Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10448
 • D86-05942
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 447,90 Kč * 3 829,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Microsoft Visio 2021 je nejnovější verze univerzálního vizualizačního softwaru, který lze použít k vytváření velkého množství technických i obchodních procesů a přehledových a provozních plánů v nejrůznějších oblastech, včetně vizualizace dat ve formě diagramů. K tomuto účelu nabízí edice MS Visio 2021 Standard další možnosti díky optimalizovaným nástrojům a dalším tvarům. Při použití služby Microsoft Azure Active Directory nebo Exchange Server lze data do tvarů importovat například prostřednictvím této služby nebo z tabulky aplikace Excel.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - nejnovější verze praktické aplikace společnosti Microsoft pro tvorbu diagramů a technických návrhů

Microsoft Visio 2021 je nejnovější verze všestranného vizualizačního softwaru, který lze použít k vytváření velkého množství technických i obchodních procesů a přehledových a provozních diagramů v nejrůznějších oblastech, včetně vizualizace dat ve formě diagramů. K tomuto účelu nabízí edice MS Visio 2021 Standard další možnosti s optimalizovanými nástroji a dalšími tvary. Při použití služby Microsoft Azure Active Directory nebo Exchange Server lze data do tvarů importovat například tímto způsobem nebo z tabulky aplikace Excel.

I začátečníci se ve Visiu 2021 Standard rychle zorientují, protože rozhraní na pracovní ploše je podobné ostatním programům MS Office, a proto jim připadá známé - mohou intuitivně používat stávající nástroje a funkce k informativní prezentaci dat a projektů a využívat je ke komunikaci v týmu. Aplikaci Visio 2021 Standard lze používat i na zařízeních s dotykovým ovládáním - buď digitálním perem, nebo prstem.

Verze Visio Standard Edition 2021 je ideální pro malé a střední firmy i pro osoby samostatně výdělečně činné, které chtějí vytvářet profesionální vizualizace na vysoké úrovni ve svém oboru.  K tomuto účelu obsahuje Visio například vývojové diagramy pro znázornění mezifunkčních pracovních postupů, harmonogramy, které zobrazují časové osy a kalendáře, Ganttovy diagramy a diagramy PERT, stejně jako jednoduché síťové diagramy, architektonické půdorysy pro plánování kanceláří a různé organizační diagramy, které se obvykle používají při vizualizaci obchodních procesů ve firmách: v oblastech, jako je marketing, brainstorming, pro analýzu struktury chyb a pro audity. Na výběr je také mnoho víceúčelových diagramů.

Společnost Microsoft s největší pravděpodobností zvýší ceny nových verzí softwaru, jako je MS Visio 2021 Standard, a mnoha dalších nových aplikací, které však budou i nadále k dispozici ke koupi. Ve společnosti Wiresoft je již nyní možné zakoupit Visio 2021 Standard jako použitý software ve formě jedné licence - a to za výrazně nižší cenu ve srovnání s novým produktem - jednoduše kontaktujte náš tým pro další informace a okamžitě zjistěte, kdy bude Visio 2021 k dispozici ke stažení.

V internetovém obchodě Wiresoft Software-Onlineshop najdete také mnoho dalších aplikací Microsoft jako použitý software za výhodnou cenu, např. také programy kompatibilní s Visio 2021 Standard. V následujícím přehledu najdete informace o známých novinkách a optimalizacích nové verze MS Visio 2021 Standard Edition a také o typických funkcích a vlastnostech.

Dříve známé inovace aplikace Visio 2021 Standard Edition

MS Visio 2021 Standard Edition bude pravděpodobně obsahovat některé novinky i vylepšení. Společnost Microsoft v této souvislosti oznámila následující:

 • Zobrazení plochy bylo dále modernizováno, což je patrné z aktualizovaných karet na pásu karet.
 • Aplikace Visio 2021 Standard nabízí také aktualizace různých tvarů, šablon a stylů.
 • Aplikace Visio Standard 2021 údajně nabízí také rozsáhlé možnosti správy práv k informacím, aby byla zajištěna ochrana dat.
 • Pro vytváření diagramů Azure jsou k dispozici nové šablony, které uživatelům pomáhají při zobrazování různých topologií a konfigurací.
 • Očekává se také vylepšení multimediálního obsahu, jako jsou archivní obrázky a ikony, které lze použít pro diagramy aplikace Visio.

Další podrobnosti o MS Visio Standard 2021 Edition - jakmile budou známy - vám sdělí zástupce společnosti Wiresoft.

Použijte širokou škálu diagramů v MS Visio 2021 Standard - nebo si vytvořte vlastní tvary

MS Visio 2021 Standard poskytuje uživatelům rozsáhlou kolekci typů diagramů, které lze použít k vizualizaci nejrůznějších procesů a struktur. Pro usnadnění hledání vhodných diagramů pro konkrétní oblast použití jsou tyto diagramy tematicky rozděleny do tzv. šablon, které zase obsahují jednotlivé tvary nebo formy diagramů. Ve verzi Standard Edition lze s jejich pomocí vytvářet například i jednoduché síťové diagramy. Mnoho tvarů dostupných v aplikaci Visio je v souladu s průmyslovými normami, což znamená, že obsahují závazné informace, a proto jsou k dispozici i pro další použití informací, které obsahují.

Snadná úprava tvarů

Tvary pak lze podle potřeby doplnit, například vlastním textem - v takovém případě lze jednotlivá pole buď přímo popsat, nebo data přímo importovat, například propojením s tabulkou Excelu nebo - je-li k dispozici - s databází Exchange. Importovat lze také prostřednictvím služeb MS SharePoint nebo OneDrive.

Vytváření vlastních tvarů

Kromě tvarů optimalizovaných pro znázornění konkrétních struktur a procesů nabízí Visio 2021 také výběr praktických obecných startovacích diagramů, které umožňují rychlý start v často požadovaných oblastech, jako jsou organizační schémata, rovněž v souladu se standardem Specification and Description Language (SDL), a při brainstormingu, například při vytváření vývojových diagramů, pracovních postupů a časových os. K dispozici jsou také praktické rady, které jsou užitečné zejména pro začátečníky.

V aplikaci Vision 2019 Standard mohou uživatelé používat tyto obecné i specifické tvary k vytváření vlastních tvarů a trvale je ukládat jako nové hlavní tvary do "Oblíbených" pro opakované použití. Kromě toho lze tvary obsažené v aplikaci Visio 2019 Standard dále graficky upravovat nebo doplňovat v závislosti na dalších požadavcích: např. lze pomocí různých nástrojů výrazněji zvýraznit jednotlivé obsahy nebo součásti a také upravovat celý diagram. K dispozici jsou například nástroje a možnosti: Formátování a barvu textu lze měnit a také otáčet; lze také měnit tloušťku, styl a barvu čar diagramu. Kromě toho je k dispozici paleta barev výplní, přechodů, průhledností a vzorů a také stínové, luminiscenční, odrazové a 3D efekty pro zvýraznění určitých oblastí, které mohou být užitečné pro pochopení prezentací a zpráv.

Stručné představení typů diagramů v aplikaci MS Visio 2021 Standard

Aplikace Visio 2021 Standard opět obsahuje doplňky k některým typům diagramů, které dále rozšiřují možnosti použití. Mezi nejčastěji používané tvary a formy patří diagramy popisující procesy:

 • Vývojové diagramy - lze je použít k vizualizaci jednotlivých fází procesů v projektech i technických postupů; zahrnují také diagramy plaveckých drah, které lze použít k přiřazení jednotlivých pracovních kroků různým týmům.
 • Speciálním případem jsoumezifunkční vývojové diagramy; typickými formami jsou diagramy IDEF0, které se používají k modelování systémových a podnikových rozhodnutí, nebo diagramy BPMN, které se používají v podnikové informatice a řízení procesů.
 • Procesní diagramy se většinou používají k znázornění chemických a průmyslových procesů a zohledňují také zařízení používaná v procesu.
 • Diagramy obchodních procesů mohou znázorňovat mnoho provozních procesů - i složité povahy.
 • Časové diagramy dokumentují posloupnost vývoje, např. v obchodních procesech.

Aplikace Visio Standard 2021 dále nabízí následující typy diagramů:

 • Organizační schémata objasňují struktury v organizacích, stejně jako hierarchii a závislosti.
 • Sekvenční diagramy vizualizují zúčastněné aktéry nebo objekty určitých interakcí a také příslušné události.
 • Diagramy aktivit popisují činnosti nebo metody aktérů.
 • Stavové diagramy znázorňují posloupnost fází, kterými objekt prochází, např. životní cyklus výrobku.
 • Případové diagramy nebo diagramypřípadů užití popisují jednotlivé fáze vývojových projektů.
 • Komunikační diagramy znázorňují interakce prvků v rámci systému.
 • 3D sloupcové grafy mohou zobrazovat prodeje, růst zisku nebo jiné klíčové ukazatele výkonnosti.
 • Půdorysy, stejně jako plány budov jako jejich varianta, vizualizují strukturování architektonických prostor a půdorysů; zobrazují také například infrastrukturu, jako jsou technické popisy obvodů (také v souladu s IEEE), instalací, potrubí a systémů, což je rovněž nutné pro plánování prostor.
 • Diagramy IT znázorňují sítě procesů, funkcí a rolí, například v Active Directorys, ale také databáze; do této kategorie patří také diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library).

Požadavky na hardware pro aplikaci Microsoft Visio 2021 Standard

Očekává se, že MS Visio 2021 Standard Edition bude k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi a bude možné jej používat pouze ve spojení s Windows 10 nebo 11 a Windows Server 2019. Nejnovější informace získáte přímo od týmu společnosti Wiresoft - e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu. Podrobnosti o jednotlivých minimálních požadavcích najdete v následujícím přehledu:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesor: 1,6 GHz, dvoujádrový
 • Paměť: 4 GB RAM (64bitová) nebo 2 GB RAM (32bitová)
 • Místo na pevném disku: 4,0 GB
 • Rozlišení displeje/obrazovky: 1 280 x 768
 • Grafika: Grafická karta DirectX 10 pro akceleraci grafického hardwaru
 • Očekává se, že použití funkcí pro cloudové použití souborů aplikace Visio bude opět vyžadovat účet Microsoft OneDrive, OneDrive for Business nebo SharePoint Services

Kupte si Microsoft Visio 2021 Standard jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop

Aktuální verze MS Visio Standard 2021 Edition je již nabízena v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitá jednotlivá licence - je k dispozici ke stažení po oficiálním datu vydání. Cena použitého softwaru je nižší než cena odpovídajícího nového softwaru Visio Standard 2021. U společnosti Wiresoft můžete při nákupu použitého softwaru využít následujících výhod:

 • Při nákupu aplikace Microsoft Visio 2021 Standard v obchodě Wiresoft Shop získáte originální jednu licenci, která byla dříve zakoupena evropskou společností a prodána společnosti Wiresoft. Při dalším prodeji je nabízená licence MS Visio 2021 Standard označena jako použitá, přičemž "použitá" neznamená žádné omezení funkčnosti softwaru Visio ani to, že tato licence již byla skutečně použita.
 • Nabízená aplikace MS Visio 2021 Standard, stejně jako všechny ostatní použité licence Microsoft nabízené společností Wiresoft k prodeji, nejsou ani omezeně použitelné, ani časově omezené testovací verze, ani neobsahují aktivovaný licenční klíč, ale jedná se o softwarový produkt, který je po zakoupení autorizován pouze pro vás.
 • Pokud první kupující již nainstaloval a aktivoval příslušný software MS Visio 2021 Standard, byl tento software při prodeji společnosti Wiresoft opět smazán, takže příslušná softwarová licence je opět 100% volně k dispozici.
 • Všechny použité licence zakoupené společností Wiresoft a nabízené k dalšímu prodeji, jako například tento software MS Visio Standard 2021, jsme před prodejem rovněž zkontrolovali z hlediska jejich plné použitelnosti.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Visio 2021 Standard jsou platné právní předpisy, které umožňují prodej a nákup i používání použitého softwaru.
 • Po úspěšném dokončení nákupu máte aplikaci MS Visio 2021 Standard přímo k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Při nákupu použité licence, například Standard Edition aplikace Visio 2021 s Wiresoftem, máte jistotu, že vždy kupujete a používáte legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu Microsoft Visio 2021 Standard jako použitého softwaru nebo jakékoli jiné edice MS Visio 2021, jakož i starších verzí MS Visio nebo jiného softwaru Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie