Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

8 671,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10022
 • 076-05829
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Project 2019 Standard - software pro řízení projektů ve verzi pro jednoho uživatele k...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard - software pro řízení projektů ve verzi pro jednoho uživatele k zakoupení

Project 2019 Standard je nejnovější verzí flexibilního systému pro řízení projektů od společnosti Microsoft, který je určen především pro malé a střední podniky a osoby samostatně výdělečně činné. Program obsahuje všechny funkce potřebné pro plánování, kontrolu i vykazování projektů. Mnoho praktických šablon a funkcí usnadňuje tvorbu a správu všech úkolů a zvyšuje tak efektivitu, která hraje v moderním obchodním životě významnou roli.

Projekt 2019 Standard splňuje všechny požadavky týkající se úspěšného řízení portfolia, rizik a dokumentů, což zahrnuje také centrální správu a zdroje a evidenci času. Použití Ganttových diagramů zajišťuje přehlednost složitých projektů díky použití více integrovaných harmonogramů a snazšímu pochopení vztahů mezi úkoly a integrované přehledy poskytují klíčové poznatky a informace pro komunikaci s ostatními.

Pro koho je Project Standard 2019 určen?

Project 2019 Standard Edition je určen pro jednotlivce nebo ty projektové manažery, kteří primárně vyvíjejí a řídí projekty sami, nikoli v týmu, jak je tomu především v malých a středních firmách. Synchronizace se serverem Microsoft SharePoint nebo Project je proto v této edici vynechána. Přesto je Project 2019 Standard jednou z nejoblíbenějších edic pro plnění většiny úkolů v oblasti řízení projektů, protože nabízí všechny potřebné funkce a vlastnosti a také nástroje business intelligence pro typické oblasti plánování a řízení projektů, jako jsou např.: Harmonogramy projektů, plánování nákladů, řízení úkolů, podávání zpráv.

Microsoft Project 2019 Standard Edition je k dispozici pouze v běžném obchodě s hromadnou licenční smlouvou; společnost Wiresoft jej naproti tomu nabízí jako použitý software ve formě jedné licence jako nákupní verzi - a za výrazně nižší cenu. To umožňuje malým a středním podnikům i osobám samostatně výdělečně činným používat tento software společnosti Microsoft.

S ostatními aplikacemi Microsoft dostupnými v internetovém obchodě Wiresoft Software, které jsou nabízeny také jako jednotlivé licence Used Software za zvýhodněnou cenu, mohou zákazníci používat také odpovídající programy Microsoft kompatibilní s Project 2019 Standard, například Windows 10. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a funkce edice Project 2019 Standard.

Nová verze Project 2019 Standard - funkce a vylepšení

Project 2019 Standard se od předchozí verze liší také vizuálně, a to přehlednějším rozhraním pracovní plochy. To lze nyní zobrazit také v kancelářských provedeních "barevné", "tmavě šedé" a "bílé".

Z nových funkcí MS Project 2019 Standard nyní obsahuje praktickou funkci propojování úkolů mezi sebou pomocí rozbalovací nabídky, nové pole "společný název úkolu" v tabulce úkolů a také možnost označování pruhů časové osy a zobrazení průběhu úkolu. Kromě toho lze pro každou časovou osu zvlášť nastavit datum zahájení a ukončení, což umožňuje lepší přehled o úkolech, které jsou s ní spojeny. K dispozici je také nové rychlé vyhledávání slov nebo frází souvisejících s konkrétním úkolem. Další podrobnosti naleznete níže.

Snadné vytváření a správa projektů

V aplikaci Project 2019 Standard lze nové projekty vytvářet pouhými několika kliknutími: Volitelně je pro tento účel k dispozici velký výběr šablon definovaných pro typické typy projektů nebo neutrální, prázdný Ganttův diagram. Data nebo seznamy úkolů z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint lze rovněž přenést do aplikace Project; příslušné formátování nebo osnovy zůstanou zachovány. Úkoly lze do Ganttova diagramu importovat prostřednictvím masky úkolů projektu; podporováno je také současné přidávání několika úkolů včetně přiřazení zdrojů a vztahů. K tomuto účelu jsou k dispozici různé možnosti zobrazení a funkce:

Typy diagramů v aplikaci Project 2019 Standard

Kromě zobrazení v podobě Ganttova diagramu je v aplikaci Project 2019 Standard k dispozici také mnoho dalších možností zobrazení úkolů nebo zdrojů a odkazů na projekt. Projekt nabízí následující různé typy zobrazení pro zobrazení informací o projektu v podobě tabulek, skupin, pomocí filtrů nebo detailů: Zobrazení úkolů, zdrojů a přiřazení; kromě Ganttova diagramu (sloupcového), který je přednastaven ve výchozím nastavení, jsou odpovídajícími formáty zobrazení síťový diagram (vývojový diagram) a zobrazení jako formulář, list (tabulka) nebo použití (sloupce).

Strukturování a propojování činností

Pro strukturování nebo zobrazení hierarchie v projektu lze jednotlivým úkolům v aplikaci Project Standard 2019 přidělovat kladné nebo záporné odrážky pomocí klávesy Tab, přičemž změny se automaticky projeví u všech úkolů.

Jakékoli dva úkoly v projektu lze také propojit, aby se jejich vztah zobrazil jako vztah. To znamená, že změny jednoho úkolu ovlivňují i další úkoly, které jsou s ním spojeny, což je důležité zejména pro harmonogramy projektů.

Novinka: Pro propojení úkolu v MS Project Standard 2019 již není nutné znát jeho ID: stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce", čímž se zobrazí šipka směřující dolů. Kliknutím na ni se zobrazí seznam se všemi úkoly pro daný projekt a je třeba aktivovat pouze ten příslušný.

Označení sloupců časové osy

Novinka: V MS Project Standard 2019 lze snadno a srozumitelně zobrazit i průběh projektu v čase, protože sloupce časové osy lze nyní označit. Průběh úkolu lze také zobrazit přímo, což dále zvyšuje přehlednost.

Nové pole "název kolektivní úlohy

Novinka: MS Project Standard 2019 nyní obsahuje pole "Název sběrného úkolu" pro vyhledání konkrétního úkolu v celkovém plánu projektu, což se může rychle stát těžkopádným, zejména u rozsáhlých seznamů. Pole pouze pro čtení zlepšuje přehlednost struktury projektu tím, že zobrazuje názvy všech kolektivních úkolů přiřazených ke zdroji.

Typické součásti v MS Project Standard 2019

V MS Project 2019 Standard byly samozřejmě dále optimalizovány již existující nepostradatelné základní komponenty:

Správa portfolia

Jednou z důležitých součástí MS Project 2019 Standard je stále správa portfolia, pomocí které lze evidovat a kontrolovat všechny projekty. Projektoví manažeři tak mají vždy přehled a v každém případě okamžitě rozpoznají aktuální stav, takže mohou okamžitě reagovat, pokud je třeba zasáhnout, když projekt neprobíhá podle plánu, např. když některé úkoly nejsou splněny podle harmonogramu, náklady prudce rostou nebo se zdroje omezují či nejsou k dispozici. Příslušné přehledy projektu se průběžně aktualizují a aktuální stav lze přehledně zobrazit jediným kliknutím. MS Project 2019 Standard Edition má také nová zobrazení pro správu rozpočtu a harmonogramů, která nabízejí podrobnější přehled pro řízení projektů; propojení s Power BI doplňuje správu portfolia o funkce pro analýzu a případné návrhy na zlepšení.

Intuitivní správa zdrojů

Nástroje a funkce integrované do MS Project 2019 Standard pro efektivnější správu zdrojů umožňují ještě podrobnější a přehlednější plánování a řízení využití různých zdrojů. Ve standardu Project 2019 Standard jsou různé typy zdrojů rozlišeny podle "práce", "materiálu" a "nákladů", takže je lze používat ještě přesněji. Prostřednictvím fondu zdrojů je lze centrálně spravovat pro plánování napříč projekty a přiřazovat k jednotlivým úkolům, takže zde lze zohlednit i omezení, např. z hlediska časové dostupnosti nebo také finanční povahy (limity nákladů), jakož i využití pracovní síly, a tím i riziko přetížení. Pro každý typ zdroje lze také zadat dostupné rozpočty.

Standardní zobrazení prostřednictvím Ganttova diagramu přehledně zobrazuje příslušné úkoly a časové záznamy a aktuální stav je zobrazen prostřednictvím příslušné cesty úkolu. Kromě toho lze všechny úkoly specificky uspořádat a propojit prostřednictvím kontextového uživatelského rozhraní a řídit je pomocí příslušných časových os.

Reportování v MS Project Standard 2019

Další důležitou součástí agilního projektového řízení je vizualizace projektových dat ve formě zpráv - buď pro vyjádření současného stavu, nebo jako zpráva po dokončení projektu. Za tímto účelem je v aplikaci Project 2019 Standard k dispozici nová sada typických šablon zpráv, které lze doplnit dalšími názornými grafickými prvky a diagramy a sdílet tak informace o stavu projektu s ostatními.

Soubory projektu lze ukládat v různých formátech: Kromě starších formátů souborů Project 2000 - 2003 a Project 2007 jsou zde k dispozici zejména formáty .PDF, .XPS, .CSV, .XML a sešity Microsoft Excel.

Hardwarové a další požadavky na používání aplikace Microsoft Project 2019 Standard

MS Project Server 2019 Standard ve 32bitové i 64bitové verzi lze v podstatě používat pouze ve spojení s Windows 10 nebo Windows Server 2019! Všechny další informace o minimálních požadavcích najdete v následujícím přehledu:

 • Operační systémy (nezbytně nutné): Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB volného místa
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky
 • Verze .NET: některé funkce vyžadují alespoň verzi .NET 3.5 nebo 4.6
 • Dotykové funkce jsou také optimalizovány pro systém Windows 10
 • Funkce správy souborů v cloudu vyžadují OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint
 • Prohlížeč: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox v aktuálních verzích

Koupit MS Project 2019 Standard Edition jako jednu licenci za rozumnou cenu u společnosti Wiresoft

Wiresoft nabízí MS Project 2019 Standard Edition v internetovém obchodě ve formě licence pro jednoho uživatele jako tzv. použitý software - za výrazně nižší cenu ve srovnání s novým softwarem. Kromě snížené ceny nabízí tato nákupní verze také výhodu neomezené použitelnosti, protože se nejedná o předplacenou verzi, takže software lze používat i bez připojení k internetu.

Tato licence MS Project 2019 ve verzi Standard pro jednoho uživatele je objemovou licencí stejného programu, který byl používán ve firmě. Dalším prodejem byl rozdělen a převeden na jednotlivé licence, čímž byl znovu označen jako použitý software nebo "Used Software". Rozdělení základní objemové licence ani nové označení softwaru MS Project 2019 Standard jako "používaného softwaru" však neznamená žádné omezení, pokud jde o jeho funkčnost nebo použitelnost, protože software se obecně neopotřebovává.

To znamená: Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je vždy bezpečný obchod s mnoha výhodami pro vás! Při nákupu licence MS Project 2019 Standard dostupné v obchodě Wiresoft Shop můžete využít nejen naprosto příznivou cenu, ale také jistotu okamžitého stažení a okamžité aktivace licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče. Nákup licencí použitého softwaru, například MS Project 2019 Standard Edition, vám také dává možnost používat exkluzivní edice programů společnosti Microsoft bez jakýchkoli omezení.

V obchodě s použitým softwa rem Wiresoft Software Shop naleznete nejen MS Project 2019 Standard, ale i další verze a edice, stejně jako mnoho dalších aplikací Microsoft, které jsou s ním kompatibilní, jako například Windows 10 a Windows Server 2019. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto softwaru MS Project 2019 Standard nebo jakéhokoli jiného programu Microsoft, který zde nabízíme, jednoduše využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
6. 5. 2019

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené