Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10021
 • H30-05830
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
7 856,90 Kč * 8 728,90 Kč * (9,99% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Project 2019 Professional je všestranný, osvědčený systém pro řízení projektů pro větší firmy a organizace, který nabízí širokou škálu praktických podnikových funkcí pro plánování, řízení a kontrolu projektů. Mezi typické požadavky Enterprise project management (EPM) patří správa požadavků, více projektů a portfolia, dále správa rizik a dokumentů, centrální plánování zdrojů, sledování času, správa přístupů a výkaznictví prostřednictvím serveru Microsoft SQL Server. Proto byl Project 2019 Professional také navržen pro bezproblémovou kompatibilitu s mnoha dalšími aplikacemi a cloudovými službami společnosti Microsoft.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - software pro řízení projektů na prodej

Project 2019 Professional je všestranný, osvědčený systém pro řízení projektů pro větší firmy a organizace, který nabízí širokou škálu praktických podnikových funkcí pro plánování, řízení a monitorování projektů. Typické požadavky na řízení podnikových projektů (EPM) zahrnují správu požadavků, více projektů a portfolia, správu rizik a dokumentů a centralizované plánování zdrojů, sledování času, správu přístupu a výkaznictví prostřednictvím serveru Microsoft SQL Server. Project 2019 Professional je proto také navržen pro bezproblémovou kompatibilitu s mnoha dalšími aplikacemi a cloudovými službami společnosti Microsoft.

Project 2019 Professional lze podle PMI-Standard použít k řízení typických skupin procesů pro zahájení, plánování, monitorování, kontrolu a realizaci a uzavření projektů. Tím jsou zodpovězeny všechny důležité otázky pro úspěšné dosažení cíle projektu, jejichž zodpovězení patří k rozhodujícím konkurenčním faktorům v dnešním každodenním podnikání, jako je typ práce, která je k tomu zapotřebí, potřebný rozsah i časové využití zdrojů, stejně jako informace o pracovní náplni, o potřebných nebo chybějících kompetencích a kapacitách, o skutečném úsilí i o rozpočtu a nákladech.

Microsoft Project 2019 Professional je obvykle k dispozici pouze v obchodě jako množstevní licence, ve společnosti Wiresoft je tato edice k dispozici také ke koupi jako jednotlivá licence ve formě použitého softwaru. To nabízí mnoha i menším společnostem ekonomickou příležitost využívat tento profesionální software společnosti Microsoft. V internetovém obchodě Wiresoft Software-Onlineshop naleznete Project 2019 Professional i jednotlivé licence dalších edic nebo verzí MS Project 2019 jako zakoupenou verzi, stejně jako další programy společnosti Microsoft, které doplňují komplexní využití MS Project. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a nové funkce edice Project 2019 Professional.

Exkluzivní funkce edice Project 2019 Professional

Oproti edici Standard nabízí edice Professional aplikace MS Project 2019 řadu exkluzivních funkcí, které jsou při řízení projektů důležité zejména pro větší společnosti: Project 2019 Professional například spolupracuje také se službou Skype for Business, MS SharePoint a Project Server, což umožňuje komplexnější komunikaci než dříve; edici lze také používat ve spojení s Project Serverem a Project Online. Kromě toho již dnes mnoho integrovaných šablon a typických plánovacích nástrojů pomáhá zvyšovat produktivitu týmů. Verze Professional má také další zobrazení, například týmový plánovač, který umožňuje lepší přehled.

Zlepšená správa portfolia

MS Project 2019 Professional nabízí také vylepšenou správu portfolia, která vám pomůže udržet si přehled, zejména pokud máte hodně projektů. Projektoví manažeři tak mohou okamžitě zjistit, zda projekt probíhá podle plánu, nebo zda je potřeba podpora. Další zobrazení pro správu rozpočtu a harmonogramů poskytují lepší strukturální přehled během řízení a bezproblémová integrace do Power BI poskytuje analytické funkce včetně návrhů řešení v kritických situacích.

Komplexní správa zdrojů

Nástroje integrované v aplikaci Project 2019 Professional ještě více zpřehledňují správu a plánování zdrojů. Tímto způsobem lze vypočítat a ještě lépe využít typické typy zdrojů, jako jsou "práce", "materiál" a "náklady", aby bylo možné je vytvořit ve fondu zdrojů a přiřadit je k jednotlivým úkolům, zejména pro plánování napříč projekty, přičemž je třeba zohlednit i časová omezení a případné přetížení. Díky přehledné evidenci úkolů a času lze všechny úkoly aktualizovat lokálně a nezávisle na sobě a vedoucí týmu vždy znají aktuální stav prostřednictvím cesty úkolů vyznačené v Ganttově diagramu. Kontextové uživatelské rozhraní navíc nabízí možnost cíleně organizovat a propojovat úkoly a vytvářet odpovídající časové osy.

Komunikace v reálném čase

Integrace aplikace Skype for Business a rychlých zpráv umožňuje komunikaci v reálném čase, což ještě více zefektivňuje týmovou spolupráci. Jejich povolením přímo v plánu projektu jsou nyní všechny zdroje projektu konsolidovány v jediném zobrazení.

Co je ještě nového v MS Project Professional 2019 - Klíčové funkce

Project 2019 se od předchozí verze liší i vizuálně: novým, atraktivním a přehlednějším rozhraním pro zobrazení na ploše. Za tím stojí různé optimalizace stávajících funkcí i některé nové funkce, které podporují uživatele zejména prostřednictvím nových, přizpůsobitelných sestav pro vizualizaci projektových dat, vylepšené týmové komunikace díky integrovaným funkcím Lync i snadnějšímu sledování v Ganttových grafech, aktuálního Standard zobrazení nových projektů v MS Project Professional 2019 při vizualizaci úkolů a jejich vztahů a harmonogramu.

Začněte rychle s novými projekty

Vytvoření projektu na několik kliknutí: Project 2019 nabízí k tomuto účelu portfolio předdefinovaných šablon a také je možné začít s prázdným Ganttovým diagramem; pro tento účel lze také importovat data z aplikace Excel nebo prostřednictvím služby SharePoint. Pro vizualizaci projektových dat ve formě reportů je přímo v Project 2019 k dispozici nová sada šablon typických reportů, které lze doplnit obrázky a diagramy, ale také animacemi pro sdílení informací o stavu projektu s ostatními členy týmu.

V MS Project Professional 2019 jsou k dispozici také standardní přehledy, které jsou důležitou součástí agilního řízení projektů, zejména Scrumu, pro porovnání plánované, zbývající a dokončené práce.

Propojte úlohy pomocí rozevírací nabídky

Propojování úkolů v MS Project Professional 2019 je nyní ještě jednodušší než v předchozí verzi: namísto znalosti ID úkolu, na který má být vytvořen odkaz, nyní stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce" a poté kliknout na šipku směřující dolů, která se zde zobrazí. Okamžitě se zobrazí seznam všech úkolů v tomto projektu. Vzhledem k tomu, že hierarchie úkolů i jejich pořadí přesně odpovídají projektu, stačí, aby uživatelé přešli na příslušný úkol a poté zaškrtli příslušné políčko. Činnost stejného typu lze vybrat také ve sloupci "Nástupce" pomocí zobrazeného rozevíracího seznamu.

Použití pole Název kolektivní úlohy

K vyhledání konkrétního úkolu ve větším seznamu v celkovém plánu projektu lze v aplikaci MS Project Professional 2019 použít pole "Název souhrnného úkolu". Obsahuje názvy všech hromadných úkolů, které jsou přiřazeny jednotlivým úkolům. Pro zlepšení přehlednosti struktury projektu zobrazením názvů bezprostředních úkolů sběru spojených s každým přiřazením prostředku lze do oblasti tabulky v zobrazení Prostředek: Využití přidat pole "Název úkolu sběru", které je určeno pouze pro čtení.

Pruhy časové osy s popisky a indikací průběhu úkolu

MS Project Professional 2019 ještě více usnadňuje komunikaci o průběhu projektu: K pruhu časové osy lze nyní přidat popisek, který usnadňuje její pochopení. Průběh plnění úkolů lze nyní zobrazit také přímo u příslušných úkolů, což zlepšuje zobrazení plánů i úkolů, na kterých se v daném okamžiku pracuje, jakmile je uvolněn stav.

Přístupnost v projektu 2019

Kromě toho (nejen) verze Project 2019 Professional Edition obsahuje další optimalizace přístupnosti pro uživatele se zdravotním postižením. Řada funkcí pro přístupnost je již integrována do aplikace Project 2019 a není třeba je aktivovat samostatně. Tlačítkem "Zoom" lze například upravit stupeň měřítka zobrazení sloupců tak, aby se sloupce zobrazovaly ve zvětšeném časovém okně. Tlačítka na stuze lze také zvětšit, aby byla lépe vidět. Jako alternativu k funkci "Zoom" lze použít také funkci "Screen Magnifier". Podobně lze přizpůsobit barvu textu a vytvořit vlastní paletu barev a změnit typ a velikost písma.

Základní funkce v MS Project 2019 jsou dostupné také pomocí klávesnice. V tomto ohledu se jako vstupní asistent pro zobrazení informací z klávesnice používá Microsoft Active Accessibility (MSAA). Kromě toho lze některé oblasti v MS Project 2019 Professional ovládat také pomocí rozpoznávání řeči Windows nebo je číst nahlas pomocí hlasového výstupu.

Kontrola pravopisu automaticky opravuje typické pravopisné a překlepové chyby a různé položky ve sloupci lze také automaticky doplnit. Často používané složité procesy lze automatizovat pomocí makra, což obecně urychluje práci na projektu.

Hardwarové a další požadavky na Microsoft Project 2019 Professional

Vzhledem k tomu, že Project Server 2019 Professional je servisní aplikací v SharePoint Serveru 2019, lze edici Professional aktivovat pouze pro podnikovou verzi MS SharePoint Serveru 2019 Základní jazyk je automaticky přiřazen k oběma aplikacím - Project Serveru 2019 i SharePoint Serveru 2019. Dále platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: pro hardwarovou akceleraci grafiky alespoň DirectX 9 s WDDM 2.0 nebo vyšší pro Windows 10
 • Prohlížeč: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox v aktuálních verzích
 • Verze .NET: pro některé funkce je vyžadována alespoň verze .NET 3.5 nebo 4.6

Zakupte si MS Project 2019 Professional Edition jako jednu licenci u společnosti Wiresoft za rozumnou cenu

Software MS Project 2019 Professional je v internetovém obchodě Wiresoft nabízen jako jedna licence za nižší cenu než "nové" programy jako tzv. použitý software. Tato licence MS Project 2019 Professional Edition je hromadnou licencí MS Project Professional společnosti, která byla prodejem zrušena a převedena na jednotlivé licence; v důsledku toho se pak označuje jako použitý software nebo použitý software. Všechny licence Microsoft Project 2019 Professional a další licence nabízené společností Wiresoft pocházejí od společností se sídlem v Evropě, a proto podléhají legislativě EU. Podle něj je obchod s použitým softwarem legálně povolen, což jasně potvrzují četná soudní rozhodnutí. Nákup MS Project 2019 Professional nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop proto pro vás nepředstavuje žádný právní problém. Navíc rozdělení objemové licence ani označení tohoto softwaru MS Project 2019 Professional jako používaného softwaru neznamená žádné omezení jeho funkčnosti.

Proto je pro vás každý nákup softwaru u společnosti Wiresoft vždy bezpečný! Licence MS Project 2019 Professional, která je k dispozici v obchodě Wiresoft Shop, má proto nejen naprosto přijatelnou cenu, ale také vám nabízí jistotu nákupu díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče. Nákup jednotlivých licencí k použitému softwaru, jako je MS Project 2019 Professional Edition, v obchodě Wiresoft Software Shop nabízí našim zákazníkům levnou alternativu k ostatním nabídkám tohoto softwaru, a tím i možnost používat exkluzivní edice programů společnosti Microsoft.

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete MS Project 2019 Professional Edition, stejně jako další verze MS Project a další aplikace společnosti Microsoft, například kompatibilní verze SQL Serveru, jako použitý software k okamžitému stažení. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2019 Professional nebo některého z dalších nabízených programů Microsoft, využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13. 5. 2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
1 219,90 Kč *
Kategorie