Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

1 223,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10045
 • FQC-09525
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 10 Pro - výkonná verze osvědčeného operačního systému společnosti Microsoft Oproti...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - výkonná verze osvědčeného operačního systému společnosti Microsoft

Oproti jednodušším verzím tohoto operačního systému nabízíWindows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcí, které jsou určeny především pro profesionální uživatele a malé a střední firmy. Systém Windows 10 Pro nabízí mimo jiné funkce, jako je správa zásad skupiny, připojení k doméně, nástroj BitLocker, podnikový režim pro Internet Explorer EMIE a také aplikaci Vzdálená plocha a klienta Hyper-V.

Systém Windows 10 Pro to vše a ještě více nabízí v moderním, uživatelsky přívětivém rozhraní s typickým vzhledem dlaždic, které lze přizpůsobit dalšími funkcemi. Za tím stojí technologie, kterou lze použít i na starších koncových zařízeních, což je ekonomická výhoda zejména pro firmy.

Systém Windows 10 používá k bezpečnému přihlašování biometrické ověřování uživatele "Microsoft Hello" a nabízí mnoho dalších funkcí, které zlepšují ochranu dat.

Velkou výhodou nákupu Windows 10 Pro Edition je, že tento operační systém podporuje i starší hardware, což je pro mnoho uživatelů rozhodující. Kromě systému Windows 10 Pro si můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také další edice systému Windows a mnoho dalších programů společnosti Microsoft. Následující přehled představuje nejdůležitější nové funkce systému Windows 10 Pro.

Jak získám licenční klíč a odkaz na stažení systému Windows 10 Professional?

Tento produkt je verze ke stažení. Do 24 hodin po obdržení platby obdržíte e-mailem licenční klíč a odkaz ke stažení. Produkt lze poté stáhnout, nainstalovat a aktivovat online.

Přehled speciálních funkcí systému Windows 10 Pro

Oproti jednodušším edicím, jako je Windows Home, nabízí Windows 10 Pro celou řadu dalších funkcí a nástrojů, které jsou důležité zejména pro firmy, protože ovlivňují zabezpečení koncových zařízení i dat. Správci jej mohou používat ke správě skupinových zásad a uživatelských účtů a také ke konfiguraci jednotlivých zařízení a jejich ochraně před útoky malwaru.

Další součástí systému Windows 10 Pro je Vzdálená plocha, která umožňuje vzdálené ovládání počítačů prostřednictvím sítě. Uživatelé systému Windows 10 Pro mohou také připojit své koncové zařízení ke službě Microsoft Azure Active Directory a používat tak Microsoft Business Store. Zde mohou společnosti zakoupit a používat mnoho aplikací pro všechny uživatele ve firmě. Veškeré podrobnosti o systému Windows Professional naleznete v následujícím textu.

Správa zásad skupiny pomocí editoru

Editor gpedit.msc, který je součástí verze Windows 10 Pro, lze použít k nastavení a správě místních zásad skupiny. V nové verzi lze pomocí něj řídit instalaci aktualizací podle definovaných pravidel, která lze také vynucovat. Dalšími funkcemi editoru je nastavení tzv. termínu shody, tedy doby, kdy musí být určitá aktualizace nejpozději nainstalována; lze rozlišovat mezi aktualizacemi funkcí, aktualizacemi kvality a aktualizacemi, které nejsou součástí operačního systému. Kromě toho editor slouží také k centrální konfiguraci a aktivaci optimalizace úložiště (Storage Sense), která se používá například k automatickému mazání nepotřebných souborů.

Funkce vzdáleného přístupu prostřednictvím aplikace Vzdálená plocha

Pomocí aplikace Vzdálená plocha se mohou uživatelé připojit ke svému počítači z jiného počítače, tabletu nebo chytrého telefonu ze vzdáleného místa a používat jej, jako by seděli přímo před ním. Rozhraní plochy místního počítače se zobrazuje prostřednictvím brány RDS.

Připojení k doméně

Zejména firemní počítače často patří do určité domény v Active Directory, aby se zjednodušila správa jednotlivých zařízení i uživatelských účtů. V systému Windows 10 Pro je to možné prostřednictvím funkce Domain Join; pro odpovídající koncová zařízení je k dispozici také varianta optimalizovaná pro dotykové ovládání.

Internet Explorer v podnikovém režimu (EMIE)

Podnikový režim neboli Enterprise Mode, který je k dispozici v systému Windows 10 Professional, snižuje problémy s kompatibilitou většinou starších webových aplikací. Díky vylepšené kompatibilitě aplikací a webových stránek je lze spouštět beze změny. Kromě toho nabízí nástroj pro správu seznamů webových stránek - Správce seznamů stránek v podnikovém režimu - různé možnosti pro jednotlivé domény, včetně vykreslování.

Bezpečné šifrování pevného disku pomocí nástroje BitLocker

Mobilní zařízení, jako jsou tablety a notebooky, lze snadno odcizit nebo ztratit. Ještě bolestivější než ztráta hardwaru je obvykle ztráta citlivých nebo osobních dat, která byla uložena lokálně. Aby se tato data nedostala do nepovolaných rukou a nebyla zneužita, lze je bezpečně zašifrovat pomocí nástroje BitLocker, který je integrován do systému Windows 10 Pro.

Nástroj BitLocker lze samozřejmě aktivovat i na místním počítači a chránit tak data před neoprávněným přístupem. Počítače se systémem Windows 10 Pro musí být pro tento účel vybaveny čipem TPM na základní desce, jinak je nutné aktivaci nástroje BitLocker povolit samostatně.

Pomocí nástroje "BitLocker To Go" lze šifrovat také klíče USB a externí pevné disky.

Strážce systému Windows Defender

Nástroj Defender System Guard (WDSG) integrovaný do systému Windows 10 Professional představuje další vrstvu ochrany, která chrání operační systém před útoky již při spuštění, kdy ostatní antivirové programy ještě nejsou aktivovány. Windows Defender chrání také před bootkity a rootkity a před útoky, které běžné virové skenery zatím nedetekují.

Režim kiosku

Režim kiosku - nazývaný také "přidělený přístup" 8.1 - reguluje na počítači se systémem Windows 10, který používá několik uživatelů, že každý z nich může používat pouze určité funkce a programy, a to tak, že pro každou oprávněnou osobu nastaví uživatelský účet kiosku - nazývaný také "přidělený přístup". Již při přihlášení je aktivována aplikace přednastavená správcem. V závislosti na nastavení pak může přihlášený uživatel používat například pouze internet nebo hudební program.

Ochrana podnikových dat

Ochrana podnikových dat (EDP) je také funkce systému Windows 10 Pro, kterou lze používat společně s řešením správy mobilních zařízení (MDM), jako je Microsoft Intune nebo System Center Configuration Manager. Výhodou EDP je na jedné straně oddělení soukromých a pracovních dat v notebooku; ta pak zůstávají zabezpečena prostřednictvím správy práv Active Directory, i když jsou přesunuta na jiné úložiště nebo odeslána e-mailem. Prostřednictvím EDP mohou správci také zabránit instalaci aplikací klasifikovaných jako nezabezpečené, stejně jako určitým akcím uživatele.

Inteligentní bezpečnostní graf (ISG)

Tato inteligentní preventivní ochrana chrání systém Windows 10 Pro také před aktuálními hrozbami malwaru. Inteligentní bezpečnostní graf (ISG) analyzuje stávající bezpečnostní opatření v podnikové síti a v případě zjištění nedostatků navrhuje vhodná zlepšení nebo řešení.

Klient Hyper-V

Technologie Hyper-V, která je součástí systému Windows 10 Professional, umožňuje provozovat několik operačních systémů ve vlastním virtuálním počítači. Výhodou zde použitého hypervizoru typu 1 je mimo jiné to, že virtualizace jednoho nebo více serverů lépe využívá dostupný úložný prostor. Spolupráce Hyper-V se systémem Windows má pozitivní vliv na dynamickou správu paměti, takže několik virtuálních počítačů může bez problémů běžet paralelně. Aktuální stavy systému lze uložit jako stav hibernace a klient Hyper-V podporuje také kompletní obraz systému, takže v případě potřeby je možný návrat do dřívějšího stavu systému bez velkých časových ztrát.

Přístup do obchodu Windows Business Store

V systému Windows 10 Pro mají firmy také přístup k obchodu Windows Business Store a mohou do své sítě integrovat službu Azure Active Directory. Prostřednictvím adresářové služby mohou nakupovat a centrálně nasazovat softwarové produkty pro všechny koncové body v síti.

Další důležité obecné vlastnosti a funkce edic systému Windows 10

Následující funkce operačního systému Windows 10 představují vylepšení stávajících funkcí i nové doplňky, které uživatelům poskytují ještě lepší a bezpečnější prostředí:

Cortana

Již známá hlasová asistentka Cortana je ve Windows 10 aktivována ve výchozím nastavení a můžete se na ni kdykoli obrátit buď prostřednictvím vyhledávacího panelu, nebo ji také zavolat. V mobilních zařízeních ji však lze také deaktivovat, ať už z důvodu ochrany dat nebo úspory energie baterie.

Windows Hello

Sbohem hesla - Windows Hello je bezpečná alternativa pro přihlašování a ověřování v počítači nebo jiném koncovém zařízení: Většina novějších koncových zařízení se čtečkou otisků prstů podporuje funkci Windows Hello; program také nabízí rozpoznávání obličeje prostřednictvím zamykací obrazovky pro místní přihlášení nebo přihlášení k účtu na webu.

Snap Assist

Funkce Snap Assist nabízí praktickou správu oken v systému Windows 10, která zajišťuje větší přehlednost na obrazovce a zároveň ideálně využívá dostupný prostor na displeji. Pomocí funkce Snap Assist lze používat dvě - a s novou funkcí Corner Snap dokonce až čtyři - okna současně, aniž by bylo nutné mezi nimi klikat tam a zpět jako dříve, např. při souběžném používání internetu během psaní.

Asistent Snap také zobrazuje, které další programy jsou právě aktivní, a nyní podporuje i více obrazovek.

Kontinuum

Jak už název funkce napovídá, Continuum umožňuje pokračovat v práci na smartphonu nebo tabletu stejně jako na místním počítači se systémem Windows - bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pomocí virtuální klávesnice lze používat všechny funkce a například využívat internet, posílat e-maily nebo používat aplikaci Microsoft Office. Obvyklé funkce a služby smartphonu nebo tabletu jsou stále k dispozici jako obvykle. Continuum umožňuje přepínat z režimu stolního počítače do režimu tabletu a zpět během provozu, aniž by bylo nutné pokaždé restartovat systém Windows. Zobrazení na ploše se automaticky přizpůsobí jinému formátu.

Ochrana informací systému Windows

Windows Information Protection (WIP) ve Windows 10 je současný název předchozí technologie Enterprise Data Protection - EDP - technologie na ochranu před únikem dat, která zároveň neomezuje práci uživatelů na počítači se systémem Windows. WIP také chrání firemní data a aplikace před ztrátou - a to jak na soukromých, tak na firemních zařízeních.

Správci mohou pomocí nástroje AppLocker definovat, které aplikace a programy mohou jednotliví uživatelé používat, a pomocí šifrovacího souborového systému EFS chránit data před krádeží a manipulací. Pro ještě komplexnější ochranu lze WIP také kombinovat se službou Windows Azure Rights Management.

Hardwarové požadavky pro instalaci systému Windows 10 Pro

Aby systém Windows 10 Pro běžel na místním počítači nebo notebooku bez problémů, musí hardware splňovat určité požadavky. Systém Windows 10 Pro je stále k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi, ale na novějším počítači by měla být nainstalována 64bitová verze, aby bylo možné plně využívat všechny programy a aplikace. Při instalaci systému Windows 10 musí počítač splňovat následující obecné základní technické vlastnosti:

 • Procesor nebo SoC (System-on-a-Chip - v mobilních telefonech): min. 1 GHz
 • Paměť RAM: alespoň 1 GB pro 32bitový nebo 2 GB RAM pro 64bitový operační systém
 • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB pro 32bitový nebo 20 GB pro 64bitový operační systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9 nebo vyšší s ovladačem WDDM 1.0
 • Rozpoznávání řeči Cortany: soustava mikrofonů Hi-Fi

Koupit Windows 10 Pro levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Systém Windows 10 Pro od společnosti Microsoft je v běžném obchodě nabízen jako jedna licence za nemalou cenu. V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit Windows 10 Professional jako licenci pro jednoho uživatele za mnohem nižší cenu než použitý software - se stejným rozsahem funkcí.

Důvod: Licence Windows 10 Pro Edition, která je zde k dispozici, je obvykle součástí objemové licence, kterou společnost dříve používala. Při legálním přeprodeji této svazkové licence byla tato licence rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence, které se pak označují jako použitý software. Toto rozdělení nebo označení jako použitý software však nemá žádný vliv na funkčnost softwaru operačního systému Windows 10 Pro.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft: vždy bezpečný! Operační systém Windows 10 Pro je v obchodě Wiresoft Shop k dispozici nejen za mimořádně výhodnou cenu - nákup je pohodlný prostřednictvím okamžitého stažení a také bezpečný: Wiresoft totiž prodává pouze Windows 10 Professional ve verzi identické s originálním produktem společnosti Microsoft. Po úspěšném dokončení procesu nákupu a stažení můžete ihned nainstalovat licenci Windows 10 Pro do počítače a aktivovat ji pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Nákup systému Windows 10 Pro jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je zákonem povoleno, což bylo potvrzeno i mnoha pravomocnými rozsudky.

Zakoupením použitého softwaru od společnosti Wiresoft mají naši zákazníci výhodnou příležitost používat Windows 10 Professional Edition sami. Z naší nabídky levného softwaru mají prospěch zejména malé firmy, ale také živnostníci a soukromé osoby!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Windows 10 Pro a další verze systému Windows a programy od společnosti Microsoft ke stažení za nízkou cenu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto nebo jiného softwaru společnosti Microsoft, využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
2. 12. 2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11. 1. 2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT EXCEL 2016 MICROSOFT EXCEL 2016
1 580,00 Kč *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 657,00 Kč *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
4 156,00 Kč *
Naposledy zobrazené