Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10493
 • 065-04598
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 085,90 Kč * 2 316,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel je dosud nepřekonaný tabulkový procesor, s nímž lze provádět složité matematické i obchodní výpočty. Aktuální verze 2021 pro Mac má také řadu nových funkcí: Kromě řady vylepšení byl program doplněn o velké množství nových funkcí, které umožňují provádět kromě statistických analýz také logické a obchodně matematické analýzy, podpořené také využitím otočných tabulek. Široký výběr typů grafů, škálovatelné grafiky a modelů umožňuje také prezentovat výsledky smysluplným a přehledným způsobem pro tvorbu zpráv. Excel 2021 podporuje PowerBI, výkonná služba pro podnikovou analýzu od Microsoft, která také umožňuje přímý export dat do jiných systémových prostředí.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 pro Mac jako praktická licence pro jednoho uživatele

Microsoft Excel je nepřekonatelný tabulkový procesor pro provádění složitých matematických a obchodních výpočtů. Aktuální verze 2021 pro Mac má také řadu nových funkcí: Kromě řady vylepšení byl program doplněn o velké množství nových funkcí, které umožňují provádět kromě statistických analýz také logické a obchodně matematické analýzy, podpořené také využitím otočných tabulek. Široký výběr typů grafů, škálovatelné grafiky a modelů umožňuje také prezentovat výsledky smysluplným a přehledným způsobem pro tvorbu zpráv. Aplikace Excel 2021 je podporována výkonnou službou společnosti Microsoft pro podnikovou analýzu PowerBI, která umožňuje také přímý export dat do jiných systémových prostředí.

Různé nové grafické nástroje umožňují barevně zvýraznit důležitá data nebo ad hoc vytvářet vlastní vzorce a grafy a okamžitě je používat. Excel 2021 pro Mac také nabízí vylepšenou podporu dotykového ovládání na tabletech, což usnadňuje jeho používání na tabletech nebo chytrých telefonech. Díky tomu je nový nástroj pro kreslení volnou rukou ještě praktičtější a snadněji se používá. Kromě toho jsou k dispozici vylepšené možnosti pro vytváření přístupných tabulek a sešitů.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete aktuální Excel verze 2021 pro Mac za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, tj. bez předplatného softwaru, stejně jako jeho předchůdce a všechny ostatní programy Office. Níže uvádíme přehled všech důležitých nových funkcí aplikace Excel 2021 pro Mac.

Přehled nejdůležitějších nových funkcí aplikace Excel 2021 pro Mac

Nový Excel 2021 pro Mac obsahuje mnoho vylepšení oproti předchozí verzi a také mnoho nových nástrojů a funkcí, z nichž některé byly dříve součástí pouze modelu předplatného Office. Jedná se o typické funkce aplikace Excel a obecné funkce MS Office.

Specifické funkce tabulky aplikace Excel ve verzi 2021

Propojování tabulek pro pokročilé dotazy bylo v aplikaci Excel 2021 for Mac optimalizováno pomocí následujících praktických funkcí:

 • Funkce IF zjednodušuje zadávání složitých funkcí IF: Příslušné podmínky se tedy testují v předem stanoveném pořadí. Funkce MAXWENNS určuje největší číslo pro definovaný rozsah, které splňuje alespoň jednu ze zadaných podmínek; pro nejmenší číslo je stejným způsobem k dispozici funkce MINWENNS.
 • V aplikaci Excel 2021 pro Mac je nyní možné z výběru vyloučit nebo deaktivovat i takové jednotlivé buňky, řádky nebo sloupce, které byly označeny příliš nebo dokonce omylem, což dříve nebylo možné.
 • Funkce FIRST VALUE porovnává počáteční hodnotu s řadou dalších hodnot v seznamu. Jakmile dojde ke shodě, je vrácen výsledek definovaný funkcí; pokud není nalezena žádná shoda, je vrácena hodnota pro "else".
 • Nová funkce TEXT CHAIN má oproti předchozí funkci CHAIN tu výhodu, že je kratší a také se snadněji zadává. Nyní podporuje také odkazy na rozsah, zatímco dříve byly možné pouze odkazy na jednotlivé buňky nebo buňky, takže nyní lze zohlednit i řadu buněk nebo celé sloupce.
 • Funkce TEXT CHAIN umožňuje kombinovat text z několika rozsahů, přičemž každý prvek je oddělen oddělovačem zadaným uživatelem. TEXT CHAINING lze také použít ke spojení jednotlivých slov rozmístěných v buňkách do věty.

Optimalizace PivotTable v aplikaci Excel 2021 pro Mac

PivotTable, efektivní nástroj aplikace Excel, pomocí kterého lze mimo jiné analyzovat a vyhodnocovat velké množství dat pomocí měřítek a klíčových ukazatelů výkonnosti a přehledně zobrazovat jejich výsledky, byl ve verzi 2021 kromě uživatelsky přívětivých funkcí doplněn o několik dalších praktických funkcí:

 • Zpožděná aktualizace nyní umožňuje provést v aplikaci Power Pivot několik změn najednou, aniž by bylo nutné čekat, až se jednotlivé změny rozdělí do celého sešitu. Po zavření okna Power Pivot se všechny změny rozdělí najednou.
 • Přizpůsobení pivotních tabulek jako standardní rozvržení: Pomocí této praktické funkce v aplikaci Excel 2021 pro Mac je možné nejen individuálně nastavit pivotní tabulku podle vlastních představ, ale také uložit tato nastavení jako standardní rozvržení včetně preferovaného zobrazení dílčích výsledků nebo celkových výsledků a rozvržení sestavy, takže je okamžitě k dispozici pro další použití.
 • Automatické rozpoznávání vztahů: Na základě často používaných kroků během analýzy tato funkce automaticky vytvoří vztahy mezi takovými tabulkami, které byly dříve použity v sešitě. Excel pro Mac také rozpozná a zobrazí, když je třeba během analýzy propojit alespoň dvě tabulky. Stačí kliknout a příslušné vztahy jsou okamžitě k dispozici.
 • V aplikaci Excel 2021 pro Mac lze nyní vytvářet vlastní míry přímo v seznamu polí PivotTable a ihned je upravovat.
 • Pokud se k výpočtům prostřednictvím PivotTables používají servery OLAP (Online Analytical Processing), jejich dotazování je nyní ještě rychlejší, takže tyto OLAP PivotTables jsou k dispozici ještě rychleji. Použít lze nejen otočné tabulky připojené ke službě Microsoft SQL Server Analysis Services, ale také data ze serverů OLAP třetích stran.
 • Inteligentní přejmenování: Při přejmenování tabulek a sloupců datového modelu v sešitě Excel 2021 pro Mac automaticky aktualizuje také všechny odpovídající tabulky a výpočty, včetně pracovních listů a vzorců DAX.

Rozšíření knihovny o grafy a 3D modely

Aby byly analýzy a zprávy popisnější, nabízí Excel 2021 pro Mac nové typy grafů a také trojrozměrnou modelovou grafiku, kterou mohou uživatelé využít i k ilustraci výsledků a funkcí speciálních oblastí.

 • Nové mapové grafy v aplikaci Excel 2021 pro Mac jsou praktické zejména pro přehledné znázornění geografických hodnot. K dispozici jsou mapy kontinentů, zemí, ale i menších oblastí, jako jsou správní obvody a poštovní směrovací čísla, které zobrazují statistické nebo jiné hodnoty a jejich rozložení.
 • Trychtýřové diagramy jsou obzvláště vhodné pro znázornění rozložení procesu v několika fázích, například při prodeji nebo akvizicích.
 • Například nové 3D modely v aplikaci Excel 2021 jsou obzvláště vhodné pro zobrazování složitých vztahů ve třech rozměrech, protože je lze otáčet o 360°. Kromě velkého výběru okamžitě dostupných 3D zobrazení si je může uživatel sám vytvořit. 3D modely v aplikaci Excel 2021 pro Mac jsou podporovány od verze MacOS 10.12, 10.13.4 a vyšší.
 • Škálovatelnou vektorovou grafiku, jako jsou soubory SVG (Scalable Vector Graphics), lze také zvětšovat nebo zmenšovat a také otáčet - bez ztráty kvality obrazu.
 • Bezplatné používání knihovny obrázků: Všechny ikony, piktogramy, symboly a 3D obrázky a soubory SVG pro ilustraci prezentací a pracovních listů obsažené v knihovně aplikace Excel 2021 for Mac lze používat volně bez nutnosti platit licenční poplatky.

Další nové funkce v Excelu a dalších programech Office

Řada praktických funkcí je k dispozici i v klasických programech Office, jako je Excel 2021, které se týkají nejen návrhu, ale také vkládání nebo úprav grafiky a dalších praktických nástrojů.

Nové možnosti zobrazení a funkce plochy v aplikaci Excel pro Mac

Excel obsahuje také různá témata pozadí a programů, jejichž cílem je co nejvíce zpříjemnit práci na obrazovce Macu a zároveň usnadnit práci očím.

 • Nyní je tedy možné zvolit motivy bílá, tmavě šedá a černá, přičemž poslední jmenovaný nabízí nejsilnější kontrast.
 • Nové uživatelské rozhraní Ribbon: Dřívější zobrazení pásu bylo v Office 2021 zkombinováno se vzhledem dlaždic typickým pro Windows - vzhled známý z předchozí verze je však stále k dispozici pro výběr v možnostech zobrazení.
 • Často používané funkce jsou v novém zobrazení umístěny na viditelném místě, abyste je mohli okamžitě najít.

Nástroj Freehand v aplikaci Excel pro Mac pro psaní a kreslení náčrtů

 Excel 2021 pro Mac má nyní také nové funkce volné ruky, které jsou doplněny širokou nabídkou efektů. Pomocí nového nástroje Kreslení volnou rukou mohou uživatelé označovat vybrané oblasti, ale především spontánně kreslit vzorce, diagramy apod. a ihned je importovat do sešitu. Uživatelé mají následující možnosti:

 • Digitální pera jsou k dispozici v různých provedeních, tloušťkách a barvách: k dispozici je tužka na kreslení, pero na psaní a zvýrazňovač na zvýrazňování pasáží textu.
 • Výrazné grafické efekty, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro, ale také kapkové stíny, záře, 3D efekty atd., vytvářejí poutavé návrhy doplněné předdefinovanými šablonami, pomocí nichž lze obrázky převést na čárovou kresbu nebo například změnit barvu výplně.
 • Složité matematické vzorce lze do sešitu vložit okamžitě pomocí funkce "Freehand FormulaInsert". To lze provést také pomocí myši - stačí začít psát a Excel převede kreslení vzorce na text. Uživatelé, kteří používají Excel pro Mac na zařízení s dotykovou obrazovkou, mohou místo pera kreslit vzorce prstem.
 • Výběr lasa: K výběru oblasti volné kresby pro další úpravy není třeba žádné pero Surface Pen - lze to provést i špičkou prstu.

Přístupnost je nyní ještě praktičtější

Praktická funkce je k dispozici také v Excel 2021 for Mac : nové i optimalizované funkce podporují přípravu obsahu dokumentů Excelu tak, aby je mohli snadněji číst a dále upravovat i uživatelé s omezenými znalostmi. Aktivací podpůrné korekce chyb se vylepšení zobrazí přímo na příslušných místech dokumentu; k dispozici jsou následující nástroje:

 • Seznam mezinárodně platných norem přístupnosti.
 • Návrhy se zobrazí po kliknutí na tlačítko "Zkontrolovat" v části "Zkontrolovat přístupnost" a lze je okamžitě provést jedním kliknutím.
 • Kliknutím na funkci "Pokračovat v kontrole přístupnosti" se při práci okamžitě zobrazí také problémy s přístupností dokumentu.

Další užitečné funkce aplikace Excel verze 2021 pro Mac

Níže uvedené nové funkce jsou kromě ostatních programů sady Office 2021 k dispozici i v aplikaci Excel a zefektivňují práci:

 • Překladač:Jednotlivá cizí slova, pasáže nebo celé texty v cizím jazyce lze nyní v aplikaci Excel překládat ještě snadněji. Namísto toho, abyste pro jejich zadání vyvolali příslušnou webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, jak tomu bylo dříve, je to nyní možné přímo v aplikaci Excel. Nově integrovaná funkce překladu včetně automatického rozpoznávání jazyků prostřednictvím aplikace Microsoft Translator obsahuje slovní zásobu více než 60 jazyků.
 • Ochrana před ztrátou dat: Integrace osvědčené funkce DLP společnosti Microsoft do aplikace Excel umožňuje prohledávat obsah podle definovaných pokynů v reálném čase, například vyhledávat důvěrné údaje, jako jsou čísla účtů a kreditních karet; to také ještě více usnadňuje dodržování pravidel ochrany dat.

Systémové požadavky pro aplikaci Excel 2021 pro macOS

Aby mohli uživatelé nainstalovat a spustit Excel 2021 for Mac na zařízení Apple, musí splňovat následující minimální požadavky:

 • Operační systém: platná verze jednoho ze tří posledních aktuálních operačních systémů macOS
 • Procesor: Intel nebo Apple Silicon (M1)
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 10 GB volného místa
 • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Koupit Excel 2021 pro Mac jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

MS Excel 2021 pro Mac je standardně součástí kancelářského balíku Microsoft Office 2021 pro macOS, ale na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů softwaru Microsoft si můžete Excel 2021 pro Mac zakoupit v internetovém obchodě Wiresoft jako samostatný program, bez ostatních součástí kancelářského balíku Office 2021. Námi nabízený program Excel pro macOS je plnohodnotnou nákupní verzí. Pro vás to znamená, že se nezavazujete k odběru zpoplatněných aktualizací. To také znamená, že s touto verzí pro Mac pro Excel 2021 nemusíte dodržovat žádná časová omezení, pokud jde o dobu používání. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Excel, který je součástí sady Office Suite 2021 pro Mac.

Nákup     Excel 2021 for Mac od společnosti Wiresoft tedy šetří peníze, což je výhodné nejen pro pracovníky na volné noze, ale také pro menší firmy s několika zaměstnanci, kteří chtějí tento klasický tabulkový procesor používat pouze profesionálně nebo doma a nepotřebují celý kancelářský balík.

Ať už se jedná o Excel, Word nebo jiné programy - všechny licence softwaru nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou originální produkty společnosti Microsoft. Zpravidla se jedná o licence pro jednoho uživatele, které pocházejí z hromadné licence, nebo je zakoupila společnost a může je opět volně používat prodejem společnosti Wiresoft. To znamená, že to neomezuje jejich použitelnost z hlediska funkcí nebo doby trvání, ani to neznamená, že se jako kupující dostáváte do právní šedé zóny. Jako seriózní prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft svým zákazníkům pouze plné verze programů Microsoft, které jsou 100% použitelné.

Máte-li další dotazy k aplikaci Excel pro Mac nebo k jakémukoli jinému programu Office pro Mac nebo chcete-li využít naše odborné poradenství, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo přímo zde v chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie