Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

3 034,00 Kč *

včetně DPH.

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10057
 • 359-06098
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Koupit User CAL pro Microsoft SQL Server 2014 jako použitý software Abyste mohli používat...více
Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"

Koupit User CAL pro Microsoft SQL Server 2014 jako použitý software

Abyste mohli používat Microsoft SQL Server 2014 v edici Standard, potřebujete kromě licence SQL Serveru, která je rovněž k dispozici u společnosti Wiresoft, také licence pro klientský přístup, např. pro uživatele, bez kterých nemáte přístup k SQL Serveru: SQL Server 2014 User CAL. Uživatel, který je takto zaregistrován, pak může k přístupu ke službám serveru používat libovolný počítač s operačním systémem Windows (např. PC, notebook, tablet), protože příslušná přístupová práva má on sám, nikoli koncové zařízení.

Správa licencí společnosti Microsoft nabízí tento typ licencování klientského přístupu k serveru SQL Server 2014 ve formě licence User CAL zejména pro edici Standard.

Použité licence User CAL pro SQL Server 2014 najdete u společnosti Wiresoft za mimořádně výhodné ceny. Z hlediska přístupových práv a možností použití se použité přístupové licence neliší od licencí User CAL, které byly kdysi nabízeny v oficiálním licenčním programu společnosti Microsoft - navíc v této verzi SQL Serveru již nejsou k dispozici. Ve společnosti Wiresoft můžete zakoupit tyto použité licence User CAL již od jedné licence pro klientský přístup, což umožňuje flexibilní licencování všech zaměstnanců, kteří mají mít přístup ke službám SQL Serveru 2014, podle jejich potřeb. Tuto licenci User CAL pro SQL Server 2014 lze použít i pro přístup k funkcím předchozí verze Microsoft SQL Server 2012.

Využívejte všechny funkce s použitými licencemi User CAL pro SQL Server 2014

S licencemi User CAL pro verzi SQL Server 2014, které jsou k dispozici z druhé ruky v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou data používaná prostřednictvím koncového zařízení s operačním systémem Windows dostupná také například v cloudu - nejdůležitější funkce jsou stručně popsány níže.

Přehled nejdůležitějších funkcí SQL Serveru 2014 Edition Standard

Microsoft SQL Server 2014 je nástupcem verze SQL Server 2012 a stejně jako jeho předchůdce je profesionálním databázovým řešením pro využití rozsáhlých dat pro analýzy apod. Byl vyvinut s ohledem na stále rostoucí význam cloudových služeb a pro tyto účely nabízí také ještě vyšší výkon. In-memory a cloud business intelligence optimalizují provoz serverů v kritických prostředích, stejně jako podpora hybridních cloudových scénářů a ještě větší škálovatelnost.

Standardní edice SQL Serveru 2014 je dostatečná pro malé a střední podniky, jejichž potřeba virtualizace je nižší nebo neexistuje vůbec, a jsou zde k dispozici všechny důležité nástroje pro správu dat spolu s funkcemi business intelligence pro bezpečné provádění kritických podnikových aplikací s maximální efektivitou a s minimálními nároky na zdroje IT.

SQL Server 2014 nabízí především nové možnosti dotazování pro vývoj a nasazení robustních aplikací pro cloudovou informační platformu, včetně bezpečnostních funkcí.

V závislosti na edici jsou k dispozici také funkce in-memory OLTP, Column Store Index a StreamInsight, stejně jako SSDT - SQL Server Data Tools for Business Intelligence. A konečně, SQL Server 2014 nabízí také ještě silnější propojení s cloudovou platformou Azure pomocí Azure Virtual Machine pro zálohování a obnovení po havárii.

Uživatelské licence CAL pro SQL Server 2014 kompatibilní také směrem dolů

V prostředích, která migrují ze starší verze SQL Serveru 2012 na SQL Server 2014, nabízí licence User CAL SQL 2014 také přístup k předchozí verzi (downgrade). To však neumožňuje použití novější verze serveru SQL Server (upgrade).

Správa licencí Microsoft s licencemi CAL pro SQL Server 2014 Standard

Po vydání SQL Serveru 2014 nabízí licenční model společnosti Microsoft pro edici Standard kombinaci serverové licence a licencí pro klientský přístup jako alternativu k licencování serveru na základě jádra, kdy je třeba zakoupit různý počet uživatelských licencí CAL v závislosti na velikosti skupiny uživatelů. Tato varianta licencování přístupu je obvykle levnější alternativou, zejména pro malé a střední firmy s menším serverem.

Které typy licencí CAL jsou k dispozici pro SQL Server 2014 Edition Standard?

Tyto dva typy licencí CAL jsou k dispozici pro licencování klientského přístupu k serveru SQL Server 2014 (nebo jinému serverovému softwaru společnosti Microsoft):

 • Licence User CAL pro SQL Server 2014 - pro jednoho uživatele
 • Licence Device CAL pro SQL Server 2014 - pro konkrétní koncové zařízení (např. počítač, notebook, tablet)

Jak již bylo uvedeno, funkce SQL Serveru 2014 Standard je možné používat pouze s jedním z těchto dvou typů licencí CAL, protože čistá licence SQL Serveru tato přístupová práva neobsahuje. Licence CAL neobsahují žádný jiný software než tato přístupová práva pro prostředí klient/server serveru SQL Server 2014.

Jaké jsou rozdíly mezi licencemi User CAL a Device CAL pro SQL Server 2014 Standard?

Licence User CAL pro SQL Server 2014 Standard se od licence Device CAL liší pouze tím, komu nebo čemu je uděleno oprávnění k přístupu k SQL Serveru: Licence User CAL poskytuje určité osobě přístupová práva k serveru SQL Server, a tím i k využívání dostupných dat nebo služeb; tato osoba si může libovolně vybrat koncové zařízení nebo střídavě používat různá koncová zařízení, která však musí být kompatibilní se systémem Windows. S uživatelskou licencí CAL je tak uživatel lokálně nevázaný a může přistupovat ke službám serveru z mobilních zařízení umístěných na různých místech nebo pomocí mobilního zařízení, např. na cestách nebo v domácí kanceláři.

Naproti tomu licence Device CAL je platná pro konkrétní jedno koncové zařízení, které pak může střídavě používat několik uživatelů.

Použité licence User CAL jsou stále k dispozici i pro starší verze serveru SQL Server, například 2014 Standard Edition, a to za výhodnou cenu

Malé a střední podniky a menší organizace často používají z cenových důvodů starší verze SQL Serveru, které jsou pro jejich potřeby dostačující, nicméně často vyžadují další licence pro klientský přístup, které by pak měly odpovídat verzi serveru. Řešením, jak zaměstnancům poskytnout vhodnou přístupovou licenci pro SQL Server 2014, jsou použité licence CAL od společnosti Wiresoft, protože tato verze již obvykle není nabízena v rámci aktuálního programu množstevních licencí společnosti Microsoft. Použitý software od společnosti Wiresoft je navíc mimořádně levným způsobem, jak doplnit stávající potřebu starších přístupových licencí pro koncová zařízení.

V následujícím přehledu naleznete shrnutí všech výhod a speciálních funkcí používaných licencí User CAL od společnosti Wiresoft.

Při nákupu licencí User CAL pro SQL Server 2014 zvažte také kompatibilitu verzí

S licencí User CAL pro SQL Server 2014 může oprávněný uživatel přistupovat nejen k SQL Serveru 2014, ale také k SQL Serveru před verzí 2012 (downgrade). Nezahrnuje však přístup k následné, aktuálnější verzi SQL Serveru 2016.

Před zakoupením licencí User CAL pro SQL Server 2014 Standard Edition byste proto měli zvážit také možnou kompatibilitu mezi používanou licencí SQL Serveru a licencemi pro klientský přístup, které pro něj požadujete.

Na co je ještě třeba brát ohled při používání použitých licencí User CAL pro SQL Server 2014?

Obvyklé licenční předpisy společnosti Microsoft se vztahují i na používaný software, například na starší licence User CAL pro SQL Server 2014: Jakmile je zaměstnanec zaregistrován s licencí User CAL pro SQL Server 2014, nelze již tuto licenci klientského přístupu přenést na jiného uživatele. V zásadě je také vyloučeno používat licenci User CAL jako licenci Device CAL tím, že se do ní zaregistruje konkrétní koncové zařízení.

Tato ustanovení uvedená ve správě licencí společnosti Microsoft mají také za cíl zabránit neoprávněnému přístupu k serveru SQL Server 2014 a k datům, která jsou v něm k dispozici, aby mohly být lépe chráněny.

Důvody pro výběr použitých licencí User CAL pro Microsoft SQL Server 2014

Oba typy licencí pro klientský přístup k SQL Serveru 2014 nabízejí flexibilní možnosti využití SQL Serveru ve firmě jako používaného softwaru. Abyste zjistili, který typ licence CAL je pro vaši společnost nejvhodnější, je nutné znát nejen zaměstnance, kteří pravidelně přistupují k serveru SQL Server, ale také koncová zařízení, která se k tomuto účelu používají.

Licence User CAL nabízejí více výhod, pokud většina uživatelů pracuje například na cestách a pro přístup ke službám SQL Serveru 2014 střídavě používá různá koncová zařízení - na pracovišti, na cestě k zákazníkovi, na jiných místech a v domácí kanceláři. V této situaci nabízí licencování pomocí licencí User CAL nejen větší flexibilitu, ale často je také cenově výhodnější, protože je zde třeba zakoupit méně licencí pro přístup klientů. Tým společnosti Wiresoft vám rád poradí s nákupem licencí CAL.

Jaký software se používá pro licence User CAL pro Microsoft SQL Server 2014 od společnosti Wiresoft?

Použité licence CAL pro SQL Server 2014 se z hlediska možností použití neliší od nových licencí pro klientský přístup, nemají žádné nevýhody ani omezení - software se navíc nemůže opotřebovat. Mají následující pozitivní vlastnosti:

Původ použitých licencí User CAL pro SQL Server 2014

Použité licence User CAL pro SQL Server 2014, které jsou k dispozici u společnosti Wiresoft, pocházejí z původní licence na zařízení z licenčního programu společnosti Microsoft, kterou nejprve získala společnost a později koupila společnost Wiresoft. Při tomto procesu se svazkové licence obvykle rozpouštějí na jednotlivé licence, nově vytvořené licence CAL pro jednoho uživatele se pak označují jako použitý software, ale lze je použít jako novou licenci pro registraci uživatele. Obvyklá licenční měřítka programu objemových licencí společnosti Microsoft již neplatí, takže počet licencí CAL lze volit libovolně.

Zabezpečení kupujícího i pro používané licence User CAL pro SQL Server 2014

Při nákupu použitého softwaru společnosti Wiresoft, jako jsou uživatelské licence CAL pro SQL Server 2014, mají zákazníci stejné výhody jako při nákupu nových licencí: bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení po dokončení nákupu a okamžité aktivaci licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Je nákup a používání použitých licencí User CAL pro SQL Server 2014 legální?

Zákazníci společnosti Wiresoft si mohou být jisti, že nejen nákup, ale i samotné používání použitých licencí User CAL pro SQL Server 2014 uživatelem neporušuje žádné platné zákony: Použité licence pro klientský přístup nabízené v obchodě Wiresoft - mezi něž patří také licence Device CAL pro SQL Server 2014 - pocházejí ze zásob licencí společností. To znamená, že příslušná jurisdikce povoluje nejen obchodování s použitým softwarem, ale i jeho skutečné používání; to opakovaně potvrdilo několik soudních rozhodnutí v této věci.

Výhody společnosti Wiresoft s používanými licencemi User CAL pro SQL Server 2014

S použitým softwarem od společnosti Wiresoft máte výhodu, že můžete doplnit své starší zásoby softwaru za výhodnou cenu. Tím se vyhnete nejen problémům s kompatibilitou, které mohou vzniknout při souběžném používání různých verzí softwaru, ale také případným nákladům na nákup nového hardwaru.

Zakoupíte si přesně takový počet přístupových licencí, který odpovídá vašim skutečným licenčním požadavkům na používání služeb SQL 2014 Server.

Použitý software od společnosti Wiresoft se také vyznačuje kompletním dokladem o všech kupujících, a proto nabízí bezpečnost auditu!

Z druhé ruky jsou u společnosti Wiresoft k dispozici nejen licence User CAL pro verzi SQL Server 2014, ale také licence Device CAL a licence Client Access Licence pro novější verze serverového programu, jakož i další serverový software společnosti Microsoft; nabídka použitého softwaru společnosti Wiresoft zahrnuje také mnoho dalších programů společnosti Microsoft - se všemi uvedenými výhodami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencování pomocí licencí User CAL pro SQL Server 2014 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, neváhejte využít naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené