Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019

MICROSOFT POWERPOINT 2019

1 937,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10127
 • 079-06748
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft PowerPoint 2019 jako samostatný program Microsoft PowerPoint je klasický...více
Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 jako samostatný program

Microsoft PowerPoint je klasický program, pomocí kterého lze navrhovat přesvědčivé vizualizace informací a vytvářet názorné prezentace. S aplikací PowerPoint 2019 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro vytváření profesionálních prezentací v práci, ve škole i na univerzitě. Profesionálům, ale i začátečníkům, pomáhají intuitivně použitelné nástroje, které umožňují informativně a zároveň působivě sestavit témata a obsah na diapozitivech a předat je prostřednictvím živé prezentace.

Nově přepracované, uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2019 a umožňuje rychlý start v programu a velký výběr šablon a možností designu umožňuje vytvářet prezentace v individuálním vzhledu.

Nový PowerPoint 2019 podporuje také dotykové ovládání na tabletech a používání digitálních per - zde je třeba zmínit především nový nástroj pro volné kreslení, s nímž lze spontánně používat vlastní návrhy.

Díky propojení se službou Microsoft OneDrive lze aplikaci PowerPoint 2019 používat i v týmech prostřednictvím cloudu. Vysoké bezpečnostní standardy zaručují bezproblémovou spolupráci. Kromě toho je díky tomu vytváření přístupných prezentací ještě snazší než dříve.

AplikacePowerPoint 2019 je běžně k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze sady Office, ale u společnosti Wiresoft si ji můžete zakoupit i samostatně. Abyste mohli aplikaci PowerPoint 2019 používat v počítači nebo jiném koncovém zařízení, je operační systém Windows 10 povinnou podmínkou. Kromě aktuálního PowerPointu 2019 můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také starší verze a další kancelářské programy za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele bez předplatného softwaru. Všechny zajímavé nové funkce v aplikaci PowerPoint 2019 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi 2019

Aplikace PowerPoint 2019 obsahuje nejen řadu vylepšení a zdokonalení předchozích nástrojů, například rozšířené funkce zvětšení a používání grafiky SVG a 3D, ale také některé nové funkce.

Specifické funkce aplikace PowerPoint pro působivé prezentace

Aplikace PowerPoint 2019 nabízí několik nových praktických funkcí, díky nimž jsou zejména prezentace ještě živější a zajímavější:

 • Pomocí funkce morph lze vytvářet plynulé přechody mezi jednotlivými snímky a animovat jednotlivé objekty nebo text.
 • Funkce zoomu také vytvářejí dynamičtější prezentace: Díky přiblížení snímků mohou prezentující volně přecházet mezi určitými snímky, sekcemi a částmi prezentace, aniž by je vizuálně přerušili. Efekt přiblížení tak vytváří dojem kontinuity.
 • Je také možné použít zvětšení pro zvýraznění pouze detailů na snímcích.
 • Pomocí souhrnného zvětšení lze celou prezentaci shrnout na jeden snímek a vytvořit tak dynamické efekty.
 • Prezentace na obrazovce lze také držet pomocí digitálního pera Surface Pen nebo jakéhokoli jiného pera, které lze používat přes Bluetooth: Díky tomu lze také velmi snadno měnit snímky a během prezentace lze zvýraznit jednotlivé oblasti snímku a upozornit na ně.
 • Záznamové funkce nabízejí možnost zaznamenávat video a zvukové komentáře a také gesta pro digitální zadávání z ruky. Všechny dostupné funkce jsou přehledně uspořádány na kartě "Záznam" v pásu karet.
 • Při exportu prezentace jako souboru videa je nyní k dispozici také vysoké rozlišení 4K, které lze zvolit pro ostré filmy.

Nové typy diagramů a 3D modely

Kromě předchozích grafů a modelů integrovaných do aplikace PowerPoint je ve verzi 2019 k dispozici řada dalších diagramů a také trojrozměrné modely, které dále rozšiřují možnosti při zobrazování prezentací:

 • Všechny nové integrované 3D modely lze otáčet o 360° a měnit jejich měřítko: Uživatelé si také mohou takový trojrozměrný obsah sami vytvořit a vložit jej do souboru aplikace PowerPoint.
 • Použitím přechodu morph lze 3D modely také animovat.
 • Nyní dostupné škálovatelné vektorové grafické soubory - známé také jako SVG (Scalable Vector Graphics) - mají stejně jako 3D modely tu výhodu, že je lze zvětšovat, zmenšovat a otáčet podle potřeby bez ztráty kvality obrazu a lze je dále zpracovávat pomocí filtrů.
 • Geografická data lze v několika krocích transformovat do mapového diagramu, např. pro znázornění určitých statistických rozložení v oblasti.
 • Nové trychtýřové diagramy lze použít k obzvláště přehlednému znázornění fází procesů.

Obecné funkce

Kromě těchto nových nástrojů a funkcí nabízí PowerPoint 2019 také celou řadu dalších novinek, které především podporují kreslení od ruky a usnadňují tvorbu přístupných prezentačních dokumentů a celkově ještě více zefektivňují používání programu.

Nové možnosti zobrazení a funkcí na ploše v aplikaci PowerPoint

V aplikaci PowerPoint 2019 byl také vylepšen design sady Office o následující funkce, které lze aktivovat v závislosti na vaší volbě:

 • PowerPoint 2019 nyní obsahuje více návrhů, které podporují zejména soustředění při práci tím, že nahrazují jinak pro program typické barvy oken achromatickými tóny: Například bílá barva nabízí velmi jasný pohled, zatímco tmavě šedá a zejména černá barva s režimem Dark působí obzvláště redukovaně a je příjemná pro oči.
 • Dřívější typický a známý vzhled pásu byl v aplikaci PowerPoint 2019 zkombinován se vzhledem dlaždic, jak to ukazuje i operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou nyní více zvýrazněny, takže je lze rychleji najít. Karty lze také různě uspořádat a pás karet lze zcela skrýt, takže funkce jsou k dispozici pouze v obecné nabídce.

Nástroj Volná ruka a další grafické funkce v aplikaci PowerPoint 2019

V aplikaci PowerPoint 2019 je k dispozici výkonný nástroj pro volnou ruku, který lze ovládat nejen perem a dotykem, ale také počítačovou myší, například volně kreslit diagramy a vzorce a ihned je vkládat do prezentace nebo barevně zvýrazňovat pasáže textu, jak je to již nějakou dobu možné ve Wordu. Aplikace PowerPoint má mimo jiné tyto funkce a efekty:

 • Ke značení a kreslení lze použít řadu různých digitálních per různých tlouštěk a barev: včetně tužky na kreslení náčrtků, pera na běžné psaní a oblíbeného zvýrazňovače, který barevně podtrhává slova apod. Kromě toho jsou k dispozici pera s metalickým efektem a další grafické efekty s popisnými názvy jako galaxie a duha, láva, oceán, stříbro a zlato.
 • Pomocí nástroje Freehand a funkce "Freehand FormulaInsert" lze libovolně vytvářet a vkládat do prezentace i složitější matematické vzorce.
 • Někdy chcete použít pouze určitý detail obrázku bez rušivého pozadí, které je pak třeba odstranit. Ořezávání je v aplikaci PowerPoint 2019 ještě snazší, protože program automaticky rozpozná oblast pozadí. Opravy lze provádět pomocí integrované tužky a přidávat nebo odebírat části.
 • Pomocí tužky je také možné vybrat určité oblasti tabulky a použít je v grafice.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint

V aplikaci PowerPoint 2019 jsou kromě předchozích vylepšených možností k dispozici také nové funkce pro optimalizaci obsahu prezentace při vytváření snímků tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné pro diváky se zrakovým postižením.

 • Pokud je aktivována podpůrná funkce pro opravu chyb, aplikace PowerPoint 2019 navrhuje vylepšení na základě mezinárodně platných standardů. Kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat" program předloží návrhy, které jsou dalším kliknutím přijaty a automaticky provedeny.
 • Nástroj pro opravu chyb upozorňuje například na chybějící alternativní text ve vizuálních objektech a na nedostatečný barevný kontrast v grafice a obrázcích: Aplikace PowerPoint prostřednictvím zobrazení v odstínech šedi simuluje jejich zobrazení pro barvoslepé osoby.
 • Při použití předdefinovaných šablon snímků PowerPoint jsou automaticky integrovány takové názvy snímků, které obsahují strukturu nadpisů.
 • Funkce umělé inteligence QuickStarter zde nabízí také praktickou pomůcku pro spuštění nové prezentace, protože podporuje uživatele při jejím strukturování i tematickém výzkumu. Po zadání tématu zobrazí QuickStarter seznam odpovídajících podtémat a navrhne pro každé z nich vhodnou sadu slidů. Na základě výzkumu v Bingu se vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem, které lze vybrat kliknutím na ně. V dalším kroku lze přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí, takže základ pro další prezentaci je připraven během několika minut.

Snadnější spolupráce na dokumentech PowerPoint

Pokud na prezentaci pracuje více lidí, lze jejich změny nebo připomínky včetně jména autora zobrazit a také zrušit. Za tímto účelem je třeba zveřejnit kopii prezentace v cloudu ve službě OneDrive nebo SharePoint. Jakmile tam všechny zúčastněné osoby přidají své změny nebo připomínky, lze originál a kopii porovnat a obě verze sloučit.

Systémové požadavky pro aplikaci PowerPoint 2019

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • Paměť RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit PowerPoint 2019 jako jeden program sady Office za nízkou cenu u společnosti Wiresoft

MS PowerPoint je klasickou součástí sad Microsoft Office a obvykle je k dispozici pouze společně s ostatními programy Office. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů softwaru Microsoft si u společnosti Wiresoft můžete software PowerPoint 2019 zakoupit také jako jeden program.

Vaše výhoda: Licence PowerPoint pro jednoho uživatele vás nezavazuje k dlouhodobému, a tedy drahému předplatnému, ani k aktualizacím či jakýmkoli omezením používání. Proto se dvojnásobně vyplatí zakoupit PowerPoint 2019 od společnosti Wiresoft jako jeden program, zejména pokud chcete používat jiné programy než Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence PowerPoint pro jednoho uživatele, kterou zde zakoupíte, často pochází z hromadné licence nebo se jedná o tzv. použitý software - proto je naše cena obzvláště příznivá! Z hlediska funkcí je zcela totožný s programem PowerPoint, který je rovněž součástí sady Office Suite 2019. Můžete si být také jisti, že ani vy, ani my se při prodeji nebo nákupu takového softwaru nedostaneme do právní šedé zóny! Každý program Microsoft, ať už použitý nebo nepoužitý, byl společností Wiresoft testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, a proto je po zakoupení a stažení 100% použitelný po neomezenou dobu.

Jako seriózní prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft také pouze plné verze, které jsou totožné s programy dostupnými od společnosti Microsoft. Soukromí uživatelé, freelanceři a malé firmy tak mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint 2019 a zároveň ušetřit. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit nejen program PowerPoint, ale i všechny ostatní programy sady Office a mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2019 nebo jakéhokoli jiného programu Office, jednoduše využijte naše odborné poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené