Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10468
  • R18-01848
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
17 875,90 Kč * 19 860,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 25x Device CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používání
Termín Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Pro každé koncové zařízení, pomocí kterého uživatelé přistupují k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edici Standard nebo Datacenter, je vyžadována další licence pro klientský přístup (Device CAL), která není součástí serverové licence. Pouze tato licence dává uživateli koncového zařízení vybaveného systémem Windows odpovídající přístupová práva. Nezáleží na tom, zda se jedná o stolní počítač, notebook, chytrý telefon nebo tablet s operačním systémem Windows s licencí Device CAL. To znamená, že kupující Device CAL svobodně rozhodnout, které licencované koncové zařízení chce používat pro přístup k Windows Server 2022 .

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"

Nejvyšší škálovatelnost s Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL

Přehled

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL (Client Access Licence) nabízí vynikající řešení pro společnosti, které vyžadují komplexní správu zařízení a maximální škálovatelnost. S dvaceti pěti licencemi můžete do svého serverového prostředí bezproblémově integrovat až dvacet pět zařízení a využívat výkonné funkce systému Windows Server 2022.

Výkonné funkce

1. Efektivní využití až 25 zařízení: Tento licenční balíček umožňuje bezproblémovou integraci až dvaceti pěti zařízení. Maximalizujte efektivitu svých zařízení a zvyšte produktivitu své společnosti.

2. Pokročilé zabezpečení pro více zařízení: Chraňte svou síť před hrozbami pomocí pokročilých bezpečnostních funkcí systému Windows Server 2022. Každá stránka Device CAL zajišťuje bezpečný přístup až pro dvacet pět zařízení a chrání před kybernetickými hrozbami.

3. Flexibilní konfigurace a snadné použití: Tento licenční balíček nabízí nejen výkon, ale také flexibilitu a snadné použití. Snadno spravujte přístup až pro dvacet pět zařízení a přizpůsobte konfiguraci tak, aby vyhovovala konkrétním požadavkům vaší organizace.

Jednoduchá správa

1. Efektivní správa licencí pro více zařízení: Mějte své licence pod kontrolou díky efektivní funkci správy systému Windows Server 2022. Snadno sledujte a spravujte využití licencí pro svých pětadvacet zařízení.

2. Uživatelsky přívětivé rozhraní pro více přístupů: Licence CAL pro zařízení poskytují intuitivní rozhraní pro snadnou konfiguraci a správu přístupu k zařízením. Snižte administrativní zátěž a zvyšte efektivitu pro všech dvacet pět zařízení.

Splňuje požadavky nejnovější aktualizace užitečného stolu od společnosti Google

Optimální kompatibilita pro řadu zařízení: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL je plně kompatibilní s nejnovějšími požadavky aktualizace helpful desk od společnosti Google. Mějte aktuální informace a zajistěte si bezproblémovou integraci pro všech pětadvacet zařízení.

Fa2zit

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL nabízí vynikající a škálovatelné řešení pro organizace, které upřednostňují komplexní správu zařízení ve svém serverovém prostředí. Maximalizujte efektivitu, optimalizujte zabezpečení a zjednodušte správu zařízení - to vše s jednoduchou správou licencí. Připravte svou organizaci na úspěšnou digitální budoucnost a využijte své zdroje na maximum.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie