Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

2 549,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10142
 • 065-08677
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Excel 2019 pro Mac jako praktická licence pro jednoho uživatele Microsoft Excel...více
Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 pro Mac jako praktická licence pro jednoho uživatele

Microsoft Excel je bezkonkurenční tabulkový procesor pro provádění složitých matematických a obchodních výpočtů. Aktuální verze 2019 pro Mac má také řadu nových funkcí: Kromě řady vylepšení byl program doplněn o velké množství nových funkcí, které umožňují provádět kromě statistických analýz také logické a obchodně matematické analýzy, podpořené také využitím otočných tabulek. Široký výběr typů grafů, škálovatelné grafiky a modelů umožňuje také prezentovat výsledky smysluplným a přehledným způsobem pro tvorbu zpráv. Aplikace Excel 2019 je podporována výkonnou službou společnosti Microsoft pro podnikovou analýzu PowerBI, která umožňuje také přímý export dat do jiných systémových prostředí.

Různé nové grafické nástroje umožňují barevně zvýraznit důležitá data nebo ad hoc vytvářet vlastní vzorce a grafy a okamžitě je používat. Excel 2019 pro Mac také nabízí vylepšenou podporu dotykových zařízení, což usnadňuje jeho používání na tabletech nebo chytrých telefonech. Díky tomu je používání nového nástroje pro volné kreslení ještě praktičtější a jednodušší. Kromě toho jsou k dispozici vylepšené možnosti pro vytváření přístupných tabulek a sešitů.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete aktuální verzi Excelu 2019 pro Mac za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, tj. bez předplatného softwaru, stejně jako jeho předchůdce a všechny ostatní programy Office. Níže uvádíme přehled všech důležitých nových funkcí aplikace Excel 2019 pro Mac.

Přehled nejdůležitějších nových funkcí aplikace Excel 2019 pro Mac

Kromě mnoha vylepšení oproti předchozí verzi obsahuje nový Excel 2019 pro Mac také mnoho nových nástrojů a funkcí, z nichž některé byly dříve součástí pouze modelu předplatného Office. Jedná se o typické funkce aplikace Excel a obecné funkce MS Office.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel ve verzi 2019

Propojování tabulek pro pokročilé dotazy bylo v aplikaci Excel 2019 pro Mac optimalizováno pomocí následujících praktických funkcí:

 • Funkce IF zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF: Příslušné podmínky se tedy testují v předem stanoveném pořadí. Funkce MAXWENNS určuje největší číslo pro zadaný rozsah, které splňuje alespoň jednu ze zadaných podmínek; funkce MINWENNS je k dispozici pro nejmenší číslo.
 • V aplikaci Excel 2019 pro Mac je nyní také možné vyloučit nebo deaktivovat jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce z výběru, které byly vybrány příliš často nebo omylem, což dříve nebylo možné.
 • Funkce FIRST VALUE porovnává počáteční hodnotu s řadou dalších hodnot v seznamu. Jakmile dojde ke shodě, je vrácen výsledek definovaný funkcí; pokud není nalezena žádná shoda, je vrácena hodnota pro "else".
 • Nová funkce TEXT CHAIN má oproti předchozí funkci CHAIN tu výhodu, že je kratší a také se snadněji zadává. Nyní podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky nebo buňky, takže nyní lze zohlednit i řádek buněk nebo celé sloupce.
 • Funkce TEXT CHAIN umožňuje kombinovat text z několika rozsahů, přičemž každý prvek je oddělen oddělovačem zadaným uživatelem. TEXT CHAINING lze také použít ke spojení jednotlivých slov rozprostřených v buňkách do věty.

Optimalizace v aplikaci Excel 2019 pro Mac pro PivotTable

PivotTable, efektivní nástroj aplikace Excel, pomocí kterého lze mimo jiné analyzovat a vyhodnocovat velké množství dat pomocí měřítek a klíčových ukazatelů výkonnosti a přehledně zobrazovat jejich výsledky, byl ve verzi 2019 kromě uživatelsky přívětivých funkcí doplněn o několik dalších praktických funkcí:

 • Zpožděná aktualizace nyní umožňuje provést v aplikaci Power Pivot několik změn najednou, aniž by bylo nutné čekat, až se jednotlivé změny rozdělí do celého sešitu. Po zavření okna Power Pivot se všechny změny rozdělí najednou.
 • Přizpůsobení pivotních tabulek jako standardní rozvržení: Tato praktická funkce v aplikaci Excel 2019 pro Mac umožňuje nejen individuální nastavení pivotních tabulek podle vlastních představ, ale také uložení těchto nastavení jako standardního rozvržení včetně preferovaného zobrazení dílčích výsledků nebo celkových výsledků a rozvržení sestavy, takže je při dalším použití ihned k dispozici.
 • Automatické rozpoznávání vztahů: Na základě často používaných kroků během analýzy tato funkce automaticky vytvoří vztahy mezi takovými tabulkami, které byly dříve použity v sešitě. Excel pro Mac také rozpozná a zobrazí, když je třeba během analýzy propojit alespoň dvě tabulky. Stačí kliknout a příslušné vztahy jsou okamžitě k dispozici.
 • V aplikaci Excel 2019 pro Mac lze nyní vytvářet vlastní míry přímo v seznamu polí PivotTable a ihned je upravovat.
 • Pokud se pro výpočty prostřednictvím PivotTables používají servery OLAP (Online Analytical Processing), je jejich dotazování nyní ještě rychlejší, takže tyto OLAP PivotTables jsou k dispozici ještě rychleji. Použít lze nejen otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také data ze serverů OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: Při přejmenování tabulek a sloupců datového modelu v sešitě se v aplikaci Excel 2019 pro Mac automaticky aktualizují také všechny odpovídající tabulky a výpočty, včetně pracovních listů a vzorců DAX.

Rozšíření knihovny o grafy a 3D modely

Aby byly analýzy a přehledy popisnější, nabízí Excel 2019 pro Mac nové typy grafů a také trojrozměrné modelové grafy, které mohou uživatelé používat také k ilustraci výsledků a funkcí konkrétních oblastí.

 • Nové mapové grafy v aplikaci Excel 2019 pro Mac jsou praktické zejména pro přehledné znázornění zeměpisných hodnot. K dispozici jsou mapy kontinentů, zemí, ale i menších oblastí, jako jsou správní obvody a poštovní směrovací čísla, které zobrazují statistické nebo jiné hodnoty a jejich rozložení.
 • Trychtýřové diagramy jsou obzvláště vhodné pro znázornění rozložení procesu v několika fázích, například při prodeji nebo akvizicích.
 • Nové 3D modely v aplikaci Excel 2019 jsou například obzvláště vhodné pro zobrazování složitých vztahů ve třech rozměrech, protože je lze otáčet o 360°. Kromě velkého výběru okamžitě dostupných 3D zobrazení si je můžete vytvořit sami. 3D modely v aplikaci Excel 2019 pro Mac jsou podporovány v systémech macOS 10.12, 10.13.4 a vyšších.
 • Škálovatelnou vektorovou grafiku, jako jsou soubory SVG (Scalable Vector Graphics), lze také zvětšovat nebo zmenšovat a také otáčet - bez ztráty kvality obrazu.
 • Bezplatná použitelnost knihovny obrázků: Všechny ikony, piktogramy, symboly i 3D obrázky a soubory SVG obsažené v knihovně aplikace Excel 2019 pro Mac pro ilustraci prezentací a pracovních listů lze používat volně bez nutnosti platit licenční poplatky.

Další nové funkce v Excelu a dalších programech Office

Řada praktických funkcí je k dispozici i v klasických programech Office, jako je Excel 2019, které se týkají nejen návrhu, ale také vkládání nebo úprav grafiky a dalších praktických nástrojů.

Nové možnosti zobrazení a funkce plochy v aplikaci Excel pro Mac

Excel obsahuje také různá témata pozadí a aplikací, jejichž cílem je co nejvíce zpříjemnit práci na obrazovce Macu a zároveň usnadnit práci očím.

 • Nyní je tedy možné zvolit motivy bílá, tmavě šedá a černá, přičemž poslední jmenovaný nabízí nejsilnější kontrast.
 • Nové uživatelské rozhraní Ribbon: Dřívější páskové zobrazení bylo v Office 2019 zkombinováno s dlaždicovým vzhledem typickým pro systém Windows - vzhled známý z předchozí verze je však stále k dispozici pro výběr v možnostech zobrazení.
 • Často používané funkce jsou v novém zobrazení umístěny na viditelném místě, abyste je mohli okamžitě najít.

Nástroj Freehand v aplikaci Excel pro Mac pro psaní a kreslení náčrtů

Excel 2019 pro Mac má nyní také nové funkce volného psaní, které jsou doplněny širokou nabídkou efektů. Pomocí nového nástroje Volné kreslení mohou uživatelé označovat vybrané oblasti, ale především spontánně kreslit vzorce, diagramy apod. a okamžitě je importovat do sešitu. Uživatelé mají následující možnosti:

 • Digitální pera jsou k dispozici v různých provedeních, tloušťkách a barvách: k dispozici je tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu.
 • Výrazné grafické efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro, ale také kapkové stíny, záře, 3D efekty atd., vytvářejí poutavé návrhy doplněné předdefinovanými šablonami, pomocí kterých lze obrázky převést na čárovou kresbu nebo například změnit barvu výplně.
 • Složité matematické vzorce lze do sešitu vložit okamžitě pomocí funkce "Freehand FormulaInsert". To lze provést také pomocí myši - stačí začít psát a Excel převede kreslení vzorce na text. Uživatelé, kteří používají Excel pro Mac na zařízení s dotykovou obrazovkou, mohou místo pera kreslit vzorce prstem.
 • Výběr lasa: Pro výběr oblasti volné kresby k dalším úpravám není nutné pero Surface Pen - lze to provést i špičkou prstu.

Přístupnost je nyní ještě praktičtější

Praktická funkce v aplikaci Excel 2019 pro Mac: nové a optimalizované funkce podporují přípravu obsahu dokumentů Excelu tak, aby je mohli snadněji číst a dále upravovat i uživatelé s omezenými znalostmi. Aktivací podpůrné korekce chyb se vylepšení zobrazí přímo na příslušných místech dokumentu; k dispozici jsou následující nástroje:

 • Seznam mezinárodně platných norem přístupnosti.
 • Návrhy se zobrazí po kliknutí na tlačítko "Zkontrolovat" v části "Zkontrolovat přístupnost" a lze je okamžitě provést jedním kliknutím.
 • Kliknutím na funkci "Pokračovat v kontrole přístupnosti" se při práci okamžitě zobrazí také problémy s přístupností dokumentu.

Další užitečné funkce aplikace Excel verze 2019 pro Mac

Níže uvedené nové funkce jsou kromě ostatních aplikací sady Office Suite 2019 k dispozici také v aplikaci Excel a opět zefektivňují práci:

 • Překladač:Jednotlivá cizí slova, pasáže nebo celé texty v cizím jazyce lze nyní v aplikaci Excel překládat ještě snadněji. Namísto toho, abyste pro jejich zadání vyvolali příslušnou webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, jak tomu bylo dříve, je to nyní možné přímo v aplikaci Excel. Nově integrovaná funkce překladu včetně automatického rozpoznávání jazyků prostřednictvím aplikace Microsoft Translator obsahuje slovní zásobu více než 60 jazyků.
 • Ochrana před ztrátou dat: Integrace osvědčené funkce DLP společnosti Microsoft do aplikace Excel umožňuje prohledávat obsah podle definovaných pokynů v reálném čase, například vyhledávat důvěrné údaje, jako jsou čísla účtů a kreditních karet; to také ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2019 pro macOS

Aby mohli uživatelé nainstalovat a spustit aplikaci Excel 2019 pro Mac na zařízení Apple, musí splňovat následující minimální požadavky:

 • Operační systém: platná verze jednoho ze tří posledních aktuálních operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: iOS 8.0 nebo novější
 • Procesor: Intel
 • Pracovní paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Koupit Excel 2019 pro Mac jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

Ačkoli jeMS Excel 2019 pro Mac standardně součástí balíku Microsoft Office 2019 pro macOS, na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwaru Microsoft si můžete Excel 2019 pro Mac zakoupit v internetovém obchodě Wiresoft také jako samostatný program, bez ostatních součástí balíku Office 2019. Program Excel pro macOS, který nabízíme, je plnohodnotnou kupní verzí. Pro vás to znamená, že se tím nezavazujete k předplatnému se zpoplatněnými aktualizacemi. To také znamená, že u této verze aplikace Excel 2019 pro Mac nemusíte dodržovat žádná časová omezení, pokud jde o dobu používání. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Excel, který je součástí sady Office Suite 2019 pro Mac.

Koupí aplikace Excel 2019 pro Mac od společnosti Wiresoft tedy ušetříte peníze, což je výhodné nejen pro pracovníky na volné noze, ale také pro menší firmy s několika zaměstnanci, kteří chtějí tento klasický tabulkový procesor používat pouze profesionálně nebo doma a nepotřebují celý balík Office.

Ať už se jedná o Excel, Word nebo jiné programy - všechny licence softwaru nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou originální produkty společnosti Microsoft. Zpravidla se jedná o licence pro jednoho uživatele, které pocházejí z hromadné licence, nebo je zakoupila společnost a může je opět volně používat prodejem společnosti Wiresoft. To znamená, že to neomezuje jejich použitelnost z hlediska funkcí nebo doby trvání, ani to neznamená, že se jako kupující dostáváte do právní šedé zóny. Jako seriózní prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft svým zákazníkům pouze plné verze programů Microsoft, které jsou 100% použitelné.

Máte-li další dotazy k aplikaci Excel pro Mac nebo k jakémukoli jinému programu Office pro Mac nebo chcete-li využít naše odborné poradenství, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo přímo zde v chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené