Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10468
 • R18-01848
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
17 875,90 Kč * 19 860,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 25x Device CAL
Systém  Windows Server 
CAL Device CAL
Rozsah dodávky Právo na užívání
Doba trvání Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Terminalserver není kompatibilní(zobrazení RDS CAL  )


Pro každé koncové zařízení, pomocí kterého uživatelé přistupují ke službám Server Microsoft Windows Server 2022 v edici Standard nebo Datacenter, je vyžadována další licence pro přístup klienta (Device CAL), která není součástí licence Server. Pouze tak získá uživatel koncového zařízení kompatibilního s Windows odpovídající přístupová práva. Nezáleží na tom, zda se Device CAL používá k licencování Desktop PC, notebooku, smartphonu nebo tabletu s operačním systémem Windows. Proto kupující Device CAL se může svobodně rozhodnout, které licencované koncové zařízení chce použít pro přístup k Windows Server 2022 .

V případě dalších dotazů týkajících se produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 25 balíčků licencí CAL pro zařízení

Pro každé koncové zařízení, pomocí kterého uživatelé přistupují k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 ve verzi Standard nebo Datacenter Edition, je vyžadována další licence pro přístup klienta (Device CAL), která není součástí serverové licence. Pouze tak získá uživatel koncového zařízení vybaveného systémem Windows odpovídající přístupová práva. Nezáleží na tom, zda je v licenci Device CAL licencován stolní počítač, notebook, smartphone nebo tablet s operačním systémem Windows. Kupující licence DeviceCAL se tedy může svobodně rozhodnout, pomocí jakého licencovaného koncového zařízení chce přistupovat k Windows Server 2022 .

Použitélicence Device CAL pro Windows Server 2022 již najdete u společnosti Wiresoft! Využijte nižší cenu ve srovnání s novými licencemi klientského přístupu pro koncová zařízení, které jsou nabízeny v obchodě se softwarem, a také možnost sami si určit přesný počet licencí CAL, které potřebujete pro svůj software Windows Server!

Neomezené používání systému Windows Server 2022 s použitými licencemi CAL na zařízení

Nová verze Microsoft Windows Server 2022 je založena na operačním systému Windows 10 - obsahuje mnoho nových funkcí již ve standardní verzi i v rozšířené verzi Datacenter Edition, která nabízí ještě vyšší zabezpečení, zejména pro složité sítě, a také další možnosti sdílení dat, aplikací a služeb s ostatními. V závislosti na edici Windows Server 2022 mohou uživatelé s Device CAL využívat také mnoho možností a zlepšení výkonu v hybridních scénářích, pokud jde o virtualizaci a zejména používání kontejnerů Windows.

Zabezpečení sítě pomocí systému Windows Server 2022

Bezpečnost je stále nejdůležitějším tématem při vytváření a správě sítí. Uživatelé mají v systému Windows Server verze 2022 s licencí Device CAL k dispozici mnoho nových funkcí, například nejnovější verzi zabezpečení transportní vrstvy - TLS 1.3 - , TPM 2.0 (Trusted Platform Module), integritu kódu podle VBS (zabezpečení založené na virtualizaci) a také HVCI (zabezpečení založené na hypervizoru),

a také standardy AES-128 a AES-256 pro šifrování sítí RDMA prostřednictvím SMB (Server Message Block), Virtual OSE (Operating System Environment), abychom jmenovali jen několik důležitých funkcí.

V závislosti na edici můžete také využívat funkce, jako jsou Hyper-V, softwarově definované sítě (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) a také Storage Replica a Shielded Virtual Machines (SVM) s Device CAL, a vytvářet tak vysoce bezpečné virtualizační infrastruktury.

Použití licence Device CAL ke správě kontejnerových platforem v systému Windows Server 2022

Uživatelé budou mít při používání kontejnerů Windows k dispozici také vylepšené funkce, a to jak z hlediska kompatibility aplikací, tak uživatelského rozhraní kontejnerů Windows s Kubernetes, což konkrétně znamená ještě větší zlepšení výkonu a širší podporu. Vylepšeno bylo také vytváření kontejnerů v aplikacích .NET.

Služby ukládání a migrace v systému Windows Server 2022

Co se týče možností migrace dat a služeb, nabízí Device CAL v systému Windows Server 2022 další doplňky a vylepšení služeb migrace úložiště, jako je migrace místních uživatelů a skupin, stejně jako úložiště, nezávislých serverů a clusterů s podporou převzetí služeb při selhání a také úložiště serverů Linux.

S licencí CAL pro koncové zařízení se systémem Windows můžete také využívat mnoho jednotlivých vylepšení výkonu v systému Windows Server 2022, jako je podpora vnořené virtualizace prostřednictvím procesorů AMD, standardní používání prohlížeče Microsoft Edge a také vylepšení protokolu TCP (Transmission Control Protocol), RACK (Recent ACKnowledgment) a RSC (Receive Segment Coalescing).

Další podrobnosti vám poskytne zástupce společnosti Wiresoft.

Informace o licencování pomocí licencí CAL na zařízení pro systém Windows Server 2022 jako používaný software

Used Software v podstatě nabízí s Device CAL pro Windows Server 2022 stejný rozsah přístupových možností, aby bylo možné využívat všechny funkce dostupné v příslušné edici. Další výhodou nákupu licencí CAL pro použitá zařízení je možnost rozhodnout se, kolik klientských přístupových licencí chcete zakoupit. To znamená, že se na ně nevztahuje omezení vyplývající z obvyklého odstupňování společnosti Microsoft na Licence CAL zařízení . Zejména živnostníci a menší firmy tak ušetří peníze za nákup softwaru, protože společnost Wiresoft jim umožňuje vypočítat požadavky na licence na míru.

Jak je systém Windows Server 2022 licencován pomocí licencí CAL na zařízení?

Pro přístup k jedné z edic systému Windows Server 2022 - Standard nebo Datacenter - umožňuje správa licencí společnosti Microsoft volitelně licencovat každé jednotlivé koncové zařízení vlastní licencí pro klientský přístup. Stejně jako u dřívějších verzí serveru musí tato Device CAL odpovídat identické verzi serveru Windows, aby bylo možné používat její funkce na koncovém zařízení s operačním systémem Windows. Příslušná licence Device CAL tedy obsahuje pouze přístupová práva pro prostředí klient/server systému Windows Server 2022 - a žádný software, který by bylo třeba dále instalovat.

Licenční model společnosti Microsoft nabízí dva typy licencí CAL pro Windows Server 2022 :

 • Licence Device CAL pro Windows Server 2022: poskytuje vyhrazenému koncovému zařízení (PC, notebook, tablet, telefon) přístupová práva k serveru
 • Licence User CAL pro Windows Server 2022: uděluje přístupová práva k serveru vyhrazenému uživateli

Je také možné používat uživatelské licence CAL a licence CAL zařízení souběžně.

Jaké jsou výhody licencování na základě licencí CAL pro systém Windows Server 2022?

Licencování Windows Server 2022 založené na licencích CAL umožňuje především flexibilní, a tedy na potřebách založenou správu práv pro všechna používaná koncová zařízení ve srovnání s licencováním založeným na jádře. Zejména u licencí pro přístup k použitým zařízením od společnosti Wiresoft neexistuje žádný předepsaný, pevný licenční rozsah - zakoupíte si tedy přesně toliklicencí Device CAL, kolik skutečně potřebujete, a můžete si kdykoli dokoupit další jednotlivé licence CAL.

Použijte kompatibilitu verzí pro licence Device CAL pro Windows Server 2022!

Licence Device CAL pro Windows Server 2022 je v současné době nejaktuálnější licencí pro klientský přístup, kterou společnost Microsoft nabízí. Koncové zařízení je vybaveno nejen přístupovými právy k systému Windows Server 2022, ale také přístupem ke starším verzím, například 2019 (downgrade). Aktuálnílicence Device CAL pro Windows Server 2022 tak nabízí rozhodující výhodu oproti starším verzím licencí Device CAL, které jsou platné maximálně pro příslušnou předchozí verzi Windows Serveru, nikoli však pro tuto verzi Windows Server 2022 (upgrade).

Co je třeba zohlednit při licencování systému Windows Server 2022 pomocí licence Device CAL?

Jak již bylo uvedeno výše, pomocílicence Device CAL získá přístupová práva pro systém Windows Server 2022 pouze jedno koncové zařízení (jedno zařízení). Nezáleží na tom, zda se jedná o použitý software nebo nový software.

Jakmile je registrace koncového zařízení v Device CAL dokončena, nelze již tuto licenci přenést na jiný počítač, notebook atd.. Není také možné změnit typ CAL, tj. použít CAL zařízení jako uživatelskou CAL. Je však možné souběžně používatlicence CAL na zařízení   a licence CAL na zařízení pro Windows Server 2022 .

Tato ustanovení správy licencí Microsoft CAL pomáhají mimo jiné také zabránit neoprávněnému přístupu k systému Windows Server 2022. Licence Device CAL tak poskytují společnosti a jejím datům větší bezpečnost, protože koncová zařízení, která nemají správnou licenci, k nim nemají přístup.

Jaké jsou výhody licence Device CAL pro Windows Server 2022?

Licence Device CAL se z hlediska funkcí dostupných při používání služeb systému Windows Server 2022 neliší od licence User CAL. Licence pro přístup ke klientům pro jednotlivá zařízení však nabízí další výhody díky různým způsobům přístupu k serveru Windows Server: Koncové zařízení se systémem Windows s licencí Device CAL může pro přístup k serveru používat kterýkoli oprávněný zaměstnanec společnosti. A pokud lze licencované koncové zařízení používat také jako mobilní zařízení, například notebook nebo tablet, může jej příslušný uživatel používat k lokálnímu přístupu k serveru Windows nezávisle - například v domácí kanceláři nebo na cestách. Licence Device CAL je proto velmi výhodná, pokud licencované koncové zařízení střídavě používá několik zaměstnanců.

Zabezpečení kupujícího pomocí použitých licencí CAL na zařízení pro Microsoft Windows Server 2022 od společnosti Wiresoft

Licence CAL na zařízení pro Windows Server 2022 jako použitý software jsou k dispozici v internetovém obchodě Wiresoft za cenu od jedné licence pro klientský přístup. Využijte nižší ceny použitého softwaru ve srovnání se srovnatelnými novými licencemi CAL - a také jistoty kupujícího a těchto výhod:

 • Při nákupu použitých licencí CAL pro zařízení obdrží zákazníci společnosti Wiresoft originální jednu licenci, která byla dříve zakoupena společností a následně prodána společnosti Wiresoft.
 • Právním základem pro obchodování s použitými klientskými přístupovými licencemi k systému Microsoft Windows Server 2022 jsou platné právní předpisy, které povolují jejich prodej i nákup a používání.
 • Pokud již byla licence Device CAL aktivována předchozím vlastníkem, byla příslušná licence před prodejem společnosti Wiresoft opět smazána, takže ji lze opět 100% volně používat.
 • Pro další prodej je tato licence Device CAL k systému Windows Server 2022 označena jako použitá, přičemž "použitá" neznamená žádné omezení funkčnosti této licence.
 • Také tato licence pro klientský přístup, stejně jako ostatní použité licence Microsoft nabízené společností Wiresoft k prodeji, nejsou ani omezeně použitelné licence, ani časově omezené licence, ale jedná se o softwarový produkt autorizovaný po zakoupení pouze pro vás, jehož plnou použitelnost společnost Wiresoft před prodejem zkontrolovala.
Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *