Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2019

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10127
 • 079-06748
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 219,90 Kč * 1 354,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft PowerPoint je klasický program pro navrhování přesvědčivých vizualizací informací a vytváření názorných prezentací. Na stránkách PowerPoint 2019 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro vytváření profesionálních prezentací v práci, ve škole i na univerzitě. Profesionálům, ale i začátečníkům, pomáhají intuitivně použitelné nástroje, které umožňují informativně a zároveň působivě sestavit témata a obsah na diapozitivech a zprostředkovat je prostřednictvím živé prezentace.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 jako samostatný program

Microsoft PowerPoint je klasický softwarový program, pomocí kterého lze navrhovat přesvědčivé vizualizace informací a vytvářet názorné prezentace. V aplikaci PowerPoint 2019 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office, který umožňuje vytvářet profesionální prezentace v práci, ve škole i na univerzitě. Profesionálové, ale i začátečníci mají k dispozici intuitivní nástroje, které jim umožní informativně a zároveň působivě sestavit témata a obsah na slajdech a předat je prostřednictvím živé prezentace.

Nově přepracované, uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2019 a umožňuje rychlé zahájení práce s programem a široká škála šablon a možností designu vám umožní vytvářet prezentace s vlastním vzhledem.

Nový PowerPoint 2019 podporuje také dotykové použití na tabletech a používání digitálních per - zde je třeba zmínit nový nástroj pro kreslení od ruky, s nímž lze spontánně používat vlastní návrhy.

Díky propojení se službou Microsoft OneDrive lze aplikaci PowerPoint 2019 používat i v týmech prostřednictvím cloudu. Vysoké bezpečnostní standardy zaručují bezproblémovou spolupráci. Navíc je díky tomu vytváření přístupných prezentací ještě snazší než dříve.

AplikacePowerPoint 2019 je běžně k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze Office, ale u společnosti Wiresoft si ji můžete zakoupit i samostatně. Pro používání aplikace PowerPoint 2019 v počítači nebo jiném zařízení je povinným požadavkem operační systém Windows 10. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft můžete získat aktuální verzi aplikace PowerPoint 2019 i starší verze a další programy Office za mimořádně nízkou cenu jako verzi pro jednoho uživatele, bez předplatného softwaru. Všechny zajímavé nové funkce v aplikaci PowerPoint 2019 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi 2019

PowerPoint 2019 obsahuje nejen řadu vylepšení a zdokonalení předchozích nástrojů, jako jsou pokročilé možnosti zvětšování a používání grafiky SVG a 3D, ale také několik nových funkcí.

Specifické funkce aplikace PowerPoint pro působivé prezentace

Aplikace PowerPoint 2019 nabízí několik nových praktických funkcí, díky nimž jsou zejména prezentace živější a zajímavější:

 • Pomocí funkce Morph lze vytvářet plynulé přechody mezi jednotlivými snímky a animovat jednotlivé objekty nebo text.
 • Funkce zoomu také vytvářejí dynamičtější prezentace: Pomocí zoomu snímků mohou prezentující volně přecházet mezi konkrétními snímky, sekcemi a částmi prezentace, aniž by je vizuálně přerušili. Efekt přiblížení tak vytváří dojem kontinuity.
 • Je také možné použít zvětšení pro zvýraznění pouze detailů na snímcích.
 • Pomocí souhrnného zvětšení lze celou prezentaci shrnout na jeden snímek a vytvořit tak dynamické efekty.
 • Prezentace na obrazovce lze také vést pomocí digitálního pera Surface Pen nebo jakéhokoli jiného pera, které lze používat přes Bluetooth: Díky tomu lze také snadno přepínat mezi jednotlivými snímky a během prezentace zvýraznit jednotlivé oblasti snímku, aby se na ně upoutala větší pozornost.
 • Záznamové funkce nabízejí možnost zaznamenávat video a zvukové komentáře a také gesta pro digitální zadávání z ruky. Všechny dostupné funkce jsou přehledně uspořádány na kartě "Záznam" v pásu karet.
 • Při exportu prezentace jako souboru videa je nyní k dispozici také možnost výběru vysokého rozlišení 4K pro ostré filmy.

Nové typy grafů a 3D modely

Kromě předchozích grafů a modelů integrovaných do aplikace PowerPoint obsahuje verze 2019 řadu dalších grafů a také trojrozměrné modely, které dále rozšiřují možnosti při zobrazování prezentací:

 • Všechny nové integrované 3D modely lze otáčet o 360° a měnit jejich měřítko: Uživatelé si také mohou takový trojrozměrný obsah sami vytvořit a vložit jej do souboru aplikace PowerPoint.
 • Použitím přechodu morph lze 3D modely také animovat.
 • Nyní dostupné škálovatelné vektorové grafické soubory - známé také jako SVG (Scalable Vector Graphics) - mají stejně jako 3D modely tu výhodu, že je lze zvětšovat, zmenšovat a otáčet podle potřeby bez ztráty kvality obrazu a lze je dále zpracovávat pomocí filtrů.
 • Geografická data lze v několika krocích převést do podoby mapového diagramu, například pro znázornění určitých statistických rozložení v dané oblasti.
 • Nové trychtýřové diagramy lze použít k obzvláště přehlednému znázornění fází procesů.

Obecné funkce

Kromě těchto nových nástrojů a funkcí nabízí PowerPoint 2019 také celou řadu dalších novinek, které podporují především volné kreslení a usnadňují návrh přístupných prezentačních dokumentů a celkově ještě více zefektivňují používání programu.

Nové možnosti zobrazení a funkcí na ploše v aplikaci PowerPoint

V aplikaci PowerPoint 2019 byl také vylepšen design stránky Office o následující funkce, které lze povolit v závislosti na vaší volbě:

 • Aplikace PowerPoint 2019 nyní obsahuje více návrhů, které vám pomohou soustředit se při práci, protože nahrazují jinak pro program typické barvy oken achromatickými tóny: Například bílá barva nabízí velmi jasný pohled, zatímco tmavě šedá a zejména černá barva s režimem Dark působí obzvláště redukovaně a je příjemná pro oči.
 • Dřívější typický a známý vzhled pásu byl v aplikaci PowerPoint 2019 zkombinován se vzhledem dlaždic, jak ukazuje i operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou nyní více zvýrazněny, takže je lze rychleji najít. Karty lze také uspořádat jinak a pás karet lze zcela skrýt, takže funkce jsou dostupné pouze z obecného panelu nabídek.

Nástroj Volná ruka a další grafické funkce v aplikaci PowerPoint 2019

V aplikaci PowerPoint 2019 je k dispozici výkonný nástroj pro volnou ruku, který lze ovládat nejen perem a dotykem, ale také počítačovou myší, například volně kreslit diagramy a vzorce a okamžitě je vkládat do prezentace nebo barevně zvýrazňovat pasáže textu, jak to již dlouho umožňuje aplikace Word. Aplikace PowerPoint má mimo jiné tyto funkce a efekty:

 • Ke zvýrazňování a kreslení lze použít řadu různých digitálních per různých tlouštěk a barev: včetně tužky na kreslení, pera na běžné psaní a oblíbeného zvýrazňovače, který vybarvuje slova atd. K dispozici jsou také pera s metalickým efektem a další grafické efekty s popisnými názvy jako galaxie a duha, láva, oceán, stříbro a zlato.
 • Pomocí nástroje Freehand a funkce Freehand FormulaInsert lze libovolně vytvářet a vkládat do prezentace i složitější matematické vzorce.
 • Někdy chcete použít jen určitý detail z obrázku bez rušivého pozadí, které je pak třeba odstranit. Ořezávání je v aplikaci PowerPoint 2019 ještě snazší, protože program automaticky rozpozná oblast pozadí. Opravy však lze provádět pomocí vestavěné tužky, která části přidává zpět nebo je odstraňuje.
 • Pomocí tužky je také možné vybrat určité oblasti tabulky a použít je pouze v grafice.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint

V aplikaci PowerPoint 2019 jsou kromě předchozích vylepšených funkcí k dispozici také nové funkce pro optimalizaci obsahu prezentace při vytváření snímků tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné pro diváky se zrakovým postižením.

 • Pokud je povolena asistenční oprava chyb, aplikace PowerPoint 2019 navrhuje vylepšení na základě mezinárodně uznávaných standardů. Po kliknutí na "Review" program v každém případě předloží návrhy, které jsou dalším kliknutím přijaty a automaticky provedeny.
 • Nástroj pro opravu chyb upozorňuje například na chybějící alternativní text u vizuálních objektů a na nedostatečný barevný kontrast u grafiky a obrázků: Aplikace PowerPoint pomocí zobrazení ve stupních šedi simuluje zobrazení pro barvoslepé osoby.
 • Při použití předdefinovaných šablon snímků PowerPoint jsou automaticky integrovány takové názvy snímků, které obsahují strukturu nadpisů.
 • Funkce AI QuickStarter zde také nabízí praktickou výchozí pomůcku pro novou prezentaci, protože podporuje uživatele s její osnovou i tematickou rešerší. Po zadání tématu se v nástroji QuickStarter zobrazí seznam odpovídajících podtémat a ke každému z nich se navrhne vhodná sada snímků. Na základě výzkumu v Bingu se vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem, které lze vybrat kliknutím na ně. V dalším kroku lze přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí, takže základ pro další prezentaci je připraven během několika minut.

Snadnější spolupráce na dokumentech PowerPoint

Pokud na prezentaci pracuje více lidí, lze jejich změny nebo připomínky včetně jména autora zobrazit a také zrušit. Za tímto účelem je třeba zveřejnit kopii prezentace v cloudu ve službě OneDrive nebo SharePoint. Jakmile tam všichni zúčastnění přidají své změny nebo připomínky, lze originál a kopii porovnat a obě verze sloučit.

Systémové požadavky pro aplikaci PowerPoint 2019

 • Operační systémy - bezpodmínečně nutné: Windows 10; Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • Paměť RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit PowerPoint 2019 jako samostatný program sady Office Suite levně u společnosti Wiresoft

MS PowerPoint je klasickou součástí sady Microsoft Office a obvykle je k dispozici pouze společně s ostatními programy Office. Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů softwaru Microsoft si u společnosti Wiresoft můžete software PowerPoint 2019 zakoupit také jako jeden program.

Vaše výhoda: Licence PowerPoint pro jednoho uživatele vás nezavazuje k dlouhodobému, a tedy drahému předplatnému, ani k aktualizacím či jakýmkoli omezením používání. Proto se dvojnásob vyplatí koupit PowerPoint 2019 od společnosti Wiresoft jako jediný program, zejména pokud nechcete používat programy Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence PowerPoint pro jednoho uživatele, kterou zde zakoupíte, často pochází z množstevní licence nebo se jedná o tzv. použitý software - proto je naše cena obzvláště nízká! Z hlediska funkcí je zcela totožný s programem PowerPoint, který je rovněž součástí sadyOffice Suite 2019. Můžete si být také jisti, že při prodeji nebo nákupu takového softwaru se ani vy, ani my nedostaneme do šedé právní zóny! Každý program Microsoft, ať už použitý nebo nepoužitý, byl společností Wiresoft testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, a proto je po zakoupení a stažení 100% použitelný po neomezenou dobu.

Jako seriózní prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft také pouze plné verze, které jsou totožné s programy dostupnými od společnosti Microsoft. To znamená, že zejména soukromí uživatelé nebo osoby na volné noze a malé firmy mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint 2019 a zároveň ušetřit. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit nejen PowerPoint, ale i všechny ostatní programy Office jednotlivě, stejně jako mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2019 nebo jiného programu Office, kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie