Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10387
 • 6VC-03224
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
24 048,90 Kč * 26 719,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 25x User CAL
Systém  Server se systémem Windows
CAL RDS User CAL
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód 
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server Kompatibilní


Uživatelé vyžadují Licenci pro klientský přístup (CAL), aby mohli používat službu Vzdálená plocha systému Windows Server, která jim umožňuje přístup k programům systému Windows v podnikové síti, včetně souborů, odkudkoli. Jednou z možností je User CAL pro RDS, která je zpřístupní konkrétnímu uživateli v rámci relace vzdálené plochy. Licence RDS User CAL od společnosti Wiresoft nabízejí levnou alternativu k běžným poskytovatelům licencí, protože se jedná o použitý software, který nabízí stejné funkce.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"

25x Remote Desktop Services Uživatelské licence CAL pro Windows Server 2019 jako použitý software

Uživatelé potřebují licenci CAL ( Client Access License ), aby mohli používat službu Vzdálená plocha ze serverů Windows, která jim umožňuje přístup k programům Windows v podnikové síti, včetně souborů, odkudkoli. Jednou z možností je licence User CAL pro službu RDS, která ji zpřístupní konkrétnímu uživateli jako součást relace vzdálené plochy. Licence RDS 25 User CAL od společnosti Wiresoft zde nabízejí levnou alternativu k běžným poskytovatelům licencí, protože se jedná o použitý software, který nabízí stejné funkce.

Jaké jsou výhody Windows RDS CAL 2019?

Služby vzdálené plochy - engl Remote Desktop Services - jsou technicky vzato specifickou rolí serveru na Windows Server 2019, dříve nazývanou také Terminálové služby. RDS umožňuje autorizovaným uživatelům přistupovat k programům Windows na příslušném serveru Windows prostřednictvím hostitele formou relace vzdálené plochy. Uživatelé s příslušnou přístupovou licencí (User CAL) k nim mohou přistupovat buď lokálně prostřednictvím podnikové sítě, nebo vzdáleně přes Internet.

Služba Windows Remote Desktop Services poskytuje správcům efektivní způsob nasazení a správy softwaru v podnikovém prostředí, včetně autorizovaných uživatelů. Softwarové programy není nutné instalovat na každé koncové zařízení, protože je lze snadno umístit na centrální místo - server. To usnadňuje jejich kontrolu a aktualizaci. Náročnost na údržbu a zajištění pracovních stanic se tak výrazně snižuje.

Výhody licencí CAL pro vzdálenou plochu pro uživatele

Na druhou stranu uživatelé mají díky licenci RDS CAL výhodu standardizovaného pracovního prostředí Windows, což se u uživatelské licence CAL projevuje zejména tím, že každé koncové zařízení má jednotnou pracovní plochu včetně dat - bez ohledu na to, zda se nachází v sídle společnosti, na cestách, u zákazníka nebo domaOffice. Kromě toho mohou díky serveru Remote Desktop Services využívat výkon serveru i v případě, že koncové zařízení, které používají, nabízí slabší hardware. Při použití technologie Hyper-V mohou také používat virtuální počítač.

Když uživatel s licencí User CAL přistupuje k určitému programu v rámci relace vzdálené plochy s hostitelem, je program spuštěn na serveru. Každý uživatel má specifická práva a vidí pouze svou relaci bez ohledu na připojení ostatních klientů.

Kompatibilita verzí licencí CAL pro Remote Desktop Services pro Windows Server

Uživatelská licence CAL pro zaměstnance s oprávněním k přístupu (nebo Zařízení CAL) musí být kompatibilní s verzí serveru Windows, aby bylo možné se přes něj připojit k relaci. Licence 2019 RDS User CAL tedy může přistupovat buď k serveruWindows Server 2019, nebo ke starší verzi serveru (downgrade) - nikoli však k budoucím vyšším verzím serveru.

Přehled stránek Remote Desktop Services pro Windows Server 2019

Konkrétně se služba RDS pro Windows Server 2019 skládá z následujících komponent, které umožňují uživateli s licencí pro klientský přístup používat aplikace a služby jejich prostřednictvím:

Hostitel relací vzdálené plochy

Hostitel relací vzdálené plochy - známý také jako Hostitel relací VP - obsahuje všechny plochy nebo aplikace, které jsou uživateli s licencí CAL poskytovány na základě relace. Mohou k nim přistupovat prostřednictvím klienta vzdálené plochy nebo webového klienta.

Zprostředkovatel připojení ke vzdálené ploše

Zprostředkovatel připojení k Vzdálené ploše nebo VP spravuje všechna připojení ke Vzdálené ploše - jak k desktopům, tak ke vzdáleným aplikacím. Pokud dojde ke ztrátě spojení během relace, zprostředkovatel připojení VP jej obnoví se správným hostitelským serverem relace VP.

Brána vzdálené plochy

Prostřednictvím služby Brána vzdálené plochy získá uživatel se svou licencí User CAL ve veřejné síti přístup k ploše Windows nebo k aplikacím hostovaným službou Microsoft Azure Cloud Services.

Webový přístup pro RD

Webový přístup pro vzdálenou plochu umožňuje přístup k desktopům nebo aplikacím prostřednictvím webového portálu spuštěním klientské aplikace Microsoft Remote Desktop příslušného koncového bodu. Webový přístup pro VP také umožňuje publikovat plochy nebo aplikace pouze pro konkrétní uživatele nebo skupiny.

Licencování vzdálené plochy

Licencování VP upravuje používání licencí při nasazení na Remote Desktop Services. V závislosti na tom, zda se uživatel nebo koncové zařízení připojí k licenčnímu serveru vzdálené plochy, je zajištěna konkrétní licence VP CAL a je vytvořeno připojení mezi hostitelským serverem relací VP a používanými plochami nebo aplikacemi.

Srovnání licencí CAL pro uživatele a licencí CAL pro zařízení pro Remote Desktop Services na Windows Server 2019

Licenční systém pro používání serveru od společnosti Microsoft je založen na licencích Client Access Licenses, zkráceně CAL. Proto se implementace serverového softwaru provádí s příslušnou přístupovou licencí bez ohledu na jeho použití. licence Remote Desktop Services CAL zajišťují, že k serveru mají přístup pouze oprávnění uživatelé, což kromě diferencované správy přístupu pro jednotlivé uživatele prostřednictvím správy serveru znamená také dodatečné zabezpečení, protože cizí uživatelé nemají přístup ke službám ani datům.

Společnost Microsoft poskytuje pro Remote Desktop Services 2019 es dva různé typy licencí CAL:

 • Uživatelské licence CAL, pokud je uživateli poskytnuto přístupové právo, a
 • CALy zařízení, kdy je v centru pozornosti koncové zařízení (PC, notebook, stůl, mobilní telefon).

Speciální funkce uživatelské licence CAL pro Remote Desktop Services 2019

Licence User CAL je v zásadě určena výhradně pro jednoho vyhrazeného uživatele a je registrována na jeho jméno. Licence User CAL pak uděluje tomuto uživateli právo přistupovat k serveru hostitele během relací Vzdálené plochy z neomezeného počtu klientských počítačů nebo jiných zařízení, ale vždy pouze z jednoho. Volným výběrem koncového zařízení tak může uživatel přepínat mezi stolním počítačem ve firmě, mobilním telefonem nebo tabletem apod. na cestách a koncovým zařízením v domácnostiOffice a používat tak svůj registrovaný účet prostřednictvím serveru Windows.

Licence VP CAL na uživatele nejsou vynucovány v rámci licencování vzdálené plochy. To znamená, že klientská připojení jsou navázána bez ohledu na počet licencí User CAL nainstalovaných na licenčním serveru pro Remote Desktop Services. Každý uživatel však musí mít platnou licenci User CAL. Proto je třeba zaznamenat přesný počet licencí CAL používaných ve společnosti a podle toho nainstalovat na server dostatečný počet přístupových licencí, aby každý uživatel měl k dispozici licenci CAL z tohoto fondu. To je úkolem Správce licencování vzdálené plochy.

Přehled všech funkcí licencí User CAL pro službu RDS

 • Licence CAL jsou přiřazeny konkrétnímu uživateli ve službě Active Directory, nikoli zařízení
 • Uživatelské licenceRDS CAL nejsou dočasně k dispozici a nelze je odvolat
 • Licenční server sleduje každou licenci CAL uživatele
 • Nelze je však sledovat v rámci týmu
 • Počet definovaných licencí CAL uživatele může být také přetížen - v rozporu s licenčním ujednáním ke vzdálené ploše

Závěr

Který typ licencí CAL ke službám vzdálené plochy nabízí v organizaci více výhod, se liší případ od případu. Rozhodnutí pro určitou formu licencování přístupu ke klientům tedy závisí na počtu zaměstnanců na jedné straně a na jejich preferovaném způsobu práce na straně druhé: Pro zaměstnance, kteří flexibilně přistupují k serveru Windows na různých zařízeních a pracovních stanicích - interních i externích a také mobilních - např. také ve vlaku nebo doma -Office nebo na cestách, je lepší volbou licence RDS User CAL.

Kupte si uživatelské licence CAL pro Remote Desktop Services 2019 od společnosti Microsoft jako jednotlivé licence u společnosti Wiresoft v našem internetovém obchodě

Uživatelské licence CAL pro RDS serveru Windows Server 2019 můžete získat v internetovém obchodě Wiresoft již od jedné licence za mimořádně výhodnou cenu jako použitý software.

Co znamená použitý software z licencí Remote Desktop Services User CAL?

Uživatelské licence CAL pro Remote Desktop Services serveru Windows Server 2019, které jsou zde nabízeny k prodeji, jsou součástí odpovídající objemové licence zakoupené společností. Nevyužité jednotlivé přístupové licence pro uživatele nebo dokonce celé svazkové licence byly odkoupeny společností Wiresoft a ta byla rozpuštěna a převedena na jednotlivé licence pro klientský přístup.

Z důvodu dalšího prodeje nebo rozdělení jsou označeny jako použitý software. Toto označení však neznamená žádné opotřebení funkcí uživatelského rozhraní RDS CAL ani žádné omezení, pokud jde o použitelnost nebo dobu trvání funkcí RDS.

Jaké zabezpečení nabízí použitý software z licencí Remote Desktop Services User CAL?

Nákup použitého softwaru od společnosti Wiresoft je vždy bezpečný nákup! Již jedna licence CAL pro Remote Desktop Services na Windows Server 2019 od společnosti Microsoft v obchodě Wiresoft má nejen naprosto příznivou cenu ve srovnání se srovnatelným novým zbožím, ale také nabízí bezpečnost díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí dodaného platného svazkového licenčního klíče.

Všechny licence Microsoft User CAL pro Windows Server 2019 nabízené společností Wiresoft pocházejí pouze ze zásob licencí společností a podniků se sídlem v Evropě, na které se vztahují právní předpisy EU. Nákup uživatelských licencí CAL nebo jiných licencí k programu Microsoft jako použitého softwaru a jejich použití pro zákazníky proto nepředstavuje právní problém, protože obchodování s použitým softwarem i jeho používání je v celé EU legálně povoleno, což bylo opakovaně jasně potvrzeno mnoha soudními rozhodnutími.

Vaše výhody s použitým softwarem pro uživatelské licence CAL na Remote Desktop Services

Možnost zakoupení licencí CAL pro jednoho uživatele i většího počtu licencí CAL pro RDS serveru Windows Server 2019 nebo také dalších licencí CAL jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft je pro vás jako pro zákazníka nejen levnější alternativou k běžným nabídkám licencí Windows Server, ale také vám nabízí možnost zakoupit licence CAL pro starší verze serveru Windows Server. Díky tomu můžete i nadále používat stávající konstelaci serverů včetně ostatních programů společnosti Microsoft, aniž byste se museli obávat problémů s kompatibilitou. Využijte naší nabídky na licence Microsoft RDS CAL pro Windows Server a další softwarové produkty jako použitý software za nízkou cenu!

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete uživatelské licence CAL pro Windows Server 2019 a také licence CAL pro zařízení a licence pro klientský přístup pro Remote Desktop Services pro starší verze Windows Serveru - stejně jako mnoho dalších programů Microsoft Server jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencí User RDS CAL pro Windows Server 2019 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, využijte naši odbornou radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie