Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Připraveno k okamžité expedici, dodací lhůta 24 hodin

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Trvale platné
  • Všechny jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 202,90 Kč * 1 335,90 Kč * (9,96% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množství 1x
Systém  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Rozsah dodávky Právo na použití
Doba trvání Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky


Zakoupení Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL   znamená dát (dalšímu) zaměstnanci možnost snadno přistupovat k firemním dokumentům a spolupracovat na projektech odkudkoli. Ať už v kanceláři, v terénu nebo v domácí kanceláři - s SharePoint lze příslušné informace vyměňovat bezpečně a snadno. Software pro spolupráci   nabízí různé způsoby týmové práce. U nás můžete mimo jiné získat SharePoint 2019 originální přístupové licence . Na rozdíl od licence pro zařízení CAL je licence pro uživatele CAL určena konkrétní osobě. Tato osoba může přistupovat k firemnímu serveru SharePoint pomocí všech svých zařízení. Licence Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL je tedy vhodná zejména pro zaměstnance, kteří střídavě pracují na firemním počítači, na notebooku a na mobilním telefonu. 

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Zakoupení Uživatelské licence SharePoint Server 2019   znamená, že umožníte (dalšímu) zaměstnanci snadný přístup k firemním dokumentům a spolupráci na projektech odkudkoli. Ať už v kanceláři, v terénu nebo v domácí kanceláři   - s SharePoint lze snadno a bezpečně vyměňovat důležité informace. Software pro spolupráci   nabízí různé způsoby týmové práce. U nás můžete získat mimo jiné originální přístupové licence SharePoint 2019 . Na rozdíl od aplikace Device CAL je aplikace User CAL určena konkrétní osobě. Tato osoba má přístup k firemnímu serveru SharePoint pomocí všech svých zařízení. Uživatelská licence CAL pro Microsoft SharePoint Server 2019 je tedy vhodná zejména pro zaměstnance, kteří střídavě pracují na firemním počítači, na notebooku a na mobilním telefonu. 

SharePoint 2019 Standard CAL správná licence pro každého

Výrobce SharePoint Server 2019 vyvinul systém licencování, kde jsou možné kombinace. V každém případě společnost potřebuje jednu nebo více licencí serveru. Ty jsou k dispozici u nás, stejně jako dodatečně použitelné licence Enterprise. Aby zaměstnanci mohli skutečně přistupovat k serveru SharePoint, jsou nutné licence CAL. Tento termín znamená Client Access Licence. Aplikace CAL může být zaměřena na uživatele (jako u tohoto produktu) nebo na zařízení ("Device CAL"). V rámci této nabídky si zakoupíte uživatelskou licenci pro Standard verzi SharePoint 2019. Pokud chce uživatel využívat také funkce Enterprise, potřebuje další licenci Enterprise CAL. Ve společnosti nebo oddělení lze kombinovat licence CAL pro zařízení a uživatele. Lze tedy zvážit, pro koho konkrétně má smysl koupit Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL a pro koho je lepší Device licence. 

Hlavní funkce SharePoint Server 2019 Standard 

Cílem SharePoint je v podstatě zpřístupnit informace a digitální pracovní nástroje zaměstnancům, kteří jsou oprávněni je používat. Kromě toho se výrazně zjednodušuje týmová práce - skupiny mohou pracovat společně na projektech, přičemž program se mimo jiné stará o dokumentaci. Jako komunikační software nabízí SharePoint například infrastrukturu pro firemní stránky na internetu a intranetu. Program je také považován za snadno pochopitelný software pro správu podnikového obsahu (ECM). Důležitým prvkem v každodenní práci je diferencované vyhledávání. Mimo jiné zobrazuje náhledy výsledků a umožňuje vyhledávat osoby nebo témata. 

Množství vylepšení a zjednodušení

Uživatelé Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL mohou využívat novinky 2019 verze SharePoint. Nabídka funkcí byla mimo jiné rozšířena o Flow pro OneDrive a formátování seznamů. Pro jednodušší zpracování informací lze nyní nové záznamy oznamovat e-mailem nebo prostřednictvím oznámení v Microsoft Teams. Kromě toho lze nyní snadno integrovat moderní webové části s dynamickým obsahem, jako jsou například kanály Twitter. Důležité je také přepracované uživatelské rozhraní, které uživatelům umožňuje rychleji najít mnoho prvků. Ve funkci vyhledávání bylo například vylepšeno indexování - nyní jsou mimo jiné zahrnuta i písma a objekty na obrázcích. 

Promyšlené detaily na SharePoint 2019

Existují samozřejmě i další novinky, pro které se vyplatí zakoupit Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL . Bezpečnost lze například zvýšit tím, že společnosti v případě potřeby uloží svá data v regionálních datových centrech. Pokud jde o zpracování dat, došlo k několika drobným vylepšením. Například ve verzi 2019 je nyní možné pracovat současně s dokumenty Excel a k dispozici je náhled dokumentů pro více než 270 typů souborů. Ti, kdo používají Microsoft Teams, si všimnou hlubší integrace a předplatitelé Office365 mohou využívat funkce sdílení ve všech součástech Office.

Uživatelská licence Microsoft SharePoint Server 2019 je dobrou volbou, když do týmu nastupuje nový zaměstnanec nebo se přebudovává oddělení. Mimochodem, licenci SharePoint 2019 CAL lze použít i pro přístup k serveru SharePoint 2016.

Další odkazy na "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie