Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10481
  • 359-01464
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 567,90 Kč * 3 962,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x zařízení CAL
Systém  SQL Server 
CAL Zařízení CAL
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód 
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky


S licencí Device CAL mohou uživatelé přistupovat k funkcím a službám spolehlivé relační datové platformy společnosti Microsoft, která je k dispozici v novém softwaru SQL Server 2022 pro určité edice - například Standard - a poskytovat firmám a organizacím aktuální databáze a funkce pro analýzu a vytváření zpráv pro komplexní využití. SQL Server 2022 přesvědčuje svým vysokým výkonem a poskytováním komplexních komunikačních rozhraní, jakož i využitím clusterů pro velká data, včetně komplexních bezpečnostních a ochranných opatření pro data a jejich integritu, jakož i mnoha dalších funkcí, které umožňují jejich poskytování pro různé aplikace, a to i v cloudu.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Pomocí Device CAL mohou uživatelé přistupovat k funkcím a Services spolehlivé relační datové platformě z Microsoft poskytované v novém softwaru SQL Server 2022 pro určité edice - například Standard - aktuální databáze, jakož i k funkcím analýzy a reportování pro firmy a organizace pro komplexní využití. SQL Server 2022 zaujme svým vysokým výkonem a poskytováním komplexních komunikačních rozhraní i využitím clusterů Big Data, včetně komplexních bezpečnostních a ochranných opatření pro data a jejich integritu, jakož i mnoha dalšími funkcemi, které umožňují jejich poskytování pro různé aplikace, a to i na Cloud.

Každé koncové zařízení s podporou Windows, pomocí kterého uživatelé přistupují ke službám Server Microsoft SQL Server 2022, vyžaduje další licenci pro přístup klienta (Device CAL), protože ta není součástí licence SQL Server. Pouze klientská přístupová licence dává koncovému zařízení potřebná přístupová práva. Nakonec nezáleží na tom, zda je Desktop PC, notebook, smartphone nebo tablet licencován Device CAL . Kupující Device CAL se tedy může svobodně rozhodnout, které licencované koncové zařízení chce používat pro přístup k SQL Server 2022. Kromě toho nelze pro přístup k aktuální verzi SQL Server 2022 použít Device CAL pro starší verzi SQL Server.

Použité licence Device CAL pro SQL Server 2022 lze již nyní předobjednat na adrese Wiresoft! Očekává se, že je budete mít k dispozici hned po oficiálním datu vydání. U použitého softwaru z Wiresoft máte výhodu nižší ceny ve srovnání s novými licencemi pro klientský přístup k SQL pro koncová zařízení, které jsou nabízeny v obchodě se softwarem, a také možnosti zakoupit pouze přesný počet licencí Device CAL, které pro svůj software SQL 2022 Server skutečně potřebujete!

SQL Server 2022 Device CAL - Využijte všechny nové výhody MS SQL Server 2022

SQL Server 2022 je nejnovější verze spolehlivého systému pro správu relačních databází od společnosti Microsoft, který firmám a organizacím různých velikostí poskytuje širokou škálu databázových i analytických a reportovacích funkcí, které se běžně používají v systémech pro plánování podnikových zdrojů a CRM i v softwaru ERP. SQL Server 2022 představuje silný systém pro správu relačních databází s podporou Cloud pro tyto oblasti podnikání, který lze flexibilně přizpůsobit rostoucím výzvám.

SQL Server 2022 - Typické Services 

Pomocí Device CAL , v závislosti na edici SQL Server 2022, mohou pracovníci využívat funkce, jako je shlukování (přiřazování dat do skupin), a také monitorovací funkce při zpracování cílených databázových dotazů pro systematický sběr. Uživatelé s licencovaným terminálem mohou využívat také všechny výhody, které nabízí Intelligent Query Processing při zrychleném dotazování ještě větších objemů dat, včetně nástrojů strojového učení a PolyBase pro optimalizované zpracování dotazů Transact-SQL z externích zdrojů dat.

SQL Server 2022 - Velký datový cluster

Zavedení Big Data Clusteru v MS SQL Server znamená zejména to, že v SQL Server verze 2022 je opět k dispozici celá řada výkonných analytických nástrojů pro komplexní správu velkých objemů dat, včetně například inteligentního zpracování dotazů pro zrychlené a zároveň spolehlivé zpracování velkých objemů dat, včetně jejich zajištění pro různé, také Cloud-založené aplikace. Pracovní zátěže s velkými daty lze tedy také přesunout do SQL Server, ale také se lze přímo dotazovat na externí databáze.

S Big Data Clusters lze prostřednictvím Kubernetes poskytovat také škálovatelné clustery kontejnerů SQL Server, HDFS a Spark. V poolech úložiště HDFS je také možné provádět úlohy umělé inteligence a strojového učení, přičemž data z různých externích zdrojů lze analyzovat, kombinovat s relačními daty a ukládat pomocí nástroje Data Lake. Kromě nástrojů umělé inteligence lze použít například Spark, R, Python a Javu. Aplikace vytvořené na jejich základě pak mohou být navrženy jako kontejnery i jako aplikace pro webové služby, které přistupují k datům uloženým v clusteru Big Data.

Mezi další funkce patří také jazyk Transact-SQL pro paralelní dotazování a zápis a zpracování dat a funkce Data Mart, která zvyšuje výkon analýzy dat horizontálním škálováním clusterů Big Data.

Aktuální informace o Services použitelné s licencí Device klientského přístupu pro SQL Server 2022 získáte od jednoho z našich pracovníků na adrese Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Jak probíhá licencování?

Pro některé edice SQL Server 2022 je jako alternativa k licencování na základě Core k dispozici také licencování Client-Access, např. pro koncová zařízení, ze správy licencí Microsoft. Předpokladem je, že CAL je platný alespoň pro stejnou nebo vyšší verzi, aby bylo možné používat služby Server na koncovém zařízení podporujícím Windows. Stránka Device CAL 2022 obsahuje pouze přístupová práva pro prostředí klient/server SQL Server 2022 - a žádný software, který by bylo nutné instalovat.

Licenční model Microsoft bude pravděpodobně opět nabízet dva typy licencí CAL pro určité edice SQL Server 2022:

  • Device CAL pro SQL Server 2022: v tomto případě získá přístupová práva vyhrazené koncové zařízení (např. počítač, notebook, tablet, telefon)
  • User CAL pro SQL Server 2022: díky tomu získá přístupová práva vyhrazená stránka User

SQL Server 2022 - Jaké jsou výhody licencování na základě CAL?

U některých edic Microsoft SQL Server si společnosti mohou vybrat mezi licencováním na bázi Core a CAL. V závislosti na počtu koncových zařízení, která mají být licencována, pak může být nákup licencí CAL pro zákazníky finančně výhodnější alternativou. U použitých přístupových licencí Device z Wiresoft již neexistuje předepsaný, pevný licenční rozsah, a proto si můžete zakoupit přesně takový počet licencí Device CAL, který skutečně potřebujete, a kdykoli si můžete dokoupit další jednotlivé licence Deivce CAL.

SQL 2022 Device CAL - Použijte kompatibilitu verzí pro SQL Server 2022!

Licence Device CAL pro SQL Server 2022 je nejnovější licencí pro klientský přístup, kterou zveřejnila společnost Microsoft. Pokud plánujete kromě odpovídající verze SQL Server 2022 používat i starší software Server, nabízí vám Device CAL SQL Server 2022 výhodu downgradu, protože vybavuje koncové zařízení také přístupovými právy pro předchozí verze, například 2019 a starší. Naopak, pokud máte Device CAL platnou pro předchozí verze SQL Server, nemůžete přistupovat k SQL Server 2022 (upgrade).

SQL 2022 Device CAL - Jaké jsou podmínky licencování SQL Server 2022?

Jak již bylo zmíněno, Pro Device CAL konkrétní koncové zařízení obdrží přístupová práva pro SQL Server 2022. U použitých licencí CAL jsou tato práva shodná s právy nových klientských přístupových licencí. Stránku Device CAL však nelze po dokončení registrace přenést do jiného počítače, notebooku apod. Není také možné změnit typ CAL a použít například Device CAL k registraci User (User CAL). Souběžné používání licencí Device CAL a Device CAL pro SQL Server 2022 je však možné.

Těmito ustanoveními chce správa licence Microsoft CAL také přispět k zabránění neoprávněného přístupu k SQL Server 2022 a jeho datům a ke zvýšení jejich zabezpečení proti neoprávněnému přístupu k zařízení.

SQL Server 2022 Device CAL - Jaké jsou výhody SQL Server 2022?

Device CAL se neliší od User CAL , pokud jde o možnosti přístupu, které jsou zahrnuty při použití SQL Server 2022 Services.

Rozdíly jsou pouze v rozsahu funkcí jednotlivých edic SQL. Licence pro přístup ke klientovi pro konkrétní zařízení (Device CAL) nabízí pouze další výhody vzhledem k odlišně upraveným možnostem přístupu k SQL Server: Koncové zařízení s licencí Windows-capable Device CAL může pro přístup k serveru používat každý zaměstnanec společnosti, který je k tomu oprávněn. Device CAL nabízí větší výhodu, pokud licencované koncové zařízení střídavě používá několik zaměstnanců. Mobilní koncová zařízení vybavená Device CAL , jako je notebook nebo tablet, pak může příslušný uživatel používat pro přístup k serveru SQL i samostatně lokálně - např. na Home-Office nebo na cestách.

Pokud máte další dotazy ohledně nákupu licencí pro klientský přístup k Microsoft SQL Server 2022 jako použitému softwaru nebo k jinému softwaru Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu. 

Další odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie