Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10141
 • D46-00945
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 203,90 Kč * 1 336,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel 2016, klasický tabulkový procesor pro širokou škálu aritmetických operací, je k dispozici také pro Mac jako samostatný program. Ačkoli tato aktuální verze programu nenabízí přesně stejný rozsah funkcí jako odpovídající verze pro PC, má všechny funkce předchozí verze 2013 a nyní také nabízí plnou kompatibilitu mezi oběma systémy. Windows Excel Excel 2016 pro Mac stále obsahuje celou řadu nových funkcí a nástrojů, které ještě více usnadňují profesionální práci se sadami obrázků a složitými tabulkami. Nyní lze vypočítávat prognózy prodeje a další prognózy, používat otočné tabulky a vytvářet otočné grafy.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel pro Mac 2016 - efektivní tabulkový procesor pro macOS

Excel 2016, klasický tabulkový procesor pro širokou škálu výpočetních operací, je pro Mac k dispozici také jako samostatný program. Ačkoli tato nejnovější verze programu nenabízí přesně stejný rozsah funkcí jako odpovídající verze pro PC, má všechny funkce předchozí verze Windows Excel 2013 a nyní nabízí také plnou kompatibilitu mezi oběma systémy.

Excel 2016 pro Mac však stále obsahuje celou řadu nových funkcí a nástrojů, které ještě více usnadňují profesionální práci se soubory čísel a složitými tabulkami. Nyní lze vypočítávat prognózy prodeje a další prognózy, používat otočné tabulky a vytvářet otočné grafy.

Excel 2016 pro Mac byl také optimalizován pro týmovou práci s tabulkovými dokumenty a jejich zpřístupnění v reálném čase. Uživatelé počítačů Mac mohou také využívat službu OneDrive společnosti Microsoft k úpravám souborů aplikace Excel v cloudu, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách: Při nahrávání lze každému oprávněnému uživateli přidělit individuální práva k uvolnění nebo použití, takže je zaručena ochrana citlivých dat i v síti.

Excel 2016 pro Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako levná jednotlivá licence. Níže naleznete přehled nejdůležitějších funkcí, které vám tento populární výpočetní software při zakoupení nabízí.

Nové funkce aplikace Excel ve verzi pro Mac 2016

Excel 2016 pro Mac obsahuje kromě mnoha vylepšení, zejména v oblasti otočných tabulek, také následující vylepšení stávajících funkcí a zcela nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Tato funkce vypočítá nebo odhadne budoucí hodnotu na základě stávajících (historických) hodnot pomocí algoritmu ETS (exponenciální vyhlazování) ve verzi AAA. PROGNOSE.ETS umožňuje například předpovídat prodej, stav zásob nebo spotřebitelské trendy.
 • ŘETĚZENÍ: Tato funkce nyní umožňuje propojit více buněk v aplikaci Excel v jiné buňce.
 • Funkce IF: Umožňuje uživatelům vytvořit logické porovnání mezi aktuální hodnotou a očekávanou hodnotou. Funkce What-If může vrátit dva výsledky: Pokud je porovnání pravdivé, je vrácen první výsledek; pokud je porovnání nepravdivé, je vrácen druhý výsledek. Funkci What-If lze použít k vyhodnocení textu i hodnot. Lze jej také použít k vyhodnocení chyb a matematických operátorů. Kromě toho lze vnořit více funkcí What-If a provádět porovnání.

Při práci na listu Excel jsou velkým ulehčením zejména kontextové nástroje: Spolu s výběrem určitých prvků lze na pásu karet zobrazit další příkazy. Uživatelé systému Mac mohou například vybrat graf, aby se na pásu karet zobrazily také karty "Návrh grafu" a "Formát". Podobně lze funkce vkládat kliknutím na tlačítko "Vložit funkci" na kartě "Vzorce", čímž se zobrazí oblast "Generátor vzorců". Zde můžete nejen vyhledávat konkrétní funkce a vkládat je kliknutím, ale také vyhledat správnou syntaxi. Tato funkce také nabízí komplexní nápovědu k vybraným funkcím. Kromě těchto speciálních výpočetních funkcí obsahuje Excel pro Mac 2016 také řadu dalších nástrojů, které usnadňují práci se soubory Excel:

 • Filtry zobrazení: Zejména pokud na dokumentu Excel pracuje více uživatelů společně, je často obtížné sledovat vlastní výpočty. Pomocí zobrazení filtru v aplikaci Excel for Mac 2016 mohou nyní uživatelé skrýt třídění a filtry ostatních zaměstnanců.
 • Filemaker: Verze aplikace Excel 2016 pro počítače Mac má oproti verzi pro PC také zvláštní výhodu: nabízí přímý přístup k databázím Filemaker.
 • PivotCharts : Poprvé je ve verzi Excel 2016 pro počítače Mac integrována také podpora pro PivotCharts. To znamená, že grafy lze nyní odvozovat z tabulek PivotTables.
 • Doporučené grafy: Tato užitečná funkce, která je součástí i aplikace Excel 2016 pro Mac, poskytuje velmi praktickou pomoc při výběru nejvhodnějšího typu grafu pro konkrétní tabulku. Chcete-li ji aktivovat, stačí myší nebo stylusem označit všechna příslušná data a funkce vám v živém náhledu navrhne výběr odpovídajících typů grafů na základě skutečných dat.
 • Generátor vzorců: Tento nástroj je vítaným ulehčením zejména pro začátečníky, kteří chtějí vytvořit nový vzorec, protože podrobně vysvětluje každou jednotlivou funkci.

Nové běžné individuální funkce v aplikaci Office for Mac 2016

Excel 2016 pro Mac obsahuje také celou řadu dalších praktických funkcí a nástrojů, které uživatelům Macu pomohou s mnoha úkoly, jež se v souvislosti se sešity Excel vyskytují:

Zadávání vzorců volnou rukou

Zadávání vzorců pomocí nástroje Freehand nabízí praktické možnosti použití, zejména v aplikaci Excel 2016 pro Mac: Pomocí zadávání myší nebo dotykem lze volně vytvořit matematický vzorec a ihned jej vložit a použít v dokumentu aplikace Excel.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Excel

Verze Excel pro Mac 2016 umožňuje ještě rychleji a snadněji sdílet listy aplikace Excel s ostatními uživateli. Na pásu karet aplikace Excel 2016 pro Mac je k tomuto účelu k dispozici funkce "Sdílet". V něm je pro každý dokument aplikace Excel k dispozici řada možností: Každému adresátovi lze přidělit individuální práva - nejen pro čtení, ale také pro editaci nebo přeposílání atd.

Použití "Historie verzí" pro spolupráci v aplikaci Excel 2016

Funkce "Historie verzí" je k dispozici také v aplikaci Excel for Mac 2016. Uživatelé tak mají k dispozici historii verzí jednotlivých dokumentů aplikace Excel. Hlavní výhodou  "Historie verzí" je nejen to, že tento nástroj zobrazuje starší stavy úprav, ale také to, že tyto verze lze znovu otevřít a znovu upravit. To usnadňuje práci, když na dokumentu Excel v cloudu pracuje několik uživatelů současně a je pak obvykle obtížné sledovat všechny akce, které provádějí ostatní.

Používání služby OneDrive v aplikaci Excel 2016 pro Mac

OneDrive je praktické cloudové úložiště od společnosti Microsoft, které lze použít ke sdílení nebo zpřístupnění souborů na webu. Uživatelé, kteří chtějí synchronizační aplikaci OneDrive používat i v počítači Mac, si ji mohou stáhnout a používat v aplikaci Excel 2016 pro Mac. Dokumenty aplikace Excel lze ukládat do služby OneDrive a následně k nim mít online přístup odkudkoli a z různých zařízení.

Ochrana před ztrátou dat v aplikaci Excel pro Mac 2016

Ochrana před ztrátou dat (DLP), osvědčený nástroj společnosti Microsoft pro prevenci ztráty dat a ochranu citlivých dat, je integrována také do verze aplikace Excel 2016 pro počítače Mac. Výkonné filtry obsahu detekují citlivé údaje, jako jsou čísla kreditních karet apod., a upozorňují na ně uživatele nebo zabraňují jejich sdílení v souboru aplikace Excel. Správci proto používají DLP v aplikaci Excel 2016 pro Mac především k vytváření zásad pro vytváření a sdílení obsahu obsahujícího citlivé informace, aby byla okamžitě odhalena a označena potenciální bezpečnostní rizika.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2016 pro Mac

Na hardwarové požadavky aplikace Excel 2016 pro Mac se vztahují následující podmínky: Program je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Excel 2016 pro Mac nelze používat pro iOS v iPhonech, protože se jedná o zakoupenou verzi. Další požadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operační systém: Mac OS X, alespoň verze 10.10 (Yosemite) nebo vyšší
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 6 GB ve formátu HFS+ (také: Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: rozlišení alespoň 1 280 x 800 bodů

Koupit Excel 2016 pro Mac jako samostatný program od společnosti Wiresoft

Excel je obvykle nedílnou součástí balíku Office pro Mac, a proto není v běžných obchodech nabízen jako samostatný program. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit Excel 2016 pro Mac i starší verze programu a také ostatní součásti sady Office Suite pro Mac i jako licenci pro jednoho uživatele. Nákupem Excel 2016 pro Mac u Wiresoft získáte kromě báječně nízké ceny za použitý software také všechny tyto výhody:

 • Verze Excel 2016 pro Mac nabízená ve společnosti Wiresoft je zakoupená licence.
 • Proto nemusíte podepisovat smlouvu o předplatném, a proto nemusíte stahovat
 • žádné drahé aktualizace ke stažení a také
 • bez časového omezení doby používání.
 • Licence Excel 2016 pro jednoho uživatele, kterou nabízí společnost Wiresoft, je totožná s programem Excel, který je rovněž součástí sady Office Suite 2016 pro Mac.
 • Pokud si tedy zakoupíte Excel 2016 pro Mac jako samostatný software, budete z dlouhodobého hlediska také profitovat.

Zakoupení samostatné licence Excel 2016 pro Mac nabízí všechny tyto výhody zejména pro takové skupiny uživatelů, kteří chtějí využívat výhradně všechny výhody tohoto osvědčeného tabulkového procesoru a nepotřebují všechny ostatní programy Office. Kromě uživatelů na volné noze a soukromých uživatelů mohou řadu programů nabízených společností Wiresoft využít i malé firmy, které hledají levné a úsporné řešení při nákupu softwaru.

Nejen Excel pro Mac 2016, ale i všechny ostatní licence softwaru pro Mac, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou výhradně originálními produkty společnosti Microsoft. Programy Office pro Mac jsou u nás vždy k dispozici jako plné verze pro jednoho uživatele. Jako takové byly buď součástí větší objemové licence společnosti, nebo je používal předchozí vlastník a znovu je uvolnil prodejem společnosti Wiresoft. Tím se také vymazala jakákoli předchozí instalace softwarového programu nebo použití licence. Licenci Excel pro Mac 2016 nebo jiného programu Office lze stáhnout a nainstalovat ihned po zaplacení a je 100% použitelná.

Jako seriózní prodejce softwaru nenabízí v internetovém obchodě ani takový programový software, který je testovací verzí a lze jej používat pouze v omezeném rozsahu funkcí nebo má omezenou dobu používání.

Jako kupující proto nebudete při používání použitého softwaru, jako je Excel for Mac 2016, nijak znevýhodněni, pokud jde o práva na používání nebo použitelnost. Nákup takových softwarových produktů od společnosti Wiresoft je naprosto legální, a tudíž odolný vůči auditu. Kromě toho společnost Wiresoft předem zkontrolovala každoulicenci aplikace Excel nebo jinéhosoftwaru z hlediska její použitelnosti.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Excel 2016 pro Mac nebo nákupu jakéhokoli jiného softwaru Office pro Mac, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie