Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10393
 • 359-06866
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
25 571,90 Kč * 28 411,90 Kč * (10% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Číslo 10x User CAL
Systém  SQL Server 
CAL Uživatel CAL
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky


Aby mohl uživatel využívat všechny služby a funkce SQL serveru Microsoft SQL Server 2019, potřebuje odpovídající licenci pro klientský přístup - licenci SQL Server 2019 User CAL - s níž k němu může přistupovat z libovolného koncového zařízení. Samotná licence serveru SQL 2019 neobsahuje žádná uživatelská práva, takže je nutné je zakoupit zvlášť ve formě licence CAL pro uživatele. Licence  User CAL udělují každému registrovanému uživateli odpovídající oprávnění.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"

10x licence CAL pro SQL Server 2019 jako používaný software

Aby mohl uživatel využívat všechny služby a funkce SQL serveru Microsoft SQL Server 2019, potřebuje odpovídající licenci pro klientský přístup - SQL Server 2019 User CAL - s níž k němu může přistupovat z libovolného koncového zařízení. Samotná licence SQL 2019 Server nezahrnuje uživatelská práva, takže je nutné je zakoupit samostatně ve formě licence CAL pro uživatele. Každá z 10 licencí User CAL uděluje příslušná oprávnění deseti registrovaným uživatelům.

Licence SQL Server 2019 User CAL od společnosti Wiresoft jako použitý software mají velkou výhodu v tom, že jsou k dispozici již jednotlivě a za nižší cenu než srovnatelné nabídky obvyklých poskytovatelů licencí. Zároveň mají stejné funkce jako licence User Client Access Licenses pro SQL Server 2019, které jsou k dispozici v rámci oficiálního licenčního programu Microsoft Volume Licensing Program.

Získejte všechny výhody MS SQL Serveru 2019 s předplacenou licencí User CAL

SQL Server 2019 je nejnovější verze datové platformy společnosti Microsoft, která poskytuje společnosti všechny důležité databázové, reportovací a analytické funkce, které musí nabízet moderní a výkonný systém správy relačních databází (RDMS), který se používá například pro systémy plánování podnikových zdrojů, software ERP i systémy CRM.

V závislosti na edici serveru to zahrnuje nejen shlukování (přiřazování skupin) dat, ale také sledování systematického sběru a zpracování cílených dotazů. Uživatelé s licencí SQL User CAL 2019 zde mohou využívat inteligentní zpracování dotazů (IQP) pro zrychlené dotazy větších datových sad, dále funkci Big Data Cluster s nástroji pro modely strojového učení a také PolyBase pro zpracování dotazů Transact-SQL z externích zdrojů dat.

Mezi další funkce patří:

 • Always Encrypted pro šifrování dat z klienta do DBMS
 • Inteligentní zpracování dotazů (IQP) pro optimalizaci dotazů velkých datových souborů
 • Inteligentní výkon, který zajišťuje zrychlené provádění databázových operací
 • Snímky databáze pro dokumentaci potenciálních nesrovnalostí
 • Poslední statistika plánu dotazu pro aktuální zobrazení plánů provádění dotazů
 • vylepšená infrastruktura pro profilování dotazů a
 • Accelerated Database Recovery pro zrychlené obnovení databáze po restartu nebo vrácení transakce

Uživatelské licence CAL pro SQL Server 2019 Standard edition

S použitou licencí User CAL od společnosti Wiresoft můžete využívat funkce serveru SQL Server 2019 Standard-Edition: Je určena pro malé až středně velké společnosti a nabízí možnost licencování na server/CAL, která kromě serverové licence vyžaduje odpovídající počet přístupových licencí (Client Access Licenses) pro uživatele.

Licenční model pro SQL Server 2019 prostřednictvím serverových licencí a licencí CAL

Licencování na server a uživatelské licence CAL vychází z obvyklých požadavků stanovených společností Microsoft: Každý server s instancí SQL Serveru vyžaduje licenci serveru Standard. Každý vyhrazený uživatel, který přistupuje k licencovanému serveru SQL Server, navíc vyžaduje odpovídající přístupovou licenci (User CAL) stejné nebo novější verze serveru. Proto se tento licenční model označuje také jako licencování serveru/CAL.

Správa licencí společnosti Microsoft tak rozlišuje mezi licencováním serverů a jednotlivých uživatelů. Ti jsou oprávněni používat funkce serveru SQL Server pouze prostřednictvím licence User CAL. Tato licence pro klientský přístup obsahuje výhradně přístupová práva v prostředí klient/server bez nutnosti instalace jakéhokoli softwaru. Uživatelské klientské přístupové licence upravují práva k používání serveru SQL Server 2019 a kromě přístupových práv k licencovanému serveru obsahují také související služby.

Poznámka ke kompatibilitě verzí licencí User CAL pro SQL Server 2019

S licencí User CAL pro SQL Server 2019 je tedy možný i přístup k SQL Serveru 2017 nebo starší verzi (downgrade). Opačný scénář použití licence User CAL starší verze serveru SQL Server, například 2017, pro přístup k vyšší verzi serveru SQL Server, například 2019 (upgrade), však není možný.

Proč je pro edici SQL Server 2019 Standard k dispozici používání na základě licencí CAL?

Pouze pro Standard-Edition SQL Serveru 2019 nabízí společnost Microsoft také licencování na základě licencí CAL pro uživatele (nebo koncové body). To umožňuje využívat funkce SQL Serveru i těm uživatelům, jejichž server má nižší výkon, jako je tomu například zejména v malých a středních firmách, kde je to zcela dostačující. Licencování na základě přístupových licencí pro uživatele je pro takové společnosti ekonomičtějším způsobem používání serveru SQL Server, protože musí zakoupit pouze přesně tolik licencí pro přístup uživatelů, kolik skutečně potřebují. Licenční model společnosti Microsoft nabízí dva různé typy licencí CAL pro použití serveru SQL Server 2019:

 • Licence SQL Server 2019 User CAL: poskytuje vyhrazenému uživateli přístupová práva
 • Licence SQL Server 2019 Device CAL: poskytuje přístupová práva k vyhrazenému koncovému zařízení (PC, notebook, tablet, mobil)

Jaké jsou zvláštní vlastnosti licencování pomocí licencí User CAL pro SQL Server 2019?

Licence User Client Access License je jediná licence, která poskytuje konkrétním uživatelům přístupová práva k serveru SQL Server 2019. V tomto případě není možné změnit uživatele zadaného jako první ani typ přiřazení. Tato omezení zajišťují vyšší bezpečnost a zabraňují zneužití licencí CAL, takže například neoprávnění zaměstnanci nebo cizí osoby nemají přístup k důležitým obchodním datům společnosti.

Jaké jsou výhody licence User CAL pro SQL Server 2019?

Uživatelská licence pro SQL Server 2019 není vázána na konkrétní koncové zařízení, ale výhradně na konkrétní osobu. Licence User CAL pro SQL Server 2019 tedy registruje pouze jednoho uživatele podle jména. Uděluje tedy tomuto uživateli právo přístupu k serveru SQL Server, přičemž volba koncového zařízení, přes které se přístup uskuteční, je v každém případě volná, ale může se tak stát vždy pouze z jednoho počítače nebo podobného zařízení současně.

Ve srovnání s druhou verzí licence pro klientský přístup, licencí CAL závislou na zařízení, má tedy licence User CAL tu výhodu, že její použití není místně vázáno. Pokud má koncové zařízení používané licencovaným uživatelem přístup k internetu, může uživatel přistupovat k serveru SQL Server nejen ve firmě, např. na pracovišti, ale i mimo ni - např. pomocí notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu - ve vlaku, na služební cestě nebo domaOffice.

Licence User CAL pro SQL Server proto nabízí flexibilní a mobilní používání funkcí SQL Serveru, zejména pro uživatele, kteří často pracují z různých míst a pravidelně se připojují k serveru, protože s licencí User CAL vždy používají svůj osobní účet.

Závěr

Který typ licencí CAL pro SQL Server 2019 nabízí v konkrétní organizaci více výhod, se může lišit případ od případu. Rozhodnutí o správném licencování klientského přístupu je třeba učinit před nákupem, protože licenci SQL Server User CAL nelze změnit na licenci Device CAL a naopak.

Vychází nejen z počtu zaměstnanců, ale také z převažujícího typu použití koncových zařízení: Pokud většina zaměstnanců pravidelně používá k přístupu k serveru SQL Server různé počítače, a to nejen interní, ale i externí, mobilní nebo na různých pracovních stanicích, nabízí jejich vybavení licencemi User CAL více výhod.

Kupte si uživatelské licence CAL pro Microsoft SQL Server 2019 již od jedné licence v internetovém obchodě Wiresoft

Uživatelské licence CAL pro SQL Server 2019 jsou v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici již za jednu licenci - jako použitý software nabízejí výrazně nižší cenu, přičemž použitý stav nemá žádné nevýhody z hlediska použitelnosti.

Co jsou licence User CAL pro SQL Server 2019 jako používaný software?

Licence User CAL pro SQL Server 2019 nabízené v internetovém obchodě společnosti Wiresoft jsou běžné přístupové licence z licenčního programu společnosti Microsoft; jako součást objemové licence pro uživatele SQL Serveru 2019 byly nejprve zakoupeny společností, která nepotřebné uživatelské přístupové licence nebo celou objemovou licenci dále prodala společnosti Wiresoft. Svazková licence byla rozdělena na jednotlivé licence a uživatelské licence CAL byly označeny jako použitý software. To však neznamená žádné obecné opotřebení softwaru SQL Server User CAL ani žádné jiné omezení, pokud jde o jeho funkčnost nebo časové omezení.

Jaké zabezpečení nabízejí licence User CAL pro SQL Server 2019 jako používaný software?

Nákup použitých licencí SQL Server User CAL od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky nejen cenově dostupný, ale také bezpečný! Nejenže získáte licenci CAL pro jednoho uživatele pro Microsoft SQL Server 2019 za nižší cenu než srovnatelný nový software, ale máte také jistotu kupujícího díky okamžitému stažení a aktivaci licence pomocí přiloženého svazkového licenčního klíče:

Všechny uživatelské licence CAL pro SQL Server 2019 nabízené společností Wiresoft pocházejí z licenčního inventáře společností sídlících v Evropské unii. Pro vás jako zákazníka znamená nákup licence User CAL pro SQL Server 2019 - nebo jakékoli jiné licence pro klientský přístup společnosti Microsoft nabízené společností Wiresoft jako použitý software - a její používání právní jistotu, protože neporušuje žádné platné předpisy, což bylo opakovaně jasně potvrzeno i různými soudními rozhodnutími. Použitý software od společnosti Wiresoft je díky kompletnímu průkazu kupujícího také odolný vůči auditu!

Vaše výhody s použitým softwarem z licencí User CAL pro SQL Server 2019

Nabídka licencí User CAL pro SQL Server 2019 nebo jiných licencí pro klientský přístup jako použitého softwaru od společnosti Wiresoft je nejen většinou levnou alternativou ke srovnatelným komerčně dostupným nabídkám, ale také nabízí našim zákazníkům svobodnou volbu při nákupu přesného počtu licencí User CAL potřebných k licencování služeb pro SQL Server, což snižuje náklady na licencování.

Díky široké nabídce licencí CAL jako použitého softwaru v internetovém obchodě společnosti Wiresoft máte kromě uživatelských licencí CAL také možnost zakoupit licence Device CAL pro SQL Server 2019 a přístupové licence pro starší nebo novější verze MS SQL Serveru. Zakoupením licencí CAL pro starší verze serveru SQL Server se vyhnete nutnosti nákupu nového hardwaru nebo častým problémům s kompatibilitou. Využijte širokou nabídku použitého softwaru různých verzí CAL pro SQL Server u společnosti Wiresoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete uživatelské licence a licence CAL na zařízení pro SQL Server 2019, stejně jako další licence pro klientský přístup nebo serverové programy společnosti Microsoft - za nízké ceny jako použitý software včetně okamžitého stažení a aktivace. Máte-li jakékoli dotazy ohledně licencí User CAL pro SQL Server 2019 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie