Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10449
 • D87-07606
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
6 638,90 Kč * 7 375,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Microsoft Visio 2021 je nejnovější verze profesionálního softwaru pro vizualizaci nejrůznějších procesů a diagramů - jak v obchodní, tak v technické oblasti apod.; zejména díky novým nástrojům a formulářům obsaženým v aplikaci Visio 2021 Professional lze přehledně prezentovat i složitější problémy nebo soubory dat než dříve. Intuitivní rozhraní pracovní plochy, které je známé i z programů MS Office a které bylo v nové verzi aktualizováno, umožňuje mimořádně snadný začátek práce s programem Visio 2021: i noví uživatelé se v něm rychle zorientují a mohou okamžitě využívat nástroje a funkce k převodu dat a nápadů pro své projekty do informativních diagramů a prezentací. Visio 2021 Professional lze používat i na zařízeních s dotykovým ovládáním - digitálním perem i prstem.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - nejnovější verze všestranného vizualizačního softwaru společnosti Microsoft

Microsoft Visio 2021 je nejnovější verze profesionálního softwaru pro vizualizaci nejrůznějších procesů a diagramů - jak v obchodní, tak v technické oblasti apod.; zejména díky novým nástrojům a formulářům obsaženým ve Visio 2021 Professional lze přehledně prezentovat i složitější problémy nebo soubory dat než dříve.

Intuitivní rozhraní pracovní plochy, které je známé i z programů MS Office a které bylo v nové verzi aktualizováno, umožňuje mimořádně snadný začátek práce s programem Visio 2021: i noví uživatelé se v něm rychle zorientují a mohou okamžitě používat nástroje a funkce k převodu dat a nápadů pro své projekty do informativních diagramů a prezentací. Aplikaci Visio 2021 Professional lze používat i na dotykových zařízeních - digitálním perem i prstem.

MS Visio 2021 Professional obsahuje také nové tvary - pro vytváření podrobných popisů pracovních postupů a organizačních schémat, ale lze je použít i pro znázornění široké škály technických systémů a jejich procesů - k dispozici jsou mimo jiné také strukturní diagramy UML pro modelování tříd a rozhraní a také soubory DWG, které lze snadno importovat z AutoCADu. Při použití služby Microsoft Azure Active Directory nebo Exchange Server lze data importovat z aplikace Excel přímo do tvarů.

Již nyní je známo, že ceny edic MS Visio 2021 i dalších nových aplikací Microsoftu budou zvýšeny! Společnost Wiresoft již nabízí tento software Microsoft Visio 2021 Professional Edition jako použitý software ve formě jedné licence jako kupní verzi - a za výrazně nižší cenu - stačí kontaktovat náš tým a okamžitě zjistit, kdy bude k dispozici ke stažení.

V internetovém obchodě Wiresoft Software se dozvíte více o všech dalších aplikacích společnosti Microsoft, které jsou k dispozici jako použitý software a které si můžete zakoupit za sníženou cenu, např. programy kompatibilní s aplikací Visio 2021 Professional. V následujícím přehledu najdete informace o dosud známých novinkách a optimalizacích i o klasických funkcích nové verze MS Visio 2021 Professional Edition.

Dosud známé: Tyto novinky jsou součástí aplikace Visio 2021 Professional Edition

Rozsah funkcí MS Visio 2021 Professional Edition jako zakoupené licence bude podobný jako u Visio Online Plan 2. Společnost Microsoft oznámila také následující podrobnosti: Zobrazení plochy bylo modernizováno, včetně nově aktualizovaných karet na pásu karet. Visio 2021 Professional samozřejmě obsahuje také aktualizace tvarů, šablon a stylů, včetně vylepšené podpory týmové spolupráce: na jednom diagramu může pracovat několik lidí najednou, což lze propojit i s daty. Aplikace Visio Professional 2021 nabízí také rozsáhlé možnosti správy práv k informacím, např. k zabránění jejich úniku. Aplikace Visio 2021 Professional dále nabízí:

 • Nové šablony, které uživatelům pomáhají vytvářet diagramy Azure, včetně topologií sítě, konfigurace virtuálních počítačů a mnoha dalších operací.
 • Díky novým tvarům infrastruktury pro Amazon Web Services (AWS) lze nyní pro diagramy používat také odpovídající šablony.
 • Pro zobrazení v aplikaci Visio lze použít bohatší mediální obsah, včetně kurátorské knihovny archivních obrázků, ikon a dalších.
 • Nové tvary pro plánování pracovišť, které zohledňují současné směrnice pro prostorové odstupy. Součástí jsou také nové tvary pro vizualizaci míst činu a schémata pro mobilní aplikace.

Použijte velký výběr diagramů v aplikaci MS Visio 2021 nebo si vytvořte vlastní tvary

Aplikace Visio 2021 Professional nabízí rozsáhlou sbírku diagramů Visio, pomocí kterých lze znázornit všechny myslitelné oblasti. Aby bylo snadné najít správný diagram, jsou přehledně uspořádány podle tzv. šablon, které pak obsahují jednotlivé tvary. Tyto tvary může uživatel doplnit textem - buď automatickým vložením při psaní, nebo propojením s tabulkou Excelu či databází Exchange: při použití služeb MS SharePoint nebo OneDrive je lze importovat i tímto způsobem. Mnohé z integrovaných tvarů jsou v souladu s průmyslovými normami, tj. obsahují závazné informace pro další použití.

Aplikace Visio 2021 Professional obsahuje více než 600 tvarů, z nichž přibližně 400 jsou "inteligentní" tvary, které při aktualizaci automaticky upravují metadata, která jsou s nimi spojena. Ve Visiu 2021 Professional můžete také vytvářet vlastní tvary a ukládat je jako hlavní tvar, aby byly při dalším použití opět k dispozici.

Zejména aplikace Visio 2021 Professional nabízí uživatelům celou řadu dalších diagramů, které budou pravděpodobně k dispozici pouze v této edici:

 • Diagramy UML: Nástroje UML integrované v aplikaci Visio 2021 Professional lze použít také k vytváření komunikačních diagramů, diagramů komponent a diagramů nasazení, které vizualizují vztahy a komponenty, například porty a rozhraní. Grafický modelovací jazyk UML - Unified Modelling Language - byl vyvinut speciálně pro vizualizaci a dokumentaci například softwarových komponent, ale i specifikací a návrhů: Diagramy tříd UML zobrazují statické pohledy včetně vztahů mezi objekty systému, diagramy komponent UML se naopak používají k znázornění vztahů souvisejících komponent a struktury kódu. Dále jsou zahrnuty diagramy nasazení UML pro znázornění konfigurace hardwarových a softwarových prvků a sekvenční diagramy UML pro vizualizaci interakcí mezi aktéry nebo objekty.
 • Notační schémata databáze: Tyto modely se také nazývají Entity Relationship Model (ER model nebo ERM) a lze je použít k vytvoření grafického modelu databáze.

Další typy diagramů v aplikaci MS Visio 2021 Professional

Aplikace Visio 2021 Professional opět nabízí mnoho různých typů diagramů a funkcí a také podporu dalších typů souborů. Praktické startovací diagramy navíc umožňují rychlejší seznámení se softwarem Visio v oblastech brainstormingu, organizačních diagramů a SDL (Specification and Description Language), které se používají zejména při vizualizaci vývojových diagramů, pracovních postupů a časových os, včetně praktických rad zejména pro začátečníky při jejich tvorbě.

Tvary obsažené v aplikaci Visio 2021 Professional lze také kreativně upravovat pomocí různých nástrojů: Lze vybírat přechody a průhlednosti, stínové, zářivé, zrcadlové a 3D efekty a mnoho dalších možností.

Aplikace Visio 2021 nabízí také optimalizovanou podporu souborů AutoCAD, takže lze importovat a měnit měřítko souborů DWG nebo DXF, včetně překrývání tvarů bez zpoždění. Objekty AutoCADu, jako jsou plány budov a půdorysy, lze převést do tvaru Visio a poté je doplnit dalšími tvary Visio.

Přehled typů diagramů v aplikaci Visio 2021 Professional Edition

V aplikaci Visio 2021 Professional jsou například k dispozici následující často používané typy diagramů nebo tvary v mnoha variantách:

 • Vývojové diagramy vizualizují jednotlivé fáze podnikových procesů nebo technických postupů, včetně diagramů Swimlane, mezifunkčních vývojových diagramů (diagramy IDEF0 a BPMN) a diagramů podnikových procesů - používají se mimo jiné v podnikové informatice nebo procesním řízení k vysvětlení složitých provozních procesů. K ilustraci některých aspektů se používají také otočné diagramy, časové diagramy a 3D sloupcové grafy.
 • Procesnídiagramy se používají v technické oblasti k vizualizaci chemických a průmyslových procesů a zařízení, zatímco
 • IT diagramy se používají například pro aktivní adresáře a databáze.
 • Organizační schémata, sekvenční diagramy, diagramy aktivit a stavové diagramy objasňují struktury v rámci organizací i struktury zapojené do interakcí nebo také životní cyklus objektů.
 • Diagramy případů užití a komunikační diagramy naopak vizualizují interakce a různé fáze obchodních projektů.
 • Půdorysy a plány budov pomáhají při plánování prostoru ve firmě a umožňují vizualizovat využití místností, k dispozici jsou také technická znázornění v souladu s IEEE pro služby v budovách.
 • Při vývoji aplikací se používají napříkladschémata drátěných rámů, která objasňují uživatelské rozhraní a jednotlivé funkce a obsah.

Požadavky na hardware pro použití aplikace Microsoft Visio 2021 Professional

Očekává se, že MS Visio 2021 Professional Edition bude opět k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi a bude jej možné používat pouze ve spojení s Windows 10 nebo Windows Server 2019. Další podrobnosti se dozvíte přímo od týmu společnosti Wiresoft, a to e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu. Další podrobnosti o jednotlivých minimálních požadavcích naleznete v následujícím přehledu:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: 1,6 GHz, dvoujádrový
 • RAM: 4 GB RAM (64bitová) nebo 2 GB RAM (32bitová)
 • Místo na pevném disku: 4,0 GB
 • Rozlišení displeje/obrazovky: 1 280 x 768
 • Grafika: Grafická karta DirectX 10 pro akceleraci grafického hardwaru
 • Očekává se, že k používání funkcí pro cloudové použití souborů aplikace Visio bude vyžadován účet Microsoft OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint

Kupte si Microsoft Visio 2021 Professional jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop

Aktuální verze MS Visio 2021 Professional Edition je již nabízena v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitá jednotlivá licence - a je k dispozici po oficiálním datu vydání. Cena použitého softwaru je nižší než cena odpovídajícího nového softwaru této edice. Využijte těchto výhod při nákupu použitého softwaru Microsoft Visio 2021 Professional od společnosti Wiresoft:

 • Zakoupením produktu MS Visio 2021 Professional u společnosti Wiresoft získáte jednu licenci, která byla dříve zakoupena a přeprodána evropskou společností. Z důvodu dalšího prodeje je nabízená licence MS Visio 2021 Professional označena jako použitá, aniž by označení "použitá" znamenalo jakékoli omezení funkčnosti tohoto softwaru nebo uvádělo, že tato licence již byla skutečně použita.
 • Tato licence MS Visio 2021 Professional, stejně jako ostatní použité licence Microsoft nabízené k prodeji společností Wiresoft, nejsou testovacími verzemi s omezeným použitím nebo časovým omezením, ani neobsahují již aktivovaný licenční klíč, ale softwarový produkt, který je po zakoupení autorizován pouze pro vás.
 • Pokud si původní kupující nainstaloval a aktivoval tento software Microsoft Visio 2021 Professional, byl tento software při prodeji společnosti Wiresoft opět smazán, takže daná softwarová licence je opět 100% volně dostupná.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Visio 2021 Professional jsou platné právní předpisy, které povolují prodej a nákup i používání tohoto softwaru.
 • Všechny tyto použité licence zakoupené společností Wiresoft a nabízené k dalšímu prodeji byly před prodejem rovněž testovány z hlediska jejich plné použitelnosti.
 • Ihned po úspěšném dokončení nákupu máte aplikaci MS Visio 2021 Professional k dispozici prostřednictvím elektronického dodání softwaru (ESD).
 • Při nákupu licence u společnosti Wiresoft si tak můžete být jisti, že kupujete a používáte legální a originální produkt Microsoft Professional Edition aplikace Visio 2021.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu použité licence Microsoft Visio 2021 Professional jako použitého softwaru nebo jiné edice MS Visio 2021, jakož i starších verzí MS Visio nebo jiného softwaru Microsoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie