Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10022
 • 076-05829
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
5 772,90 Kč * 6 412,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Project 2019 Standard je nejnovější verze flexibilního systému pro správu projektů od společnosti Microsoft, která je určena především malým a středním podnikům a osobám samostatně výdělečně činným. Program obsahuje všechny funkce potřebné pro plánování, kontrolu i vykazování projektů. Mnoho praktických šablon a funkcí usnadňuje tvorbu a správu všech úkolů a zvyšuje tak efektivitu, která hraje v moderním podnikatelském životě významnou roli. Project 2019 Standard splňuje všechny požadavky s ohledem na úspěšnou správu portfolia, rizik a dokumentů, která zahrnuje také centrální správu a zdroje i evidenci času. Použití Ganttových diagramů zajišťuje přehlednost složitých projektů díky využití více integrovaných harmonogramů a snazšímu pochopení vztahů mezi úkoly a integrované reporty poskytují důležité poznatky a informace pro komunikaci s ostatními.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard - software pro řízení projektů jako samostatná verze k zakoupení

Project 2019 Standard je nejnovější verze flexibilního systému pro správu projektů od společnosti Microsoft, která je určena především pro malé a střední podniky a osoby samostatně výdělečně činné. Program obsahuje všechny funkce potřebné pro plánování, kontrolu a vykazování projektů. Mnoho praktických šablon a funkcí usnadňuje tvorbu i správu všech úkolů, které vznikají, a zvyšuje tak efektivitu, která hraje významnou roli zejména v každodenním životě moderního podnikání.

Projekt 2019 Standard splňuje všechny požadavky na úspěšnou správu portfolia, rizik a dokumentů, která zahrnuje centralizované řízení a zdroje i sledování času. Použití Ganttových diagramů zajišťuje přehlednost složitých projektů díky použití více integrovaných harmonogramů a snazšímu pochopení vztahů mezi úkoly a integrované přehledy poskytují klíčové poznatky a informace pro komunikaci s ostatními.

Pro koho je určen projekt Standard 2019?

Project 2019 Standard Edition je určen pro jednotlivce nebo ty projektové manažery, kteří primárně vyvíjejí a řídí projekty sami, nikoli v týmu, jak je tomu především v malých a středních firmách. Proto tato edice nevyžaduje synchronizaci se serverem Microsoft SharePoint nebo Project. Přesto patří Project 2019 Standard k nejoblíbenějším edicím pro plnění většiny úkolů v oblasti řízení projektů, protože nabízí všechny potřebné funkce a vlastnosti a také nástroje business intelligence pro typické oblasti plánování a řízení projektů, jako jsou: Harmonogramy projektů, plánování nákladů, řízení úkolů, podávání zpráv.

Edice Microsoft Project 2019 Standard je k dispozici pouze v běžných obchodech s uzavřenou smlouvou o velkoobjemové licenci; společnost Wiresoft ji naproti tomu nabízí jako použitý software v podobě jedné licence jako nákupní verzi - a za výrazně nižší cenu. To umožňuje malým a středním podnikům i osobám samostatně výdělečně činným používat tento software společnosti Microsoft.

S aplikacemi Microsoft, které jsou dále k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft Software a které jsou nabízeny také jako jednotlivé licence Used Software za zvýhodněnou cenu, mohou zákazníci používat také odpovídající programy Microsoft kompatibilní s Project 2019 Standard, například Windows 10. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a funkce edice Project 2019 Standard.

Nová edice Project 2019 Standard - funkce a vylepšení

Project 2019 Standard se od předchozí verze liší také vizuálně, a to přehlednějším zobrazením rozhraní pracovní plochy. To lze nyní zobrazit také v provedeních Office"Barevné", "Tmavě šedé" a "Bílé".

Co se týče nových funkcí, MS Project 2019 Standard nyní obsahuje praktickou funkci propojování úkolů pomocí rozbalovací nabídky, nové pole "Souborný název úkolu" v tabulce úkolů a také možnost označování pruhů časové osy a zobrazování průběhu úkolu. Kromě toho lze pro každou časovou osu zvlášť nastavit datum zahájení a ukončení, což umožňuje lepší přehled o úkolech, které jsou s ní spojeny. K dispozici je také nové rychlé vyhledávání slov nebo frází souvisejících s konkrétním úkolem. Další podrobnosti naleznete níže.

Snadné vytváření a správa projektů

Project 2019 Standard umožňuje vytvářet nové projekty pouhými několika kliknutími: Volitelně je pro tento účel k dispozici velký výběr šablon definovaných pro typické typy projektů nebo neutrální, prázdný Ganttův diagram. Data nebo seznamy úkolů z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint lze rovněž přenést do aplikace Project; příslušné formátování nebo osnovy zůstanou zachovány. Úkoly lze do Ganttova diagramu importovat prostřednictvím masky úkolů projektu; podporováno je také současné přidávání několika úkolů včetně přiřazení zdrojů a vztahů. K tomuto účelu jsou k dispozici různé možnosti tvorby grafů a funkce:

Typy grafů v aplikaci Project 2019 Standard

Kromě zobrazení v podobě Ganttova diagramu je v aplikaci Project 2019 Standard k dispozici také mnoho dalších možností zobrazení úkolů nebo zdrojů a vztahů pro projekt. Za tímto účelem nabízí Project následující různé typy zobrazení, které zobrazují informace o projektu v podobě tabulek, skupin, pomocí filtrů nebo detailů: Zobrazení úkolů, zdrojů a úkolů; odpovídajícími formáty zobrazení jsou kromě výchozího Ganttova diagramu (sloupcový) také síťový diagram (vývojový diagram) a zobrazení ve formě formuláře, listu (tabulka) nebo použití (sloupce).

Přehled a propojení činností

Pro načrtnutí nebo zobrazení hierarchie v projektu lze v aplikaci Project Standard 2019 jednotlivým úkolům přiřadit kladné nebo záporné odrážky pomocí klávesy Tab, přičemž změny se automaticky projeví u všech úkolů.

Jakékoli dva úkoly v projektu lze také propojit, aby se jejich vztah zobrazil jako vztah. To znamená, že změny jednoho úkolu ovlivňují i další úkoly, které jsou s ním spojeny, což je důležité zejména pro harmonogramy projektů.

Novinka: Pro propojení úkolu v MS Project Standard 2019 již není nutné znát jeho ID: stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce", čímž se zobrazí šipka směřující dolů, Kliknutím na ni se zobrazí seznam všech úkolů pro daný projekt a je třeba aktivovat pouze příslušný z nich.

Označení sloupců časové osy

Novinka: Postup projektu v čase lze snadno a srozumitelně zobrazit také v aplikaci MS Project Standard 2019, protože sloupce časové osy lze nyní označit. Přímo v procesu lze také zobrazit průběh úkolu, což dále zvyšuje přehlednost.

Nové pole "Název kolektivní úlohy

Novinka: MS Project Standard 2019 má nyní pole "Název hromadného úkolu", které slouží k vyhledání konkrétního úkolu v celkovém plánu projektu, což se může rychle stát nepřehledným, zejména u větších seznamů. Pole pouze pro čtení zlepšuje přehlednost struktury projektu tím, že zobrazuje názvy všech úkolů sběru přiřazených k danému prostředku.

Typické komponenty v MS Project Standard 2019

V MS Project 2019 Standard byly samozřejmě dále optimalizovány i již existující nepostradatelné základní komponenty:

Správa portfolia

Jednou z důležitých součástí MS Project 2019 Standard je stále správa portfolia, pomocí které lze evidovat a kontrolovat všechny projekty. Projektoví manažeři tak mají vždy přehled a v každém případě okamžitě rozpoznají aktuální stav, takže mohou okamžitě reagovat, pokud je třeba zasáhnout, když projekt neprobíhá podle plánu, např. když některé úkoly nejsou splněny podle harmonogramu, náklady prudce rostou nebo se zdroje omezují či nejsou k dispozici. Příslušné přehledy projektu se průběžně aktualizují a aktuální stav lze přehledně zobrazit jediným kliknutím. MS Project 2019 Standard Edition má také nová zobrazení pro správu rozpočtu a harmonogramů, která poskytují podrobnější přehled pro řízení projektů; propojení s Power BI doplňuje správu portfolia o funkce pro analýzu a případné návrhy na zlepšení.

Intuitivní správa zdrojů

Nástroje a funkce integrované v MS Project 2019 Standard pro efektivnější řízení zdrojů umožňují ještě podrobnější a přehlednější plánování a řízení využití různých zdrojů. V projektu 2019 Standard jde o rozlišení různých typů zdrojů podle "práce", "materiálu" a "nákladů", aby bylo možné je ještě přesněji využít. Prostřednictvím fondu zdrojů je lze centrálně spravovat pro plánování napříč projekty a přiřazovat k jednotlivým úkolům, takže zde lze zohlednit i omezení, např. z hlediska časové dostupnosti nebo také finanční povahy (limity nákladů), jakož i využití pracovní síly, a tím i riziko přetížení. Pro každý typ zdroje lze také zadat dostupné rozpočty.

Zobrazení Standard prostřednictvím Ganttova diagramu přehledně zobrazuje příslušné činnosti a časové záznamy a aktuální stav je zobrazen prostřednictvím příslušné cesty činnosti. Kromě toho lze všechny úkoly specificky uspořádat a propojit prostřednictvím kontextového uživatelského rozhraní a řídit je pomocí příslušných časových os.

Reportování v MS Project Standard 2019

Další důležitou součástí agilního řízení projektů je vizualizace projektových dat ve formě reportů - ať už pro zprostředkování aktuálního stavu, nebo jako zpráva po dokončení projektu. Za tímto účelem poskytuje Project 2019 Standard novou sadu typických šablon zpráv, které lze doplnit dalšími názornými grafy a tabulkami a sdílet tak informace o stavu projektu s ostatními.

Soubory projektu lze ukládat v různých formátech: Kromě starších formátů souborů Project 2000 - 2003 a Project 2007 jsou zde k dispozici zejména formáty .PDF, .XPS, .CSV, .XML a sešity Microsoft Excel.

Hardwarové a další požadavky na používání aplikace Microsoft Project 2019 Standard

MS Project Server 2019 Standard v 32bitové i 64bitové verzi lze v zásadě používat pouze ve spojení s Windows 10 nebo Windows Server 2019! Všechny další podrobnosti o minimálních požadavcích naleznete v následujícím přehledu:

 • Operační systémy (nezbytně nutné): Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB volného místa
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10 pro hardwarovou akceleraci grafiky
 • Verze .NET: některé funkce vyžadují alespoň verzi .NET 3.5 nebo 4.6
 • Dotykové funkce jsou také optimalizovány pro Windows 10
 • Funkce správy souborů v cloudu vyžadují OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint
 • Prohlížeče: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox v nejnovějších verzích

Koupit MS Project 2019 Standard Edition levně jako jedinou licenci u Wiresoft

Wiresoft nabízí MS Project 2019 Standard Edition v internetovém obchodě ve formě jednouživatelské licence jako tzv. použitý software - za výrazně nižší cenu ve srovnání s novým softwarem. Kromě snížené ceny nabízí tato nákupní verze také výhodu neomezené použitelnosti, protože se nejedná o předplacenou verzi, takže software lze používat i bez připojení k internetu.

Tato licence MS Project 2019 pro jednoho uživatele v edici Standard je objemovou licencí stejného programu, který byl používán ve firmě. Dalším prodejem byl rozdělen a převeden na licence pro jednoho uživatele a v tomto procesu byl přeznačen na použitý software nebo "Used Software". Rozdělení základní svazkové licence ani nové označení softwaru MS Project 2019 Standard jako "použitý software" však neznamená žádné omezení jeho funkčnosti nebo použitelnosti, protože software se obecně neopotřebovává.

Proto platí: nákup softwaru u společnosti Wiresoft je pro vás vždy bezpečným obchodem s mnoha výhodami! Protože při nákupu licence MS Project 2019 Standard, která je k dispozici v obchodě Wiresoft Shop, můžete využít nejen naprosto příznivou cenu, ale také bezpečnost díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče. Nákupem použitých softwarových licencí, například pro MS Project 2019 Standard Edition, získáte také možnost používat exkluzivní edice programů Microsoft sami bez jakýchkoli omezení.

V obchodě s použitým softwarem Wiresoft najdete MS Project 2019 Standard, stejně jako další verze a edice a mnoho dalších aplikací Microsoft, které jsou s ním kompatibilní, například Windows 10 a Windows Server 2019. Máte-li jakékoli dotazy k tomuto softwaru MS Project 2019 Standard nebo k jakémukoli jinému programu Microsoft, který zde nabízíme, jednoduše využijte naši odbornou radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
6. 5. 2019

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie