Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10142
 • 065-08677
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 524,90 Kč * 1 692,90 Kč * (9,92% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel je dosud nepřekonaný tabulkový procesor, s nímž lze provádět složité matematické i obchodní výpočty. Aktuální verze 2019 pro Mac má také řadu nových funkcí: Kromě řady vylepšení byl program doplněn o velké množství nových funkcí, které umožňují provádět kromě statistických analýz také logické a obchodně matematické analýzy, podpořené také využitím otočných tabulek. Široký výběr typů grafů, škálovatelné grafiky a modelů umožňuje také prezentovat výsledky smysluplným a přehledným způsobem pro tvorbu zpráv. Excel 2019 podporuje PowerBI, výkonnou službu pro podnikovou analýzu od Microsoft, která umožňuje také přímý export dat do jiných systémových prostředí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 pro Mac jako výhodná licence pro jednoho uživatele

Microsoft Excel je dosud nepřekonaný tabulkový procesor, s nímž lze provádět složité matematické i obchodní výpočty. Aktuální verze 2019 pro Mac přináší také mnoho novinek: Kromě řady vylepšení byl program doplněn o řadu nových funkcí, které umožňují provádět kromě statistických analýz také logické a obchodně matematické analýzy, podpořené také využitím otočných tabulek. Široký výběr typů grafů, škálovatelných grafů a modelů umožňuje smysluplnou a přehlednou prezentaci výsledků pro tvorbu sestav. Aplikace Excel 2019 je podporována výkonnou analytickou službou společnosti Microsoft PowerBI, která také umožňuje exportovat data přímo do jiných systémových prostředí.

Různé nové grafické nástroje umožňují barevně zvýraznit důležitá data nebo ad hoc vytvářet vlastní vzorce a grafy a okamžitě je používat. Excel 2019 pro Mac také nabízí vylepšenou podporu dotykových zařízení, což usnadňuje jeho používání, zejména na tabletech nebo chytrých telefonech. Díky tomu je používání nového nástroje pro volné kreslení ještě praktičtější a jednodušší. Kromě toho jsou k dispozici vylepšené možnosti pro vytváření přístupných tabulek a sešitů.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete nejnovější verzi Excel 2019 pro Mac za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, tj. bez předplatného softwaru, stejně jako jeho předchůdce a všechny ostatní programy Office. Níže uvádíme přehled všech hlavních nových funkcí aplikace Excel 2019 pro Mac.

Přehled nejdůležitějších nových funkcí verze Excel 2019 pro Mac

Nový Excel 2019 pro Mac obsahuje v zakoupené verzi kromě mnoha vylepšení předchozí verze samozřejmě i mnoho nových nástrojů a funkcí, z nichž některé byly dříve obsaženy výhradně v modelu předplatného Office. Jedná se o typické funkce Excel i obecné funkce MS Office.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel ve verzi 2019

Propojování tabulek pro pokročilé dotazy bylo v aplikaci Excel 2019 pro Mac zjednodušeno díky následujícím praktickým funkcím:

 • Funkce IF zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF: Testuje dané podmínky v předem definovaném pořadí. Pomocí funkce MAXWENNS určíte největší číslo pro zadaný rozsah, které splňuje alespoň jednu ze zadaných podmínek; pro nejmenší číslo je stejným způsobem k dispozici funkce MINWENNS.
 • V aplikaci Excel 2019 pro Mac je nyní možné z výběru opět vyloučit nebo deaktivovat takové jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce, které byly vybrány příliš často nebo dokonce omylem, což dříve nebylo možné.
 • Funkce FIRST VALUE porovnává počáteční hodnotu s řadou dalších hodnot v seznamu. Jakmile dojde ke shodě, je vrácen výsledek definovaný funkcí; pokud není nalezena žádná shoda, je vrácena hodnota pro "else".
 • Nová funkce TEXT CHAIN má oproti předchozí funkci CHAIN tu výhodu, že je kratší a snadněji se zadává. Funkce TEXT CHAIN nyní podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky nebo buňky, což umožňuje zahrnout rozsah buněk nebo celé sloupce.
 • Funkce TEXT CHAIN umožňuje kombinovat text z více rozsahů, přičemž každý prvek je oddělen uživatelem definovaným oddělovačem. TEXT CHAINING lze také použít ke spojení jednotlivých slov rozprostřených v buňkách do věty.

Optimalizace PivotTable v aplikaci Excel 2019 pro Mac

PivotTable, efektivní nástroj aplikace Excel, který lze použít mimo jiné k analýze a vyhodnocování velkého množství dat pomocí ukazatelů Measures a KPI a k přehlednému zobrazení jejich výsledků - byl ve verzi 2019 kromě vylepšení použitelnosti rozšířen o několik dalších praktických funkcí:

 • Zpožděné obnovení nyní umožňuje provádět v nástroji Power Pivot více změn najednou, aniž byste museli čekat, až se jednotlivé změny rozdělí do celého sešitu. Po zavření okna Power Pivot se všechny změny rozdělí najednou.
 • Přizpůsobení pivotních tabulek jako výchozího rozvržení: Tato praktická funkce v aplikaci Excel 2019 pro Mac umožňuje nejen přizpůsobit pivotní tabulku, ale také uložit toto přizpůsobení jako výchozí rozvržení, včetně preferovaného zobrazení dílčích výsledků nebo celkových výsledků, jakož i rozvržení sestavy, aby byla při příštím použití připravena k použití.
 • Automatické rozpoznávání vztahů: Na základě běžně používaných kroků během analýzy tato funkce automaticky vytvoří vztahy mezi takovými tabulkami, které byly dříve použity v sešitě. To také umožňuje aplikaci Excel for Mac zjistit a zobrazit, kdy je třeba během analýzy propojit alespoň dvě tabulky. Jedním kliknutím jsou příslušné vztahy okamžitě k dispozici.
 • V aplikaci Excel 2019 pro Mac lze nyní vytvářet vlastní míry přímo v seznamu polí PivotTable a ihned je upravovat.
 • Pokud se k výpočtům prostřednictvím PivotTables používají servery OLAP (Online Analytical Processing), jejich dotazování je nyní ještě rychlejší, takže tyto OLAP PivotTables jsou k dispozici ještě rychleji. Použít lze nejen otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také data ze serverů OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: Při přejmenování tabulek a sloupců datového modelu v sešitě se v aplikaci Excel 2019 pro Mac automaticky aktualizují také všechny odpovídající tabulky a výpočty, včetně pracovních listů a vzorců DAX.

Vylepšení knihovny grafů a 3D modelů

Aby byly analýzy a přehledy popisnější, obsahuje Excel 2019 pro Mac nové typy grafů a také trojrozměrné modelové grafy, které mohou uživatelé používat také k ilustraci výsledků a funkcí konkrétních oblastí.

 • Nové mapové grafy v aplikaci Excel 2019 pro Mac jsou užitečné zejména pro přehledné znázornění zeměpisných hodnot. K dispozici jsou mapy kontinentů, zemí a dokonce i menších oblastí, jako jsou správní obvody a poštovní směrovací čísla, které zobrazují statistické nebo jiné hodnoty a jejich rozložení.
 • Trychtýřové grafy jsou vhodné zejména pro zobrazení rozložení procesu ve více fázích, například prodeje nebo akvizic.
 • Nové 3D modely v aplikaci Excel 2019 jsou například obzvláště vhodné pro zobrazování složitých vztahů ve třech rozměrech, protože je lze otáčet o 360°. Kromě velkého výběru 3D zobrazení, která jsou k dispozici hned po vybalení z krabice, si je můžete také sami vytvořit. 3D modely v aplikaci Excel 2019 pro Mac jsou podporovány v systémech macOS 10.12, 10.13.4 a vyšších.
 • Škálovatelnou vektorovou grafiku, jako jsou soubory SVG (Scalable Vector Graphics), lze také zvětšovat nebo zmenšovat a také otáčet - bez ztráty kvality obrazu.
 • Bezplatná použitelnost knihovny obrázků: Všechny ikony, piktogramy, symboly i 3D obrázky a soubory SVG obsažené v knihovně pro aplikaci Excel 2019 pro Mac pro ilustraci prezentací a pracovních listů lze používat volně bez nutnosti platit licenční poplatky.

Další nové funkce v aplikaci Excel a dalších programech Office

Řada šikovných funkcí je k dispozici i v klasických Office-programech, jako je Excel 2019, které mají vliv nejen na návrh, ale také na vkládání nebo úpravy grafiky a další šikovné nástroje.

Nové možnosti zobrazení a funkce plochy v aplikaci Excel pro Mac

Součástí Excel je také několik motivů pozadí a aplikací, jejichž cílem je co nejpohodlnější práce na obrazovce Macu a zároveň nenáročnost na oči.

 • Nyní je tedy možné zvolit motivy bílá, tmavě šedá a černá, přičemž poslední jmenovaný nabízí nejsilnější kontrast.
 • Nové uživatelské rozhraní Ribbon: Dřívější zobrazení s páskou bylo v aplikaci Office 2019 zkombinováno s typickým vzhledem dlaždic Windows, ale v možnostech zobrazení je stále k dispozici známý vzhled z předchozí verze.
 • Často používané funkce jsou v novém zobrazení umístěny na viditelném místě, abyste je mohli okamžitě najít.

Nástroj Freehand v aplikaci Excel pro Mac pro psaní a kreslení náčrtů

Excel 2019 pro Mac má nyní také nové funkce volného psaní, které jsou doplněny širokou nabídkou efektů. Pomocí nového nástroje Kreslení volnou rukou mohou uživatelé označovat vybrané oblasti, ale především kreslit vzorce, grafy atd. za běhu a ihned je importovat do sešitu. Uživatelé mají následující možnosti:

 • Digitální pera jsou k dispozici v různých provedeních, tloušťkách a barvách: k dispozici je tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu.
 • Výrazné grafické efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro, ale i kapkové stíny, záře, 3D efekty atd., vytvářejí poutavé návrhy doplněné předdefinovanými šablonami, které lze použít například k převodu obrázků na čárovou kresbu nebo ke změně barvy výplně.
 • Složité matematické vzorce lze do sešitu vložit okamžitě pomocí funkce "Freehand FormulaInsert". To lze provést také pomocí myši - stačí pokračovat a Excel převede kreslení vzorce na text. Uživatelé, kteří používají Excel pro Mac na zařízení s dotykovou obrazovkou, mohou místo stylusu kreslit vzorce prstem.
 • Výběr lasa: Výběr oblasti volné kresby pro další úpravy nevyžaduje pero Surface Pen - lze jej provést špičkou prstu.

Přístupnost je nyní ještě praktičtější

Praktická funkce v aplikaci Excel 2019 pro Mac: nové a optimalizované funkce podporují přípravu obsahu dokumentů Excel tak, aby je mohli snadněji číst a dále upravovat i uživatelé s omezenými znalostmi. Po aktivaci podpůrné opravy chyb se vylepšení zobrazí přímo na příslušných místech dokumentu; mezi tyto nástroje patří:

 • Seznam mezinárodně platných norem přístupnosti.
 • Návrhy se zobrazí po kliknutí na "Review" v části "Check Accessibility" a lze je ihned implementovat pomocí jednoho kliknutí.
 • Problémy s přístupností v dokumentu se také okamžitě zobrazí během práce kliknutím na funkci "Pokračovat v kontrole přístupnosti".

Další užitečné funkce aplikace Excel verze 2019 pro Mac

Níže uvedené nové funkce jsou kromě ostatních programů sady Office Suite 2019 k dispozici také v aplikaci Excel a zefektivňují vaši práci:

 • Překladač:Jednotlivá cizí slova, pasáže nebo celé texty v cizím jazyce lze nyní přeložit Excel ještě snadněji. Namísto toho, abyste pro jejich zadání vyvolali příslušnou webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, jak tomu bylo dříve, je to nyní možné přímo v aplikaci Excel. Nově integrovaná funkce překladu včetně automatického rozpoznávání jazyků prostřednictvím aplikace Microsoft Translator obsahuje slovní zásobu více než 60 jazyků.
 • Ochrana před ztrátou dat: Integrace osvědčené funkce DLP společnosti Microsoft do aplikace Excel umožňuje prohledávat obsah podle definovaných pokynů v reálném čase, například vyhledávat důvěrné údaje, jako jsou čísla účtů a kreditních karet; to také ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat.

Systémové požadavky aplikace Excel 2019 pro macOS

Aby mohli uživatelé nainstalovat a spustit aplikaci Excel 2019 pro Mac na zařízení Apple, musí splňovat níže uvedené minimální požadavky:

 • Operační systém: platná verze jednoho ze tří posledních aktuálních operačních systémů macOS
 • iPad a iPhone: iOS 8.0 nebo novější
 • Procesor: Intel
 • Paměť RAM: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Koupit Excel 2019 pro Mac jako samostatný program na adrese Office od společnosti Wiresoft

MS Excel 2019 pro Mac je standardně součástí balíku Microsoft Office 2019 pro macOS, ale na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwaru Microsoft si můžete Excel 2019 pro Mac zakoupit v internetovém obchodě Wiresoft také jako samostatný program, bez ostatních součástí balíku Office 2019. Program Excel pro macOS, který nabízíme, je plnohodnotnou kupní verzí. Pro vás to znamená, že se tím nezavazujete k žádnému předplatnému placených aktualizací. Stejně tak to znamená, že s touto verzí mac pro Excel 2019 nemusíte dodržovat žádné časové omezení, pokud jde o dobu používání. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Excel, který je součástí sady Office Suite 2019 pro Mac.

Koupí Excel 2019 pro Mac od společnosti Wiresoft tedy ušetříte peníze, což je výhodné nejen pro pracovníky na volné noze, ale také pro menší firmy s několika zaměstnanci, kteří chtějí tento klasický tabulkový procesor používat výhradně profesionálně nebo i doma a nepotřebují celý balík Office.

Ať už se jedná o Excel, Word nebo jiné programy - všechny licence softwaru nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou originální produkty společnosti Microsoft. Zpravidla se jedná o licence pro jednoho uživatele, které pocházejí z hromadné licence, nebo je zakoupila společnost a může je opět volně používat prodejem společnosti Wiresoft. To znamená, že to neomezuje jejich použitelnost z hlediska funkcí nebo doby trvání, ani to neznamená, že se jako kupující dostáváte do právní šedé zóny. Jako renomovaný prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft svým zákazníkům pouze plné verze programů Microsoft, které jsou 100% použitelné.

Máte-li další dotazy k aplikaci Excel pro Mac nebo k jakémukoli jinému programu Office pro Mac, případně chcete-li využít naše odborné poradenství, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo přímo zde v chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie