Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

11 859,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10021
 • H30-05830
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Project 2019 Professional - software pro řízení projektů v zakoupené verzi Project 2019...více
Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - software pro řízení projektů v zakoupené verzi

Project 2019 Professional je všestranný a osvědčený systém pro řízení projektů pro větší firmy a organizace, který nabízí širokou škálu praktických podnikových funkcí pro plánování, řízení a monitorování projektů. Typické požadavky na řízení podnikových projektů (EPM) zahrnují správu požadavků, více projektů a portfolia, jakož i správu rizik a dokumentů, centrální plánování zdrojů, sledování času, správu přístupu a výkaznictví prostřednictvím serveru Microsoft SQL Server. Project 2019 Professional byl proto také navržen pro bezproblémovou kompatibilitu s mnoha dalšími aplikacemi a cloudovými službami společnosti Microsoft.

Pomocí Project 2019 Professional lze řídit typické skupiny procesů podle standardu PMI pro zahájení, plánování, monitorování, kontrolu a realizaci a ukončení projektů. V tomto procesu jsou zodpovězeny všechny důležité otázky pro úspěšné dosažení cíle projektu, jejichž zodpovězení patří k rozhodujícím konkurenčním faktorům v dnešním každodenním podnikání, jako je typ práce, která je k tomu zapotřebí, potřebný rozsah i časové využití zdrojů a informace o jejich využití, potřebné nebo chybějící kompetence a kapacity, skutečné úsilí i rozpočet a náklady.

Microsoft Project 2019 Professional je obvykle k dispozici pouze v obchodě jako množstevní licence, ale ve společnosti Wiresoft je tato edice k dispozici také k zakoupení jako jednotlivá licence ve formě použitého softwaru. To nabízí mnoha menším společnostem ekonomickou příležitost používat tento profesionální software společnosti Microsoft. V internetovém obchodě Wiresoft Software naleznete Project 2019 Professional i jednotlivé licence dalších edic nebo verzí MS Project 2019 jako kupní verzi, stejně jako další programy společnosti Microsoft, které doplňují komplexní využití MS Project. Následující přehled ukazuje nejdůležitější optimalizace a nové funkce edice Project 2019 Professional.

Exkluzivní funkce edice Project 2019 Professional

Verze Professional aplikace MS Project 2019 nabízí ve srovnání s verzí Standard řadu exkluzivních funkcí, které jsou při řízení projektů důležité zejména pro větší společnosti: Project 2019 Professional například spolupracuje také se Skype for Business, MS SharePoint a Project Serverem, což umožňuje komplexnější komunikaci než dříve; edici lze také používat ve spojení s Project Serverem a Project Online. Kromě toho již dnes mnoho integrovaných šablon a typických plánovacích nástrojů pomáhá zvyšovat produktivitu týmů. Verze Professional má také další zobrazení, například týmový plánovač, který umožňuje lepší přehled.

Zlepšená správa portfolia

MS Project 2019 Professional se vyznačuje také vylepšenou správou portfolia, abyste si vždy udrželi přehled, zejména u mnoha projektů. Projektoví manažeři tak okamžitě poznají, zda projekt probíhá podle plánu, nebo zda je potřeba podpora. Další zobrazení pro správu rozpočtu a harmonogramů poskytují lepší strukturální přehled během řízení a bezproblémová integrace do Power BI poskytuje analytické funkce včetně návrhů řešení v kritických situacích.

Komplexní správa zdrojů

Nástroje integrované v aplikaci Project 2019 Professional ještě více zpřehledňují správu a plánování zdrojů. Typické typy zdrojů, jako jsou "práce", "materiál" a "náklady", lze vypočítat a ještě lépe využít pro jejich vytvoření v zásobníku zdrojů a přiřazení k jednotlivým úkolům, zejména pro plánování napříč projekty, a také pro zohlednění časových omezení a možného přetížení. Díky přehledné evidenci úkolů a času lze všechny úkoly aktualizovat lokálně a nezávisle na sobě a vedoucí týmu vždy znají aktuální stav prostřednictvím cesty úkolů vyznačené v Ganttově diagramu. Za tímto účelem nabízí kontextové uživatelské rozhraní možnost cíleně organizovat a propojovat úkoly a vytvářet odpovídající časové osy.

Komunikace v reálném čase

Integrace aplikace Skype for Business a instant messaging umožňuje komunikaci v reálném čase, takže týmová spolupráce je ještě efektivnější. Jejich aktivací přímo v plánu projektu jsou nyní všechny zdroje projektu konsolidovány v jediném zobrazení.

Co je ještě nového v MS Project Professional 2019? - Nejdůležitější funkce

Project 2019 se oproti předchozí verzi liší také vizuálně: novým, atraktivním a přehlednějším rozhraním pro zobrazení na ploše. Za tím stojí různé optimalizace stávajících funkcí a také některé nové funkce, které podporují uživatele zejména prostřednictvím nových, přizpůsobitelných sestav pro vizualizaci projektových dat, vylepšené týmové komunikace díky integrovaným funkcím Lync a také snadnějšího sledování v Ganttových grafech, což je aktuální standardní zobrazení nových projektů v MS Project Professional 2019 při vizualizaci úkolů a jejich vztahů a také harmonogramu.

Začněte rychle s novými projekty

Vytvoření projektu na několik kliknutí: Project 2019 nabízí k tomuto účelu řadu předdefinovaných šablon a je možné začít i s prázdným Ganttovým diagramem; data lze také importovat z aplikace Excel nebo prostřednictvím služby SharePoint. Pro vizualizaci projektových dat ve formě reportů je přímo v Project 2019 k dispozici nová sada šablon typických reportů, které lze doplnit obrázky a diagramy, ale také animacemi, a sdílet tak informace o stavu projektu s ostatními členy týmu.

V MS Project Professional 2019 jsou k dispozici zejména standardní burndown reporty, které jsou důležitou součástí agilního řízení projektů, zejména Scrumu, pro porovnání plánované, zbývající i dokončené práce.

Propojení úloh pomocí rozevírací nabídky

Propojování úkolů v MS Project Professional 2019 je nyní ještě jednodušší než v předchozí verzi: místo znalosti ID úkolu, na který má být vytvořen odkaz, nyní stačí vybrat příslušnou buňku ve sloupci "Předchůdce" a kliknout na zobrazenou šipku směřující dolů. Okamžitě se zobrazí seznam všech úkolů v tomto projektu. Protože hierarchie úkolů i jejich pořadí přesně odpovídají projektu, stačí, když uživatelé přejdou na příslušný úkol a zaškrtnou příslušné políčko. Činnost stejného typu lze vybrat také ve sloupci "Nástupce" prostřednictvím zobrazeného rozevíracího seznamu.

Použití pole "Název kolektivní úlohy"

K vyhledání konkrétního úkolu v rozsáhlejším seznamu v celkovém plánu projektu lze v aplikaci MS Project Professional 2019 použít pole "Název souhrnného úkolu". Obsahuje názvy všech hromadných úkolů, které jsou přiřazeny jednotlivým úkolům. Pro zlepšení přehlednosti struktury projektu zobrazením názvů bezprostředních kolektivních úkolů přiřazených k příslušným přidělením zdroje lze do oblasti tabulky v zobrazení "Zdroj: Využití" přidat pole "Název kolektivního úkolu", které je určeno pouze pro čtení.

Sloupce časové osy s popisky a indikací průběhu úkolu

MS Project Professional 2019 ještě více usnadňuje komunikaci o průběhu projektu: K pruhu časové osy lze nyní přidat popisek, který usnadňuje její pochopení. Průběh plnění úkolů lze nyní zobrazit také přímo u příslušných úkolů, což zlepšuje zobrazení plánů i úkolů, na kterých se v daném okamžiku pracuje, jakmile je uvolněn stav.

Přístupnost v projektu 2019

Kromě toho (nejen) verze Project 2019 Professional Edition obsahuje další optimalizace přístupnosti pro uživatele se zdravotním postižením. Řada funkcí pro přístupnost je již integrována do aplikace Project 2019 a není nutné je aktivovat samostatně. Tlačítkem "Zoom" lze například upravit stupeň měřítka zobrazení sloupců tak, aby se sloupce zobrazovaly ve zvětšeném časovém okně. Tlačítka na pásu nabídky lze také zvětšit, aby byla lépe vidět. Jako alternativu k funkci "Zoom" lze použít také funkci "Screen Magnifier". Stejně tak lze upravit barvu textu a vytvořit vlastní barevnou paletu a změnit typ a velikost písma.

Základní funkce v MS Project 2019 jsou přístupné také pomocí klávesnice. Microsoft Active Accessibility (MSAA) se používá jako vstupní pomůcka pro klávesnici při zobrazování informací. Kromě toho lze některé oblasti v MS Project 2019 Professional ovládat také pomocí rozpoznávání řeči v systému Windows nebo je číst nahlas prostřednictvím hlasového výstupu.

Kontrola pravopisu automaticky opravuje typické pravopisné a překlepové chyby a lze také automaticky doplňovat různé položky ve sloupci. Často používané složité procesy lze automatizovat pomocí makra, což obecně urychluje práci na projektu.

Hardwarové a další požadavky na Microsoft Project 2019 Professional

Vzhledem k tomu, že Project Server 2019 Professional je servisní aplikací v SharePoint Serveru 2019, lze edici Professional aktivovat pouze pro podnikovou verzi MS SharePoint Serveru 2019 Základní jazyk se automaticky přizpůsobí oběma aplikacím - Project Serveru 2019 i SharePoint Serveru 2019. Dále platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dvoujádrový
 • Paměť RAM: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
 • Místo na pevném disku: 4 GB
 • Rozlišení obrazovky: 1 280 x 768 pixelů
 • Grafická karta: pro hardwarovou akceleraci grafiky alespoň DirectX 9 s WDDM 2.0 nebo vyšší pro Windows 10
 • Prohlížeč: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox v aktuálních verzích
 • Verze .NET: pro některé funkce je vyžadována alespoň verze .NET 3.5 nebo 4.6

Zakupte si MS Project 2019 Professional Edition jako jednu licenci u společnosti Wiresoft za výhodnou cenu

Software MS Project 2019 Professional je v internetovém obchodě Wiresoft nabízen jako jedna licence za nižší cenu než "nové" programy jako tzv. použitý software. Tato licence MS Project 2019 Professional Edition je objemovou licencí MS Project Professional společnosti, která byla prodejem zrušena a převedena na jednotlivé licence; v důsledku toho je pak označována jako použitý software nebo použitý software. Všechny licence Microsoft Project 2019 Professional a další licence nabízené společností Wiresoft pocházejí od společností se sídlem v Evropě, a proto se na ně vztahují právní předpisy platné v EU. Podle něj je obchod s použitým softwarem legálně povolen, což jasně potvrzují četná soudní rozhodnutí. Nákup MS Project 2019 Professional nebo jiného programu společnosti Microsoft jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop proto pro vás nepředstavuje žádný právní problém. Kromě toho rozdělení objemové licence ani označení tohoto softwaru MS Project 2019 Professional jako používaného softwaru neznamená žádné omezení, pokud jde o jeho funkčnost.

Každý nákup softwaru je proto u společnosti Wiresoft vždy bezpečný! Licence MS Project 2019 Professional, která je k dispozici v obchodě Wiresoft Shop, má proto nejen absolutně nízkou cenu, ale také vám nabízí jistotu nákupu díky okamžitému stažení a okamžité aktivaci licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče. Nákup jednotlivých licencí použitého softwaru, jako je MS Project 2019 Professional Edition, ve Wiresoft Software Shopu nabízí našim zákazníkům cenově výhodnou alternativu k ostatním nabídkám tohoto softwaru, a tím i možnost používat exkluzivní edice programů společnosti Microsoft.

Kromě MS Project 2019 Professional Edition najdete v obchodě Wiresoft Software Shop k okamžitému stažení také další verze MS Project a další aplikace společnosti Microsoft, například kompatibilní verze SQL Serveru, jako použitý software. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2019 Professional nebo některého z dalších nabízených programů Microsoft, využijte naši kompetentní radu v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13. 5. 2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené