Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10018
 • H30-04073
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
2 887,90 Kč * 3 207,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


MS Project Professional 2013 je nejkomplexnější edice tohoto softwarového řešení společnosti Microsoft, která pokrývá nejrůznější typy projektů se všemi příslušnými součástmi, pro jejich přesné plánování a správu i dokumentaci - podle potřeby z různých hledisek. Project Professional 2013 tak svými integrovanými funkcemi a vlastnostmi splňuje všechny požadavky na řízení projektů i velkých firem a organizací, které chtějí realizovat komplexní úkoly a řídit všechny zapojené zdroje i v dlouhodobém horizontu.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional - software společnosti Microsoft pro řízení projektů pro profesionály v zakoupené verzi

MS Project Professional 2013 je nejkomplexnější edice tohoto softwarového řešení společnosti Microsoft, která pokrývá nejrůznější typy projektů se všemi příslušnými komponentami pro jejich přesné plánování a správu i dokumentaci - v závislosti na požadavcích z různých hledisek. Project Professional 2013 tak díky svým integrovaným funkcím a vlastnostem splňuje všechny požadavky na řízení projektů i velkých společností a organizací, které chtějí realizovat složité úkoly a řídit všechny zapojené zdroje, a to i v dlouhodobém horizontu.

Široká škála praktických nástrojů, které jsou rychle přístupné přes uživatelsky přívětivé rozhraní na pracovní ploše, usnadňuje začátky práce se softwarem pro řízení projektů, takže jej mohou rychle používat i nezkušení uživatelé; profesionálové ocení zejména intuitivní použitelnost a široké možnosti zobrazení.

Nástroje integrované do MS Project Professional 2013 Edition umožňují diferencované plánování a kontrolu zdrojů, čímž se zamezí duplicitnímu přidělování i přehlížení nevyužitých zdrojů, takže je ještě lépe zajištěno vytváření a dodržování termínů a rozpočtů - pro úspěšnou realizaci projektů zadaných v Projectu. Zejména u velkých projektů jsou četné automatizace, které jsou k dispozici v Project 2013 Professional, obzvláště užitečné pro okamžitou identifikaci a předcházení úzkým místům ve zdrojích a termínech od samého počátku.

Zejména v edici Professional lze prostředky rozdělovat přetažením, účinky na jednotlivé oblasti jsou okamžitě viditelné, takže lze dobře plánovat dalekosáhlé změny. Výběr mezi různými reprezentacemi projektů, z nichž každá se zaměřuje na jeden aspekt: Časové osy se zvýrazněním jednotlivých cest úkolů umožňují lepší přehled až do jednotlivých detailů.

Součástí edice Project 2013 Professional je také propojení se službou Microsoft SharePoint, takže soubor projektu uložený v této službě nabízí všem členům týmu rychlý přehled o aktuálním stavu - pro efektivní komunikaci se všemi účastníky.

Kromě toho Project 2013 Professional nyní obsahuje také mnoho možností vyhodnocování údajů o projektu v podobě informativních zpráv - nejen o aktuálním stavu, ale také o dosažených výsledcích a využití zdrojů - ty lze dále používat mimo Project 2013 Professional v aplikacích Office, jako jsou Word a PowerPoint.

Pro které uživatele je Project Professional 2013 Edition určen?

Profesionální edice Project 2013 byla vyvinuta speciálně pro potřeby projektových manažerů ve středně velkých a rozsáhlých firmách, kteří vyvíjejí a řídí i složité projekty, u nichž je nutná obzvláště diferencovaná prezentace, např. proto, že je třeba řídit velké množství různých zdrojů všeho druhu. Zde nabízí funkce Team Planner, která je rovněž exkluzivní funkcí aplikace Project Professional 2013, obzvláště velké množství možností - nejen při tvorbě harmonogramu projektu, ale zejména při kontrole aktuálního využití zdrojů a rozpočtů, takže všechny jednotlivé procesy lze přesně zobrazit a zdokumentovat formou sestav.

Jednu licenci Microsoft Project 2013 Professional edition nabízí společnost Wiresoft v podobě nákupní verze jako použitý software, díky čemuž je jeho cena mimořádně příznivá, takže jeho nákup může využít i mnoho firem, které nemají na software velký rozpočet. Další výhodou softwaru Project 2013 je, že je podporován serverem Windows 7, takže pro používání tohoto softwaru pro správu projektů není nutné kupovat novější operační systém.

Kromě této edice Project 2013 Professional najdete v internetovém obchodě s použitým softwarem Wiresoft i další edice a verze - a samozřejmě mnoho dalších důležitých aplikací Microsoft - vždy za výhodných podmínek jako použitý software. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce MS Project 2013 a zejména edice Professional.

Exkluzivní funkce edice Project 2013 Professional

Zejména Professional Edition Project 2013 nabízí následující exkluzivní funkce nebo rozšíření funkcí, které umožňují mnohem diferencovanější prezentaci projektů včetně komplexnější komunikace v týmu:

Plánovač týmu

"Plánovač týmu" v aplikaci Microsoft Project nabízí všem uživatelům komplexní přehled o aktuálním stavu projektu; mohou okamžitě zjistit, kde se tým v harmonogramu projektu nachází a kde se vyskytují úzká místa. Plánování zdrojů je ve verzi Professional mnohem přesnější, což umožňuje ještě efektivnější využití při řízení projektů. Všechny úkoly lze také intuitivně přiřadit ke zdroji přetažením myší, čímž se v plánu automaticky vytvoří odpovídající omezení nebo jiné efekty. Kromě toho je přetížení zdrojů zřetelně barevně označeno.

Každý zdroj v projektu je zaznamenán v samostatném řádku. Všechny přiřazené úkoly se zobrazují v jednom řádku vpravo. Úkoly týkající se zdrojů, které nemají definované datum zahájení nebo ukončení, se také zobrazují vlevo od svého názvu. Mezi další podrobnosti patří úkoly, které ještě nebyly přiřazeny žádné osobě, dva úkoly přiřazené stejným osobám, neplánované nebo nepřidělené úkoly a dokončené úkoly. Úkoly lze také deaktivovat a znovu přiřadit v aplikaci Project 2013.

Používání služby SharePoint

Díky synchronizaci se službou Microsoft SharePoint mohou projektoví manažeři sdílet projektové soubory MPP s ostatními uživateli služby SharePoint. Členové týmu pak mohou okamžitě vidět, které úkoly jsou jim aktuálně přiděleny, a sdílet jejich průběh.

Project Professional 2013 lze použít ve spojení se serverem MS SharePoint Server nebo SharePoint Online k vytvoření plánu projektu v aplikaci Project a jeho synchronizaci prostřednictvím webových stránek SharePoint. Pomocí této funkce lze aktualizovat příslušné seznamy nebo dokonce vytvářet nové seznamy. Seznamy úkolů lze v aplikaci Project Professional 2013 kdykoli upravovat a synchronizovat s webem SharePoint.

Přehled obecných funkcí aplikace Project 2013 Professional Edition

MS Project 2013 Professional Edition je navržen tak, aby plánování a řízení projektů jakékoli velikosti bylo co nejpřehlednější a nejjednodušší - a to od samého začátku: Centrum projektů integrované do Project 2013 proto umožňuje projektovým manažerům, kteří program používají poprvé nebo zřídka, poměrně snadno vytvořit nový projekt: nejprve si vyberou vhodný z rozsáhlé sady předdefinovaných šablon a přizpůsobí si jej podle dalších požadavků. Podobně je možné importovat data nebo informace z aplikace Excel.

Alternativně je možné vytvořit nestrukturovaný soubor projektu v aplikaci Project 2013 Professional s dosud prázdným Ganttovým diagramem nebo otevřít vhodný starší projekt a znovu použít jeho strukturu.

Pro diferencovanou identifikaci relevantních zdrojů nebo jejich typů je nyní k dispozici mnoho nástrojů, které se intuitivně používají k plánování a řízení průběhu projektu, prostřednictvím optimalizovaného desktopového rozhraní je možné kdykoli okamžitě zachytit všechny podstatné informace, takže projektoví manažeři mají přehled o důležitých součástech v každé fázi.

Prezentace podle časových plánů v aplikaci Project 2013 Professional poskytuje přehlednost

Základní součástí MS Project 2013 Professional je zobrazení časové osy Ganttova sloupcového diagramu, které umožňuje projektovým manažerům udržovat přehled v každé fázi, a to i při složitějším a dlouhodobém plánování. Ta obsahuje přehled aktuálního stavu projektu a kromě nejdůležitějších úkolů zobrazuje také milníky - zejména verze Professional zde nabízí ještě větší hloubku a podrobnosti. Pomocí nabídky "Cesta úkolu" lze kromě pruhů úkolů zvýraznit i jednotlivé cesty úkolů v Ganttově diagramu. Kliknutím na jednotlivý úkol se související cesty zobrazí jinou barvou, aby se odlišily od ostatních úkolů.

Komplexní správa všech zdrojů v MS Project Professional 2013

Nejdůležitějším úkolem při řízení projektu je přesné plánování a využití všech potřebných zdrojů, k čemuž je nezbytné přehledné zobrazení dostupných zdrojů. MS Project Professional 2013 nabízí pro tento účel dvě různá zobrazení: "Tabulka zdrojů" a "Informace o zdrojích". Project 2013 Professional navíc rozlišuje tři typy zdrojů: práce, materiál a náklady.

 • "Práce" zaznamenává lidi i stroje. Příslušný kalendář umožňuje zadávat pracovní dobu nebo období nedostupnosti a obsahuje také pole pro hodinové sazby nebo maximální jednotky.
 • "Materiál" zaznamenává materiály relevantní pro projekt a odpovídající množství.
 • "Náklady" umožňují oddělené zaznamenávání jednorázových nebo pravidelných částek.

V Project Professional 2013 lze navíc každému typu zdroje kromě přesné specifikace jeho označení přiřadit e-mailovou adresu pro komunikaci - volitelně lze k tomuto účelu použít i Lync - a také vlastní přihlašovací účet s identifikačním kódem. Volné textové pole nabízí další prostor pro přesné přiřazení zdroje, pole "Typ rezervace" také rozlišuje mezi přidělenými a plánovanými zdroji. Pro rozpočet a materiál jsou k dispozici další možnosti, jako například "Generic", "Active" nebo "Inactive" atd..

Kromě těchto možností přesné identifikace zdrojů podle typu nabízí Project 2013 Professional ještě jednu možnost rozlišení, která přesahuje rámec jednotlivých projektů: a sice mezi těmi, které jsou obecně dostupné v rámci celé společnosti - ty se nazývají "podnikové zdroje" a spravuje je správce - a takzvanými "lokálními zdroji" - ty jsou dostupné pouze jednotlivým projektovým manažerům a pro přesnější vymezení příslušných dovedností jsou zde "generické zdroje".

Komplexní reporting v MS Project Professional 2013

Jedním z typických úkolů projektového řízení je také vytváření informativních zpráv pro všechny rozhodující fáze nebo pro různé aspekty. Project 2013 Professional zde nabízí mnoho možností: U probíhajícího projektu tak lze zdokumentovat aktuální stav a popsat důležité fáze nebo prvky, ale také po jeho dokončení vytvořit zobrazení celého průběhu projektu, které se použije jako šablona pro budoucí podobné úkoly. K tomuto účelu obsahuje Microsoft Project 2013 vhodné šablony sestav a šablony ve formátu tabulky pro různé typy sestav, včetně příslušných nástrojů pro kreslení a tvorbu grafů, které lze použít k dokumentaci všech důležitých hodnot základního plánu, jako je způsob práce, doba trvání, termíny a náklady, a - verze Professional navíc umožňuje větší hloubku a diferenciaci.

Přehledy vytvořené pro aktuální projekt se automaticky aktualizují a upravují, takže poskytují vždy aktuální informace. Project 2013 Professional k tomuto účelu nabízí rozdělené zobrazení, ve kterém lze přesně sledovat, jak se příslušná sestava mění v reálném čase.

MS Project Professional 2013 také nabízí možnost vytvářet dynamické přehledy, které obsahují nejen základní harmonogram, ale také zobrazují probíhající fáze, dokončené fáze a úkoly s integrovaným čárovým grafem, který na první pohled ukazuje, zda je harmonogram plněn.

Systémové požadavky pro Microsoft Project Professional 2013

Microsoft Project Professional 2013 je k dispozici ke stažení ve 32bitové a 64bitové verzi. 32bitová i 64bitová verze edice je podporována operačními systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1. Microsoft Project Professional 2013 však není kompatibilní s Microsoft Office 2016! Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012 podporují Project Professional 2013 pouze v 64bitové verzi. Platí také následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - 32bitové i 64bitové
 • Serverové operační systémy: Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 - pouze 64bitové
 • Procesor: x86 nebo x64bitový s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť RAM: alespoň 1 GB (32bitová) nebo 2 GB (64bitová)
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Zobrazení: Grafická karta podporující DirectX10, rozlišení alespoň 1 024 x 576 pixelů

Koupit MS Project 2013 Professional Edition levně jako použitý software na Wiresoft

Verze Professional MS Project 2013 je v internetovém obchodě Wiresoft k dispozici jako licence pro jednoho uživatele - jedná se o použitý software, což znamená, že jeho cena je výrazně nižší než u srovnatelného nového softwaru - toto označení však neznamená žádné omezení rozsahu funkcí, a to nejen proto, že software obecně nepodléhá opotřebení.

Jednouživatelská licence pro Professional Edition programu Project 2013 nabízená společností Wiresoft jako použitý software je založena na rozpuštění hromadné licence a jejím převedení na jednotlivé licence tohoto programu Microsoft, který byl dříve zakoupen a případně také takto používán společností. Rozdělení objemové licence nemá negativní účinky, jako je omezení její použitelnosti, ani nepředstavuje právně nepřípustný postup; navíc všechny licence k softwaru Microsoft Project 2013 nabízenému ve společnosti Wiresoft jako použitý software, stejně jako k dalším programům společnosti Microsoft, pocházejí od společnosti. To znamená, že i zde platí platná judikatura, která jasně objasňuje, že nákup nebo prodej použitého softwaru je legální proces. Tuto skutečnost potvrzují i různá právně závazná soudní rozhodnutí.

Pro vás jako kupujícího to znamená, že na jedné straně je spolehlivě vyloučeno případné riziko odpovědnosti, na druhé straně je použitý software společnosti Wiresoft díky kompletní dokumentaci řetězce kupujícího a prodávajícího také odolný vůči auditu. Nákupní verze MS Project 2013 Professional Edition nabízená společností Wiresoft nabízí kromě výrazně nižší prodejní ceny také výhodu neomezené použitelnosti: neobsahuje předplatné, které může být spojeno s dalšími náklady. Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je proto bezpečný obchod, který vám nabízí jen samé výhody! Tato starší verze Project Professional se navíc v běžném obchodě téměř nenabízí.

Kromě mimořádně výhodné ceny použité licence Project 2013 Professional můžete využít výhod bezpečného okamžitého stažení včetně okamžité aktivace licence pomocí přiloženého platného svazkového licenčního klíče.

S použitými softwarovými licencemi od společnosti Wiresoft - nejen pro MS Project 2013 - můžete jako kupující nadále používat i starší edice programů Microsoft, navíc zde najdete i další exkluzivní aplikace, které nejsou v běžném obchodě pro individuální uživatele k dispozici: patří mezi ně mnoho programů kompatibilních s MS Project 2013 Professional i novějšími verzemi - včetně těch z operačních systémů Windows. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Project 2013 Professional nebo jakéhokoli jiného nabízeného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství v chatu nebo e-mailem či telefonicky.

Další odkazy na "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie