Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10040
 • 079-01714
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


PowerPoint je typickou součástí Microsoft Office balíčků a je nepostradatelný pro vytváření přesvědčivých prezentací, které se konají živě nebo prostřednictvím videa jako přednáška, aby bylo možné srozumitelně předávat informace kolegům a Business partnerům. Na stránkách PowerPoint verze 2013 je přesvědčivá díky všestranným možnostem použití; lze ji využít nejen profesně, ale i ve škole a při studiu k úspěšné komunikaci s ostatními lidmi. Díky široké škále šablon a designových prvků podporuje PowerPoint 2013 začátečníky i profesionály při vytváření přehledných prezentací a živém sdělování témat.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasický software Office jako samostatný program

PowerPoint je typickou součástí balíků Microsoft Office a je nepostradatelný pro vytváření přesvědčivých prezentací, které se konají živě nebo také prostřednictvím videa jako přednáška, abyste mohli srozumitelně předávat informace kolegům a obchodním partnerům. Verze PowerPoint 2013 přesvědčí všestranností možností aplikace, lze ji používat nejen profesionálně, ale také ve škole a při studiu k úspěšné komunikaci s ostatními lidmi. Aplikace PowerPoint 2013 podporuje začátečníky i profesionály díky široké škále šablon a prvků návrhu, které umožňují vytvářet přehledné prezentace a živě předávat témata.

Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace Microsoft PowerPoint 2013 usnadňuje práci s programem i nezkušeným uživatelům. Intuitivní nástroje a velký výběr standardizovaných šablon snímků a grafických typů usnadňují vytváření profesionálně vypadajících prezentací a dodávají jim individuální vzhled. Inteligentní vodicí linie pomáhají uživatelům optimálně a přesně umístit jednotlivé prvky návrhu a živý náhled umožňuje kdykoli okamžitě zkontrolovat aktuální stav úprav.

PowerPoint 2013 nabízí také podporu pro tablety, což výrazně rozšiřuje možnosti použití programu. Pro týmové použití byly do této verze integrovány také sloupce s komentáři, takže ostatní zaměstnanci mohou ke snímkům prezentace přidávat své komentáře.

Oproti novějším vydáním má PowerPoint verze 2013 tu výhodu, že běží na operačních systémech Windows 7 nebo Windows Server 2008. Software lze tedy používat i na starších počítačích, což je ekonomická výhoda zejména pro soukromé uživatele, živnostníky nebo studenty, ale také pro menší firmy, které hledají finančně výhodné řešení pro pokrytí svých softwarových potřeb bez nutnosti obnovy hardwaru.

AplikacePowerPoint 2013 již nabízí možnost využívat cloudovou službu SkyDrive společnosti Microsoft k ukládání prezentací online, aby byly k dispozici ostatním uživatelům; prostřednictvím služby SharePoint je lze sdílet a také upravovat ostatními uživateli.

Program PowerPoint 2013 je také k dispozici u společnosti Wiresoft jako součást příslušné verze Office, ale můžete si jej u nás zakoupit i samostatně!

Zakoupení PowerPointu 2103 jako samostatného programu od společnosti Wiresoft má kromě nízké ceny tu výhodu, že se nejedná o předplatné softwaru, ale o zakoupenou verzi. Následující přehled představuje všechny důležité funkce a nástroje tohoto osvědčeného softwaru Office.

Kromě PowerPointu 2013 najdete v internetovém obchodě Wiresoft také starší a novější verze softwaru - také jako levnou verzi pro jednoho uživatele bez povinnosti předplatného.

Používání praktických funkcí a vlastností aplikace PowerPoint 2013

Aplikace PowerPoint 2013 rozšiřuje dosavadní možnosti grafického návrhu prezentací. K tomuto účelu jsou k dispozici mimo jiné následující nástroje a funkce:

  • Použití efektů SmartArt: Nástroj SmartArt, který je k dispozici v aplikaci PowerPoint 2013, umožňuje začlenit dynamické a plynulé přechody mezi jednotlivými snímky, čímž se prezentace stává živější. K tomuto účelu jsou k dispozici různé šablony nebo rozložení formátu SmartArt, které lze použít na grafiku SmartArt: Efekty, jako jsou styly čar, zkosení nebo 3D zobrazení, lze kombinovat a na tvary grafiky SmartArt lze také použít barevné variace. Některé typy grafiky SmartArt navíc obsahují zástupné symboly, do kterých lze integrovat vlastní ilustrace nebo fotografie.
  • Nové varianty designu pro návrhy snímků : PowerPoint 2013 byl také rozšířen o další palety barev a rodiny písem. Novinkou jsou také širokoúhlá provedení jako alternativa k předchozím standardním velikostem. Nový formát snímků v aplikaci PowerPoint Standard je 16:9, což je vhodné pro prezentace s promítacím zařízením, ale stále je k dispozici i starší formát 4:3 - je možné vytvořit i vlastní formát snímků.
  • Nástroj Eyedropper pro výběr jednotlivých barev: Kliknutím lze okamžitě změnit jednotlivé barvy snímku aplikace PowerPoint. To znamená, že kromě standardních tónů lze pro návrh vybrat a použít i barvy mimo paletu nabízenou v aplikaci PowerPoint 2013.
  • Sloučení snímků ze dvou různých souborů aplikace PowerPoint: Aplikace PowerPoint 2013 má nyní vlastní dialogové okno pro sloučení například pracovní a opravné verze do jednoho souboru. Pouze některé části souboru lze vybrat a začlenit do původního souboru. Po sloučení lze změny buď přijmout, nebo je jednotlivě zrušit.
  • Vkládání obrázků z online médií: Obrázky a grafiku ze sociálních sítí, jako je Facebook a Flickr, lze nyní integrovat přímo do prezentace aplikace PowerPoint, aniž by bylo nutné je nejprve ukládat lokálně do počítače. Jediným požadavkem je, aby se uživatel přihlásil k příslušné službě. To platí i pro vyhledávání obrázků v Bingu, které však lze používat i bez přihlášení.

Kromě toho PowerPoint 2013 nabízí i další praktické funkce, které dále rozšiřují možnosti použití - jak při spolupráci, tak zejména při samotné prezentaci:

  • Režim kompatibility : V aplikaci PowerPoint 2013 mohou uživatelé pomocí režimu kompatibility nejen otevírat a upravovat soubory .PPT vytvořené ve starší verzi softwaru, ale také je znovu ukládat, aby je bylo možné používat i nadále. Kontrola kompatibility poskytuje dodatečné zabezpečení, aby nedocházelo k problémům se zobrazením jakýchkoli prvků.
  • Otevřený formát XML: Soubory aplikace PowerPoint lze nyní ukládat také ve formátu Microsoft XML - zkratka pro Extensible Markup Language - například .PPTX. V závislosti na tom, zda jsou například integrována i makra nebo doplňky atd., jsou pro tento účel k dispozici i jiné formáty XML. XML nabízí řadu výhod: Soubory s ním uložené se automaticky komprimují, a to s mnohem větší redukcí než dříve. To znamená, že odesílání souborů PowerPoint jako příloh způsobuje ještě méně problémů, než by se mohlo stát v případě příliš velké velikosti dat. Ochrana integrovaných dat je v tomto případě také mnohem vyšší: citlivé informace jsou snadněji identifikovatelné a mohou být také sdíleny výhradně důvěrně.
  • Použijte službu Microsoft OneDrive: Cloudové služby společnosti Microsoft lze používat s aplikací PowerPoint 2013, a to buď k vlastní práci na prezentaci odkudkoli na cestách, nebo k jejímu přednesení jako přednášky, případně k jejímu zpřístupnění ostatním kolegům k úpravám nebo komentování.
  • Sledujte komentáře spolupracovníků: Komentáře různých spolupracovníků k prezentaci v aplikaci PowerPoint jsou nejen přehledně rozděleny podle osob, včetně možností kontaktu, jako je e-mailová adresa, ale lze je také přidávat kamkoli na okraj jednotlivých snímků prezentace, takže je lze zobrazit při úpravách i během prezentace.
  • Zobrazenířečníka : Toto nové zobrazení je k dispozici pro režim prezentace na obrazovce, což je praktická funkce, která řečníkovi zobrazuje prezentaci PowerPoint současně ve dvou pohledech: na jedné straně jako dříve čisté snímky prezentace, které vidí i posluchači, a na druhé straně zobrazení řečníka, které je zobrazuje včetně všech poznámek a anotací nebo komentářů. Kromě toho tento režim nabízí přehled všech slidů, což usnadňuje orientaci, a také nástroje, jako jsou pera a laserová ukazovátka, a v případě potřeby také funkci zoomu pro zvětšení grafiky a diagramů.
  • Použití videa pro prezentace: Prezentace lze v aplikaci PowerPoint 2013 také exportovat nebo uložit jako video, což poskytuje další možnost jejich snadného přehrávání na externím zařízení.
  • Použití aplikace PowerPoint pro sociální média: Prezentace vytvořené v aplikaci PowerPoint 2013 jsou také kompatibilní se sociálními sítěmi, jako je Twitter nebo Facebook. Tím se rozšiřuje okruh adresátů i online, což nabízí další možnosti rozšíření dosahu a zvýšení povědomí.

Systémové požadavky na hardware aplikace PowerPoint 2013:

AplikacePowerPoint 2013 je ve výchozím nastavení nabízena ke stažení na adrese Windows ve 32bitové a 64bitové verzi; požadavky na hardware se proto mohou lišit. Ve výchozím nastavení je automaticky nainstalována 64bitová verze, ale na 32bitový operační systém s procesorem x86 lze nainstalovat pouze 32bitovou verzi. Jinak musí být dodrženy následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: min. Windows 7 až Windows 10, Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: alespoň 1 GHz, x86 nebo 64bitový procesor
 • Hlavní paměť: alespoň 1 GB (32 bitů) nebo alespoň 2 GB 64 bitů)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: alespoň 1 024 x 576, grafická karta s akcelerací Direct X10

Kupte si PowerPoint 2013 jako jeden program z identické sady Office za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Software PowerPoint je běžnou součástí sad společnosti Microsoft Office. Z tohoto důvodu není program k dispozici samostatně v běžných obchodech, ale je nabízen pouze společně s ostatními programy Office. U společnosti Wiresoft si můžete PowerPoint 2013 i další verze tohoto softwaru zakoupit zcela samostatně jako samostatný program.

Vaše velká výhoda při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft spočívá v tom, že nabízená licence PowerPoint 2013 pro jednoho uživatele je čistě nákupní verzí, která vás tedy nezavazuje k dlouhodobému a případně dražšímu předplatnému softwaru, ani neznamená obvyklé povinné aktualizace nebo časově omezené používání funkcí. Z tohoto důvodu se nákup softwaru od společnosti Wiresoft vyplatí dokonce dvakrát, zejména pokud nechcete používat ostatní programy sady Office 2013. Nejen soukromí uživatelé, ale i živnostníci a malé a střední podniky tak mohou využívat všech výhod aplikace MS PowerPoint 2013 a ušetřit tak peníze.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je také v každém případě sázkou na jistotu: Tato licence PowerPoint 2013 pro jednoho uživatele, která je nabízena k nákupu v našem obchodě se softwarem, pochází z většího objemu licencí, protože se jinak používají pouze ve firmách, a proto se jedná o tzv. použitý software - důvod pro obzvláště nízkou cenu u společnosti Wiresoft! To však pro vás neznamená žádné nevýhody, protože zakoupená licence použitého softwaru PowerPoint je z hlediska funkcí zcela totožná s programem PowerPoint 2013, který je rovněž součástí stejnojmenné sady Office Suite 2013.

Při nákupu softwaru u společnosti Wiresoft si také můžete být jisti, že ani my, ani vy se při používání použitého softwaru nedostanete do právně neřešitelné situace, protože: Obchodování s použitým softwarem je naprosto legální a soudně povolené!

Každý program společnosti Microsoft, který pochází z takové objemové licence a je nabízen u společnosti Wiresoft, společnost Wiresoft předem zkontrolovala z hlediska jeho bezchybné a neomezené použitelnosti, takže PowerPoint 2013 je pro vás po zakoupení a aktivaci pomocí dodaného licenčního klíče 100% použitelný.

Společnost Wiresoft také nabízí pouze plné verze programů Microsoft, které jsou totožné s odpovídajícími edicemi dostupnými od společnosti Microsoft. Kromě verze PowerPoint 2013 si můžete novější i starší verze tohoto softwaru  zakoupit samostatně v obchodě Wiresoft Software Shop, stejně jako další Office-, serverové a jiné programy společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace PowerPoint 2013 nebo jiného programu MS, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie