Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

2 039,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Outlook pro Mac 2016 - osvědčený kancelářský software pro použití v systému macOS -...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook pro Mac 2016 - osvědčený kancelářský software pro použití v systému macOS - jako samostatný program

Microsoft Outlook pro Mac 2016 je stále hojně používanou verzí osvědčeného programu Office, který lze používat k centrální správě a organizaci nejen každodenního e-mailového provozu, ale také kontaktů, schůzek a úkolů, a tím zvýšit efektivitu každodenního pracovního života.

Outlook pro Mac 2016 se vyznačuje širokou škálou praktických funkcí, které podporují produktivitu v kanceláři: Profesionálům i začátečníkům pomáhá ještě snadněji plnit všechny každodenní úkoly. Rozsáhlé možnosti vyhledávání například pomáhají spravovat mnoho e-mailů, obsahu a kontaktů. Zejména časté odesílání příloh souborů je v aplikaci Outlook for Mac 2016 díky řadě nových možností nejen rychlejší, ale také bezpečnější. Další novinkou je možnost přidělovat individuální práva k odesílaným souborům jednotlivým adresátům.

Díky přehledným navigačním panelům aplikace Outlook for Mac 2016 jsou všechny požadované funkce rychle dostupné v závislosti na aplikaci - pro e-maily, úkoly, kontakty a záznamy v kalendáři. Rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2016 bylo také přepracováno a nyní je optimalizováno pro dotykové ovládání.

MS Outlook for Mac 2016 můžete zakoupit u společnosti Wiresoft za nízkou cenu jako samostatný program - jinak je téměř výhradně k dispozici jako součást verze Office for Mac 2016 v běžných obchodech. V internetovém obchodě Wiresoft navíc najdete nejen verzi 2016 aplikace Outlook for Mac, ale také starší nebo nejnovější vydání e-mailového softwaru.

Důležité a praktické nové funkce aplikace Outlook for Mac 2016

Uživatelé Macu, kteří rádi používají Outlook k organizaci e-mailů, kontaktů a schůzek, využijí níže popsané nové funkce a vylepšení stávajících funkcí. Ty nejenže pomáhají uživatelům lépe zvládat každodenní záplavu e-mailů, ale také výrazně urychlují správu obsahu a dokumentů. Koordinaci úkolů lze také řídit ještě efektivněji.

Inteligentní vyhledávání složek pro okamžité nalezení e-mailů a dalšího obsahu

Nastavením virtuální složky pro vyhledávání mohou uživatelé Macu filtrovat e-maily nebo jiné položky v aplikaci Outlook 2016 a nechat si je zobrazit ve vlastní složce, které odpovídají určitému předem definovanému kritériu vyhledávání. Jednou z možností použití je například zobrazení všech nepřečtených e-mailů v poštovní schránce aplikace Outlook, které byly automaticky uloženy do různých složek. Podobně lze použít inteligentní vyhledávací složku pro vyhledávání určitých skupin osob a kontaktů.

Vyhledávání lze také změnit pomocí rozevíracího seznamu "Nová oblast vyhledávání", čímž se změní aktuální složka nebo poštovní schránka.

Vylepšená přehlednost při vyhledávání příloh

Aplikace Outlook for Mac 2016 nyní nabízí lepší přehled než dříve při vyhledávání souborů, které byly odeslány jako přílohy e-mailu: Stačí kliknout na "Přiložit soubor" a odesílateli zprávy se zobrazí seznam všech souborů, které byly naposledy použity. Pokud seznam obsahuje příslušný soubor, lze jej dalším kliknutím okamžitě připojit. V mnoha případech tato funkce eliminuje obtížnější vyhledávání ve strukturách složek. Pro každou přílohu je k dispozici také rozbalovací nabídka s různými funkcemi, které ji umožňují otevřít, uložit, kopírovat nebo odstranit jediným kliknutím.

Ještě rychlejší odesílání velkých příloh prostřednictvím služby OneDrive

Odesílání e-mailů s většími přílohami je v aplikaci Outlook for Mac 2016 ještě pohodlnější - pokud uživatel počítače Mac používá službu OneDrive, která je určena pro ukládání souborů společnosti Microsoft. Každý soubor, který je zde k dispozici, již není třeba znovu nahrávat jako přílohu v e-mailu, ale stačí do e-mailu zkopírovat příslušný odkaz. To výrazně urychluje odesílání velkých souborových příloh a také výrazně snižuje množství dat ve schránce elektronické pošty. Všem souborům uloženým ve službě OneDrive lze také přiřadit individuálně definovaná práva (např. čtení, úpravy atd.) pro jednotlivé adresáty.

Dotykově optimalizované a jednotnější rozhraní aplikace Outlook for Mac 2016

Microsoft také zmodernizoval uživatelské rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2016, takže nyní vypadá podobně jako verze Office pro Windows - to má tu výhodu, že se v něm uživatelé na různých zařízeních snáze orientují. Outlook a další programy Office ve verzi 2016 také lépe podporují typické vlastnosti a funkce Macu, jako je displej Retina s vysokým rozlišením, celoobrazovkový režim a vícedotyková gesta. V rámci sjednocení vzhledu byl Outlook optimalizován také pro dotykové ovládání, takže program lze ovládat pomocí integrace gest přejetí prstem. Gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" lze přiřadit následujícím akcím: "Označit jako přečtené", "Smazat", "Označit", "Archivovat" a "Žádné".

Funkce Clutter

Třídění e-mailů často zabírá velkou část každodenní kancelářské práce, protože poštovní schránky jsou stále více zahlceny nedůležitými zprávami nebo dokonce spamem, takže je obtížné se v nich vyznat - zde přichází na pomoc nástroj Clutter, který automaticky odděluje důležité e-maily od nedůležitých, jakmile přijdou, a ty druhé třídí do vlastní složky "nevyžádaná pošta". Zároveň je rozpoznán a deaktivován potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou škodlivé odkazy nebo přílohy.

Abyste nepřehlédli e-maily, které mohly být nesprávně roztříděny, odesílá aplikace Outlook denně přehled všech e-mailů, které jsou v ní uloženy.

Clutter také "čte" chování uživatele tím, že zaznamenává, které e-maily jsou otevřeny jako první, které jsou přečteny později a které jsou zcela ignorovány. Tímto způsobem se program sám učí, takže automaticky zlepšuje filtry a kritéria vyhledávání.

Potvrzení o přečtení a přenosu při odesílání e-mailů

Aby mohl odesílatel e-mailu sledovat, zda jej příjemce obdržel a přečetl, nabízí Outlook for Mac 2016 v prvním případě potvrzení o doručení, že daný e-mail byl skutečně doručen do konkrétní schránky, a ve druhém případě potvrzení o přečtení ve formě krátké zprávy odesílateli, kdy byl e-mail otevřen.

Použití e-mailových šablon pro podobné nebo standardní zprávy

Denní e-mailový provoz se často skládá ze standardně odesílaných zpráv, jejichž obsah se mění jen nepatrně, např. nové datum apod. Místo toho, abyste takové e-maily pokaždé sestavovali znovu, můžete v aplikaci Outlook for Mac 2016 pro tento účel sestavit a uložit šablony, které pak stačí před odesláním v případě potřeby aktualizovat.

Opožděné odesílání e-mailových zpráv

Aplikace Outlook for Mac 2016 nyní umožňuje odesílat e-maily se zpožděním. Pomocí možnosti "Odeslat později" lze nastavit konkrétní datum i čas odeslání, například po práci. Odpovídající e-maily jsou proto odesílány i v případě, že aplikace Outlook již není v počítači otevřena.

Další praktické nástroje a funkce nápovědy v aplikaci Outlook for Mac 2016

Zejména v případech, kdy uživatelé musí organizovat a spravovat velké množství projektů, usnadňují a urychlují každodenní práci také následující nástroje:

 • SetDefaultMailApp nastaví Outlook jako výchozí e-mailovou aplikaci v Macu. To znamená, že aplikace Outlook se automaticky spustí, když uživatel například klikne na odkaz mail-to na internetu a napíše zprávu.
 • ResetRecentAddresses odstraní všechny automatické návrhy adres pro nový e-mail najednou. Tato funkce je užitečná zejména v případě, že projekt s určitými účastníky skončil a příslušné kontakty již nejsou pro další projekt potřeba.
 • Na panelu nástrojů pro přístup lze definovat často používané příkazy, které jsou připraveny k použití.
 • Velké množství e-mailů od velmi různých obchodních partnerů lze automaticky třídit do složek vytvořených k tomuto účelu pomocí pravidel. Tím se eliminuje nutnost ručního třídění.
 • Vzhledem k tomu, že Outlook je mnohem víc než jen e-mailový program, jsou všechny ostatní funkce, jako je kalendář, lidé, úkoly a poznámky, zobrazeny v dolní části okna, takže uživatelé mezi nimi mohou snadno přepínat kliknutím. V závislosti na zvoleném zobrazení se mění také příkazy zobrazené na pásu karet a příslušné informace na stavovém řádku.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Outlook 2016 v počítači Mac

Následující informace představují minimální požadavky pro používání aplikace Outlook for Mac 2016 na koncovém zařízení Apple. Outlook 2016 pro Mac je k dispozici pouze jako 64bitová aplikace.

 • Operační systém: jeden ze tří nejnovějších operačních systémů macOS (Mac OS X 10.10 nebo vyšší)
 • iPad a iPhone: min. iOS 8.0 nebo vyšší
 • Procesor: Intel
 • Pracovní paměť: min. 4 GB
 • Místo na pevném disku: min. 3 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelů

To je to, co Outlook pro Mac 2016 nabízí na rozdíl od verze pro PC:

Verze aplikace Outlook 2016 pro Mac má na rozdíl od verze pro Windows následující funkce:

 • Tabulky lze do e-mailu vložit z aplikace Word/Excel.
 • Vedle sebe lze zobrazit až tři kalendáře.
 • Zprávy hlasové pošty lze převést na text a odeslat jako e-mail nebo textovou zprávu.
 • Pro zásady správy práv k informacím (IRM) nyní Outlook pro Mac 2016 podporuje služby správy práv (RMS) založené na službě Active Directory a Azure.

Kupte si Outlook pro Mac 2016 jako samostatný program sady Office Suite za skvělou cenu od společnosti Wiresoft

Aplikace Outlook proMac 2016, která je typickou součástí sady Office od společnosti Microsoft, není běžně dostupná samostatně u prodejců. V obchodě Wiresoft Software Shop si však můžete program Outlook for Mac 2016 zakoupit také jako jednorázovou verzi - na rozdíl od většiny ostatních prodejců softwaru Microsoft, kteří často nabízejí program pouze jako samostatnou verzi předplatného.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft proto znamená: dvojí výhodu, protože Outlook pro Mac 2016 získáte samostatně bez sady Office, a to za opravdu nízkou cenu! Menší firmy, pro které nemá smysl pořizovat množstevní licence, ale také živnostníci a soukromí uživatelé aplikace Outlook mohou při nákupu softwaru od společnosti Wiresoft pokrýt svou potřebu programů Microsoft obzvláště výhodně.

To jsou vaše výhody při nákupu aplikace Outlook pro Mac 2016 jako licence pro jednoho uživatele:

 • Licenci pro jednoho uživatele získáte jako zakoupenou verzi.
 • To znamená, že se nezavazujete k předplatnému se zpoplatněnými aktualizacemi.
 • Z dlouhodobého hlediska je proto tato verze aplikace Outlook pro Mac 2016 levnější.
 • Zakoupená verze je registrována pouze na vás a nikdo jiný ji nepoužívá.
 • Tato licence aplikace Outlook for Mac 2016 nemá žádná omezení funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je sázkou na jistotu: Použitý software nabízený společností Wiresoft je buď součástí větší objemové licence, nebo takzvaného použitého softwaru - a v každém případě se jedná o naprosto legální produkt - a tedy bez jakéhokoli rizika pro vás: Evropský zákonodárce totiž obchod s použitým softwarem výslovně povolil! Předchozí kupující ji již nepoužívá, a proto byla odinstalována, aby ji bylo možné znovu nainstalovat a normálně používat.

Každý program společnosti Microsoft nabízený k prodeji u společnosti Wiresoft byl navíc před prodejem testován z hlediska jeho skutečné použitelnosti, která není omezena z hlediska funkcí a doby trvání, takže po aktivaci jej lze na počítači používat jako jakýkoli běžný softwarový produkt společnosti Microsoft. Vámi zakoupená plná verze programu Microsoft je totožná s odpovídajícími verzemi a edicemi dostupnými v běžném obchodě.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Outlook pro Mac 2016 a jeho další verze, stejně jako ostatní programy Office pro Mac, které jsou na prodej, a mnoho dalších programů Microsoft ve verzích pro Mac.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook pro Mac 2016 nebo jiného programu, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené