Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2019

K dispozici k okamžitému stažení

  • SW10144
  • D48-01257
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 524,90 Kč * 1 692,90 Kč * (9,92% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2019 pro Mac je nejnovější verzí klasického softwaru pro zpracování textu od , který se hojně používá i na počítačích Apple. Všestranný program nabízí mnoho intuitivně použitelných funkcí a nástrojů, které dalece přesahují pouhou tvorbu a úpravu textových dokumentů: Je doplněna četnými možnostmi jejich přehledného strukturování a informativního znázornění pomocí grafů a tabulek. Díky tomu je for Mac vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale také pro návrh profesionálně psaných zpráv a esejí, diplomových a disertačních prací pro žáky a studenty, stejně jako letáků, letáků, brožur a vizitek. Dokumenty lze přímo v programu uložit jako PDF pro tisk. for Mac rozpoznává i další formáty souborů, které lze pomocí něj dále zpracovávat Microsoft Office Word Word Word 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Samostatný program Microsoft Word 2019 pro Mac

Word 2019 pro Mac je nejnovější verze klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft, který se hojně používá i na počítačích Apple. Všestranný program Office nabízí mnoho intuitivně použitelných funkcí a nástrojů, které dalece přesahují pouhou tvorbu a úpravu textových dokumentů: Je doplněna četnými možnostmi jejich přehledného strukturování a informativního znázornění pomocí grafů a tabulek. Díky tomu je Word pro Mac vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale také pro tvorbu profesionálně psaných zpráv a esejí, diplomových a studentských prací, ale i letáků, letáků, brožur a vizitek. Dokumenty aplikace Word lze přímo v programu ukládat jako PDF pro tisk. Word for Mac rozpoznává i další formáty souborů, které v něm lze dále upravovat.

Word for Mac usnadňuje vytváření textových dokumentů všeho druhu tím, že nabízí širokou škálu typických, běžně používaných stylů a další možnosti typografie a rozvržení, které mimo jiné umožňují rychle a efektivně vytvářet čitelný text. Inteligentní nástroje, jako je kontrola pravopisu a mnoho možností automatických oprav - včetně přizpůsobitelného slovníku - usnadňují psaní dopisů, esejí, referátů a dalších dokumentů v souladu s pravidly pravopisu.

Všechny texty vytvořené ve Wordu pro Mac lze označit pro poskytnutí jiným zaměstnancům, například vložením vodoznaku, a tím je chránit před kopírováním.

MS Word 2019 pro Mac obsahuje kromě těchto osvědčených funkcí předchozích verzí Wordu samozřejmě celou řadu nových, neméně praktických funkcí, díky nimž je nejen psaní a editace, ale také soustředěné čtení ještě snazší a efektivnější než dříve. Kromě přepracované lišty Ribbon k nim patří nové možnosti zobrazení, které urychlují vyhledávání konkrétních vět nebo úseků v delších textových souborech, dále tmavý režim, který je při delší práci s obrazovkou šetrnější k očím, a další výukové nástroje, které usnadňují čtení nejen studentům a žákům. Vylepšená podpora přístupnosti také optimalizuje texty pro čtenáře, kteří obtížněji chápou obsah.

Nová funkce volné ruky také usnadňuje kreslení náčrtů a diagramů od ruky a jejich vkládání přímo do dokumentu.

V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop můžete získat nejnovější verzi Wordu 2019 pro Mac a samozřejmě i jeho předchůdce a další Office-programy pro Mac jako jednotlivé aplikace za nízkou cenu.

Podrobný přehled všech nových funkcí aplikace Word 2019 pro Mac

Nové funkce verze 2019 ocení nejen uživatelé počítačů Mac, kteří již Word znají, ale i začátečníci, kteří využijí všestranné možnosti profesionální a efektivní tvorby a čtení textů pomocí tohoto Office-programu. Zejména funkce pro soustředěnou editaci a integrované nástroje pro překlad podporují také profesionály, aby se mohli ještě lépe soustředit, aniž by museli otevírat další aplikaci, vše je možné Word-interně. Patří sem také výše zmíněné přístupné vytváření dokumentů a zahrnutí složitých matematických vzorců díky podpoře LaTeXu. Podrobné informace o nejdůležitějších funkcích aplikace Word 2019 pro Mac:

Ještě lepší přehlednost díky výběru různých možností zobrazení

Uživatelé, kteří již znají Word pro Mac, okamžitě rozpoznají vizuální inovace, které nabízí nový Word 2019 pro Mac: Uživatelské rozhraní s páskou známé již z aplikace Word for Mac 2016 je zde zkombinováno s moderním vzhledem typickým pro dlaždice Windows. Novinkou je výraznější umístění nejčastěji používaných prvků a funkcí, takže je lze ještě snadněji najít.

Word 2019 pro Mac také umožňuje pokračovat v používání běžného vzhledu pásu karet, takže rozhraní může být také přepracováno. Zejména při používání aplikace Word na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, byla vylepšena citlivost na dotyk pro zadávání perem.

Ve Wordu 2019 pro Mac jsou k dispozici také nová témata Bílá, Tmavě šedá a Černá, tato decentnější pozadí podporují také soustředěné psaní a čtení textu. Černá barva je v tomto ohledu nejsilnějším kontrastem.

Vestavěné nástroje pro učení vám umožní efektivněji pracovat s textem

Profesionální uživatelé ocení také integrované nástroje pro učení ve Wordu 2019 pro Mac. Původně byly navrženy pro studenty s cílem podpořit rychlejší porozumění textu, ale pomáhají i uživatelům, kteří Word pravidelně používají v kanceláři. Pomocí nástrojů pro učení můžete například upravit šířku sloupce a rozestupy mezi textem, ale také barvy, jasnější zobrazení textu uleví očím.

Pomocí nástroje "Zaměření na řádek" lze oblast čtení omezit na jeden, tři nebo pět řádků, a pokud chcete nechat text přečíst nahlas, zvýrazní se současně pasáže, které právě čtete. To usnadňuje sledování toho, co slyšíte v textu, zlepšuje vaše soustředění a také vás méně rozptyluje.

Podobný úkol plní také "režim zaostření" známý již ze starších verzí Wordu, který skrývá všechny panely nástrojů, takže zobrazení dokumentu je přehlednější.

Funkce Cue Audio vás po aktivaci podporuje také zvukovou zpětnou vazbou. Ta vás při psaní doprovází různými zvukovými efekty, které poskytují zvukové signály při změně určitých možností, ale také jako potvrzení provedené akce: například při mazání nebo vkládání obsahu.

Při úpravách rozsáhlejších textových dokumentů může být vyhledávání jednotlivých pasáží nebo konkrétních částí rychle nepřehledné. Ve Wordu 2019 pro Mac je kromě obvyklého vertikálního zobrazení dokumentu Wordu, při kterém se všechny stránky procházejí shora dolů, k dispozici nové zobrazení "Stránka po stránce", takže můžete dokumentem Wordu listovat jako knihou. Pro středně dlouhé texty s velkým počtem stránek je novinkou funkce "Miniatury", která umožňuje rychlou orientaci: po aktivaci se stránky zobrazí v malém přehledu, což usnadňuje nalezení hledaných míst.

Optimalizovaná přístupnost díky snadnější podpoře opravy chyb

Ve Wordu 2019 pro Mac jsou kromě již zahrnutých a vylepšených funkcí k dispozici také nové nástroje, které optimalizují text tak, aby byl přístupný i uživatelům s omezenými schopnostmi čtení a porozumění. Aktivovaná podpůrná oprava chyb navrhuje vylepšení kliknutím na položku nabídky "Review", kterou můžete snadno okamžitě přijmout jedním kliknutím. Integrovány jsou navíc i mezinárodně platné normy, které byly zavedeny pro tyto čtenáře s handicapem pro snazší porozumění textu.

Integrovaná funkce překladu s překladačem

Zatímco dříve museli uživatelé Wordu při psaní nebo čtení cizích slov nebo celé pasáže textu v jiném jazyce opustit program Word a vyvolat webovou stránku v prohlížeči, aby získali překlad tam, ve Wordu 2019 pro Mac to již není nutné: Stačí kurzorem vybrat požadovaný text a aktivovat integrovanou funkci překladu s automatickým rozpoznáváním jazyka. Překladač Microsoft Word 2019 pro Mac obsahuje více než 60 jazyků, přičemž 11 jazyků lze přeložit.

Nástroj Freehand pro spontánní kreslení diagramů

To, co je možné na dotykových panelech nebo chytrých telefonech, je nyní k dispozici i ve Wordu 2019 pro Mac - s novým nástrojem Kreslení od ruky. K použití nástroje pro volnou ruku uživatelé nepotřebují pero ani dotykové rozhraní, mohou jej používat i pomocí počítačové myši a samovolně označovat text nebo vytvářet náčrty a vzorce, které lze následně také dále upravovat, přesouvat nebo kopírovat.

V nástroji Word 2019 pro Mac pro práci s volnou rukou nabízí Microsoft hned několik digitálních per, včetně tužky pro kreslení, stylusu pro psaní a zvýrazňovače pro zvýrazňování. Nástroje jsou k dispozici v různých šířkách pera, 16 stálých barvách a 8 efektech, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další.

Vkládání a úpravy škálovatelné vektorové grafiky

Word 2019 pro Mac nabízí rozsáhlou knihovnu volně použitelných ikon, piktogramů, symbolů atd., včetně 3D obrázků pro ilustraci prezentací a pracovních listů. Škálovatelná vektorová grafika, nazývaná také SVG (Scalable Vector Graphics), je zajímavá zejména tím, že lze měnit její velikost, otáčet ji o 360° nebo dokonce barevně upravovat bez ztráty kvality obrazu.

Použití LaTeXu ve Wordu 2019 pro Mac k vytváření složitých vzorců

Integrovaný editor vzorců ve Wordu je univerzální nástroj, ale jeho možnosti jsou omezené, pokud jde o vykreslování složitějších vzorců, které se často vyskytují ve vědeckých textech. Nový Word 2019 pro Mac nyní podporuje LaTeX, mezinárodní Standard při vytváření profesionálních rozsáhlých vzorců, které lze s jeho pomocí převést.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Word 2019 v počítači Mac

Níže uvedené specifikace jsou požadavky na instalaci a spuštění aplikace Word 2019pro Mac na zařízení Apple.

  • Operační systém: platná verze jednoho ze tří aktuálních operačních systémů macOS
  • Procesor: Intel
  • Paměť: alespoň 4 GB
  • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
  • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Word 2019 pro Mac si můžete koupit jako samostatný program od společnosti Wiresoft na adrese Office

MS Word pro Mac je nedílnou součástí balíčku Microsoft Office pro macOS. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si u společnosti Wiresoft můžete v internetovém obchodě zakoupit Word 2019 pro Mac také jako samostatný program, nikoli pouze jako součást odpovídající sadyOffice 2019. Námi nabízený program Word pro Mac je kupní verzí, což znamená: nevstupujete do žádného závazku předplatného, který by vás vázal k placeným aktualizacím. Word 2019 pro Mac je samostatný program, a proto nemusíte dodržovat žádné časové omezení při jeho používání. Proto při nákupu aplikace Word 2019 pro Mac od společnosti Wiresoft také dlouhodobě ušetříte. Zejména pro živnostníky a malé firmy s malým počtem zaměstnanců, kteří nechtějí používat žádný z dalších programů obsažených v balíčku Office, je nákup Wordu 2019 pro Mac jako samostatného programu mimořádně levným způsobem, jak používat klasický software pro zpracování textu profesionálně nebo soukromě. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2019 pro Mac.

Nejen Word 2019 pro Mac, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop pro macOS, jsou vždy originální plné verze Microsoft pro jednoho uživatele. Obvykle pocházejí z objemových licencí nebo již byly použity. To vás však neznevýhodňuje: Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí zkušební verze softwaru Microsoft, které jsou platné po omezenou dobu nebo které lze používat omezeným způsobem.

Proto máte záruku, že každý softwarový produkt zakoupený u společnosti Wiresoft je pro vás po zakoupení plně a legálně použitelný, a to i takové "použité" programy, protože ty byly odinstalovány nebo odstraněny prvním kupujícím současně s prodejem společnosti Wiresoft a jsou tak opět 100% použitelné. Z bezpečnostních důvodů jsou všechny tyto licenční produkty před dalším prodejem důkladně testovány společností Wiresoft z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Pokud máte další dotazy ohledně nákupu aplikace Word 2019 pro Mac nebo jiného softwaru Office, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie