Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019

MICROSOFT WORD MAC 2019

2 549,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10144
 • D48-01257
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Word 2019 pro Mac jako samostatný program Word 2019 pro Mac je nejnovější verze...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 pro Mac jako samostatný program

Word 2019 pro Mac je nejnovější verze klasického softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft, který se hojně používá i na počítačích Apple. Tento všestranný kancelářský program nabízí mnoho intuitivně použitelných funkcí a nástrojů, které dalece přesahují pouhou tvorbu a úpravu textových dokumentů: Je doplněna četnými možnostmi jejich přehledného strukturování a informativního znázornění pomocí grafů a tabulek. Díky tomu je Word for Mac vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale také pro tvorbu profesionálně psaných zpráv a esejí, diplomových a disertačních prací pro žáky a studenty, stejně jako letáků, letáků, brožur a vizitek. Dokumenty aplikace Word lze přímo v programu ukládat jako PDF pro tisk. Word for Mac rozpoznává i jiné formáty souborů, které lze v něm dále upravovat.

Word for Mac usnadňuje tvorbu všech typů textových dokumentů díky širokému výběru typických a často používaných formátových šablon, které jsou doplněny dalšími možnostmi typografie a rozvržení a umožňují mimo jiné rychle a efektivně vytvářet čitelné texty. Inteligentní nástroje, jako je kontrola pravopisu a mnoho možností automatických oprav - včetně individuálně rozšiřitelného slovníku - usnadňují psaní dopisů, esejí, referátů a dalších dokumentů v souladu s platnými pravopisnými pravidly.

Všechny texty vytvořené ve Wordu pro Mac lze označit pro poskytnutí jiným zaměstnancům, například vložením vodoznaku, a tím je chránit před kopírováním.

Kromě těchto osvědčených funkcí předchozích verzí Wordu obsahujeMS Word 2019 pro Mac samozřejmě také celou řadu nových, stejně praktických funkcí, které vám usnadní a zefektivní nejen psaní a úpravy, ale také soustředěné čtení. Kromě přepracované lišty mezi ně patří nové možnosti zobrazení, které urychlují vyhledávání konkrétních vět nebo úseků v delších textových souborech, dále tmavý režim, který je při delší práci s obrazovkou šetrnější k očím, a další výukové nástroje, které usnadňují čtení nejen studentům a žákům. Vylepšená podpora přístupnosti také optimalizuje texty pro čtenáře, kteří obtížněji chápou obsah.

Nová funkce volné ruky také usnadňuje kreslení náčrtů a diagramů od ruky a jejich vkládání přímo do dokumentu.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete pořídit nejnovější verzi Wordu 2019 pro Mac a samozřejmě i jeho předchůdce, stejně jako další programy Office pro Mac jako jednotlivé aplikace za zvlášť nízkou cenu.

Podrobný přehled všech nových funkcí aplikace Word 2019 pro Mac

Nové funkce verze 2019 ocení nejen uživatelé Maců, kteří již Word znají, ale i začátečníci, kteří využijí všestranné možnosti profesionální a efektivní tvorby a čtení textů v tomto programu Office. Zejména funkce pro soustředěnou editaci a integrované nástroje pro překlady pomáhají profesionálům ještě lépe se soustředit, aniž by museli otevírat další aplikaci, vše je možné v rámci Wordu. To platí i pro již zmíněné bezbariérové sestavování dokumentů a také pro vkládání složitých matematických vzorců díky podpoře LaTeXu. Podrobné informace o nejdůležitějších funkcích aplikace Word 2019 pro Mac:

Ještě lepší přehlednost díky výběru různých možností zobrazení

Uživatelé, kteří již znají Word pro Mac, okamžitě rozpoznají vizuální inovace, které nový Word 2019 pro Mac nabízí: Uživatelské rozhraní s páskou známé již z aplikace Word for Mac 2016 je zde zkombinováno s moderním vzhledem dlaždic typickým pro systém Windows. Novinkou je výraznější umístění nejčastěji používaných prvků a funkcí, takže je lze ještě snadněji najít.

Word 2019 pro Mac také umožňuje pokračovat v používání běžného vzhledu pásu karet, takže rozhraní může být také přepracováno. Zejména pro použití aplikace Word na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, byla zvýšena citlivost na dotyk pro zadávání pomocí pera.

Kromě toho jsou ve Wordu 2019 pro Mac k dispozici nová témata Bílá, Tmavě šedá a Černá; tato decentnější pozadí podporují také soustředěné psaní a čtení textů. Nejvýraznější kontrast nabízí černá barva.

Integrované výukové nástroje umožňují efektivnější práci s textem

Profesionální uživatelé ocení také integrované výukové nástroje ve Wordu 2019 pro Mac. Původně byly určeny pro žáky a studenty k podpoře rychlejšího porozumění textu, ale pomáhají i uživatelům, kteří Word pravidelně používají v kanceláři. Pomocí nástrojů pro učení lze například upravit šířku sloupců a rozestupy mezi textem, ale také barvy, čímž se uleví očím při jasnějším zobrazení textu.

Pomocí nástroje "zaměření na řádek" lze oblast čtení omezit na jeden, tři nebo pět řádků, a pokud chcete nechat text přečíst nahlas, čtené pasáže se současně zvýrazní. Snadno tak sledujete, co slyšíte v textu, lépe se soustředíte a jste méně rozptylováni.

Podobný úkol plní také "režim zaostření", známý již ze starších verzí Wordu, který skrývá všechny panely nástrojů, takže zobrazení dokumentu je přehlednější.

Funkce Cue Audio vás po aktivaci podpoří také zvukovou zpětnou vazbou. Ta vás při psaní doprovází různými zvukovými efekty a poskytuje tak akustické nápovědy, pokud měníte určité možnosti, ale také jako potvrzení provedené akce: například při mazání nebo vkládání obsahu.

Při úpravách rozsáhlých textových dokumentů může být vyhledávání jednotlivých pasáží nebo konkrétních částí rychle nepřehledné. Ve Wordu 2019 pro Mac je kromě obvyklého vertikálního zobrazení dokumentu Wordu, kdy se všechny stránky procházejí shora dolů, k dispozici nové zobrazení "Stránka po stránce", které umožňuje listovat dokumentem Wordu jako knihou. U středně dlouhých textů, které však mají velký počet stránek, nabízí nová funkce "Miniatury" rychlou orientaci: po aktivaci se stránky zobrazí v malém přehledu, abyste mohli snadněji najít hledaná místa.

Optimalizovaná přístupnost díky snadnější podpoře opravy chyb

Ve Wordu 2019 pro Mac jsou kromě již obsažených a vylepšených funkcí k dispozici také nové nástroje pro optimalizaci textů tak, aby byly vhodné i pro uživatele s omezenými schopnostmi čtení a porozumění. Aktivovaná podpůrná oprava chyb navrhuje zlepšení kliknutím na položku nabídky "Zkontrolovat", kterou můžete snadno okamžitě přijmout jedním kliknutím. Integrovány jsou také zpětně mezinárodně platné normy, které byly zavedeny pro tyto čtenáře s postižením pro snazší porozumění textu.

Integrovaná funkce překladu s překladačem

Zatímco dříve museli uživatelé Wordu při psaní nebo čtení cizích slov nebo celé pasáže textu v jiném jazyce opustit program Word a vyvolat webovou stránku v prohlížeči, aby získali překlad tam, ve Wordu 2019 pro Mac to již není nutné: Stačí kursorem označit příslušný text a aktivovat integrovanou funkci překladu s automatickým rozpoznáváním jazyka. Microsoft Translator Word 2019 pro Mac obsahuje více než 60 jazyků, 11 jazyků lze přeložit.

Nástroj Freehand pro spontánní kreslení diagramů

To, co je možné na dotykových panelech nebo chytrých telefonech, je nyní k dispozici i ve Wordu 2019 pro Mac - s novým nástrojem "Kreslení volnou rukou". K použití nástroje pro volnou ruku uživatelé nepotřebují pero ani dotykovou plochu, mohou jej používat i s počítačovou myší a samovolně označovat text nebo vytvářet náčrty a vzorce, které lze následně také dále upravovat, přesouvat nebo kopírovat.

V nástroji Word 2019 pro Mac pro práci s volnou rukou nabízí Microsoft hned několik digitálních per, včetně tužky pro kreslení, pera pro psaní a zvýrazňovače pro zvýrazňování. Nástroje jsou k dispozici v různých šířkách pera, 16 plných barvách a 8 efektech, jako je duha, galaxie, láva, oceán, zlato, stříbro a další.

Vkládání a úpravy škálovatelné vektorové grafiky

Word 2019 pro Mac nabízí rozsáhlou knihovnu volně použitelných ikon, piktogramů, symbolů atd., včetně 3D obrázků, pro ilustraci prezentací a pracovních listů. Škálovatelná vektorová grafika, nazývaná také soubory SVG (Scalable Vector Graphics), je zajímavá zejména tím, že lze měnit její velikost, otáčet ji o 360° nebo ji dokonce kolorovat bez ztráty kvality obrazu.

Použití LaTeXu ve Wordu 2019 pro Mac k vytváření složitých vzorců

Vestavěný editor vzorců ve Wordu je všestranný nástroj, ale jeho možnosti jsou omezené, pokud jde o zobrazování složitějších vzorců, které se často vyskytují ve vědeckých textech. Nový Word 2019 pro Mac nyní podporuje také LaTeX, mezinárodní standard pro tvorbu profesionálních rozsáhlých vzorců, které s ním lze převádět.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Word 2019 v počítači Mac

Níže jsou uvedeny požadavky na instalaci a spuštění aplikace Word 2019pro Mac na zařízení Apple.

 • Operační systém: platná verze jednoho ze tří aktuálních operačních systémů macOS
 • Procesor: Intel
 • Paměť: alespoň 4 GB
 • Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa
 • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelů

Koupit Word 2019 pro Mac jako samostatný kancelářský balík od společnosti Wiresoft

MS Word pro Mac je nedílnou součástí kancelářského balíku Microsoft Office pro macOS. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si u společnosti Wiresoft můžete program Word 2019 pro Mac zakoupit v internetovém obchodě také jako samostatný program, nikoli pouze jako součást odpovídajícího balíku Office 2019. Námi nabízený program Word pro Mac je kupní verzí, což znamená: Nevstupujete do žádného závazku předplatného, který by vás vázal k placeným aktualizacím. Word 2019 pro Mac je samostatný program, a proto nemusíte dodržovat žádná časová omezení pro jeho používání. Při nákupu aplikace Word 2019 pro Mac od společnosti Wiresoft proto také dlouhodobě ušetříte. Zejména pro osoby samostatně výdělečně činné a menší firmy s malým počtem zaměstnanců, které nechtějí kromě Wordu používat žádný z dalších programů obsažených v balíku Office, představuje zakoupení samostatného programu Word 2019 pro Mac mimořádně levný způsob, jak tento klasický software pro zpracování textu používat profesionálně nebo soukromě. Tato licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2019 pro Mac.

Nejen Word 2019 pro Mac, ale i všechny ostatní licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop pro macOS, jsou vždy originálními plnými verzemi Microsoft pro jednoho uživatele. Obvykle pocházejí z množstevních licencí nebo již byly použity. To vás však neznevýhodňuje: Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí zkušební verze softwaru Microsoft, které jsou platné po omezenou dobu nebo které lze používat omezeným způsobem.

To znamená, že máte záruku, že každý softwarový produkt zakoupený u společnosti Wiresoft je pro vás po zakoupení plně a legálně použitelný, a to včetně takových "použitých" programů, které byly původním kupujícím odinstalovány nebo odstraněny současně s prodejem společnosti Wiresoft, a jsou tedy opět 100% použitelné. Z bezpečnostních důvodů jsou všechny tyto licenční produkty před dalším prodejem důkladně zkontrolovány společností Wiresoft z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Pokud máte další dotazy ohledně nákupu aplikace Word 2019 pro Mac nebo jiného kancelářského softwaru, můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené