Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013

MICROSOFT ACCESS 2013

738,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10031
 • 077-06126
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
MS Access 2013 jako samostatný program Microsoft Access 2013 je další verzí výkonného...více
Informace o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 jako samostatný program

Microsoft Access 2013 je další verzí výkonného systému pro správu databází společnosti Microsoft, který slouží k zachycení dat ve strukturované podobě a jejich zpřístupnění pro různé typy dalšího využití. Access 2013 nabízí vhodná rozhraní, která umožňují nejen import souborů Excel a PDF, ale také z mnoha typů databází SQL. Intuitivní nástroje umožňují i nezkušeným uživatelům rychle začít pracovat se softwarem a vytvářet různé typy databázových aplikací podle svých individuálních požadavků - zejména pro správu zboží ve firmách, správu dat a řízení projektů, ale i pro soukromé účely. Access 2013 je proto ideální pro malé až středně velké databáze s maximálně 10 uživateli.

Access poskytuje uživatelům řadu integrovaných šablon a rozvržení, s jejichž pomocí lze rychle a snadno vytvářet typické aplikace na základě rozhraní pracovní plochy známého z Office 2013. Software také nabízí rozsáhlé funkce pro profesionální vyhodnocení stavu a další reporty.

Prostřednictvím služby Office 365 nebo připojení ke službě SharePoint nabízí Access 2013 také všechny předpoklady pro zjednodušenou týmovou spolupráci. Uživatelé, kteří již používají operační systém Windows 8, mohou využít optimalizované dotykové funkce a plně využívat software na odpovídajících koncových zařízeních.

Nejdůležitější novinkou aplikace Access 2013 je však webová aplikace Access! Po vytvoření lze tento typ databáze publikovat prostřednictvím služby SharePoint, aby k ní měli přístup všichni zaměstnanci s přístupovými právy a mohli s ní pracovat v reálném čase.

Access 2013 je obvykle k dispozici pouze jako pevná součást edic MS Office Professional a Professional Plus (nebo na základě předplatného). Zakoupením jediné verze Access 2013 od společnosti Wiresoft mají možnost používat tento software na svém počítači nejen uživatelé jiných edic Office 2013, ale i uživatelé, kteří nemají nainstalovanou žádnou verzi Office. Výhodou programu Access 2013 je také to, že je stále podporován staršími operačními systémy společnosti Microsoft od Windows 7 - to znamená, že z něj mohou těžit zejména uživatelé, kteří nechtějí přecházet na aktuální operační systém.

V internetovém obchodě Wiresoft si můžete zakoupit verzi MS Access 2013 i další verze softwaru, včetně nejnovějšího vydání, za nízkou cenu jako licenci pro jednoho uživatele - stejně jako ostatní programy Office. V následujícím přehledu se seznámíte s nejdůležitějšími funkcemi a vlastnostmi aplikace Access 2013.

Individuální konfigurace a úpravy databázových aplikací v aplikaci Access 2013

Díky integraci databázového systému Microsoft Jet Engine poskytuje Access všechny nástroje integrovaného vývojového prostředí, které je díky svému grafickému uživatelskému rozhraní ideální pro vytváření typických databázových aplikací. Access 2013 nabízí uživatelům mnoho vizuálních programovacích objektů, které jsou již přizpůsobeny pro přístup k databázím; to umožňuje efektivně a rychle vytvářet vhodné aplikace bez nutnosti rozsáhlých znalostí programování.

Jako relační systém pro správu databází (RDBMS) má Access 2013 oproti srovnatelným databázovým systémům rozhodující výhodu v tom, že data zadaná jeho prostřednictvím lze flexibilně používat, takže uživatelé mají možnost je kdykoli aktualizovat, a tedy i měnit, doplňovat nebo dokonce znovu mazat. Díky tomuto transakčně orientovanému designu je MS Access 2013 ideální pro správu dat důležitých pro podnikání a podporu provozních systémů ve firmách; typické úlohy zahrnují nejen evidenci a poskytování projektů a seznamů úkolů, ale také databáze kontaktů a, zejména v případě obchodních systémů, sledování a správu zásob.

Access 2013 podporuje databázový dotazovací jazyk SQL-92. Jako standardní datový formát používá Access starší formát .mdb i novější formát .accdb (zkratka pro Microsoft Access Database), který lze otevřít i programy mimo Microsoft. Při propojení s externím zdrojem dat lze použít i jiné verze aplikace Access a jiné formáty než Access.

V aplikaci Access 2013 lze vytvářet nebo používat různé formuláře a typy objektů databází - včetně:

 • Formuláře pro zadávání strukturovaných dat
 • Specifikace pro dovoz a vývoz
 • Tabulky pro ukládání dat
 • Dotazy na další zpracování zachycených dat
 • Zprávy pro výstup zachycených dat
 • Makra pro automatizaci určitých procesů
 • Moduly Visual Basicu pro zjednodušení některých procesů
 • Vazby mezi tabulkami včetně definice podmínek integrity

Zejména formuláře, které lze v Accessu 2013 vytvářet individuálně, jsou velmi praktickou funkcí pro zadávání a správu dat nejen ručně, ale i automaticky prostřednictvím rozhraní. Jednotlivé datové záznamy lze ve formulářovém zobrazení zobrazit strukturovaně a přehledně, což výrazně usnadňuje zadávání a údržbu. Pro vytváření těchto automatických formulářů Access jsou podle potřeby k dispozici různé tzv. nástroje pro rozvržení formuláře.

Vytváření aplikací pomocí aplikace Access 2013

Nejdůležitější novinkou, kterou Access 2013 nabízí, jsou však aplikace! Díky integrovaným nástrojům mohou uživatelé vytvářet různé aplikace i bez znalosti programování. K tomu je třeba nejprve vybrat odpovídající datový typ, aby pro něj Access automaticky vytvořil kompletní databázovou strukturu, která již má uživatelsky přívětivé rozhraní. Kromě typických základních funkcí již aplikace obsahuje různé standardní příkazy pro přidávání nebo úpravu dat a pro navigaci.

Ovládací prvky lze podle potřeby umístit nebo přesunout na určité místo, aniž by bylo nutné provádět další změny v rozvržení. Tato funkce funguje intuitivně, takže uživatelé jednoduše kliknou a přetáhnou ovládací prvek na požadované místo a ostatní ovládací prvky, které se tam nacházejí, se automaticky přesunou stranou, aby se vytvořilo vhodné místo.

Webové aplikace Access lze zpřístupnit online prostřednictvím webového prohlížeče prostřednictvím připojení k aplikaci Microsoft SharePoint jako aplikaci SharePoint a sdílet je tak i s ostatními uživateli. To znamená, že databáze vytvořené v Accessu lze používat nejen lokálně na počítači, ale také nezávisle na místě prostřednictvím dostupného webového připojení.

Dalšími výhodami zpřístupnění aplikací Access prostřednictvím služby SharePoint jsou jednak možnost získat informace o používání příslušné aplikace samotné, jednak možnost sledovat takové informace, které byly jejím prostřednictvím vytvořeny.

Připojení aplikace Access 2013 k serveru Microsoft SQL Server a databázi Azure SQL také zajišťuje větší spolehlivost a zabezpečení a škálovatelnost dat - při nasazení v cloudu i lokálně.

Systémové požadavky pro Microsoft Access 2013

Program Office Access 2013 nabízí společnost Microsoft v následujících verzích: 32bitové a 64bitové. 32bitová verze aplikace Access 2013 je podporována v operačních systémech Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

Kromě operačních systémů Windows podporovaných 32bitovou verzí je 64bitová verze aplikace Access 2013 podporována také systémy Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012. V závislosti na verzi se liší i další hardwarové požadavky na pracovní prostor a místo na pevném disku. Proto platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Používání funkce multi-touch je optimalizováno pro systém Windows 8
 • Procesor: min. 1 GHz nebo rychlejší - x86- nebo x64bitový procesor
 • Paměť (RAM): min. 1 GB (32bitová); 2 GB (64bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimální rozlišení 1 024 x 576 pixelů a grafická karta podporující DirectX10

Microsoft Access 2013 u společnosti Wiresoft za nízkou cenu

MS Access 2013 je klasickou pevnou součástí edic MS Office Professional a Professional Pro, a proto není pravidelně k dispozici samostatně jako kupovaná verze, ale pouze s některým z těchto balíků Office nebo v rámci placeného předplatného. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete program Access 2013 zakoupit také samostatně - bez další možnosti předplatného s případnými povinnými aktualizacemi, tj. při tomto nákupu vám vzniknou pouze tyto jednorázové náklady. Jedná se o plnou verzi programu se stejným rozsahem funkcí jako softwarová komponenta Office 2013 s tím rozdílem, že se jedná o jedinou licenci Access 2013, kterou používáte výhradně vy.

Bezpečný nákup softwaru u společnosti Wiresoft: Nákup softwaru Access 2013 u společnosti Wiresoft je nejen mimořádně levný, ale také bezpečný: tato nabízená licence Access 2013 pro jednoho uživatele původně pochází z větší objemové licence, která se jinak používá pouze ve větší společnosti. Tyto společnosti jsou ze zákona oprávněny prodat společnosti Wiresoft například nepotřebné softwarové licence - buď proto, že nejsou potřeba a jsou nadbytečné, nebo proto, že tato verze programu byla nahrazena novější verzí nebo již není podporována z důvodu změny hardwaru nebo operačního systému. V takovém případě se vyjmou z množstevní licence a převedou se na jednotlivé licence, které se pak označují jako software z druhé ruky nebo použitý software. Na jejich celkovou funkčnost to však nemá vliv, protože samotný software se nemůže opotřebovat. Společnost Wiresoft také vždy prodává pouze plné verze programu Access a dalších programů společnosti Microsoft, které jsou identické s původními verzemi společnosti Microsoft a pocházejí z bezpečných a legálních zdrojů.

Při nákupu použitého softwaru u společnosti Wiresoft nehrozí žádné právní riziko, protože prodej i nákup použitého softwaru je právně chráněn.

Zakoupený software Access 2013 lze ihned po zakoupení a stažení nainstalovat do počítače, aktivovat a používat bez omezení pomocí platného svazkového licenčního klíče - nazývaného také Multi-Activation-Key (MAK).

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je mimořádně výhodným řešením pro používání jinak drahých nebo individuálně nedostupných programů, z čehož těží nejen živnostníci a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé. Tímto způsobem získají všechny výhody, které Access 2013 nabízí, za nízkou cenu a navíc ušetří!

V obchodě Wiresoft Software Shop najdete novější i starší verze programu Access 2013 a mnoho dalších programů Office a jiných programů společnosti Microsoft v podobě zakoupené verze. Máte-li jakékoli dotazy týkající se MS Access 2013 nebo jakéhokoli jiného programu společnosti Microsoft, jednoduše nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené