Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10128
 • 543-06497
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
994,90 Kč * 1 104,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Outlook 2016 je stále oblíbenou verzí osvědčeného programu pro efektivní zpracování každodenního e-mailového provozu i centrální organizaci a koordinaci schůzek a kontaktů, což je jeden z typických opakujících se úkolů v moderním obchodním životě. Široká škála funkcí a vlastností Office Business  Outlook 2016 umožňuje produktivní a zároveň bezpečnou práci: Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní podporuje profesionály i nezkušené uživatele při efektivním provádění všech potřebných úkolů. Rozsáhlé funkce vyhledávání e-mailů, obsahu a kontaktů také usnadňují správu složitých a velkých objemů dat. Díky trvalé synchronizaci kontaktů atd. jsou uživatelé vždy v obraze a nikdy nezmeškají důležité zprávy nebo nadcházející schůzky. Desktop

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - všestranný software Office pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a dalších položek - jako samostatný program

Microsoft Outlook 2016 je stále oblíbenou verzí osvědčeného programu Office pro efektivní zpracování každodenního e-mailového provozu i centrální organizaci a koordinaci obchodních schůzek a kontaktů, což je jeden z typických opakujících se úkolů v moderním podnikatelském životě.

Široká škála funkcí a vlastností aplikace Outlook 2016 vám umožní pracovat produktivně a zároveň bezpečně: Intuitivně použitelné a uživatelsky přívětivé rozhraní podporuje profesionály i nezkušené uživatele při efektivním provádění všech potřebných úkolů. Rozsáhlé funkce vyhledávání v e-mailech, obsahu a kontaktech také usnadňují správu složitých a rozsáhlých dat. Díky trvalé synchronizaci kontaktů atd. mohou uživatelé zůstat v obraze a nikdy nezmeškat důležité zprávy nebo nadcházející schůzky.

Odesílání příloh souborů je v aplikaci Outlook 2016 ještě rychlejší a jednodušší a nabízí také možnost přiřazení individuálních práv jednotlivým adresátům.

Díky přehlednému navigačnímu panelu aplikace Outlook 2016 máte rychle k dispozici všechny potřebné funkce pro vyplňování e-mailů, úkolů, kontaktů a záznamů v kalendáři. Rozhraní aplikace Outlook 2016 optimalizované pro dotykové ovládání lze nyní používat jednotně na různých zařízeních a je ještě pohodlnější než dříve.

MS Outlook 2016 - jinak dostupný pouze jako součást Office verze 2016 - lze od společnosti Wiresoft zakoupit také jako samostatný program - a to za mimořádně nízkou cenu. Protože tato verze e-mailového programu stále běží pod Windows 7, využijí ji zejména ti uživatelé, kteří chtějí i nadále používat tento operační systém.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete nejen tuto verzi Outlooku 2016, ale také starší nebo nejnovější a další programy MS Office samostatně jako kupní verzi - i ty jsou obzvláště levné. Všechny zajímavé funkce aplikace Outlook 2016 jsou uvedeny v následujícím podrobném přehledu.

Důležité a praktické nové funkce aplikace Outlook

Následující funkce integrované do aplikace Outlook 2016 podporují uživatele zejména v efektivní správě každodenního přívalu e-mailů, včetně rychlého vyhledávání obsahu, kontaktů a dokumentů. Dvěma hlavními výhodami aplikace Microsoft Outlook 2016 jsou vyhledávání a odesílání příloh souborů, které je nyní ještě snazší a rychlejší.

Funkce nepořádku

Uživatelé, jejichž poštovní schránka aplikace Outlook je připojena k serveru Exchange, ocení výhody tohoto inteligentního nástroje: Clutter - pojmenovaný podle anglického slova pro "nepořádek" - okamžitě po příchodu oddělí důležité e-maily od nedůležitých a automaticky je roztřídí do vlastních "nevyžádaných e-mailů", přičemž zakáže jakýkoli potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou nebezpečné odkazy nebo malware. Aplikace Outlook odesílá denně přehled všech e-mailů, které jsou v ní uloženy, jako připomínku. Uživatelé se tak mohou soustředit na skutečně důležité zprávy.

Tuto funkci je třeba aktivovat samostatně, tj. lze ji podle potřeby i deaktivovat. Clutter ukládá chování uživatele a rozpoznává, které e-maily byly otevřeny jako první, které byly přečteny později nebo zcela ignorovány. Takové e-maily jsou pak automaticky přesunuty do složky nevyžádané pošty. Tímto způsobem se program samostatně učí a neustále zdokonaluje své vlastní vyhledávací filtry a kritéria.

Nastavení virtuálních složek pro vyhledávání v aplikaci Outlook 2016 pro rychlejší vyhledávání zpráv nebo jiných položek

Virtuální vyhledávací složka filtruje všechny e-maily nebo položky, které odpovídají určitému předem definovanému vyhledávacímu kritériu, a poté je zobrazí souhrnně. Například vyhledávací složka "Nepřečtené zprávy" obsahuje všechny nepřečtené e-maily ve schránce aplikace Outlook, i když jsou uloženy ve zcela jiných složkách. Lze ji také použít k vyhledávání osob a kontaktů.

Vyhledávání v aplikaci Outlook lze také změnit pomocí rozevíracího seznamu "Nový rozsah vyhledávání", čímž se okamžitě změní aktuální složka nebo poštovní schránka.

Vylepšený adresář

Výběr správného adresáta e-mailu je nyní v aplikaci Outlook 2016 ještě rychlejší. Při zadání jména nebo kliknutí do pole "Komu" program nabídne vhodné kontakty z adresáře nebo ty, se kterými uživatel nejčastěji komunikuje.

Ještě rychlejší vyhledávání příloh

Aplikace Microsoft Outlook 2016 ještě více usnadňuje, a tedy i urychluje výběr souborů, které jsou odesílány jako přílohy e-mailu: Po kliknutí na tlačítko "Připojit soubor" se uživateli zobrazí seznam všech naposledy použitých souborů. Pokud je mezi nimi příslušný soubor, lze jej opět připojit jediným kliknutím. Tím se výrazně zkracují těžkopádné procesy vyhledávání.

Přílohy také obsahují vlastní rozbalovací nabídku s různými funkcemi pro jejich otevření, uložení, kopírování nebo odstranění jediným kliknutím.

Ještě rychlejší odesílání příloh

Zejména odesílání velkých souborů je v aplikaci Microsoft Outlook 2016 ještě rychlejší: umožňují to služby OneDrive a SharePoint. Soubory, které jsou uloženy online, již není nutné odesílat samostatně v e-mailu, ale lze je odeslat ve formě odkazu. Tato funkce nejen urychluje odesílání "těžkých" příloh, ale také snižuje množství dat v e-mailové schránce. Kromě toho lze jednotlivým souborům uloženým ve službě OneDrive přiřadit konkrétní práva ke sdílení pro adresáty.

"You wish" průvodce (Tell Me)

Asistent "Tell Me" integrovaný do pásu nabídky Office 2016 podporuje nezkušené uživatele při vyhledávání a používání funkcí aplikace Outlook; poznáte ho podle ikony v podobě žárovky, vedle které je vstupní pole. Uživatel zde jednoduše zadá, co hledá nebo co chce udělat, a "Řekni mi" mu ukáže, jak to má udělat a kde se hledaná funkce v pásu nachází, v případě potřeby nabízí i další podporu pro složitější akce.

Asistentka "Insights

V aplikaci Outlook 2016 mají uživatelé k dispozici asistenta "Insights" - v němčině "Intelligent Lookup" - který jim umožní získat vysvětlující definici nebo také další informace k jednotlivým pojmům nebo detailům v e-mailu. Kliknutím na odpovídající formulaci se aktivuje inteligentní vyhledávání podporované službou Bing a výsledek se zobrazí přímo v aplikaci Outlook, aniž by se uživatel musel přepínat na internet.

Jednotné rozhraní aplikace Outlook 2016 optimalizované pro dotykové ovládání

Díky sjednocení vzhledu aplikace Outlook 2016 a dalších programů Office byly tyto programy optimalizovány pro dotykové ovládání na adrese Windows 10.

Díky nové integraci gest přejetí prstem je používání aplikace Outlook ještě snazší. K akcím "Označit jako přečtené", "Smazat", "Označit", "Archivovat" a "Žádné" lze přiřadit gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo". Tímto způsobem lze například smazat e-mail ze schránky nebo z ní vytvořit schůzku. V takovém případě se příslušný e-mail znovu zobrazí ve schránce před zahájením schůzky.

Nové funkce aplikace Outlook 2016 pro správce:

Správci uvítají mimo jiné následující dvě funkce, které dále zlepšují zabezpečení dat a ochranu předplatitelů:

 • Podpora vícefaktorového ověřování (MFA) v aplikaci Outlook 2016 prostřednictvím integrace s knihovnou ověřování služby Active Directory dále chrání organizace před krádeží důležitých dat způsobenou ztrátou nebo krádeží pověření, přičemž MFA poskytuje bezpečnou alternativu k heslům - a zabezpečení jedním kliknutím pro všechny aplikace Office.
 • Chcete-li použít připojení k serveru Microsoft Exchange Server, musíte nyní předem nakonfigurovat funkci AutoDiscovery, která nahrazuje předchozí registraci. Aplikace Outlook pak načte nastavení připojení pro Exchange přímo z nástroje AutoDiscovery. Díky tomu jsou profily ještě spolehlivější a zároveň se minimalizují kroky potřebné ke konfiguraci uživatelů a provisioningu.

Systémové požadavky pro aplikaci Outlook 2016

Aplikace Outlook 2016 je k dispozici na adrese Windows ve 32bitové i 64bitové verzi. Společnost Microsoft doporučuje nainstalovat 32bitovou verzi, protože je lépe kompatibilní s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které lze používat s aplikací Outlook nebo jinými programy Office.

 • Operační systémy: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2 (Windows XP a Vista již nejsou podporovány)
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB volného místa
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Koupit Outlook 2016 jako jeden program ze sady Office Suite za rozumnou cenu od společnosti Wiresoft

Outlook 2016 je klasickou součástí sad Office od společnosti Microsoft - ve verzi Home & Student však chybí - a obvykle není k dispozici samostatně v odpovídajícím balíčku Office jako samostatný program. V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft je však Outlook 2016 k dispozici i jako samostatný program - na rozdíl od většiny ostatních prodejců softwaru společnosti Microsoft.

Když si tedy koupíte software Outlook 2016 s Wiresoftem, získáte dvojnásobnou výhodu, pokud nepotřebujete jiný program Office 2016, protože software získáte 1. samostatně a 2. za mimořádně nízkou cenu! Kromě soukromých uživatelů a osob samostatně výdělečně činných je proto nákup softwaru Outlook 2016 od společnosti Wiresoft mimořádně výhodným řešením i pro menší firmy.

Vaše výhody při nákupu jedné licence aplikace Outlook 2016 jsou tedy následující: Zakoupíte si licenci pro jednoho uživatele od společnosti Wiresoft, která vás nezavazuje k předplatnému s placenými a z dlouhodobého hlediska drahými aktualizacemi, navíc neexistují žádná omezení funkčnosti. Tato verze nákupu je registrována pouze na vás.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Použitý software od společnosti Wiresoft je naprosto legální - a bez jakéhokoli rizika pro vás: Protože to výslovně potvrdil evropský zákonodárce! Každý program společnosti Microsoft nabízený k prodeji u společnosti Wiresoft, ať už je součástí objemové licence nebo tzv. použitého softwaru, byl také testován na skutečnou použitelnost bez časových nebo jiných omezení, takže jej lze po instalaci používat na vašem počítači po neomezenou dobu.

Licence pro jednoho uživatele aplikace Outlook 2016 nabízená v obchodě se softwarem obvykle pochází z větší objemové licence, jak ji používají firmy, nebo se jedná o použitý software, který již předchozí kupující nepoužívá, a proto byl odinstalován, aby mohl být volně znovu použit. To také znamená, že funkčnost programu je 100% použitelná, protože tento samostatný software je zcela totožný s aplikací Outlook 2016, která je rovněž součástí sady Office Suite 2016.

Jako renomovaný prodejce použitého softwaru Microsoft nabízí společnost Wiresoft také pouze takové plné verze programů Microsoft, které jsou shodné s verzemi a edicemi dostupnými v běžném obchodě.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Outlook 2016 a jeho další verze, stejně jako další programy Office na prodej a mnoho dalších programů společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook 2016 nebo jiného programu Office, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie