Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

 • SW10443
 • 6VC-03222
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
20 361,90 Kč * 22 622,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 25x Device CAL
Systém  Server se systémem Windows
CAL RDS Device CAL
Rozsah dodávky ID licence + Autentifikační kód
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Terminálový server Kompatibilní


Aby bylo možné používat službu vzdálené plochy (RDS) systému Windows Server 2016, je pro každého uživatele vyžadována příslušná licence RDS Client Access Licence (RDS CAL), aby mohl lokálně a nezávisle přistupovat k programům systému Windows atd. v podnikové síti. Běžná licence CAL pro systém Windows Server tato práva nepokrývá. Jednou z možností jsou licence Device CAL pro službu Vzdálená plocha, které upravují přístup pro konkrétní registrované koncové zařízení (device) pro relaci Vzdálené plochy.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Pack - Device CALs for Remote Desktop Services for Windows Server 2016 koupit použitý

Aby bylo možné používat službu Vzdálená plocha (RDS) systému Windows Server 2016, je pro každého uživatele vyžadována příslušná licence RDS Client Access Licence (RDS CAL), aby mohl lokálně a nezávisle přistupovat k programům systému Windows atd. v podnikové síti. Běžná licence CAL pro systém Windows Server tato práva nezahrnuje. Jednou z možností jsou licence CAL zařízení pro službu Vzdálená plocha, které upravují přístup pro konkrétní registrované koncové zařízení (zařízení) pro relaci vzdálené plochy. Licence RDS Device 2016 CAL jako použitý software od společnosti Wiresoft mají ve srovnání s licencemi RDS CAL od běžných poskytovatelů licencí výhodu nižší ceny a nabízejí stejné funkce jako licence pro klientský přístup ke službě Vzdálená plocha definované v oficiálním licenčním programu společnosti Microsoft pro Windows Server.

Jaké jsou výhody licencí VP CAL pro Windows Server 2016?

Služba vzdálené plochy - v předchozích verzích označovaná jako Terminálová služba - je vyhrazená serverová role pro uživatele, kteří používají služby atd. ze systému Windows Server 2016 nebo jiných verzí serverů, aniž by byly příslušné programy systému Windows nainstalovány na místním počítači. Licence CAL pro službu RDS 2016 tento přístup upravují, jsou licencovanému koncovému zařízení zpřístupněny prostřednictvím příslušného serveru Windows Server jako hostitele v rámci relace vzdálené plochy. Každý uživatel, který používá počítač nebo notebook apod. s příslušnou licencí pro klientský přístup - tj. licencí RDS Device CAL - jej může používat nezávisle na místě (vzdáleně), ale také v místě podnikové sítě prostřednictvím připojení k internetu.

Výhody licencí CAL na zařízení služby Vzdálená plocha pro Windows Server 2016 pro uživatele

Každý uživatel, který používá registrované koncové zařízení s licencí RDS Device CAL pro Windows Server 2016, má při každé relaci přístup ke standardizovanému pracovnímu prostředí systému Windows. Během relace vzdálené plochy jsou programy systému Windows spouštěny prostřednictvím hostitele na příslušném serveru; to probíhá odděleně od ostatních klientských připojení, takže uživatel vidí pouze svou vlastní relaci.

S licencí VPD Device CAL 2016 mohou uživatelé používat i starší koncová zařízení, jejichž hardware nebo výkon je slabší, protože využívají výkon serveru Windows prostřednictvím služby Vzdálená plocha; licence VPD 2016 pro koncová zařízení tak umožňují obejít se bez výkonnějšího hardwaru.

Výhody licencí VP CAL pro Windows Server 2016 pro správce

Kromě výhod licencí VP CAL 2016 pro zařízení (a uživatele) pro uživatele nabízejí také mnoho praktických funkcí pro správce, protože umožňují mnohem efektivnější správu všech uživatelů: Software systému Windows tak může být v podnikové síti poskytován a spravován centrálně namísto jeho instalace na každé jednotlivé koncové zařízení. To se provádí výhradně prostřednictvím serveru Windows, na kterém je poskytován, a v případě potřeby se také aktualizuje.

Licence RDS Device CAL také definují příslušná práva pro licencované koncové zařízení, takže oprávnění uživatelé mohou k serveru přistupovat pouze s odpovídajícími možnostmi přístupu. Údržba a poskytování pracovních stanic se tak díky licencím RDS Device CAL pro Windows Server 2016 výrazně snižuje.

Technické informace o licencích CAL pro zařízení služby Vzdálená plocha pro systém Windows Server 2016

Nasazení nebo použití licencí VP CAL pro vzdálená připojení k serveru Windows zahrnuje různé funkce; kromě toho je třeba věnovat pozornost také kompatibilitě licence VP CAL a serveru.

Role serveru služby Vzdálená plocha

Licence CAL na zařízení (i uživatele) pro službu RDS systému Windows Server 2016 obsahují několik rolí, které společně umožňují používat programy systému Windows atd. pro licencované koncové zařízení nebo uživatele:

 • Pomocí nástroje Správce licencování vzdálené plochy se reguluje nebo zpřístupňuje používání služby RDS pro koncové zařízení s licencí Device CAL pro server.
 • Pro každou relaci spravuje Hostitel relací vzdálené plochy plochy nebo programy poskytnuté koncovému bodu (nebo uživateli).
 • Zprostředkovatel připojení ke vzdálené ploše zajišťuje připojení k službě RDS pro relaci a v případě přerušení během relace také obnovuje připojení.
 • Brána vzdálené plochy slouží k řízení přístupu přes terminál k ploše systému Windows ve veřejné síti.
 • Webový přístup pro službu Vzdálená plocha umožňuje přístup konkrétním uživatelům nebo skupinám prostřednictvím služby RDS CAL přes webový portál.

Kompatibilita verzí licencí CAL pro zařízení služby Vzdálená plocha pro systém Windows Server 2016

Každá licence VP CAL - ať už pro koncovézařízení, nebo pro uživatele - musí být kompatibilní s verzí systému Windows Server, ke které je připojena. V případě služeb RDS-CAL pro Windows Server 2016 to znamená, že je lze použít k přístupu k systému Windows Server 2016 NEBO ke starší verzi systému Windows Server (downgrade). Službu RDS-CAL 2016 však nelze použít pro přístup k vyšší verzi systému Windows Server. To vyžaduje odpovídající verzi licence CAL služby Vzdálená plocha.

Srovnání licencí CAL na zařízení a licencí CAL na uživatele pro službu Vzdálená plocha systému Windows Server 2016

V zásadě platí, jak již bylo uvedeno, následující: Implementace konkrétního softwaru Microsoft Server, např. verze 2016, je oddělena od jeho skutečného používání - k tomu je vždy zapotřebí jedna ze dvou odpovídajících licencí pro klientský přístup. Přístupová práva pro používání systému Windows Server upravuje společnost Microsoft ve svém vlastním licenčním systému, který je založen na licencích Client Access Licences neboli CAL.

Kromě běžných licencí pro přístup k serveru Windows Server jsou pro službu Vzdálená plocha vyžadovány také licence CAL pro zařízení nebo uživatele, aby bylo možné získat také místně nezávislý - vzdálený - přístup k serveru Windows Server prostřednictvím webu. Systém RDS CAL nabízí správcům serverů nejen diferencovanou správu přístupových práv, ale znamená také dodatečné zabezpečení, protože cizí uživatelé nebo neregistrovaná koncová zařízení bez této přístupové licence (RDS Device CAL) nemají přístup k dostupným službám nebo datům serveru.

Společnost Microsoft nabízí dva různé typy licencí CAL pro službu Vzdálená plocha systému Windows Server 2016:

 • Licence zařízení CAL pro službu RDS: poskytuje přístupová práva pro konkrétní koncové zařízení (počítač, notebook, tablet, mobilní telefon)
 • Uživatelská licence CAL pro službu RDS: poskytuje konkrétnímu uživateli přístupová práva

Typické funkce licence CAL zařízení pro službu Vzdálená plocha 2016

Licence RDS Device CAL je platná pouze pro jedno vyhrazené koncové zařízení, které je pro ni zaregistrováno. Pomocí licence Device CAL pro službu Vzdálená plocha řídí každá relace Vzdálené plochy svá přístupová práva k serveru nebo hostiteli systému Windows. Každý zaměstnanec, který používá počítač, notebook atd. vybavený licencí RDS Device CAL, může využívat službu Vzdálená plocha pro Windows Server 2016. U notebooků, tabletů nebo jiných mobilních zařízení, která lze používat bez ohledu na místo, nabízí RDS Device CAL tu výhodu, že příslušný uživatel má možnost využívat RDS ve firmě, na cestách nebo v domácí kanceláři.

Při prvním navázání spojení mezi klientským počítačem a koncovým zařízením je pro každé zařízení v režimu licencování vydána dočasná přístupová licence. Když se relace vzdálené plochy připojí k serveru jako hostitel podruhé, je pro zařízení vydána trvalá licence Device RDS CAL - pokud je k dispozici ve Správci licencování vzdálené plochy.

Přehled všech funkcí licencí RDS Device CAL pro Windows Server 2016

 • Licence Device CAL je vždy fyzicky přiřazena konkrétnímu koncovému zařízení - namísto konkrétního uživatele
 • Každá licence RDS Device CAL je sledována příslušným licenčním serverem,
 • nezávisle na registraci ve službě Active Directory
 • Dočasné licence RDS CAL pro koncová zařízení mají platnost 52 až 89 dní
 • Počet licencí CAL zařízení stanovený pro každý případ nesmí být překročen

Závěr

Z výše uvedeného vyplývá, že odpověď na otázku, který typ služby Remote Desktops Service CAL nabízí ve firmě více výhod, závisí na konkrétním případu. Rozhodnutí o formě licencování klientského přístupu ke službě RDS musí být učiněno před nákupem, protože licenci CAL pro zařízení nelze dodatečně změnit na licenci CAL pro uživatele nebo naopak. Při nákupu licence Device CAL pro RDS hraje roli počet zaměstnanců a pracovních stanic: jakmile několik zaměstnanců sdílí jedno koncové zařízení nebo pracuje převážně stacionárně, pak je licence Device CAL pro RDS výhodnější.

Kupte si licence Microsoft Device CAL pro službu Vzdálená plocha 2016 za nízkou cenu jako jednu licenci od společnosti Wiresoft v našem internetovém obchodě

Licence RDS Device CAL pro Windows Server 2016 jsou již k dispozici jako jedna licence v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop - jako použitý software mají také mimořádně příznivou cenu bez jakýchkoli nevýhod z hlediska použitelnosti.

Jaké se používají licence Licence VP CAL pro zařízení RDS v systému Windows Server 2016?

Licence Device CAL pro službu Vzdálená plocha systému Windows Server 2016 nabízené v internetovém obchodě Wiresoft Online Shop jsou typické přístupové licence, které pocházejí z odpovídající objemové licence pro koncová zařízení, kterou společnost již dříve zakoupila. Všechny přístupové licence pro koncová zařízení, které nebyly potřeba, nebo dokonce celou objemovou licenci odkoupila společnost Wiresoft, přičemž objemová licence je rozdělena a nabízena v obchodě jako individuální licence RDS Client Access pro zařízení.

Rozdělením a dalším prodejem těchto licencí CAL jsou následně označeny jako použitý software. To neznamená žádné obecné opotřebení funkcí zařízení RDS CAL ani žádné omezení jejich použitelnosti z hlediska funkcí nebo doby trvání.

Jaké zabezpečení nabízejí licence Licence k zařízení vzdálené plochy pro systém Windows Server 2016 jako používaný software?

Ve společnosti Wiresoft je nákup použitých licencí RDS CAL pro zákazníky nejen levnější, ale také bezpečný! Licence CAL pro jednoho uživatele pro službu Vzdálená plocha systému Microsoft Windows Server 2016 je nejen dostupná za nižší cenu než srovnatelné nové zboží, ale nabízí také bezpečnost kupujícího díky okamžitému stažení včetně aktivace licence prostřednictvím přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

Licence RDS Device CAL pro Windows Server 2016 nabízené společností Wiresoft pocházejí výhradně ze zásob licencí společností nebo organizací se sídlem v EU, což znamená, že se na tyto transakce vztahují právní předpisy EU. To znamená, že jak nákup licencí CAL pro službu RDS nebo jiných klientských přístupových licencí společnosti Microsoft jako používaného softwaru, tak jejich používání u našich zákazníků je právně chráněno, a proto neznamená žádné porušení právních předpisů, protože prodej nebo nákup i používání licencí CAL pro službu RDS je právně povoleno, což bylo opakovaně jasně potvrzeno různými soudními rozhodnutími.

Vaše výhody s licencemi CAL na zařízení pro službu Vzdálená plocha 2016 jako používaný software

Nabídka licencí RDS Device CAL pro Windows Server 2016 - nebo jiných licencí pro klientský přístup - od společnosti Wiresoft jako použitého softwaru poskytuje našim zákazníkům nejen levnější alternativu ke srovnatelným komerčně dostupným nabídkám pro licencování vzdáleného přístupu ke službám Windows Server, ale také volný výběr počtu požadovaných licencí CAL.

Společnost Wiresoft navíc nabízí možnost zakoupit licence RDS CAL pro Windows Server 2016 a starší nebo novější verze odpovídajících licencí pro Windows Server v internetovém obchodě. To znamená, že můžete zakoupit licence pro přístup klientů RDS i pro starší verze systému Windows Server a vyhnout se tak problémům s kompatibilitou nebo nutnosti nákupu nového hardwaru. Využijte širokou nabídku softwaru různých verzí licencí RDS CAL pro Windows Server od společnosti Wiresoft!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete licence CAL pro zařízení a uživatele pro Windows Server a další programy Microsoft Server a licence pro klientský přístup - vždy za nízké ceny jako použitý software a s možností okamžitého stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se licencí RDS Device CAL pro systém Windows Server 2016 nebo jakýkoli jiný produkt společnosti Microsoft, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

Další odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie