Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2013

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10031
 • 077-06126
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilní


Microsoft Access 2013 je další verzí výkonného systému pro správu databází , který slouží k zachycení dat ve strukturované podobě a jejich zpřístupnění pro různé typy dalšího využití. Microsoft Access 2013 nabízí vhodná rozhraní, která umožňují nejen import z - stejně jako ze souborů PDF, ale především z mnoha typů databází SQL. Intuitivní nástroje umožňují i nezkušeným uživatelům rychle začít pracovat se softwarem a vytvářet různé typy databázových aplikací podle svých individuálních potřeb - zejména pro správu zboží ve firmách, správu dat a řízení projektů, ale i pro soukromé účely. 2013 je proto ideální pro malé až středně velké databáze s maximálně 10 uživateli. Excel Access

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 jako samostatný program

Microsoft Access 2013 je další verzí výkonného systému pro správu databází společnosti Microsoft, který slouží k zachycení dat ve strukturované podobě a jejich zpřístupnění pro různé typy dalšího využití. Access 2013 nabízí vhodná rozhraní, která umožňují nejen import souborů Excel a PDF, ale také z mnoha typů databází SQL. Intuitivní nástroje umožňují i nezkušeným uživatelům rychle začít pracovat se softwarem a vytvářet různé typy databázových aplikací podle svých individuálních potřeb - zejména pro správu zboží ve firmách, správu dat a řízení projektů, ale i pro soukromé účely. Access 2013 je proto ideální pro malé až středně velké databáze s maximálně 10 uživateli.

Za tímto účelem Access poskytuje uživatelům řadu integrovaných šablon a rozvržení, s jejichž pomocí lze rychle a snadno vytvářet typické aplikace na základě rozhraní plochy známého z Office 2013. Kromě toho software nabízí rozsáhlé funkce pro profesionální vyhodnocení stavu a další reporty.

Prostřednictvím Office 365 nebo připojení ke službě SharePoint nabízí Access 2013 také všechny předpoklady pro zjednodušenou týmovou spolupráci. Uživatelé, kteří již používají jako operační systém Windows 8, mohou také využít optimalizované dotykové funkce a využívat software v plném rozsahu na odpovídajících koncových zařízeních.

Nejdůležitější novinkou aplikace Access 2013 je však webová aplikace Access! Po vytvoření lze tento typ databáze publikovat prostřednictvím služby SharePoint, aby k ní měli přístup všichni zaměstnanci s přístupovými právy a mohli s ní pracovat v reálném čase.

Access 2013 je obvykle k dispozici pouze jako trvalá součást edic MS Office Professional a Professional Plus (nebo na základě předplatného). Zakoupením jednotné verze programu Access 2013 od společnosti Wiresoft mají možnost používat tento software na svém počítači nejen uživatelé jiných edic Office 2013, ale i uživatelé, kteří nemají nainstalovanou verzi Office. Access 2013 nabízí zejména tu výhodu, že program je stále podporován staršími operačními systémy Microsoft z Windows 7 - z toho těží zejména ti uživatelé, kteří nechtějí přecházet na aktuální operační systém.

V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit verzi MS Access 2013 i další verze softwaru včetně nejnovější edice za rozumnou cenu jako licenci pro jednoho uživatele - stejně jako ostatní programy Office. V následujícím přehledu se seznámíte s nejdůležitějšími funkcemi a vlastnostmi aplikace Access 2013.

Individuální konfigurace a úpravy databázových aplikací v aplikaci Access 2013

Díky integraci databázového systému Microsoft Jet Engine poskytuje Access všechny nástroje integrovaného vývojového prostředí, které je díky svému grafickému uživatelskému rozhraní ideální pro vytváření typických databázových aplikací. Za tímto účelem poskytuje Access 2013 uživatelům mnoho vizuálních programovacích objektů, které jsou již zaměřeny na přístup k databázím; to umožňuje efektivně a rychle vytvářet vhodné aplikace, aniž by bylo nutné mít velké znalosti programování.

Jako relační systém pro správu databází (RDBMS) má Access 2013 oproti srovnatelným databázovým systémům rozhodující výhodu v tom, že data, která jsou jeho prostřednictvím shromažďována, lze flexibilně používat, takže uživatelé mají možnost je kdykoli aktualizovat, a tedy i měnit, doplňovat nebo dokonce znovu mazat. Díky tomuto transakčně orientovanému designu je MS Access 2013 ideální pro správu dat důležitých pro podnikání a podporu provozních systémů ve firmách; typické úlohy zahrnují nejen zachycení a poskytování projektů a seznamů úkolů, ale také databáze kontaktů a, zejména v systémech obchodů, sledování a správu zásob.

Access 2013 podporuje databázový dotazovací jazyk SQL-92 a jako datový formát používá starší formát .mdb i novější formát .accdb (zkratka pro Microsoft Access Database) Standard, který lze otevřít i v programech mimo Microsoft. Při propojení s externím zdrojem dat lze použít jiné verze aplikace Access i jiné formáty než Access.

V aplikaci Access 2013 lze vytvářet nebo používat různé formuláře a typy objektů databází - včetně:

 • Formuláře pro zadávání strukturovaných dat
 • Specifikace pro dovoz a vývoz
 • Tabulky pro ukládání dat
 • Dotazy na další zpracování zachycených dat
 • Zprávy pro výstup zachycených dat
 • Makra pro automatizaci určitých procesů
 • Moduly Visual Basicu pro zjednodušení některých procesů
 • Vazby mezi tabulkami včetně definice podmínek integrity

Zejména formuláře, které lze v Accessu 2013 vytvářet samostatně, jsou velmi praktickou funkcí pro zadávání a správu dat nejen ručně, ale i automaticky prostřednictvím rozhraní. Jednotlivé datové záznamy tak lze ve formulářovém zobrazení zobrazit strukturovaně a přehledně, což výrazně usnadňuje zadávání a údržbu. Pro vytváření těchto automatických formulářů Access jsou podle potřeby k dispozici různé tzv. nástroje pro rozvržení formuláře.

Vytváření aplikací pomocí aplikace Access 2013

Nejdůležitější novinkou, kterou Access 2013 nabízí, jsou však aplikace! Díky integrovaným nástrojům mohou uživatelé vytvářet různé aplikace i bez znalosti programování. K tomu je třeba nejprve zvolit příslušný datový typ, takže Access pro něj automaticky vytvoří kompletní databázovou strukturu, která již má uživatelsky přívětivé rozhraní. Kromě typických základních funkcí již aplikace obsahuje různé příkazy Standard pro přidávání nebo úpravu dat a pro navigaci.

Ovládací prvky lze podle potřeby umístit nebo přesunout na určité místo, aniž by bylo nutné provádět další změny v rozvržení. Tato funkce funguje intuitivně, takže uživatelé jednoduše kliknou a přetáhnou prvek na požadované místo a ostatní ovládací prvky, které se tam nacházejí, se automaticky přesunou stranou, aby se vytvořilo vhodné místo.

Webové aplikace Access lze zpřístupnit online prostřednictvím webového prohlížeče tak, že je připojíte k aplikaci Microsoft SharePoint jako aplikaci SharePoint, která umožňuje jejich sdílení s ostatními uživateli. To znamená, že databáze vytvořené v Accessu lze používat nejen lokálně na počítači, ale také bez ohledu na umístění prostřednictvím dostupného webového připojení.

Dalšími výhodami zpřístupnění aplikací Access prostřednictvím služby SharePoint jsou jednak možnost získat informace o používání příslušné aplikace samotné, jednak možnost zpětně dohledat informace, které byly jejím prostřednictvím vytvořeny.

Připojení aplikace Access 2013 k serveru Microsoft SQL Server a databázi Azure SQL Database také zajišťuje vyšší spolehlivost a zabezpečení a škálovatelnost dat - při nasazení v cloudu i v lokálním prostředí.

Systémové požadavky pro Microsoft Access 2013

Program Access 2013 Office nabízí společnost Microsoft v následujících verzích: 32bitové a 64bitové. 32bitová verze aplikace Access 2013 je podporována v operačních systémech Windows Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

Kromě těchto operačních systémů Windows podporovaných 32bitovou verzí je 64bitová verze aplikace Access 2013 podporována také na serverech Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012. V závislosti na verzi se liší i další hardwarové požadavky na paměť RAM a místo na pevném disku. Proto platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012
 • Použití vícedotykové funkce je optimalizováno pro web Windows 8
 • Procesor: min. 1 GHz nebo rychlejší - x86- nebo x64bitový procesor
 • Paměť (RAM): alespoň 1 GB (32bitová); 2 GB (64bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimální rozlišení 1 024 x 576 pixelů a grafická karta podporující DirectX10

Microsoft Access 2013 u Wiresoft koupit levně single

MS Access 2013 je klasickou pevnou součástí edic Professional a Professional Pro na webu MS Office, a proto není k dispozici samostatně jako kupovaná verze, ale pouze s jedním z těchto balíčků Office nebo v rámci placeného předplatného. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete program Access 2013 zakoupit samostatně - bez další možnosti předplatného s případnými povinnými aktualizacemi; tj. při tomto nákupu vám vzniknou pouze tyto jednorázové náklady. Jedná se o plnou verzi programu, která má stejný rozsah funkcí jako softwarová komponenta Office 2013, pouze s tím rozdílem, že se jedná o jednu licenci Access 2013, kterou používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup softwaru Access 2013 u společnosti Wiresoft je nejen mimořádně levný, ale také bezpečný: tato nabízená licence Access 2013 pro jednoho uživatele pochází původně z větší objemové licence, která se jinak používá pouze ve větší společnosti. Tyto společnosti jsou ze zákona oprávněny prodat společnosti Wiresoft například nepotřebné softwarové licence - buď proto, že nejsou potřeba a jsou nadbytečné, nebo proto, že tato verze programu byla nahrazena novější verzí nebo již není podporována z důvodu změny hardwaru nebo operačního systému. V takovém případě jsou tyto licence vyjmuty ze svazkové licence a převedeny na individuální licence, které se pak označují jako použitý software. Na jejich celkovou funkčnost to však nemá vliv, protože samotný software se nemůže opotřebovat. Společnost Wiresoft také prodává pouze plné verze programu Access a dalších programů společnosti Microsoft, které jsou identické s původními verzemi společnosti Microsoft a pocházejí z bezpečných a legálních zdrojů.

Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft nepodstupujete žádné právní riziko, protože prodej i nákup použitého softwaru je chráněn zákonem.

Po zakoupení a stažení můžete zakoupený software Access 2013 okamžitě nainstalovat do počítače a aktivovat pomocí platného svazkového licenčního klíče - nazývaného také Multi-Activation Key (MAK) - a používat jej bez omezení.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je mimořádně výhodným řešením pro používání jinak drahých nebo individuálně nedostupných programů, z čehož těží nejen živnostníci a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé. Tímto způsobem získají všechny výhody, které Access 2013 nabízí, za nízkou cenu a navíc ušetří!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete novější i starší verze programu Access 2013 a mnoho dalších Office- a další programy společnosti Microsoft v podobě zakoupené verze. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Access 2013 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše využijte naši poradnu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2013"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie