Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

2 039,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10141
 • D46-00945
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Excel pro Mac 2016 - efektivní tabulkový procesor pro macOS Excel 2016 , klasický...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel pro Mac 2016 - efektivní tabulkový procesor pro macOS

Excel 2016, klasický tabulkový procesor pro širokou škálu výpočetních operací, je k dispozici také pro Mac jako samostatný program. Ačkoli tato aktuální verze programu nenabízí přesně stejný rozsah funkcí jako odpovídající verze pro PC, má všechny funkce předchozí verze Excel 2013 pro Windows a nyní také nabízí plnou kompatibilitu mezi oběma systémy.

Excel 2016 pro Mac obsahuje celou řadu nových funkcí a nástrojů, které ještě více usnadňují profesionální práci se soubory čísel a složitými tabulkami. Nyní lze vypočítávat prognózy prodeje a další prognózy, používat otočné tabulky a vytvářet otočné grafy.

Excel 2016 pro Mac byl také optimalizován pro týmovou práci s tabulkovými dokumenty a jejich zpřístupnění v reálném čase. Uživatelé počítačů Mac mohou také využívat službu OneDrive společnosti Microsoft k úpravám souborů aplikace Excel v cloudu, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách: při nahrávání lze každému oprávněnému uživateli přidělit individuální práva na uvolnění nebo použití, takže je zaručena ochrana citlivých dat i v síti.

Excel 2016 pro Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako levná jednotlivá licence. Níže naleznete přehled nejdůležitějších funkcí, které vám tento populární výpočetní software při zakoupení nabízí.

Nové funkce aplikace Excel ve verzi pro Mac 2016

Kromě mnoha vylepšení, zejména u otočných tabulek, obsahuje Excel 2016 pro Mac také následující vylepšení stávajících funkcí a zcela nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Tato funkce vypočítá nebo odhadne budoucí hodnotu na základě stávajících (historických) hodnot pomocí algoritmu ETS (exponenciální vyhlazování) ve verzi AAA. PROGNOSE.ETS umožňuje například předpovídat prodej, stav zásob nebo spotřebitelské trendy.
 • ŘETĚZENÍ: Pomocí této funkce lze nyní propojit několik buněk v aplikaci Excel v jiné buňce.
 • Funkce IF: Umožňuje uživatelům vytvořit logické porovnání mezi aktuální hodnotou a očekávanou hodnotou. Funkce IF může dát dva výsledky: Pokud je porovnání pravdivé, vypíše se první výsledek, pokud je porovnání nepravdivé, vypíše se druhý výsledek. Funkci IF lze použít k vyhodnocení textu i hodnot. Umožňuje také vyhodnocování chyb a matematických operátorů. Kromě toho je možné vnořit několik funkcí What-If a provádět porovnání.

Při práci na listu Excelu jsou velkým ulehčením zejména kontextové nástroje: Spolu s výběrem určitých prvků lze na pásu nabídek zobrazit další příkazy. Například uživatelé systému Mac vyberou graf, aby se na pásu nabídek zobrazily také karty "Návrh grafu" a "Formát". Podobně lze funkce vkládat kliknutím na "Vložit funkci" na kartě "Vzorce", čímž se zobrazí oblast "Generátor vzorců". Zde je možné nejen vyhledávat konkrétní funkce a vkládat je kliknutím, ale také vyhledat správnou syntaxi. Tato funkce také nabízí komplexní nápovědu k vybraným funkcím. Kromě těchto speciálních výpočetních funkcí obsahuje Excel pro Mac 2016 také řadu dalších nástrojů, které usnadňují práci se soubory Excel:

 • Filtry zobrazení: Zejména pokud na dokumentu Excelu pracuje více uživatelů společně, je často obtížné sledovat vlastní výpočty. Díky zobrazení filtrů v aplikaci Excel for Mac 2016 mohou nyní uživatelé skrýt třídění a filtry ostatních zaměstnanců.
 • Filemaker: Verze aplikace Excel 2016 pro počítače Mac má oproti verzi pro PC také zvláštní výhodu: nabízí přímý přístup k databázím Filemaker.
 • PivotCharts : Poprvé je ve verzi Excelu 2016 pro počítače Mac integrována také podpora pro PivotCharts. To znamená, že grafy lze nyní odvozovat také z tabulek PivotTables.
 • Doporučené grafy: Tato užitečná funkce, která je součástí i aplikace Excel 2016 pro Mac, poskytuje velmi praktickou pomoc při výběru nejvhodnějšího typu grafu pro konkrétní tabulku. Chcete-li ji aktivovat, stačí myší nebo stylusem vybrat všechna příslušná data a funkce vám v živém náhledu navrhne výběr odpovídajících typů grafů na základě skutečných dat.
 • Generátor vzorců: Tento nástroj je vítaným ulehčením zejména pro začátečníky, kteří chtějí vytvořit nový vzorec, protože podrobně vysvětluje každou jednotlivou funkci.

Nové obecné individuální funkce v Office for Mac 2016

Excel 2016 pro Mac obsahuje také celou řadu dalších praktických funkcí a nástrojů, které uživateli Macu pomáhají při mnoha úkolech, které se v souvislosti se sešity Excelu vyskytují:

Zadávání vzorců volnou rukou

Zadávání vzorců pomocí nástroje volné ruky nabízí praktické možnosti použití, zejména v aplikaci Excel 2016 pro Mac: Pomocí myši nebo dotykového vstupu lze vytvořit matematický vzorec od ruky a ihned jej vložit a použít v dokumentu aplikace Excel.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Excel

Ve verzi Excelu pro Mac 2016 je sdílení listů aplikace Excel s ostatními uživateli ještě rychlejší a snazší. Na pásu karet aplikace Excel 2016 pro Mac je k tomuto účelu k dispozici funkce "Sdílet". Pro každý dokument aplikace Excel je k dispozici řada možností: Každému adresátovi lze přidělit individuální práva - nejen pro čtení, ale také pro editaci nebo přeposílání atd.

Použití "Historie verzí" pro spolupráci v aplikaci Excel 2016

Funkce "Historie verzí" je k dispozici také v aplikaci Excel for Mac 2016. Uživatelé tak mají k dispozici historii verzí jednotlivých dokumentů aplikace Excel. Velkou výhodou nástroje  "Historie verzí" je nejen to, že tento nástroj zobrazuje starší stavy úprav, ale také to, že tyto verze lze znovu otevřít pro úpravy. To usnadňuje práci, když na dokumentu Excelu v cloudu pracuje několik uživatelů současně a je pak obvykle obtížné sledovat všechny akce, které provádějí ostatní.

Používání služby OneDrive v aplikaci Excel 2016 pro Mac

OneDrive je praktické cloudové úložiště od společnosti Microsoft, ve kterém lze sdílet soubory nebo je zpřístupňovat prostřednictvím webu. Uživatelé, kteří chtějí používat synchronizační aplikaci OneDrive i v počítači Mac, si ji mohou stáhnout a používat v aplikaci Excel 2016 pro Mac. Dokumenty aplikace Excel lze ukládat do služby OneDrive a poté jsou k dispozici pro online přístup odkudkoli a pro různá koncová zařízení.

Ochrana před ztrátou dat v aplikaci Excel pro Mac 2016

Ochrana před ztrátou dat (DLP), osvědčený nástroj společnosti Microsoft pro prevenci ztráty dat a ochranu citlivých dat, je integrována také ve verzi aplikace Excel 2016 pro počítače Mac. Výkonné filtry obsahu rozpoznají citlivé údaje, jako jsou čísla kreditních karet apod., a upozorní na ně uživatele nebo zabrání jejich předání v souboru aplikace Excel. Správci proto používají DLP v aplikaci Excel 2016 pro Mac především k vytváření zásad pro vytváření a sdílení obsahu obsahujícího citlivé informace, aby byla okamžitě rozpoznána a zobrazena potenciální bezpečnostní rizika.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2016 pro Mac

Hardwarové požadavky aplikace Excel 2016 pro Mac jsou následující: Program je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Kromě toho není Excel 2016 pro Mac jako zakoupená verze použitelný pro iOS v iPhonech. Další požadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: Mac OS X, alespoň verze 10.10 (Yosemite) nebo vyšší
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 6 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: rozlišení alespoň 1 280 x 800 bodů

Koupit Excel 2016 pro Mac jako samostatný program od společnosti Wiresoft

Excel je obvykle nedílnou součástí balíku Office pro Mac, a proto se v běžných obchodech nenabízí jako samostatný program. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit Excel 2016 pro Mac i starší verze programu a také ostatní součásti sady Office Suite pro Mac i jako licenci pro jednoho uživatele. Při nákupu Excelu 2016 pro Mac u společnosti Wiresoft můžete kromě báječně nízké ceny použitého softwaru využít i všechny tyto výhody:

 • Verze Excelu pro Mac 2016 nabízená společností Wiresoft je zakoupená licence.
 • Nemusíte se tedy přihlašovat k odběru, a proto nemusíte
 • stahovat drahé aktualizace a také
 • bez časového omezení doby používání.
 • Licence Excel 2016 pro jednoho uživatele, kterou nabízí společnost Wiresoft, je totožná s programem Excel, který je rovněž součástí sady Office 2016 pro Mac.
 • Zakoupením aplikace Excel 2016 pro Mac jako softwaru pro jednoho uživatele tak získáte výhody i z dlouhodobého hlediska.

Zakoupení samostatné licence Excel 2016 pro Mac nabízí všechny tyto výhody, zejména pro ty skupiny uživatelů, kteří chtějí výhradně využívat všechny výhody tohoto osvědčeného tabulkového procesoru a nepotřebují všechny ostatní programy Office. Kromě nezávislých a soukromých uživatelů mohou řadu programů Wiresoft využívat i malé firmy, které hledají levné a ekonomické řešení při nákupu softwaru.

Nejen Excel pro Mac 2016, ale i všechny ostatní licence softwaru pro Mac, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou výhradně originálními produkty společnosti Microsoft. Programy Office pro Mac jsou u nás vždy k dispozici jako plné verze pro jednoho uživatele. Jako takové byly buď součástí větší objemové licence společnosti, nebo je používal předchozí vlastník a byly znovu uvolněny prodejem společnosti Wiresoft. Tím se také vymazala jakákoli předchozí instalace softwarového programu nebo použití licence. Licenci Excel pro Mac 2016 nebo jakýkoli jiný kancelářský program lze stáhnout a nainstalovat ihned po zaplacení bez dalších podrobností a je 100% použitelná.

Jako seriózní prodejce softwaru nenabízí v internetovém obchodě ani takový programový software, který je testovací verzí a lze jej používat pouze v omezené míře z hlediska funkčnosti, ani nemá omezenou dobu používání.

Jako kupující proto nebudete při používání použitého softwaru, jako je Excel for Mac 2016, nijak znevýhodněni, pokud jde o práva na používání nebo použitelnost. Nákup těchto softwarových produktů od společnosti Wiresoft je naprosto legální, a proto také odolný vůči auditu. Kromě toho byla každálicence aplikace Excel nebo jinéhosoftwaru předem zkontrolována společností Wiresoft z hlediska použitelnosti.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2016 pro Mac nebo nákupu jakéhokoli jiného kancelářského softwaru pro Mac, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené