Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10465
  • R18-01853
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
17 876,90 Kč * 19 861,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 25x User CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používání
Termín Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Každý uživatel, který chce přistupovat k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edici Standard nebo Datacenter pomocí libovolného zařízení s operačním systémem Windows, potřebuje samostatnou licenci pro klientský přístup uživatelů (User CAL), která není součástí licence serveru. Pouze tato licence poskytuje jednotlivému uživateli odpovídající přístupová práva k serveru. Nezáleží na tom, zda oprávněný uživatel User CAL používá stolní počítač, notebook, smartphone nebo tablet s operačním systémem Windows. To znamená, že nabyvatel User CAL svobodně rozhodnout, jaké koncové zařízení s operačním systémem Windows chce používat pro přístup k systému Windows Server 2022.

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Optimalizovaná správa uživatelů s Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL

Přehled

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL (Client Access Licence) nabízí komplexní řešení pro společnosti, které vyžadují pokročilou správu uživatelů a maximální škálovatelnost. S tímto balíčkem 25 licencí můžete plně využít výkon systému Windows Server 2022 a zároveň zajistit efektivní správu až 25 uživatelů.

Výkonné funkce

1. Bezproblémová škálovatelnost pro větší týmy: Tento balíček licencí umožňuje plynulé škálování pro integraci až 25 uživatelů do vaší sítě. Windows Server 2022 poskytuje výkonnou platformu pro efektivní spolupráci a plynulou správu pracovní zátěže i ve větších týmech.

2. Pokročilé zabezpečení pro více uživatelů: Chraňte svou síť před hrozbami pomocí pokročilých bezpečnostních funkcí systému Windows Server 2022. Každá stránka User CAL zajišťuje bezpečný přístup až pro 25 uživatelů a chrání před kybernetickými hrozbami.

3. Flexibilní konfigurace a snadné použití: Tento licenční balíček nabízí nejen výkon, ale také flexibilitu a snadné použití. Snadno spravujte přístup až pro 25 uživatelů a přizpůsobte konfiguraci tak, aby vyhovovala konkrétním požadavkům vaší organizace.

Jednoduchá správa

1. Efektivní správa licencí pro více uživatelů: Mějte své licence pod kontrolou díky efektivní funkci správy systému Windows Server 2022. Snadno sledujte a spravujte využití licencí pro 25 uživatelů.

2. Uživatelsky přívětivé rozhraní pro více přístupů: Uživatelské licence CAL poskytují intuitivní rozhraní pro snadnou konfiguraci a správu přístupu uživatelů. Snižte nároky na správu a zvyšte efektivitu pro všech 25 uživatelů.

Splňuje požadavky nejnovější aktualizace užitečného stolu od společnosti Google

Optimální kompatibilita pro více uživatelů: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL je plně kompatibilní s nejnovějšími požadavky aktualizace Google helpful desk. Mějte aktuální informace a zajistěte bezproblémovou integraci pro všech 25 uživatelů.

Závěr

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL nabízí škálovatelné a výkonné řešení pro organizace, které chtějí do svého serverového prostředí integrovat větší počet uživatelů. Škálujte bez námahy, maximalizujte zabezpečení a optimalizujte spolupráci - to vše s jednoduchou správou licencí. Připravte svou organizaci na úspěšnou digitální budoucnost a využijte zdroje co nejlépe

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie