovém obchodě společnosti Wiresoft jako samostatný program: Přitom nemusíte uzavírat žádné závazky k předplatnému ani dodržovat žádné časové omezení při používání programu. Proto se nákup Wordu 2016 jako jednoho programu vyplatí i z dlouhodobého hlediska, protože nemusíte později stahovat žádné aktualizace, které by byly zpoplatněny.

Tato licence Word 2016 pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž integrován do odpovídající sady Office Suite 2016. Zakoupení licence Word 2016 pro jednoho uživatele je tedy cenově výhodnou a ekonomickou alternativou k sadě Office, zejména pro ty uživatele, kteří nepotřebují ostatní programy Office, například pro svobodná povolání, studenty nebo malé firmy, ale nechtějí se obejít bez tohoto klasického softwaru pro zpracování textu.

Word 2016 a všechny ostatní licence softwaru Microsoft nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou vždy originální produkty společnosti Microsoft, které si můžete v závislosti na programu zakoupit také jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Ty obvykle pocházejí z objemových licencí od společností nebo již byly použity. Pro vás jako kupujícího použitého softwaru to však neznamená žádné nevýhody z hlediska použitelnosti. Každý softwarový produkt dostupný u společnosti Wiresoft je zakoupen zcela legálně a lze jej stáhnout a používat ihned po zaplacení. Jakákoli předchozí instalace již používaného programu předchozím majitelem byla při prodeji společnosti Wiresoft odstraněna, takže jej lze znovu nainstalovat a je 100% použitelný. Každá licence Wordu byla proto také zkontrolována společností Wiresoft z hlediska její skutečné použitelnosti. Jako seriózní prodejce softwaru společnost Wiresoft také nenabízí k prodeji software, který je platný pouze po omezenou dobu, ani testovací verzi, kterou lze používat pouze v omezeném rozsahu.

Můžete také využít naše kompetentní poradenství ohledně MS Word 2016 prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu, nebo pokud máte jakékoli dotazy ohledně nákupu jiného kancelářského softwaru.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené