Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016

MICROSOFT OUTLOOK 2016

1 580,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10128
 • 543-06497
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Outlook 2016 - všestranný software Office pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - všestranný software Office pro správu e-mailů, kontaktů, úkolů a dalších položek - jako samostatný program

Microsoft Outlook 2016 je stále oblíbenou verzí osvědčeného programu Office pro efektivní zpracování každodenního e-mailového provozu i centrální organizaci a koordinaci obchodních schůzek a kontaktů, což je jeden z typických opakujících se úkolů v každodenním životě moderního podnikání.

Široká škála funkcí a vlastností aplikace Outlook 2016 umožňuje pracovat produktivně a zároveň bezpečně: Intuitivně použitelné a uživatelsky přívětivé rozhraní podporuje profesionály i nezkušené uživatele při efektivním provádění všech potřebných úkolů. Rozsáhlé funkce vyhledávání e-mailů, obsahu a kontaktů také usnadňují správu složitých a rozsáhlých dat. Díky trvalé synchronizaci kontaktů atd. jsou uživatelé vždy v obraze a nikdy nezmeškají důležité zprávy nebo nadcházející schůzky.

Odesílání příloh souborů je v aplikaci Outlook 2016 ještě rychlejší a jednodušší a nabízí také možnost přiřazení individuálních práv jednotlivým adresátům.

Díky přehlednému navigačnímu panelu aplikace Outlook 2016 máte rychle k dispozici všechny funkce potřebné k práci s e-maily, úkoly, kontakty a záznamy v kalendáři. Rozhraní aplikace Outlook 2016 optimalizované pro dotykové ovládání lze nyní používat jednotně i na různých koncových zařízeních a je ještě pohodlnější než dříve.

MS Outlook 2016, který je jinak v obchodech k dispozici pouze jako součást verze Office 2016, lze od společnosti Wiresoft zakoupit také jako samostatný program, a to za mimořádně nízkou cenu. Protože tato verze e-mailového programu stále běží pod Windows 7, využijí ji zejména ti uživatelé, kteří chtějí tento operační systém používat i nadále.

V internetovém obchodě Wiresoft najdete nejen tuto verzi Outlooku 2016, ale také starší nebo nejnovější verzi a další programy MS Office jednotlivě jako kupní verzi - také za mimořádně nízkou cenu. V následujícím podrobném přehledu najdete všechny zajímavé funkce aplikace Outlook 2016.

Důležité a praktické nové funkce aplikace Outlook

Následující funkce integrované do aplikace Outlook 2016 pomáhají uživatelům zejména efektivně spravovat každodenní záplavu e-mailů, včetně rychlého vyhledávání obsahu, kontaktů a dokumentů. Dvě hlavní výhody aplikace Microsoft Outlook 2016 se týkají vyhledávání a odesílání příloh souborů, které je nyní ještě snazší a rychlejší.

Funkce Clutter

Uživatelé, jejichž poštovní schránka aplikace Outlook je připojena k serveru Exchange, ocení výhody tohoto inteligentního nástroje: Clutter - pojmenovaný podle anglického slova pro "nepořádek" - okamžitě po příchodu odděluje důležité e-maily od nedůležitých a automaticky je třídí do vlastního "nevyžádaného e-mailu", přičemž vypíná veškerý potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou nebezpečné odkazy nebo malware. Aplikace Outlook odesílá denně přehled všech e-mailů, které jsou v ní uloženy, jako připomínku. Uživatelé se tak mohou soustředit na skutečně důležité zprávy.

Tuto funkci je třeba aktivovat samostatně, tj. lze ji podle potřeby i deaktivovat. Clutter ukládá chování uživatele a rozpoznává, které e-maily jsou otevřeny jako první, které jsou čteny později nebo které jsou zcela ignorovány. Takové e-maily jsou pak automaticky přesunuty do složky nevyžádané pošty. Tímto způsobem se program samostatně učí a neustále zdokonaluje své vlastní vyhledávací filtry a kritéria.

Nastavení virtuálních složek pro vyhledávání v aplikaci Outlook 2016 pro rychlejší vyhledávání zpráv nebo jiných položek

Virtuální vyhledávací složka filtruje všechny e-maily nebo položky, které odpovídají určitému předem definovanému vyhledávacímu kritériu, a poté je hromadně zobrazí. Například vyhledávací složka "Nepřečtené zprávy" obsahuje všechny nepřečtené e-maily ve schránce aplikace Outlook, i když jsou uloženy ve zcela jiných složkách. Lze ji také použít k vyhledávání osob a kontaktů.

Vyhledávání v aplikaci Outlook lze také změnit pomocí rozevíracího seznamu "Nová oblast vyhledávání", který okamžitě změní aktuální složku nebo poštovní schránku.

Vylepšený adresář

Výběr správného adresáta e-mailu je nyní v aplikaci Outlook 2016 ještě rychlejší. Při zadávání jména nebo kliknutí do pole "Komu" program nabídne vhodné kontakty z adresáře nebo ty, se kterými uživatel nejčastěji komunikuje.

Ještě rychlejší vyhledávání příloh

Aplikace Microsoft Outlook 2016 ještě více usnadňuje, a tím i urychluje výběr souborů, které mají být odeslány jako přílohy e-mailu: Po kliknutí na tlačítko "Připojit soubor" se uživateli zobrazí seznam všech naposledy použitých souborů. Pokud je mezi nimi příslušný soubor, lze jej opět připojit jediným kliknutím. Tím se výrazně zkracuje zdlouhavé vyhledávání.

Přílohy také obsahují vlastní rozbalovací nabídku s různými funkcemi pro jejich otevření, uložení, kopírování nebo odstranění jediným kliknutím.

Ještě rychlejší odesílání příloh

Zejména odesílání velkých souborů je v aplikaci Microsoft Outlook 2016 ještě rychlejší: umožňují to služby OneDrive a SharePoint. Soubory uložené online již není nutné nahrávat do e-mailu, ale lze je odeslat ve formě odkazu. Tato funkce nejen urychluje odesílání "těžkých" příloh, ale také snižuje množství dat v e-mailové schránce. Za tímto účelem lze jednotlivým souborům uloženým ve službě OneDrive přiřadit také určitá práva na uvolnění pro adresáty.

Asistent "You wish" (Řekni mi)

Asistent "Řekni mi" integrovaný do pásu nabídek Office 2016 podporuje nezkušené uživatele při vyhledávání nebo používání funkcí aplikace Outlook; poznáte ho podle ikony v podobě žárovky, vedle které je vstupní pole. Uživatel jednoduše zadá, co hledá nebo co chce udělat, a funkce "Řekni mi" mu ukáže, jak to má udělat a kde se hledaná funkce nachází v pásu nabídek; v případě potřeby nabízí i další podporu pro složitější akce.

Asistentka "Insights

V aplikaci Outlook 2016 mají uživatelé k dispozici asistenta "Insights", který jim umožní získat vysvětlující definici nebo další informace k jednotlivým pojmům nebo podrobnostem v e-mailu. Kliknutím na odpovídající formulaci se aktivuje inteligentní vyhledávání podporované službou Bing a výsledek se zobrazí přímo v aplikaci Outlook, aniž by se uživatel musel přepínat na internet.

Jednotné rozhraní aplikace Outlook 2016 optimalizované pro dotykové ovládání

Po sjednocení vzhledu aplikace Outlook 2016 a ostatních programů Office byly tyto programy optimalizovány pro dotykové ovládání v systému Windows 10.

Díky nové integraci gest přejetí prstem je používání aplikace Outlook ještě snazší. Gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" lze přiřadit akcím "Označit jako přečtené", "Smazat", "Označit", "Archivovat" a "Žádné". Tímto způsobem lze například smazat e-mail ze schránky nebo z ní vytvořit schůzku. V tomto případě se příslušný e-mail znovu zobrazí ve schránce před zahájením schůzky.

Nové funkce aplikace Outlook 2016 pro správce:

Správci uvítají mimo jiné následující dvě funkce, které dále zlepšily zabezpečení dat a ochranu účastníků:

 • Podpora vícefaktorového ověřování (MFA) v aplikaci Outlook 2016 prostřednictvím integrace s knihovnou ověřování Active Directory dále chrání organizace před krádeží důležitých dat způsobenou ztrátou nebo krádeží pověření, přičemž MFA poskytuje bezpečnou alternativu k heslům a zabezpečuje všechny aplikace Office jediným kliknutím.
 • Chcete-li použít připojení k serveru Microsoft Exchange, je nyní nutné předem nakonfigurovat funkci AutoDiscovery, která nahrazuje předchozí registraci. Aplikace Outlook pak načte nastavení připojení pro Exchange přímo z nástroje AutoDiscovery. Díky tomu jsou profily ještě spolehlivější a zároveň se minimalizují kroky potřebné ke konfiguraci uživatelů a provisioningu.

Systémové požadavky pro aplikaci Outlook 2016

Aplikace Outlook 2016 je k dispozici pro systém Windows ve 32bitové i 64bitové verzi. Společnost Microsoft doporučuje nainstalovat 32bitovou verzi, protože je lépe kompatibilní s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které pak lze používat společně s Outlookem nebo ostatními programy Office.

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 nebo x64 bitový procesor s frekvencí 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová), 2 GB RAM (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3,0 GB volného místa
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Koupit Outlook 2016 jako jeden program ze sady Office za rozumnou cenu u společnosti Wiresoft

Outlook 2016 je klasickou součástí sad Office společnosti Microsoft - ve verzi pro domácnosti a studenty však chybí - a obvykle není k dispozici samostatně jako samostatný program v příslušném balíku Office. V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft je však Outlook 2016 nabízen k zakoupení také jako samostatný program - na rozdíl od většiny ostatních prodejců softwaru společnosti Microsoft.

Pokud si tedy zakoupíte software Outlook 2016 u společnosti Wiresoft, získáte dvojnásobnou výhodu, pokud nepotřebujete ostatní programy Office 2016, protože software získáte 1. samostatně a 2. za mimořádně výhodnou cenu! Kromě soukromých uživatelů a osob samostatně výdělečně činných je proto nákup softwaru Outlook 2016 od společnosti Wiresoft mimořádně výhodným řešením i pro menší firmy.

Vaše výhody při nákupu jedné licence aplikace Outlook 2016 jsou tedy následující: Získáváte licenci pro jednoho uživatele od společnosti Wiresoft, která vás nezavazuje k předplatnému s placenými a dlouhodobě drahými aktualizacemi, navíc neexistují žádná omezení funkčnosti. Tato verze nákupu je registrována pouze na vás.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Použitý software od společnosti Wiresoft je naprosto legální - a bez jakéhokoli rizika pro vás: Protože to výslovně potvrdil evropský zákonodárce! Každý program společnosti Microsoft nabízený k prodeji u společnosti Wiresoft, ať už je součástí hromadné licence nebo tzv. použitého softwaru, byl také testován na skutečnou použitelnost bez časových nebo jiných omezení, takže jej lze po instalaci používat na vašem počítači po neomezenou dobu.

Licence pro jednoho uživatele aplikace Outlook 2016 nabízená v obchodě se softwarem obvykle pochází z větší objemové licence, kterou používají firmy, nebo se jedná o použitý software, který již předchozí kupující nepoužívá, a proto byl odinstalován, aby jej bylo možné opět volně používat. To také znamená, že rozsah funkcí programu je 100% použitelný, protože tento samostatný software je zcela totožný s programem Outlook 2016, který je rovněž součástí sady Office 2016.

Jako renomovaný prodejce použitého softwaru Microsoft nabízí společnost Wiresoft také pouze takové plné verze programů Microsoft, které jsou shodné s verzemi a edicemi dostupnými v běžném obchodě.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Outlook 2016 a jeho další verze, stejně jako ostatní programy Office na prodej a mnoho dalších programů Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook 2016 nebo jiného programu Office, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené