Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10457
  • R18-01853
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
803,90 Kč * 891,90 Kč * (9,87% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x User CAL
Systém  Server se systémem Windows 
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používání
Termín Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server není kompatibilní(zobrazit RDS CAL )


Každý uživatel, který chce přistupovat k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edici Standard nebo Datacenter pomocí libovolného zařízení s operačním systémem Windows, potřebuje samostatnou licenci pro klientský přístup uživatelů (User CAL), která není součástí licence serveru. Pouze tato licence poskytuje jednotlivému uživateli odpovídající přístupová práva k serveru. Nezáleží na tom, zda oprávněný uživatel User CAL používá stolní počítač, notebook, smartphone nebo tablet s operačním systémem Windows. To znamená, že nabyvatel User CAL svobodně rozhodnout, jaké koncové zařízení s operačním systémem Windows chce používat pro přístup k systému Windows Server 2022.

Máte-li další dotazy k produktu, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Uvolněte výkon systému Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Přehled

Microsoft Windows Server 2022 User CAL (Client Access Licence) je klíčem k uvolnění plného potenciálu vašeho podnikání. Tato licence otevírá svět Windows Server 2022 a umožňuje flexibilní správu uživatelů pro bezproblémovou a bezpečnou práci.

Výkonné funkce

1. Bezproblémová spolupráce: Windows Server 2022 umožňuje uživatelům bezproblémově spolupracovat. Výkonná platforma optimalizuje komunikaci a spolupráci a zvyšuje tak produktivitu vašeho týmu.

2. Pokročilé zabezpečení: Chraňte citlivá data pomocí pokročilých bezpečnostních funkcí systému Windows Server 2022. User CAL umožňuje zabezpečený přístup a chrání před kybernetickými hrozbami, aby byla zajištěna důvěrnost vašich informací.

3. Snadné používání a flexibilita: Tato licence nabízí nejen výkonné funkce, ale také snadné používání a flexibilitu. Snadno spravujte přístup uživatelů a přizpůsobte konfiguraci potřebám své organizace.

Snadná správa

1. Efektivní správa licencí: Mějte plnou kontrolu nad svými licencemi díky efektivní správě licencí systému Windows Server 2022. Optimalizujte správu a monitorování využívání licencí.

2. Uživatelsky přívětivé rozhraní: User CAL nabízí intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní pro snadnou konfiguraci a správu uživatelského přístupu. Snižte nároky na správu a zvyšte efektivitu.

Splňuje požadavky nejnovější aktualizace užitečného stolu od společnosti Google

Nejmodernější kompatibilita: Windows Server 2022 User CAL je plně kompatibilní s nejnovějšími požadavky aktualizace Google helpful desk. Držte krok s dobou a využijte nejnovější vývoj pro hladkou integraci.

Závěr

Microsoft Windows Server 2022 User CAL je ideálním řešením pro organizace, které oceňují flexibilní, bezpečné a uživatelsky přívětivé serverové prostředí. Využívejte pokročilé funkce, optimalizujte spolupráci a chraňte svá data před hrozbami - to vše s jednoduchou správou licencí. Připravte svou společnost na digitální budoucnost a maximalizujte potenciál svých zaměstnanců.

Další odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie