Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCEL 2010 MICROSOFT EXCEL 2010
Microsoft Excel 2010 Ke stažení Kupte si nyní aplikaci Microsoft Excel 2010! (tabulka) Microsoft Excel je jedním z nejlepších tabulkových procesorů na světě. Vytvářejte vlastní tabulky pomocí aplikace Microsoft Excel 2010 a usnadněte si...
385,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2013 MICROSOFT EXCEL 2013
Microsoft Excel 2013 jako zakoupená verze Osvědčený a výkonný tabulkový procesor Microsoft Excel 2013 přesvědčí v aktuální verzi mnoha novými a praktickými funkcemi, které povyšují analýzu dat na novou úroveň. Firemní uživatelé, ale i...
466,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
Microsoft Excel 2021 jako jedna licence Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2021 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o množství funkcí, které umožňují také logické i...
2 085,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2016 MICROSOFT EXCEL 2016
Microsoft Excel 2016 - efektivní výpočetní program pro jednoho uživatele Excel 2016 , klasický program společnosti Microsoft pro vytváření složitých výpočtů, nabízí v aktuální verzi opět řadu funkcí a nástrojů, které usnadňují každodenní...
994,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
Microsoft Excel 2019 jako jedna licence Microsoft Excel je i v aktuální verzi 2019 dosud nepřekonaný tabulkový procesor pro tvorbu složitých obchodních a statistických výpočtů, doplněný o řadu funkcí, které umožňují také logické i...
1 219,90 Kč *

Microsoft Excel: Snadná správa a analýza dat

Zjistěte, jak vám Microsoft Excel pomůže efektivně organizovat a analyzovat data a vytvářet smysluplné přehledy. V tomto článku se seznámíte s nejnovějšími funkcemi a možnostmi aplikace Microsoft Excel pro optimalizaci vašich tabulek.

Uživatelské rozhraní a správa dat

Uživatelské rozhraní aplikace Microsoft Excel je navrženo tak, aby bylo uživatelsky přívětivé a nabízelo přehlednou strukturu pro snadnou navigaci. Seznamte se s panely nástrojů a nabídkami, které umožňují snadné vytváření a formátování tabulek a přehledné uspořádání dat.

Vzorce a funkce

Microsoft Excel nabízí rozsáhlou škálu vzorců a funkcí pro automatizované výpočty. Pomocí předdefinovaných funkcí můžete provádět složité analýzy a práci s čísly vám usnadní inteligentní automatické dokončování.

Grafy a vizualizace

Poskytněte svým datům výraznou sílu pomocí aplikace Microsoft Excel s využitím smysluplných grafů a vizualizací. Vyberte si z různých typů grafů a snadno si je přizpůsobte tak, aby přesvědčivě prezentovaly vaše informace.

Analýza dat a funkce filtrů

Microsoft Excel nabízí výkonné nástroje pro analýzu dat. Pomocí filtračních funkcí můžete rychle získat relevantní informace a provádět analýzy pomocí otočných tabulek, abyste získali hlubší vhled do svých dat.

Spolupráce a integrace s cloudem

Optimalizujte spolupráci s aplikací Microsoft Excel díky bezproblémové integraci s cloudem Microsoft 365. Sdílejte sešity v reálném čase a umožněte současné úpravy dat. Synchronizace s cloudem zajistí, že budete vždy pracovat s nejaktuálnějšími informacemi.

Efektivní správa dat

Spravujte svá data efektivně pomocí výkonných funkcí aplikace Microsoft Excel. Třiďte, filtrujte a seskupujte data, abyste přehledně uspořádali své tabulky. Funkce rychlé analýzy navíc poskytuje okamžitý přehled o vašich datech.

Integrace rozšíření a doplňků

Přizpůsobte si prostředí aplikace Microsoft Excel pomocí rozšíření a doplňků. Stáhněte si je z obchodu Microsoft Store a získejte další funkce a nástroje, které optimalizují vaše pracovní postupy.

Aktualizace a podpora

Udržujte aplikaci Microsoft Excel v aktuálním stavu pravidelnou kontrolou aktualizací. Neustálá vylepšení přinášejí nejen nové funkce, ale také aktualizace zabezpečení. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů je vám k dispozici asistenční služba společnosti Microsoft.

Celkově lze říci, že Microsoft Excel nabízí komplexní řešení pro správu a analýzu dat. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, výkonným funkcím a bezproblémové integraci je ideální aplikací pro efektivní zpracování dat a vytváření smysluplných sestav.

Kategorie