Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013

MICROSOFT POWERPOINT 2013

764,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10040
 • 079-01714
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft PowerPoint 2013 - klasický software Office jako samostatný program PowerPoint je...více
Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasický software Office jako samostatný program

PowerPoint je typickou součástí balíků Microsoft Office a je nepostradatelný pro vytváření přesvědčivých prezentací, které se konají živě nebo také prostřednictvím videa jako přednáška, abyste mohli srozumitelně předávat informace kolegům a obchodním partnerům. Verze PowerPoint 2013 přesvědčuje všestranností svých aplikačních možností; lze ji používat nejen profesně, ale také ve škole a při studiu k úspěšné komunikaci s ostatními lidmi. Aplikace PowerPoint 2013 podporuje začátečníky i profesionály díky široké škále šablon a prvků návrhu, které umožňují vytvářet přehledné prezentace a živě sdělovat témata.

Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2013 usnadňuje práci s programem i nezkušeným uživatelům. Intuitivní nástroje a velký výběr standardizovaných šablon snímků a grafických typů usnadňují vytváření profesionálně vypadajících prezentací a dodávají jim individuální vzhled. Inteligentní naváděcí čáry pomáhají uživatelům optimálně a přesně umístit jednotlivé prvky návrhu a aktuální stav úprav lze kdykoli okamžitě zkontrolovat prostřednictvím živého náhledu.

PowerPoint 2013 nabízí také podporu pro tablety, což významně rozšiřuje možnosti použití programu. Pro týmové použití byly do této verze integrovány také sloupce s komentáři, takže ostatní zaměstnanci mohou ke snímkům prezentace přidávat své komentáře.

Oproti novějším verzím má PowerPoint verze 2013 tu výhodu, že běží pod operačními systémy Windows 7 nebo Windows Server 2008. Software lze tedy používat i na starších počítačích, což je ekonomická výhoda zejména pro soukromé uživatele a osoby samostatně výdělečně činné nebo studenty, ale také pro menší firmy, které hledají finančně výhodné řešení pro pokrytí svých softwarových potřeb bez nutnosti výměny hardwaru.

AplikacePowerPoint 2013 již nabízí možnost využívat cloudovou službu SkyDrive společnosti Microsoft k ukládání prezentací online, aby byly k dispozici ostatním uživatelům; lze je sdílet prostřednictvím služby SharePoint a také upravovat ostatními uživateli.

Program PowerPoint 2013 je také k dispozici u společnosti Wiresoft jako součást příslušné verze sady Office, ale můžete si jej u nás zakoupit i samostatně!

Zakoupení PowerPointu 2103 jako samostatného programu od společnosti Wiresoft má kromě nízké ceny tu výhodu, že se nejedná o předplatné softwaru, ale o zakoupenou verzi. Následující přehled představuje všechny důležité funkce a nástroje tohoto osvědčeného kancelářského softwaru.

Kromě aplikace PowerPoint 2013 najdete v internetovém obchodě společnosti Wiresoft také starší a novější verze softwaru - také jako levnou verzi pro jednoho uživatele bez povinnosti předplatného.

Používání praktických funkcí a vlastností aplikace PowerPoint 2013

Aplikace PowerPoint 2013 rozšiřuje možnosti grafického návrhu prezentací. K tomuto účelu jsou k dispozici mimo jiné následující nástroje a funkce:

  • Použijte efekty SmartArt: Nástroj SmartArt, který je k dispozici v aplikaci PowerPoint 2013, umožňuje integrovat dynamické, plynulé přechody mezi jednotlivými snímky, a tím ještě více oživit prezentaci. K tomuto účelu jsou k dispozici různé šablony nebo rozložení formátu SmartArt, které lze použít na grafiku SmartArt: Efekty, jako jsou styly čar, zkosení nebo 3D zobrazení, lze kombinovat a na tvary grafiky SmartArt lze také aplikovat barevné variace. Některé typy grafiky SmartArt navíc obsahují zástupné symboly, do kterých lze integrovat vlastní ilustrace nebo fotografie.
  • Nové varianty designu pro návrhy snímků : PowerPoint 2013 byl také rozšířen o další palety barev a rodiny písem. Novinkou jsou také širokoúhlá provedení jako alternativa k předchozím standardním velikostem. Nový standardní formát snímků v aplikaci PowerPoint je 16:9, což je vhodné pro prezentace s promítacím zařízením, ale stále je k dispozici i starší formát 4:3 - kromě toho je možné vytvořit i individuální formát snímků.
  • Pipetovací nástroj pro individuální výběr barvy: Kliknutím lze okamžitě změnit jednotlivé barvy snímku aplikace PowerPoint. To znamená, že kromě standardních odstínů lze pro návrh vybrat a použít i barvy mimo paletu nabízenou v aplikaci PowerPoint 2013.
  • Sloučení snímků ze dvou různých souborů aplikace PowerPoint: Aplikace PowerPoint 2013 má nyní vlastní dialogové okno, například pro sloučení pracovní verze a opravné verze do jednoho souboru. Pouze některé části souboru lze vybrat a začlenit do původního souboru. Po sloučení lze změny buď přijmout, nebo je jednotlivě zrušit.
  • Vkládání obrázků z online médií: Obrázky a grafiku ze sociálních sítí, jako je Facebook a Flickr, lze nyní integrovat přímo do prezentace aplikace PowerPoint, aniž by musely být nejprve uloženy lokálně v počítači. Stačí, aby se uživatel přihlásil k příslušné službě. To platí i pro vyhledávání obrázků v Bingu, které však lze používat i bez přihlášení.

Kromě toho PowerPoint 2013 nabízí i další praktické funkce, které dále rozšiřují možnosti použití - jak při spolupráci, tak zejména při samotné prezentaci:

  • Režim kompatibility : V aplikaci PowerPoint 2013 mohou uživatelé pomocí režimu kompatibility nejen otevírat a upravovat soubory .PPT vytvořené ve starší verzi softwaru, ale také je znovu ukládat, aby je bylo možné i nadále používat. Kontrola kompatibility poskytuje dodatečné zabezpečení, aby nedocházelo k problémům se zobrazením jakýchkoli prvků.
  • Otevřený formát XML: Soubory aplikace PowerPoint lze nyní ukládat také ve formátu Microsoft XML - zkratka pro Extensible Markup Language - například .PPTX. V závislosti na tom, zda jsou například integrována i makra nebo doplňky atd., jsou pro tento účel k dispozici i jiné formáty XML. XML nabízí řadu výhod: Soubory s ním uložené jsou automaticky komprimovány, čímž dochází k podstatně většímu zmenšení než dříve. To znamená, že odesílání souborů PowerPoint jako příloh způsobuje ještě méně problémů, než by se mohlo stát v případě příliš velké velikosti dat. Výrazně vyšší je také ochrana integrovaných dat: citlivé informace jsou snadněji identifikovatelné a mohou být také zveřejněny výhradně důvěrně.
  • Použijte službu Microsoft OneDrive: Cloudové služby Microsoftu můžete používat s aplikací PowerPoint 2013, a to buď k vlastní práci na prezentaci odkudkoli, nebo k jejímu přednesení jako přednášky, případně k jejímu zpřístupnění ostatním kolegům k úpravám nebo komentování.
  • Sledujte připomínky kolegů: Připomínky různých zaměstnanců k prezentaci v aplikaci PowerPoint jsou nejen přehledně rozděleny podle jednotlivých osob, včetně možností kontaktu, jako je e-mailová adresa, ale lze je také přidat kamkoli na okraj jednotlivých snímků prezentace a lze je tak zobrazit během úprav i během prezentace.
  • Zobrazení řečníka : Toto nové zobrazení je k dispozici pro režim prezentace na obrazovce, což je praktická funkce, která řečníkovi zobrazuje prezentaci PowerPoint současně ve dvou pohledech: na jedné straně jako dříve čisté snímky prezentace, které vidí i posluchači, a na druhé straně zobrazení řečníka, které je zobrazuje včetně všech poznámek a anotací nebo komentářů. Kromě toho tento režim nabízí přehled všech snímků, což usnadňuje navigaci, a také nástroje, jako jsou pera a laserová ukazovátka, a v případě potřeby také funkci zoomu pro zvětšení grafiky a diagramů.
  • Používejte video pro prezentace: Prezentace lze v aplikaci PowerPoint 2013 také exportovat nebo uložit jako video, což nabízí další možnost jejich snadného přehrávání na externím zařízení.
  • Použijte PowerPoint pro sociální média: Prezentace vytvořené v aplikaci PowerPoint 2013 jsou také kompatibilní se sociálními sítěmi, jako je Twitter a Facebook. Tím se rozšiřuje okruh adresátů i online, a nabízí se tak další možnosti rozšíření dosahu a zvýšení pozornosti.

Systémové požadavky na hardware aplikace PowerPoint 2013:

Aplikace PowerPoint 2013 je standardně nabízena ke stažení ve 32bitové a 64bitové verzi pro systém Windows; požadavky na hardware se proto mohou lišit. Ve výchozím nastavení je automaticky nainstalována 64bitová verze, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. Jinak musí být dodrženy následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Procesor: alespoň 1 GHz, x86 nebo 64bitový procesor
 • Paměť: min. 1 GB (32 bitů) nebo min. 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

Kupte si PowerPoint 2013 jako jeden program z identické sady Office za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Software PowerPoint je běžnou součástí sad Microsoft Office. Z tohoto důvodu není tento program k dispozici samostatně v běžných obchodech, ale je nabízen pouze společně s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si můžete PowerPoint 2013 i další verze tohoto softwaru zakoupit zcela samostatně jako samostatný program.

Vaší velkou výhodou při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft je, že nabízená licence PowerPoint 2013 pro jednoho uživatele je čistě nákupní verzí, která vás tedy nezavazuje k dlouhodobému a případně dražšímu předplatnému softwaru, ani neznamená obvyklé povinné aktualizace nebo časově omezené používání funkcí. Z tohoto důvodu se nákup softwaru od společnosti Wiresoft vyplatí dokonce dvojnásob, zejména pokud nechcete používat ostatní programy sady Office Suite 2013. To znamená, že nejen soukromí uživatelé, ale i osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky mohou využívat všech výhod aplikace MS PowerPoint 2013 a ušetřit tak peníze.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je také v každém případě sázkou na jistotu: tato licence PowerPoint 2013 pro jednoho uživatele nabízená k prodeji v našem obchodě se softwarem pochází z většího objemu licencí, které se jinak používají pouze ve firmách, takže se jedná o tzv. použitý software - jeden z důvodů obzvláště příznivé ceny u společnosti Wiresoft! To však pro vás neznamená žádné nevýhody, protože zakoupená licence použitého softwaru PowerPoint je z hlediska funkcí zcela totožná s programem PowerPoint 2013, který je rovněž součástí stejnojmenné sady Office Suite 2013.

Při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft si také můžete být jisti, že ani my, ani vy sami nejste při používání použitého softwaru v právně neřešitelné situaci, protože: Obchodování s použitým softwarem je naprosto legální a soudně povolené!

Každý program společnosti Microsoft, který pochází z takové objemové licence a je nabízen společností Wiresoft, byl předem zkontrolován společností Wiresoft z hlediska jeho bezchybné a neomezené použitelnosti, takže PowerPoint 2013 je pro vás po zakoupení a aktivaci dodaným licenčním klíčem 100% použitelný.

Společnost Wiresoft také nabízí pouze plné verze programů Microsoft, které jsou totožné s odpovídajícími edicemi dostupnými od společnosti Microsoft. Kromě verze PowerPoint 2013 si můžete v obchodě Wiresoft Software Shop zakoupit novější i starší verze tohoto softwaru  samostatně, stejně jako další programy Office, serverové a jiné programy společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2013 nebo jiného programu MS, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené