Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10143
 • D48-01105
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 203,90 Kč * 1 336,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word je klasický a nepřekonatelný textový procesor, který ocení nejen uživatelé PC, ale i uživatelé Macu. Jeho rozsáhlé možnosti pro tvorbu a úpravu textů všeho druhu jsou prakticky nulové. Verze   Word for Mac 2016 opět obsahuje velké množství nástrojů a funkcí, které profesionálům i začátečníkům usnadňují vytváření dokumentů všeho druhu: Od zpráv , smluv a obchodních dopisů po vědeckou dokumentaci, od školních zpráv a seminárních prací po soukromé dokumenty - nabízí vhodné šablony a možnosti formátování pro všechny typy textů. Snadno lze také vkládat grafické prvky, jako jsou tabulky, diagramy a obrázky. Business Word

Máte-li další dotazy k výrobku, obraťte se na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - efektivní textový procesor pro macOS

Word je klasický a nepřekonatelný program pro zpracování textu, který ocení nejen uživatelé PC, ale i uživatelé Macu. Jeho rozsáhlé možnosti pro tvorbu a úpravu jakýchkoli textů jsou prakticky nulové.

Word pro Mac 2016 opět obsahuje řadu nástrojů a funkcí, které usnadňují tvorbu dokumentů všeho druhu profesionálům i začátečníkům: Od obchodních zpráv, smluv a obchodních dopisů až po vědeckou dokumentaci, od studentských zpráv přes seminární práce až po soukromé dokumenty - Word nabízí vhodné šablony a možnosti formátování pro všechny typy textů. Kromě toho lze snadno vkládat grafické prvky, jako jsou tabulky, diagramy a obrázky.

Word pro Mac 2016 také změnil svůj vzhled: místo mnoha předchozích kategorií šablon program zobrazuje čtyři nejdůležitější funkce v podobě nenápadných ikon namísto předchozích sedmi zobrazení: "Nový", "Naposledy použitý" a "Otevřít" a také "Účet" pro cloudové služby Microsoftu, z nichž některé jsou dostupné i uživatelům Macu.

Zatímco dříve se listy stylů zobrazovaly ve volně plovoucích oknech, ve verzi Microsoft Word for Mac 2016 se nyní nacházejí v okně dokumentu v postranním panelu na pravé straně obrazovky. Další obzvláště praktickou funkcí je možnost otevřít větší dokument Wordu ve dvou oknech současně, což uživateli umožňuje sledovat jiné okno při úpravě určité pasáže textu a v případě potřeby ji změnit.

Word 2016 pro Mac byl také speciálně optimalizován pro společnou, souběžnou práci na textovém dokumentu v týmu. Prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft, kterou mohou používat i uživatelé počítačů Mac, je možné zpřístupnit soubory aplikace Word online v reálném čase. Před odesláním lze každému textu přiřadit individuální práva na uvolnění nebo použití, zejména pro zajištění ochrany citlivých údajů, a to i v síti.

Word 2016 pro Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako kupní verze za mimořádně nízkou cenu bez dalších závazků k předplatnému. Níže naleznete přehled nejdůležitějších funkcí pro efektivní zpracování textu, které vám tento oblíbený software Office při zakoupení nabízí.

Speciální nové funkce programu Word for Mac 2016

Word 2016 pro Mac obsahuje mnoho obecných vylepšení stávajících funkcí a celou řadu nových funkcí. Rozšířené možnosti zadávání usnadňují práci s takovými dokumenty, které obsahují velké množství měnitelných údajů, zejména v polních funkcích. Ty lze automaticky aktualizovat v souborech aplikace Word. Uživatelé znají jednodušší typické informace z polí, jako jsou čísla stránek, číslování a poznámky pod čarou, ale s novými funkcemi polí lze používat i složitější automatizace, jako jsou obsahové tabulky a matematické výpočty s aktuálními čísly a další:

 • DocProperty: Zejména v textech, ve kterých se například často vyskytují názvy výrobků a značek nebo jiné názvy, které by měly být vždy zapsány stejně, jako například v návodu k použití nebo v reklamních textech, usnadňuje práce s textem funkce pole DocProperty. Příslušné termíny lze zadávat centrálně v aplikaci Word for Mac 2016 a vkládat je do dokumentu prostřednictvím proměnné pole a také je znovu měnit.
 • DocVariable : Funkci pole DocVariable lze použít v programovacím jazyce aplikací Microsoft Visual Basic. Lze ji použít k zobrazení obsahu proměnné dokumentu v dokumentu.
 • Databáze : Pomocí databáze lze výsledky databázového dotazu automaticky zadat do tabulky aplikace Word pomocí jazyka SQL (Structured Query Language). Pole databáze lze použít k opětovnému spuštění dotazu za účelem aktualizace obsahu tabulky.
 • CreateDate: Funkce pole CreateDate slouží k zadání data a času prvního uložení dokumentu aplikace Word pod aktuálním názvem. Tyto informace se pak při pozdějších úpravách nezmění, ale zůstanou zachovány.
 • Bibliografie: Zvláště užitečné pro texty s rozsáhlými odkazy na zdroje: Pole Bibliografie zobrazuje úplný seznam zdrojů dat přiřazených ke konkrétnímu dokumentu aplikace Word, seřazený podle abecedy. Formátuje se podle dříve zvoleného formátu bibliografie.
 • IncludeText: Pole IncludeText lze použít k vložení standardního textu do textu, který byl pro toto pole definován dříve. Uživatel tak nemusí složitě kopírovat a vkládat.
 • IncludePicture : Podobně jako funkci pole IncludeText lze funkci IncludePicture použít k vložení grafiky do dokumentu aplikace Word.
 • MacroButton: Pole MacroButton vloží do textu předem definovaný makropříkaz, tato funkce usnadňuje zejména tvorbu mail merge a formulářů.

Další nové individuální funkce ve Wordu pro Mac 2016

Kromě konkrétních nových funkcí Wordu obsahuje verze 2016 pro Mac také řadu dalších užitečných nástrojů a funkcí, které mají uživatelům Macu usnadnit zejména společnou práci na dokumentu:

"Historie verzí" pro snadnou spolupráci na dokumentech aplikace Word

V rámci projektů často pracuje na dokumentu aplikace Word v cloudu několik uživatelů současně. Často je tak obtížné sledovat všechny změny, které právě provedli ostatní uživatelé. Funkce Historie verzí ve Wordu pro Mac 2016 usnadňuje sledování tím, že umožňuje uživateli zobrazit historii verzí jakéhokoli dokumentu aplikace Word. To zahrnuje nejen možnost prohlížení starších stavů úprav, ale také jejich opětovné otevření pro další úpravy.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Word

Word for Mac ve verzi 2016 ještě více usnadňuje sdílení textu s ostatními uživateli. Za tímto účelem je nyní na pásu karet k dispozici funkce Sdílet. Obsahuje několik možností nastavení individuálních oprávnění pro každý dokument aplikace Word a každého příjemce - kromě oprávnění pouze ke čtení jsou to také oprávnění k úpravám nebo opětovnému odeslání, takže lze chránit citlivá data v textu.

Používání služby OneDrive v aplikaci Word 2016 pro Mac

OneDrive je cloudové úložiště společnosti Microsoft pro sdílení souborů aplikace Word přes web a jejich zpřístupnění ostatním uživatelům. Uživatelé Maců mohou také pomocí synchronizační aplikace OneDrive ukládat dokumenty Wordu do služby OneDrive, aby je mohli upravovat nebo číst online na jiných zařízeních.

Ochrana před ztrátou dat

Ochrana před ztrátou dat (DLP) je známý a široce používaný nástroj společnosti Microsoft, který nejen zabraňuje ztrátě citlivých dat, ale také je chrání před neoprávněným přístupem. DLP lze používat také ve verzi aplikace Word 2016 pro počítače Mac. Vestavěné filtry obsahu dokáží v dokumentu odhalit kritické údaje, jako jsou čísla kreditních karet, a následně uživatele nejen upozornit na jejich existenci, ale také zabránit jejich sdílení s ostatními uživateli. Zejména správci mohou efektivně využívat ochranu před ztrátou dat ke správě zásad pro vytváření a uvolňování citlivých informací specifických pro uživatele, které okamžitě identifikují a zobrazují potenciální bezpečnostní rizika.

Systémové požadavky pro Word for Mac 2016

Vezměte prosím na vědomí následující podmínky hardwarových požadavků pro Word 2016 pro Mac: Tento software Word je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Word 2016 pro Mac v zakoupené verzi dále nelze používat v iPhonu nebo s operačním systémem iOS. Další požadavky:

 • Operační systém: MacOS X, verze 10.10 (Yosemite) nebo novější
 • Procesor: Intel
 • Pracovní paměť: min. 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: min. 6 GB ve formátu HFS+ (Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: rozlišení min. 1 280 x 800

Koupit Word for Mac 2016 od společnosti Wiresoft také jako samostatný program

Word 2016 je obvykle nabízen pouze jako nedílná součást balíku Office pro Mac, a proto je v obchodech jen stěží dostupný jako samostatný program. V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft si však můžete zakoupit také verzi aplikace Word 2016 pro Mac jako licenci pro jednoho uživatele, stejně jako starší verze programu Word a další programy sady Office pro Mac. Při nákupu aplikace Word 2016 pro Mac u společnosti Wiresoft můžete kromě mnohem nižší ceny použitého softwaru využít také všechny následující výhody:

 • Společnost Wiresoft nabízí Word Mac verze 2016 jako zakoupenou licenci.
 • Uzavření závazku předplatného, který vás obvykle zavazuje ke stažení
 • nákladné aktualizace, proto není nutné.
 • Doba používání softwaru Word není časově omezena.
 • Program Word for Mac 2016 je totožný s programem Word, který je běžnou součástí balíčku Office pro Mac 2016.
 • Pokud si tedy zakoupíte Word 2016 pro Mac z obchodu Wiresoft Software Store, budete využívat všechny funkce a výhody tohoto samostatného programu.

Nákup verze Wordu 2016 pro Mac je proto ekonomicky výhodný zejména pro takové skupiny uživatelů, kteří chtějí využívat všechny funkce softwaru pro zpracování textu, ale nemají využití pro ostatní Office-programy. Především živnostníci a malé firmy, ale i soukromí uživatelé ocení výhody nabídky softwaru Wiresoft, pokud chtějí pokrýt své potřeby programů Microsoft pro Mac za rozumnou cenu.

Všechny licence softwaru Microsoft nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop pro Mac i pro Windows jsou výhradně originální produkty Microsoft, které jsou obvykle k dispozici jako plné verze pro jednoho uživatele. Ty jsou buď součástí dřívější objemové licence společnosti, nebo je již používal dřívější uživatel, ale při prodeji společnosti Wiresoft byly znovu uvolněny. To znamená, že všechny předchozí instalace softwarového programu nebo použití dané licence byly opět smazány. Jakoukoli licenci aplikace Word pro Mac 2016 nebo jiného programu společnosti Microsoft nabízeného v obchodě se softwarem Wiresoft lze stáhnout a nainstalovat přímo po zaplacení a poté je 100% použitelná.

Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí ve svém internetovém obchodě žádné testovací verze programů Microsoft, které lze používat pouze po omezenou dobu nebo jejichž rozsah funkcí lze využívat pouze v omezeném rozsahu, ani žádné softwarové produkty, jejichž licenční klíč používají i neznámé osoby.

To pro vás jako kupujícího znamená, že nákupem ani používáním použitého softwaru, jako je Word for Mac 2016, neutrpíte žádné újmy, a to ani pokud jde o práva na používání, ani o jeho použitelnost. Nákup použitých softwarových produktů od společnosti Wiresoft je proto zcela legální a také odolný vůči auditu. Pro vaši bezpečnost byla každá licence aplikace Word for Mac nebo jiného softwaru od společnosti Wiresoft předem zkontrolována z hlediska její skutečné použitelnosti.

Máte-li jakékoli další dotazy ohledně nákupu aplikace Microsoft Word 2016 pro Mac nebo jiného softwaru Office pro Mac, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie