Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 ke stažení Microsoft Publisher 2010 (program pro DTP/rozvrhování) Aplikace Publisher 2010 usnadňuje předávání sdělení pomocí široké škály typů publikací a šetří váš čas i peníze. Nezáleží na tom, zda chcete...
385,90 Kč *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - samostatný program v zakoupené verzi Publisher 2021 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí...
2 085,90 Kč *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - samostatný program Microsoft DTP v zakoupené verzi Publisher 2013 je starší verze univerzálního DTP programu od společnosti Microsoft, který umožňuje profesionálně navrhovat zajímavě vypadající publikace pro libovolné...
466,90 Kč *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 for DTP - samostatný program společnosti Microsoft jako zakoupená verze Publisher 2016 je oblíbená verze všestranného DTP programu od společnosti Microsoft pro tvorbu publikací pro každou oblast: Nabízí všechny funkce...
994,90 Kč *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - jediný program v zakoupené verzi Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od společnosti Microsoft pro profesionální publikování na počítači. Software mohou používat nejen firmy, ale i soukromí uživatelé,...
1 219,90 Kč *

Microsoft Publisher: Snadný kreativní design

Zjistěte, jak vám Microsoft Publisher pomůže vytvářet poutavé tiskové materiály a digitální publikace. Tento článek poskytuje přehled nejnovějších funkcí a možností aplikace Microsoft Publisher, které vám pomohou efektivně realizovat vaše kreativní projekty.

Uživatelské rozhraní a možnosti návrhu

Uživatelské rozhraní aplikace Microsoft Publisher je intuitivně navrženo tak, aby vám poskytlo bezproblémové prostředí pro navrhování. Objevte bohaté možnosti návrhu pro přizpůsobení brožur, letáků, zpravodajů a dalších materiálů. Pomocí panelů nástrojů a nabídek se můžete snadno orientovat.

Šablony a rozvržení

Urychlete proces navrhování pomocí široké nabídky šablon a rozvržení aplikace Microsoft Publisher. Vyberte si z široké nabídky návrhů a vytvořte profesionální a atraktivní publikace. Přizpůsobte si šablony podle svých potřeb a dodejte svým projektům osobní ráz.

Grafika a obrázky

Dodejte svým publikacím vizuální propracovanost snadným začleněním grafiky a obrázků. Microsoft Publisher umožňuje snadné vkládání obrázků, tvarů a diagramů. Pomocí funkcí pro úpravu obrázků můžete grafiku přizpůsobit přímo v aplikaci.

Návrh textu a typografie

Navrhněte svůj text tak, aby zapůsobil, pomocí možností návrhu textu v aplikaci Microsoft Publisher. Experimentujte s různými typy písma, velikostmi a barvami a najděte dokonalou typografii pro své projekty. Umístění a zarovnání textu lze snadno přizpůsobit.

Příprava pro tisk a export

Microsoft Publisher umožňuje snadnou přípravu projektů k tisku. Přímo v aplikaci můžete zkontrolovat nastavení tisku a exportovat soubory do různých formátů. Funkce náhledu tisku vám pomohou zajistit, aby vaše publikace byly vytištěny co nejlépe.

Digitální publikace a publikování online

Objevte možnosti digitálního publikování pomocí aplikace Microsoft Publisher. Vytvářejte interaktivní soubory PDF nebo publikujte své projekty přímo online. Funkce sdílení online vám umožní sdílet vaše výtvory s širším publikem.

Spolupráce a integrace s cloudem

Optimalizujte spolupráci na projektech díky bezproblémové integraci aplikace Microsoft Publisher s cloudem Microsoft 365. Sdílejte své projekty v reálném čase a umožněte společné úpravy. Synchronizace s cloudem zajistí, že budete pracovat vždy s nejnovějšími verzemi svých publikací.

Aktualizace a podpora

Udržujte Microsoft Publisher aktuální díky pravidelné kontrole aktualizací. Průběžná vylepšení přinášejí nejen nové funkce, ale také aktualizace zabezpečení. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů je vám k dispozici oddělení pomoci společnosti Microsoft, které vám poskytne odbornou podporu.

Celkově lze říci, že Microsoft Publisher nabízí komplexní řešení pro kreativní tvorbu tiskových materiálů a digitálních publikací. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, mnoha možnostem návrhu a bezproblémové integraci je ideální aplikací pro kreativní projekty.

Kategorie