Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

4 589,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pro všechny požadavky podnikových profesionálů...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - pro všechny požadavky podnikových profesionálů

Současná sada Office Suite ve verzi 2019 nabízí profesionálním uživatelům (kromě edic Home & Business, Professional a Standard), zejména v edici Professional Plus, nebývalou úroveň funkcí a pohodlí při vytváření a úpravách dokumentů i komunikaci, které umožňují také spolupráci v cloudu na nové úrovni. Software zároveň zohledňuje řadu bezpečnostních standardů včetně aktuálních nových předpisů o ochraně osobních údajů.

Kromě toho najdete mnoho vylepšení a doplňků osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Společnou práci v týmech usnadňuje zejména zjednodušené vydávání dokumentů a editace v reálném čase.

Kromě toho je ve verzi Professional Pro Edition k dispozici velké množství dalších nástrojů: Access, Publisher a Skype for Business.

Sada Office Professional Plus je běžně dostupná pouze v rámci hromadných licenčních smluv - v obchodě se softwarem společnosti Wiresoft je tato sada k dispozici také jako jednotlivá licence - a za mimořádně výhodnou cenu. Níže najdete podrobné informace o mnoha aplikacích a exkluzivních funkcích, které jsou k dispozici pouze v této edici.

Osvědčené aplikace sady Office jsou ve verzi Professional Plus ještě výkonnější

Programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook stále tvoří důležitý základ všech sad Microsoft Office. Ve verzi Microsoft Office 2019 byly dále optimalizovány a rozšířeny o základní funkce:

 • Microsoft Word obsahuje několik funkcí, které urychlují práci na dokumentech, například integrovaný nástroj pro překlad, funkci diktování a také hlasový výstup, který při paralelním psaní předčítá texty nahlas. Vylepšená oprava pravopisu nyní nabízí také opravu gramatiky. A abyste šetřili svůj zrak, lze Word zobrazit i v tmavém režimu.
 • AplikaceMicrosoft Excel byla rozšířena o řadu funkcí pro profesionální analýzu a úpravy tabulek, včetně filtrů časové osy a dalších funkcí pro přehlednou prezentaci v přehledech.
 • Aplikace Microsoft PowerPoint přináší další možnosti animace živých prezentací, včetně morfingových efektů a funkce zvětšení, které lze provádět také pomocí digitálního pera.
 • Microsoft Outlook zjednodušuje globální spolupráci s kolegy a partnery v jiných časových pásmech: program nyní automaticky přepočítává vzniklý časový rozdíl a navíc si můžete přizpůsobit gesta, jako jsou pohyby prstem.
 • Microsoft OneNote můžete používat jako osobnípoznámkový blok , do kterého si můžete spontánně zapisovat důležité nápady nebo úkoly a který lze také propojit s Cortanou.
 • Microsoft Publisher slouží k publikování vytvořené grafiky.
 • Pomocí aplikaceMicrosoft Access lze vytvářet profesionální databáze podle vlastních požadavků.

Využijte mnoho výhod pro své podnikání s Office 2019 Professional Plus

Kromě osvědčených funkcí vám Office 2019 Edition Professional Plus nabízí řadu dalších výhod:

 • Mezi ně patří nejen podpora intuitivní spolupráce na dokumentech, tabulkách nebo prezentacích v týmu, ale také vzájemná komunikace, která je díky Office Professional Plus ještě jednodušší.
 • Uživatelské rozhraní sady Office 2019 je také přehlednější - pro flexibilní a efektivní práci.
 • Jednoduché používání mnoha funkcí Office prostřednictvím mobilního přístupu na chytrém telefonu nebo tabletu je také možné - pro úpravu dokumentů na cestách jsou webové aplikace obzvláště praktické, protože jednotlivé funkce a prvky lze najít ještě rychleji.
 • Soubory lze v cloudu otevírat a sdílet i s jinými zařízeními než s osobním počítačem - potřebujete pouze osobní přístupové údaje.
 • Online úložiště také minimalizuje riziko havárie dat; OneDrive vám poskytuje  5 GB úložného prostoru v cloudu.
 • Abyste zvládli neustálý příval e-mailů, je v aplikaci Outlook 2019 důležitou novinkou funkce "Clutter". Tato inteligentní funkce automaticky odděluje důležité zprávy od nedůležitých a pouze ty první přeposílá přímo do schránky.

Kromě toho existuje řada dalších funkcí, které jsou uživatelům k dispozici výhradně v sadě Office 2019 Professional Plus.

Přehled všech exkluzivních funkcí sady Office Professional Plus

Níže najdete přehled exkluzivních nástrojů a aplikací funkcí edice Office Professional Plus, které ještě více zefektivňují komunikaci a spolupráci se zaměstnanci a obchodními partnery a zároveň podporují dodržování zákonem předepsaných i vnitropodnikových norem pro bezpečnost dat v e-mailovém provozu.

Ochrana důležitého obsahu e-mailů a souborů pomocí správy práv k informacím

Správa práv k informacím (IRM) chrání citlivé a důvěrné informace v e-mailech a kancelářských souborech: Pomocí IRM můžete zabránit neoprávněným osobám v jejich čtení, kopírování, tisku nebo přeposílání.

Společnosti a organizace mohou pomocí IRM prosazovat zásady, které chrání informace nejen před předáváním uvnitř firmy, ale také při komunikaci s externími obchodními partnery nebo jinými stranami. Příslušná omezení nebo oprávnění jsou uložena v samotném souboru, takže platí i bez ohledu na adresáta zprávy.

Uchovávání e-mailů pro ukládání zpráv

Pomocí funkce Uchovávání e-mailů mohou uživatelé vytvářet různé zásady pro uchovávání zpráv a složek ve webové aplikaci Outlook. Zásady uchovávání například určují, jak dlouho se e-mail ukládá, zatímco zásady archivace určují, jak dlouho se e-mail ukládá ve složce, než se automaticky přesune do archivu.

Prevence ztráty dat zabraňuje ztrátě a vyzrazení dat

Prevence ztráty dat (DLP) je osvědčený nástroj společnosti Microsoft na ochranu důvěrných informací nebo kancelářských dat před náhodným nebo úmyslným vyzrazením zaměstnanci. Díky němu mohou organizace nebo společnosti také chránit osobní údaje před neoprávněným přístupem, jak to vyžaduje například zákon DSVGO.

Dynamická kontrola založená na obsahu sleduje všechny pohyby dat a blokuje jejich přenos e-mailem nebo prostřednictvím internetových aplikací.

Data Loss Prevention for MS Office Professional Plus nabízí řadu optimalizací, včetně vylepšeného zabezpečení, které lze využít k lepšímu definování obsahu, který stojí za to chránit při zpracování v dokumentech Office.

Správci mohou také nastavit pravidla, která omezí nebo dokonce zablokují přístup ke konkrétním datům, a upozornit uživatele na potenciální rizika, pokud hrozí ztráta dat.

Cloudové služby, jako je OneDrive, chrání také před ztrátou dat v případě selhání serveru nebo poškození hardwaru.

Poštovní schránky na webu pro doručování týmového obsahu

Webové schránky (nebo schránky na webu) jsou obzvláště praktickým způsobem spolupráce na dokumentech. Můžete je použít k tomu, abyste svému týmu, například v rámci projektu, poskytli sdílené centrální úložiště na svých webových stránkách, které umožní přístup k dokumentům Microsoft SharePoint a e-mailům Exchange pouze oprávněným členům. Mohou k nim přistupovat a upravovat je přímo.

Webové schránky tak mohou zvýšit produktivitu členů týmu díky sdílenému používání a urychlit efektivitu pracovních procesů.

Archivace jedním kliknutím

Archivace jedním kliknutím v aplikaci Outlook nabízí rychlý způsob přesunu vybraných e-mailů z Doručené pošty nebo jiné složky do archivní složky. To provedete jednoduše tak, že kliknete na příslušnou zprávu pomocí klávesy backspace. Chcete-li zprávy odstranit, stačí stisknout klávesu DEL a zprávy se přesunou do složky Odstraněné položky.

Nástroje tabulkového procesoru v aplikaci Excel

V edici Professional Plus pro Office poskytuje aplikace Spreadsheet Inquire uživatelům v aplikaci Excel různé nástroje pro diagnostiku pracovních listů, pomocí kterých lze tyto listy analyzovat z hlediska různých možností.

Například nástroj Porovnání tabulky umožňuje provádět řadu porovnání, která se aktivují nebo deaktivují pomocí zaškrtávacího políčka "Povolit". Veškeré zjištěné nesrovnalosti mezi vybranými sešity jsou nejen barevně zvýrazněny v tabulce jako interaktivní sestava, ale lze je zobrazit také jako seznam.

Cloudová telefonie s Enterprise-VoIP

Podniková VoIP vám v rámci VDI - Virtual Desktop Infrastructure - nabízí širokou škálu možností, jak komunikovat s obchodními partnery po celém světě nebo s interními týmy. Prostřednictvím Lyncu nebo Skypu pro firmy můžete mimo jiné přenášet nebo parkovat hovory mezi různými zařízeními, přistupovat k hlasové poště, integrovat zprávy chatu a zobrazovat stav přítomnosti partnerů v hovoru.

Pomocí služby Windows Rights Management Services - RMS - můžete spravovat zásady pro ochranu informací před neoprávněným přístupem jiných osob a přispět tak k vyššímu zabezpečení citlivých dat.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office 2019

Následující systémové požadavky platí pro všechny edice MS Office 2019,

pro Office 2019 Professional Plus platí pro jednotlivé aplikace další požadavky:

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový procesor
 • Paměť: alespoň 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitů)
 • Pevný disk: min. 4 GB volného místa na disku
 • Rozlišení obrazu/grafické karty: min. 1 280 x 768 pixelů

Další systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype pro firmy:

 • min. 2,0 GHz nebo rychlejší

Hardwarová akcelerace grafiky:

 • DirectX 9 nebo vyšší
 • Grafická paměť 128 MB
 • Barevná hloubka 32 bitů na pixel

Další funkce:

.NET 3.5 nebo 4.6 nebo vyšší

Která verze systému Windows je kompatibilní se sadou Office 2019?

Jak je popsáno v systémových požadavcích, všechny edice Microsoft Office 2019 vyžadují pro správný běh softwaru operační systém Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus není kompatibilní se systémy Windows 8, 7 ani se staršími verzemi.

Která bitová verze Office je nejvhodnější?

Při aktivaci sady Microsoft Office 2019 Professional Plus je ve výchozím nastavení nainstalována 32bitová verze sady Office. Společnost Microsoft doporučuje vždy používat tuto verzi, a to i v případě, že je v daném počítači použita 64bitová verze systému Windows. Důvod: 32bitová verze je lépe kompatibilní s většinou aplikací a doplňků, které můžete používat společně s Office. Na stejný počítač nelze současně nainstalovat 32bitovou a 64bitovou verzi sady Office.

Jak se licencuje Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 je vždy licencován pro konkrétní koncové zařízení, které k softwaru přistupuje. Máte také právo nainstalovat na tento počítač libovolný počet kopií této verze a všech předchozích verzí. To zahrnuje zpřístupnění kopií na síťovém serveru, aby k nim bylo možné přistupovat vzdáleně nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) z licencovaného zařízení.

Koupit Microsoft Office 2019 Professional Plus v obchodě Wiresoft Software Shop

Na rozdíl od ostatních edic jeMicrosoft Office 2019 Professional Plus k dispozici pouze jako jednotlivá licence u renomovaných prodejců softwaru, jako je například Wiresoft - a u nás za mimořádně nízkou cenu. Využíváte následující výhody:

 • Office 2019 Professional Plus je k dispozici ihned po zakoupení prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Všechny licence Office nabízené k prodeji u společnosti Wiresoft nejsou omezené platné ani omezené testovací verze.
 • Office 2019 Professional Plus obdržíte jako jednu licenci, která pochází z množstevní licence.
 • Nainstalovaný software Office původního kupujícího byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže licence je opět 100% volně k dispozici.
 • Všechny tyto licence zakoupené od společnosti Wiresoft jsme také otestovali z hlediska jejich plné použitelnosti.
 • To znamená, že při nákupu licence od společnosti Wiresoft máte jistotu, že kupujete legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Pokud máte další dotazy týkající se nákupu licencí Microsoft Office Professional 2019 Plus, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Recenze 13
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
15. 11. 2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

20. 10. 2020

Super Service. Bezahlt und nach einer Woche immer noch nichts erhalten.

Weiter so,
Es braucht so Leute.

18. 10. 2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26. 9. 2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13. 9. 2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14. 8. 2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4. 8. 2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27. 3. 2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

24. 3. 2020

Die Software funktioniert nach 1 Monat nicht mehr! Nie wieder kaufen!

So ein schlechter Service! Betrug! Niemand ist erreichbar und keine Antwort auf meine Mail! Nie wieder Bestellen!

17. 2. 2020

Bewertungen

13. 2. 2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

31. 12. 2019

1234

24. 12. 2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené