Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2021

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10488
 • 079-02577
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 149,90 Kč * 2 387,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft PowerPoint je klasický program pro navrhování přesvědčivých vizualizací informací a vytváření názorných prezentací. Na adrese PowerPoint 2021 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro vytváření profesionálních prezentací v práci, ve škole i na univerzitě. Profesionálům, ale i začátečníkům, pomáhají intuitivně použitelné nástroje, které umožňují informativně a zároveň působivě sestavit témata a obsah na diapozitivech a zprostředkovat je prostřednictvím živé prezentace.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 jako samostatný program

Microsoft PowerPoint je klasický program pro navrhování přesvědčivých vizualizací informací a vytváření názorných prezentací. S aplikací PowerPoint 2021 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwaru Office pro vytváření profesionálních prezentací v práci, ve škole i na univerzitě. Profesionálům, ale i začátečníkům, pomáhají intuitivně použitelné nástroje, které umožňují informativně a zároveň působivě sestavit témata a obsah na diapozitivech a zprostředkovat je prostřednictvím živé prezentace.

Nově přepracované, uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní Microsoft PowerPoint 2021 umožňuje rychlé seznámení s programem a velký výběr šablon a možností designu umožňuje vytvářet prezentace s individuálním vzhledem.

Nový PowerPoint 2021 podporuje také použití na tabletech optimalizované pro dotykové ovládání a také použití digitálních per - zde je třeba zmínit zejména nový nástroj pro kreslení od ruky, s nímž lze spontánně používat vlastní návrhy.

Díky propojení se službou Microsoft OneDrive lze aplikaci PowerPoint 2021 používat v týmech také prostřednictvím cloudu. Vysoké bezpečnostní standardy zaručují bezproblémovou spolupráci. Kromě toho je díky tomu vytváření přístupných prezentací ještě snazší než dříve.

PowerPoint2021 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást příslušné verze sady Office, ale u společnosti Wiresoft si můžete tento software zakoupit i samostatně. Abyste mohli v počítači nebo jiném koncovém zařízení používat aplikaci PowerPoint 2021, je operační systém Windows 10 povinnou podmínkou. Kromě aktuálního PowerPointu 2021 můžete v internetovém obchodě Wiresoft zakoupit také starší verze a další programy Office za mimořádně nízké ceny jako verzi pro jednoho uživatele bez předplatného softwaru. Následující podrobný přehled ukazuje všechny zajímavé nové funkce aplikace PowerPoint 2021.

Přehled nových funkcí aplikace PowerPoint ve verzi 2021

PowerPoint 2021 obsahuje nejen řadu vylepšení a zdokonalení předchozích nástrojů, například rozšířené funkce zoomu a používání grafiky SVG a 3D, ale také několik nových funkcí.

Specifické funkce aplikace PowerPoint pro působivé prezentace

PowerPoint 2021 nabízí několik nových praktických funkcí, díky nimž jsou zejména prezentace ještě živější a zajímavější:

 • Pomocí funkce morph lze vytvářet plynulé přechody mezi jednotlivými snímky a animovat jednotlivé objekty nebo text.
 • Funkce zoomu také vytvářejí dynamičtější prezentace: Díky přiblížení snímků mohou prezentující volně přecházet mezi určitými snímky, sekcemi a částmi prezentace, aniž by je vizuálně přerušili. Efekt přiblížení tak vytváří dojem kontinuity.
 • Je také možné použít zvětšení pro zvýraznění pouze detailů na snímcích.
 • Pomocí souhrnného zvětšení lze celou prezentaci shrnout na jeden snímek a vytvořit tak dynamické efekty.
 • Prezentace na obrazovce lze také držet pomocí digitálního pera Surface Pen nebo jakéhokoli jiného pera, které lze používat přes Bluetooth: Díky tomu lze také velmi snadno měnit snímky a během prezentace lze zvýraznit jednotlivé oblasti snímku a upozornit na ně.
 • Záznamové funkce nabízejí možnost zaznamenávat video a zvukové komentáře a také gesta pro digitální zadávání z ruky. Všechny dostupné funkce jsou přehledně uspořádány na kartě "Záznam" na pásu karet.
 • Při exportu prezentace jako souboru videa je nyní k dispozici také vysoké rozlišení 4K, které lze zvolit pro ostré filmy.

Nové typy diagramů a 3D modely

Kromě předchozích grafů a modelů integrovaných do aplikace PowerPoint nabízí verze 2021 řadu dalších diagramů a trojrozměrných modelů, které dále rozšiřují možnosti ilustrace prezentací:

 • Všechny nové integrované 3D modely lze otáčet o 360° a měnit jejich měřítko: Uživatelé si také mohou takový trojrozměrný obsah sami vytvořit a vložit jej do souboru aplikace PowerPoint.
 • Použitím přechodu morph lze 3D modely také animovat.
 • Nyní dostupné škálovatelné vektorové grafické soubory - známé také jako SVG (Scalable Vector Graphics) - mají stejně jako 3D modely tu výhodu, že je lze zvětšovat, zmenšovat a otáčet podle potřeby bez ztráty kvality obrazu a lze je dále zpracovávat pomocí filtrů.
 • Geografická data lze v několika krocích transformovat do mapového diagramu, např. pro znázornění určitých statistických rozložení v oblasti.
 • Nové trychtýřové diagramy lze použít k obzvláště názornému znázornění fází procesů.

Obecné funkce

Kromě těchto nových nástrojů a funkcí nabízí PowerPoint 2021 také celou řadu dalších novinek, které především podporují volné kreslení, usnadňují tvorbu přístupných prezentačních dokumentů a celkově zefektivňují používání programu.

Nové možnosti zobrazení a funkcí na ploše v aplikaci PowerPoint

Design Office byl také vylepšen v aplikaci PowerPoint 2021 o následující funkce, které lze aktivovat podle výběru:

 • PowerPoint 2021 nyní obsahuje další návrhy, které podporují zejména soustředění při práci tím, že nahrazují jinak pro program typické barvy oken achromatickými tóny: Například bílá barva nabízí velmi jasný pohled, zatímco tmavě šedá a zejména černá barva s režimem Dark působí obzvláště redukovaně a je příjemná pro oči.
 • Dřívější typický a známý vzhled pásu byl v aplikaci PowerPoint 2021 zkombinován se vzhledem dlaždic, jak to ukazuje i operační systém Windows 10. Často používané prvky a funkce jsou nyní výrazněji zvýrazněny, takže je lze rychleji najít. Karty lze také různě uspořádat a pás karet lze zcela skrýt, takže funkce jsou k dispozici pouze v obecné nabídce.

Nástroj Volná ruka a další grafické funkce v aplikaci PowerPoint 2021

V aplikaci PowerPoint 2021 je k dispozici výkonný nástroj pro volnou ruku, který lze ovládat nejen pomocí pera a dotykového ovládání, ale také počítačovou myší, například pro volné kreslení diagramů a vzorců a jejich okamžité vkládání do prezentace nebo pro barevné zvýraznění textových pasáží, jak je to již nějakou dobu možné ve Wordu. Aplikace PowerPoint má mimo jiné tyto funkce a efekty:

 • Ke značení a kreslení lze použít řadu různých digitálních per různých tlouštěk a barev: včetně tužky na kreslení náčrtků, pera na běžné psaní a oblíbeného zvýrazňovače, který barevně podtrhává slova apod. Kromě toho jsou k dispozici pera s metalickým efektem a další grafické efekty s popisnými názvy jako galaxie a duha, láva, oceán, stříbro a zlato.
 • Pomocí nástroje Freehand a funkce "Freehand FormulaInsert" lze libovolně vytvářet a vkládat do prezentace i složitější matematické vzorce.
 • Někdy chcete použít pouze určitý detail obrázku bez rušivého pozadí, které je pak třeba odstranit. Ořezávání je v aplikaci PowerPoint 2021 ještě snazší, protože program automaticky rozpozná oblast pozadí. Opravy lze provádět pomocí integrované tužky a přidávat nebo odebírat části.
 • Pomocí tužky je také možné vybrat určité oblasti tabulky a použít je v grafice.

Vytváření přístupných prezentací v aplikaci PowerPoint

V aplikaci PowerPoint 2021 jsou kromě předchozích vylepšených možností k dispozici také nové funkce pro optimalizaci obsahu prezentace při vytváření snímků tak, aby byly lépe čitelné a srozumitelné pro diváky se zrakovým postižením.

 • Pokud je aktivována podpůrná funkce pro opravu chyb, aplikace PowerPoint 2021 navrhuje zlepšení na základě mezinárodně platných norem. Kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat" program předloží návrhy, které jsou dalším kliknutím přijaty a automaticky provedeny.
 • Nástroj pro opravu chyb upozorňuje například na chybějící alternativní text ve vizuálních objektech a na nedostatečný barevný kontrast v grafice a obrázcích: Aplikace PowerPoint prostřednictvím zobrazení v odstínech šedi simuluje zobrazení pro barvoslepé osoby.
 • Při použití předdefinovaných šablon snímků PowerPoint jsou automaticky integrovány takové názvy snímků, které obsahují strukturu nadpisů.
 • Funkce umělé inteligence QuickStarter zde nabízí také praktickou pomůcku pro spuštění nové prezentace, protože podporuje uživatele při jejím strukturování i tematickém výzkumu. Po zadání tématu zobrazí QuickStarter seznam odpovídajících podtémat a navrhne pro každé z nich vhodnou sadu snímků. Na základě výzkumu v Bingu se vytvoří snímky s odpovídajícím obsahem, které lze vybrat kliknutím na ně. V dalším kroku lze přidat vhodný vzhled včetně grafiky na pozadí, takže základ pro další prezentaci je připraven během několika minut.

Snadnější spolupráce na dokumentech PowerPoint

Pokud na prezentaci pracuje více lidí, lze jejich změny nebo připomínky včetně jména autora zobrazit a také zrušit. Za tímto účelem je třeba zveřejnit kopii prezentace v cloudu ve službě OneDrive nebo SharePoint. Jakmile tam všichni zúčastnění přidají své změny nebo připomínky, lze originál a kopii porovnat a obě verze sloučit.

Systémové požadavky pro aplikaci PowerPoint 2021

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Místo na pevném disku: min. 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů)
 • Paměť RAM: min. 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Koupit PowerPoint 2021 jako jeden program sady Office za nízkou cenu u společnosti Wiresoft

MS PowerPoint je klasickou součástí sad Microsoft Office a obvykle je k dispozici pouze společně s ostatními programy Office. Na rozdíl od většiny ostatních dodavatelů softwaru Microsoft si u společnosti Wiresoft můžete PowerPoint 2021 zakoupit také jako samostatný program.

Vaše výhoda:Jednouživatelská licence PowerPoint vás nezavazuje k dlouhodobému, a tudíž drahému předplatnému, ani k aktualizacím či jakýmkoli omezením používání. Proto se dvojnásob vyplatí koupit PowerPoint 2021 od společnosti Wiresoft jako jeden program, zejména pokud chcete používat jiné programy než Office.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Licence PowerPoint pro jednoho uživatele, kterou si zde zakoupíte, často pochází z množstevní licence nebo se jedná o tzv. použitý software - proto je naše cena obzvláště příznivá! Z hlediska funkcí je zcela shodný s programem PowerPoint, který je rovněž součástísady Office Suite 2021 . Můžete si být také jisti, že ani vy, ani my se při prodeji nebo nákupu takového softwaru nedostaneme do právní šedé zóny! Každý program Microsoft, ať už použitý nebo nepoužitý, byl společností Wiresoft testován z hlediska jeho skutečné a bezchybné použitelnosti, a proto je po zakoupení a stažení 100% použitelný po neomezenou dobu.

Jako seriózní prodejce softwaru nabízí společnost Wiresoft také pouze plné verze, které jsou totožné s programy dostupnými od společnosti Microsoft. To znamená, že soukromí uživatelé, nezávislí pracovníci a malé firmy mohou využívat všech výhod aplikace PowerPoint 2021 a zároveň ušetřit peníze. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit nejen PowerPoint, ale i všechny ostatní programy Office a mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2021 nebo jakéhokoli jiného programu Office, jednoduše využijte naše odborné poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie