Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT POWERPOINT 2010 MICROSOFT POWERPOINT 2010
Microsoft PowerPoint 2010 Ke stažení Microsoft PowerPoint 2010 (tvorba prezentací) Vytvářejte profesionální prezentace pomocí aplikace Microsoft PowerPoint 2010. Usnadněte si tvorbu individuálních šablon pomocí rozsáhlých možností...
385,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT 2013 MICROSOFT POWERPOINT 2013
Microsoft PowerPoint 2013 - klasický software Office jako samostatný program PowerPoint je typickou součástí balíků Microsoft Office a je nepostradatelný pro vytváření přesvědčivých prezentací, které se konají živě nebo také...
466,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT 2021 MICROSOFT POWERPOINT 2021
Microsoft PowerPoint 2021 jako samostatný program Microsoft PowerPoint je klasický program pro navrhování přesvědčivých vizualizací informací a vytváření názorných prezentací. S aplikací PowerPoint 2021 je k dispozici nejnovější verze...
2 149,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT 2016 MICROSOFT POWERPOINT 2016
Microsoft PowerPoint 2016 jako samostatný program Office Microsoft PowerPoint je všestranný program, který umožňuje vytvářet přesvědčivé prezentace a přednášky a srozumitelně prezentovat informace. Verze PowerPoint 2016 představuje další...
994,90 Kč *
MICROSOFT POWERPOINT 2019 MICROSOFT POWERPOINT 2019
Microsoft PowerPoint 2019 jako samostatný program Microsoft PowerPoint je klasický softwarový program, pomocí kterého lze navrhovat přesvědčivé vizualizace informací a vytvářet názorné prezentace. V aplikaci PowerPoint 2019 je k...
1 219,90 Kč *

Microsoft PowerPoint: Kreativní prezentace pro působivé vystoupení

Zjistěte, jak vám Microsoft PowerPoint pomůže vytvářet poutavé prezentace a efektivně prezentovat vaše myšlenky. V tomto článku se seznámíte s nejnovějšími funkcemi a možnostmi aplikace Microsoft PowerPoint, díky nimž se vaše prezentace dostanou na vyšší úroveň.

Uživatelské rozhraní a možnosti designu

Uživatelské rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint je navrženo tak, aby bylo intuitivní a uživatelsky přívětivé. Objevte rozmanité možnosti vzhledu, které vám umožní přizpůsobit si prezentace. Pomocí panelů nástrojů a nabídek můžete snadno uspořádat a formátovat obsah.

Multimediální prvky a animace

Oživte své prezentace integrací multimediálních prvků a animací. Aplikace Microsoft PowerPoint umožňuje snadno vkládat obrázky, videa a zvukové soubory. Pomocí animačních efektů můžete přesvědčivě předat svá sdělení.

Spolupráce a integrace s cloudem

Optimalizujte spolupráci na prezentacích díky bezproblémové integraci aplikace Microsoft PowerPoint s cloudem Microsoft 365. Sdílejte svou práci v reálném čase a umožněte společné úpravy. Synchronizace s cloudem zajistí, že budete vždy pracovat s nejnovější verzí prezentace.

Šablony a grafika SmartArt

Urychlete proces tvorby prezentací pomocí četných šablon a grafiky SmartArt z aplikace Microsoft PowerPoint. Vyberte si z široké nabídky návrhů a vytvořte profesionálně vypadající prezentace. Pomocí grafiky SmartArt můžete prezentovat složité informace vizuálně přitažlivým způsobem.

Režim prezentace a nahrávání obrazovky

Pomocí režimu prezentace aplikace Microsoft PowerPoint můžete efektivně prezentovat svůj obsah publiku. Funkce nahrávání obrazovky umožňuje začlenit živé ukázky nebo vysvětlení přímo do prezentace.

Interaktivní prvky a hypertextové odkazy

Zvyšte interaktivitu svých prezentací integrací hypertextových odkazů a interaktivních prvků. Propojte prezentace nebo externí obsah a zajistěte tak bezproblémovou navigaci. Aplikace Microsoft PowerPoint vám nabízí nástroje pro aktivní zapojení publika.

Aktualizace a podpora

Udržujte aplikaci Microsoft PowerPoint v aktuálním stavu pravidelnou kontrolou aktualizací. Neustálá vylepšení přinášejí nejen nové funkce, ale také aktualizace zabezpečení. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů je vám k dispozici asistenční služba společnosti Microsoft.

Celkově lze říci, že aplikace Microsoft PowerPoint nabízí komplexní řešení pro vytváření profesionálních prezentací. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní, kreativním možnostem návrhu a moderním funkcím je ideální aplikací pro přesvědčivou prezentaci vašich myšlenek.

Kategorie