Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
1 203,90 Kč * 1 336,90 Kč * (9,95% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook for Mac 2016 je stále hojně využívanou verzí osvědčeného -programu, s jehož pomocí lze centrálně spravovat a organizovat nejen každodenní e-mailový provoz, ale také kontakty, schůzky a úkoly, a vnést tak do - každodenního života více efektivity. Office Business Outlook for Mac 2016 se vyznačuje velkým množstvím praktických vlastností a užitečných funkcí, které podporují produktivitu v kanceláři: Profesionálům i začátečníkům pomáhá ještě snadněji plnit všechny každodenní úkoly. Rozsáhlé možnosti vyhledávání například pomáhají spravovat mnoho e-mailů, obsahu a kontaktů. Zejména časté odesílání příloh souborů je s for Mac 2016 díky řadě nových možností nejen rychlejší, ale také bezpečnější. Další novinkou je možnost přidělovat individuální práva k odesílaným souborům jednotlivým adresátům. Outlook

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook pro Mac 2016 - osvědčený software Office pro použití se systémem macOS - jako samostatný program

Microsoft Outlook pro Mac 2016 je stále hojně používaná verze osvědčeného Office-programu, s jehož pomocí lze centrálně spravovat a organizovat nejen každodenní e-mailový provoz, ale také kontakty, schůzky a úkoly, a zvýšit tak efektivitu každodenního pracovního života.

Outlook pro Mac 2016 se vyznačuje širokou škálou praktických funkcí a užitečných vlastností, které podporují produktivitu v kanceláři: Profesionálům i začátečníkům pomáhá ještě snadněji zvládnout všechny každodenní úkoly. Rozsáhlé možnosti vyhledávání například pomáhají spravovat mnoho e-mailů, obsahu a kontaktů. Zejména časté odesílání příloh souborů je v aplikaci Outlook for Mac 2016 díky řadě nových možností nejen rychlejší, ale také bezpečnější. Další novou funkcí je možnost přidělovat individuální práva k odesílaným souborům jednotlivým adresátům.

Díky přehledným navigačním panelům aplikace Outlook for Mac 2016 jsou všechny požadované funkce rychle dostupné v závislosti na aplikaci - pro e-maily, úkoly, kontakty a záznamy v kalendáři. Kromě toho bylo přepracováno rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2016, které je nyní optimalizováno i pro dotykové ovládání.

MS Outlook pro Mac 2016 lze zakoupit u společnosti Wiresoft jako samostatný program za rozumnou cenu - jinak je v běžných obchodech k dispozici téměř výhradně jako součást verze Office pro Mac 2016. V internetovém obchodě Wiresoft navíc najdete nejen verzi 2016 aplikace Outlook for Mac, ale také starší nebo nejnovější vydání e-mailového softwaru.

Důležité a praktické nové funkce aplikace Outlook for Mac 2016

Uživatelé Macu, kteří rádi používají Outlook k organizaci e-mailů, kontaktů a schůzek, využijí níže popsané nové funkce a vylepšení stávajících funkcí. Ty nejenže pomáhají uživatelům lépe zvládat každodenní záplavu e-mailů, ale také výrazně urychlují správu obsahu a dokumentů. Koordinaci úkolů lze také řídit ještě efektivněji.

Inteligentní vyhledávání složek pro okamžité nalezení e-mailů a dalšího obsahu

Nastavením virtuální vyhledávací složky mohou uživatelé Macu filtrovat e-maily nebo jiné položky v aplikaci Outlook 2016 a zobrazit je ve vlastní složce, které odpovídají určitému předem definovanému kritériu vyhledávání. Jedním z možných použití je například zobrazení všech nepřečtených e-mailů v poštovní schránce aplikace Outlook, které byly automaticky uloženy do různých složek. Podobně lze použít inteligentní vyhledávací složku pro vyhledávání konkrétních skupin osob a kontaktů.

Pomocí rozevíracího seznamu "Nový rozsah hledání" lze také změnit hledání, a tím změnit aktuální složku nebo schránku.

Vylepšená přehlednost při vyhledávání příloh

Aplikace Outlook for Mac 2016 nyní nabízí lepší přehled než dříve při vyhledávání souborů, které byly odeslány jako přílohy e-mailu: Stačí kliknout na "Přiložit soubor" a odesílateli zprávy se zobrazí seznam všech souborů, které byly použity jako poslední. Pokud seznam obsahuje příslušný soubor, lze jej dalším kliknutím okamžitě připojit. V mnoha případech tato funkce eliminuje obtížnější vyhledávání ve struktuře složek. Pro každou přílohu je k dispozici také rozbalovací nabídka s různými funkcemi, které umožňují její otevření, uložení, kopírování nebo odstranění jediným kliknutím.

Ještě rychlejší odesílání velkých příloh přes OneDrive

Odesílání e-mailů s většími přílohami je v aplikaci Outlook for Mac 2016 ještě pohodlnější - pokud uživatel Macu používá službu OneDrive společnosti Microsoft pro ukládání souborů. Každý soubor, který je zde k dispozici, již není třeba znovu nahrávat jako přílohu v e-mailu, ale stačí do e-mailu zkopírovat příslušný odkaz. To výrazně urychluje proces odesílání velkých souborových příloh a také výrazně snižuje množství dat ve schránce elektronické pošty. Všem souborům uloženým ve službě OneDrive lze také přiřadit individuálně definovaná práva (např. čtení, úpravy atd.) pro jednotlivé adresáty.

Rozhraní aplikace Outlook for Mac 2016 optimalizované pro dotykové ovládání a konzistentnější

Společnost Microsoft také modernizovala uživatelské rozhraní aplikace Outlook pro Mac 2016, takže nyní vypadá podobně jako verze Windows Office - to má tu výhodu, že se uživatelé na různých zařízeních snáze orientují. Outlook a další aplikace Office ve verzi 2016 také lépe podporují typické vlastnosti a funkce Macu, jako je displej Retina s vysokým rozlišením, celoobrazovkový režim a vícedotyková gesta. V rámci sjednocení vzhledu byl Outlook také optimalizován pro dotykové ovládání, takže program lze ovládat pomocí integrace gest přejetí prstem - tzv. swipes. Gesta "Přejetí vlevo" a "Přejetí vpravo" lze přiřadit následujícím akcím: "Označit jako přečtené", "Smazat", "Označit", "Archivovat" a "Žádné".

Funkce Clutter

Třídění e-mailů často zabírá velkou část každodenní kancelářské práce, protože poštovní schránky jsou stále více zahlceny nedůležitými zprávami nebo dokonce spamem, takže je obtížné se v nich vyznat - zde přichází na pomoc nástroj Clutter, který automaticky odděluje důležité e-maily od nedůležitých, jakmile přijdou, a ty druhé třídí do vlastní složky "nevyžádaná pošta". Zároveň je detekován a deaktivován potenciálně nebezpečný obsah, jako jsou škodlivé odkazy nebo přílohy.

Aby nedošlo k přehlédnutí případně nesprávně seřazených e-mailů, odesílá aplikace Outlook denně souhrn všech e-mailů, které jsou v ní uloženy.

Clutter také "čte" chování uživatele tím, že registruje, které e-maily jsou otevřeny jako první, které jsou přečteny později a které jsou zcela ignorovány. Program se tak může sám učit a automaticky vylepšovat filtry a kritéria vyhledávání.

Potvrzení o přečtení a přenosu při odesílání e-mailů

Aby mohl odesílatel e-mailu sledovat, zda jej příjemce obdržel a přečetl, nabízí Outlook for Mac 2016 v prvním případě potvrzení o doručení, že daný e-mail byl skutečně doručen do konkrétní schránky, a v druhém případě potvrzení o přečtení ve formě krátké zprávy odesílateli, kdy byl e-mail otevřen.

Použití e-mailových šablon pro podobné zprávy nebo zprávy Standard

Denní e-mailový provoz se často skládá ze standardně odesílaných zpráv, jejichž obsah se mění jen nepatrně, např. nové datum apod. Místo toho, abyste takové e-maily sestavovali pokaždé, umožňuje Outlook pro Mac 2016 sestavit a uložit šablony pro tento účel, které pak stačí před odesláním aktualizovat podle potřeby.

Opožděné odesílání e-mailových zpráv

Aplikace Outlook for Mac 2016 má nyní možnost odesílat e-mailové zprávy se zpožděním. Pomocí možnosti "Odeslat později" lze nastavit konkrétní datum i čas odeslání, například i po pracovní době. Odpovídající e-maily jsou proto odesílány i v případě, že aplikace Outlook již není v počítači otevřena.

Další praktické nástroje a funkce nápovědy v aplikaci Outlook for Mac 2016

Zejména pokud uživatelé potřebují organizovat a spravovat velké množství projektů, usnadňují a urychlují každodenní práci také následující nástroje:

 • SetDefaultMailApp způsobí, že Outlook bude v Macu e-mailovou aplikací Standard. Tím se automaticky spustí aplikace Outlook, když například uživatel klikne na odkaz mail-to na internetu a napíše zprávu.
 • ResetRecentAddresses odstraní všechny automatické návrhy adres pro nový e-mail najednou. Tato funkce je užitečná zejména v případě, že projekt s určitými účastníky skončil a příslušné kontakty již nejsou pro další projekt potřeba.
 • Na panelu nástrojů pro přístup lze definovat často používané příkazy, které jsou připraveny k použití.
 • Velké objemy e-mailů od velmi různých obchodních partnerů lze automaticky třídit do složek nastavených pro tento účel pomocí pravidel. Tím se eliminuje nutnost ručního třídění.
 • Vzhledem k tomu, že Outlook je mnohem víc než jen e-mailový program, jsou všechny ostatní funkce, jako je kalendář, lidé, úkoly a poznámky, zobrazeny v dolní části okna, takže uživatelé mezi nimi mohou snadno přepínat kliknutím. V závislosti na zvoleném zobrazení se mění také příkazy zobrazené na pásu karet a příslušné informace na stavovém řádku.

Systémové požadavky pro používání aplikace Microsoft Outlook 2016 v počítači Mac

Níže uvedené informace představují minimální požadavky na používání aplikace Outlook for Mac 2016 v zařízení Apple. Outlook 2016 pro Mac je k dispozici pouze jako 64bitová aplikace.

 • Operační systém: jeden ze tří nejnovějších operačních systémů macOS (Mac OS X 10.10 nebo vyšší)
 • iPad a iPhone: min. iOS 8.0 nebo vyšší
 • Procesor: Intel
 • Paměť RAM: min. 4 GB
 • Místo na pevném disku: min. 3 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelů

To je to, co Outlook pro Mac 2016 nabízí na rozdíl od verze pro PC:

Verze aplikace Outlook 2016 pro počítače Mac má na rozdíl od verze Windows následující funkce:

 • Tabulky lze do e-mailu vložit z aplikace Word/Excel.
 • Vedle sebe lze zobrazit až tři kalendáře.
 • Zprávy hlasové pošty lze převést na text a odeslat jako e-mail nebo textovou zprávu.
 • Pro zásady správy práv k informacím (IRM) nyní Outlook pro Mac 2016 podporuje služby správy práv (RMS) založené na službě Active Directory a Azure.

Kupte si Outlook pro Mac 2016 jako samostatný program ze sady Office za skvělou cenu od společnosti Wiresoft

AplikaceOutlook for Mac 2016, která je typickou součástí sady Office od společnosti Microsoft, není běžně k dispozici ke koupi samostatně. V obchodě se softwarem Wiresoft si však můžete program Outlook pro Mac 2016 zakoupit jako jednorázovou verzi - na rozdíl od většiny ostatních prodejců softwaru Microsoft, kteří často nabízejí program pouze jako samostatnou verzi předplatného.

Nákupem softwaru u společnosti Wiresoft tak získáte dvojí výhodu, protože Outlook pro Mac 2016 získáte samostatně bez sady Office, a navíc za opravdu nízkou cenu! Menší firmy, pro které nemá smysl objemová licence, ale i samostatně výdělečně činní a soukromí uživatelé aplikace Outlook mohou při nákupu softwaru od společnosti Wiresoft pokrýt své potřeby programů Microsoft obzvláště výhodně.

To jsou vaše výhody při nákupu aplikace Outlook pro Mac 2016 jako licence pro jednoho uživatele:

 • Tím získáte licenci pro jednoho uživatele jako zakoupenou verzi.
 • To znamená, že nejste vázáni předplatným s placenými aktualizacemi.
 • Z dlouhodobého hlediska je proto tato verze aplikace Outlook pro Mac 2016 levnější.
 • Zakoupená verze bude registrována pouze na vás a nebude ji moci používat žádná jiná osoba.
 • Tato licence aplikace Outlook for Mac 2016 nemá žádná omezení funkčnosti.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je sázkou na jistotu: Použitý software nabízený společností Wiresoft je buď součástí větší objemové licence, nebo takzvaného použitého softwaru - a v každém případě se jedná o naprosto legální produkt - a tedy bez jakéhokoli rizika pro vás: Evropský zákonodárce totiž obchod s použitým softwarem výslovně povolil! Tento software již předchozí kupující nepoužívá, a proto byl odinstalován, aby jej bylo možné znovu nainstalovat a normálně používat.

Kromě toho byl každý program Microsoft nabízený k prodeji u společnosti Wiresoft před prodejem testován z hlediska jeho skutečné použitelnosti, která není omezena funkcemi ani dobou trvání, takže jej lze po aktivaci v počítači používat jako jakýkoli běžný softwarový produkt společnosti Microsoft. Vámi zakoupená plná verze programu Microsoft je totožná s odpovídajícími verzemi a edicemi dostupnými v běžném obchodě.

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete Outlook for Mac 2016 a jeho další verze, stejně jako další programy Office pro Mac na prodej, stejně jako mnoho dalších programů Microsoft ve verzích pro Mac.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aplikace Outlook pro Mac 2016 nebo jiného programu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie