Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016

MICROSOFT WORD MAC 2016

2 039,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10143
 • D48-01105
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Word for Mac 2016 - efektivní textový procesor pro macOS Word je klasický a...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - efektivní textový procesor pro macOS

Word je klasický a nepřekonatelný program pro zpracování textu, který ocení nejen uživatelé PC, ale i uživatelé Macu. Jeho rozsáhlé možnosti pro tvorbu a úpravu textů všeho druhu jsou prakticky nulové.

Word pro Mac 2016 opět obsahuje velké množství nástrojů a funkcí, které profesionálům i začátečníkům usnadňují psaní všech druhů dokumentů: Word nabízí vhodné šablony a možnosti formátování pro všechny typy textů - od obchodních zpráv, smluv a obchodních dopisů až po vědeckou dokumentaci, od školních zpráv a seminárních prací až po soukromé dokumenty. Snadno lze také vkládat grafické prvky, jako jsou tabulky, diagramy a obrázky.

Word for Mac 2016 také změnil svůj vzhled: místo mnoha předchozích kategorií šablon program zobrazuje čtyři nejdůležitější funkce v podobě nenápadných ikon namísto předchozích sedmi zobrazení: "Nový", "Naposledy použitý" a "Otevřít" a také "Účet" pro cloudové služby Microsoftu, z nichž některé jsou dostupné i uživatelům Macu.

Zatímco dříve se listy stylů zobrazovaly ve volně plovoucích oknech, ve verzi Microsoft Word for Mac 2016 se nyní nacházejí v okně dokumentu v postranním panelu na pravém okraji obrazovky. Další obzvláště praktickou funkcí je možnost otevřít větší dokument Wordu ve dvou oknech současně, což uživateli umožňuje sledovat při úpravách další pasáž textu a v případě potřeby ji změnit.

Word 2016 pro Mac byl také optimalizován pro současnou práci na textovém dokumentu v týmu. Prostřednictvím cloudové služby OneDrive společnosti Microsoft, kterou mohou používat i uživatelé počítačů Mac, je možné zpřístupnit soubory aplikace Word online v reálném čase. Před nahráním lze každému textu přiřadit individuální práva na zveřejnění nebo použití, zejména pro zajištění ochrany citlivých údajů online.

Word 2016 pro Mac je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako kupní verze za mimořádně výhodnou cenu bez dalších závazků k předplatnému. Níže naleznete přehled nejdůležitějších funkcí pro efektivní zpracování textu, které vám tento oblíbený kancelářský software při zakoupení nabízí.

Speciální nové funkce programu ve Wordu pro Mac 2016

Word 2016 pro Mac obsahuje mnoho obecných vylepšení stávajících funkcí a celou řadu nových funkcí. Rozšířené možnosti zadávání usnadňují práci s dokumenty, které obsahují velké množství proměnných údajů, zejména v polních funkcích. Ty lze automaticky aktualizovat v souborech aplikace Word. Uživatelé znají jednodušší typické informace z polí, jako jsou čísla stránek, číslování a poznámky pod čarou, ale s novými funkcemi polí lze používat i složitější automatizace, jako jsou obsahové tabulky a matematické výpočty s aktuálními čísly a další:

 • DocProperty: Zejména v textech, ve kterých se například často vyskytují názvy výrobků a značek nebo jiné názvy, které by měly být vždy zapsány stejně, jako například v návodu k použití nebo v reklamních textech, usnadňuje práce s textem funkce pole DocProperty. Příslušné termíny lze zadávat centrálně v aplikaci Word for Mac 2016 a vkládat je do dokumentu prostřednictvím proměnné pole a také je znovu měnit.
 • DocVariable : Funkci pole DocVariable lze použít v programovacím jazyce aplikací Microsoft Visual Basic. Lze jej použít k zobrazení obsahu proměnné dokumentu v dokumentu.
 • Databáze: Pomocí funkce Databáze lze výsledky databázového dotazu automaticky zadat do tabulky aplikace Word pomocí jazyka SQL (Structured Query Language). Pole databáze lze použít k opětovnému spuštění dotazu za účelem aktualizace obsahu tabulky.
 • CreateDate: Funkce pole CreateDate slouží k zadání data a času prvního uložení dokumentu aplikace Word pod aktuálním názvem. Tyto informace se při pozdějších úpravách nemění, ale zůstávají zachovány.
 • Bibliografie: Zvláště užitečné pro texty s rozsáhlými odkazy na zdroje: Pole Bibliografie zobrazuje úplný seznam zdrojů dat přiřazených ke konkrétnímu dokumentu aplikace Word, seřazený podle abecedy. Formátuje se podle dříve zvoleného formátu bibliografie.
 • IncludeText: Pole IncludeText lze použít k vložení standardního textu do textu, který byl pro toto pole definován dříve. Uživatel tak nemusí složitě kopírovat a vkládat.
 • IncludePicture : Podobně jako funkci pole IncludeText lze funkci IncludePicture použít k vložení grafiky do dokumentu aplikace Word.
 • MacroButton: Pole MacroButton vloží do textu předem definovaný makropříkaz. Tato funkce usnadňuje vytváření formulářů a formulářů pro sloučení pošty.

Další nové individuální funkce v aplikaci Word for Mac 2016

Kromě konkrétních nových funkcí Wordu obsahuje verze pro Mac 2016 také řadu dalších praktických nástrojů a funkcí, které jsou zaměřeny na podporu uživatelů Maců, zejména při společné práci na dokumentu:

"Historie verzí" pro snadnou spolupráci na dokumentech aplikace Word

V rámci projektů často pracuje na dokumentu aplikace Word v cloudu několik uživatelů současně. Často je tak obtížné sledovat všechny změny, které právě provedli ostatní uživatelé. Funkce "Historie verzí" ve Wordu pro Mac 2016 usnadňuje sledování, protože umožňuje uživateli zobrazit historii verzí pro každý dokument Wordu. To zahrnuje nejen možnost prohlížení starších stavů úprav, ale také jejich opětovné otevření pro další úpravy.

Snadnější sdílení dokumentů aplikace Word

Word for Mac ve verzi 2016 ještě více usnadňuje sdílení textů s ostatními uživateli. K tomuto účelu je nyní na pásu karet k dispozici funkce "Sdílet". Obsahuje různé možnosti přiřazení individuálních oprávnění pro každý dokument aplikace Word a každého příjemce - kromě čistě čtecích práv jsou to také práva pro úpravy nebo přeposílání, takže lze chránit citlivá data v textu.

Používání služby OneDrive v aplikaci Word 2016 pro Mac

OneDrive je cloudové úložiště společnosti Microsoft pro sdílení souborů aplikace Word přes web a jejich zpřístupnění ostatním uživatelům. Uživatelé Maců mohou také pomocí synchronizační aplikace OneDrive ukládat dokumenty Wordu do OneDrive, aby je mohli upravovat nebo číst online na jiných zařízeních.

Ochrana před ztrátou dat

Ochrana před ztrátou dat (DLP) je známý a často používaný nástroj společnosti Microsoft, který nejen zabraňuje ztrátě citlivých dat, ale také je chrání před neoprávněným přístupem. DLP lze použít také ve verzi aplikace Word 2016 pro počítače Mac. Integrované filtry obsahu dokáží v dokumentu odhalit kritické údaje, jako jsou čísla kreditních karet, a následně uživatele nejen upozornit na jejich existenci, ale také zabránit jejich předání dalším uživatelům. Zejména správci mohou efektivně využívat ochranu před ztrátou dat ke správě zásad pro vytváření a zveřejňování důvěrných informací specifických pro uživatele, které okamžitě identifikují a zobrazují potenciální bezpečnostní rizika.

Systémové požadavky pro aplikaci Word for Mac 2016

Vezměte prosím na vědomí následující podmínky hardwarových požadavků pro Word 2016 pro Mac: Tento software Word je k dispozici pouze v 64bitové verzi. Word 2016 pro Mac v zakoupené verzi dále nelze používat v iPhonu nebo s operačním systémem iOS. Další požadavky:

 • Operační systém: MacOS X, od verze 10.10 (Yosemite)
 • Procesor: Intel
 • Pracovní paměť: min. 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: min. 6 GB ve formátu HFS+ (Mac OS Extended nebo HFS Plus)
 • Displej: rozlišení min. 1 280 x 800 bodů

Word for Mac 2016 lze zakoupit také jako samostatný program od společnosti Wiresoft

Word 2016 je obvykle nabízen pouze jako pevná součást balíku Office pro Mac, a proto je v obchodech jen stěží dostupný jako samostatný program. V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft si však můžete zakoupit také verzi aplikace Word 2016 pro Mac jako licenci pro jednoho uživatele, stejně jako starší verze programu Word a další programy sady Office pro Mac. Když si koupíte Word 2016 pro Mac od společnosti Wiresoft, kromě mnohem nižší ceny za použitý software můžete využít také všechny následující výhody:

 • Společnost Wiresoft nabízí Word ve verzi pro Mac 2016 jako zakoupenou licenci.
 • Uzavření závazku k odběru, který obvykle zavazuje ke stažení
 • nákladné aktualizace, již není nutné.
 • Doba používání softwaru Word není časově omezena.
 • Program Word pro Mac 2016 je totožný s programem Word, který je běžnou součástí balíku Office pro Mac 2016.
 • Zakoupením aplikace Word 2016 pro Mac v obchodě Wiresoft Software Shop tak využijete všechny možnosti a výhody tohoto jediného programu.

Nákup verze Wordu 2016 pro Mac je proto ekonomicky výhodný zejména pro takové skupiny uživatelů, kteří chtějí využívat všechny funkce softwaru pro zpracování textu, ale nemají využití pro ostatní programy Office. Především živnostníci a malé firmy, ale i soukromí uživatelé proto ocení výhody nabídky softwaru Wiresoft, pokud chtějí pokrýt svou potřebu programů Microsoft pro Mac za rozumnou cenu.

Všechny licence softwaru Microsoft pro Mac a Windows nabízené v obchodě Wiresoft Software Shop jsou výhradně originální produkty společnosti Microsoft, které jsou obvykle k dispozici jako plné verze pro jednoho uživatele. Ty jsou buď součástí dřívější objemové licence společnosti, nebo je již používal předchozí uživatel, ale při prodeji společnosti Wiresoft byly znovu uvolněny. To znamená, že všechny předchozí instalace softwarového programu nebo použití dané licence byly vymazány. Každou licenci Wordu pro Mac 2016 nebo jiného programu společnosti Microsoft nabízenou v obchodě Wiresoft Software Shop lze stáhnout a nainstalovat přímo po zaplacení a poté ji lze 100% používat.

Společnost Wiresoft jako seriózní prodejce softwaru nenabízí ve svém internetovém obchodě žádné testovací verze programů Microsoft, které lze používat pouze po omezenou dobu nebo jejichž rozsah funkcí lze využívat pouze v omezeném rozsahu, ani žádné softwarové produkty, jejichž licenční klíč používají i neznámé osoby.

Pro vás jako kupujícího to znamená, že nákupem nebo používáním použitého softwaru, jako je Word for Mac 2016, nebudete nijak znevýhodněni, a to ani s ohledem na práva na používání, ani na jeho použitelnost. Nákup použitých softwarových produktů od společnosti Wiresoft je proto zcela legální a také odolný vůči auditu. Pro vaši bezpečnost byla každá licence Wordu pro Mac nebo jiného softwaru od společnosti Wiresoft předem zkontrolována z hlediska její skutečné použitelnosti.

Máte-li jakékoli další dotazy ohledně nákupu aplikace Microsoft Word 2016 pro Mac nebo jiného kancelářského softwaru pro Mac, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu a využijte našich odborných rad.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené