Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019

MICROSOFT WORD 2019

1 657,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10123
 • 059-09181
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Word 2019 - všestranný program pro zpracování textu Word 2019 je nejnovější...více
Informace o výrobku "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - všestranný program pro zpracování textu

Word 2019 je nejnovější verze celosvětově používaného softwaru pro zpracování textu od společnosti Microsoft. Tento bohatě vybavený kancelářský program se svými integrovanými nástroji a intuitivním ovládáním zdaleka neomezuje jen na psaní a úpravu textů: četné možnosti návrhu umožňují vkládání grafiky a tabulek, všestranné možnosti prezentace a formátování dokumentů jsou vhodné nejen pro vyplňování obchodní korespondence, ale také pro tvorbu profesionálně navržených diplomových prací a informativních zpráv, ale také vizitek, brožur a letáků, které lze přímo ve Wordu uložit do formátu PDF pro tisk. Pomocí aplikace Microsoft Word lze také upravovat různé formáty souborů.

Mnoho typických formátových šablon je doplněno dalšími rozsáhlými možnostmi rozvržení stránek, aby bylo možné vytvářet přehledné a rychle čitelné texty; důležité dokumenty lze také chránit před kopírováním nebo označit pro další použití vložením vodoznaků.

Kromě toho mnoho inteligentních nástrojů, jako je kontrola pravopisu a možnosti automatických oprav, usnadňuje a urychluje sestavování textových dokumentů podle platných pravidel pravopisu.

Praktická lišta umožňuje rychlé přepínání mezi jednotlivými aplikacemi pouhým kliknutím.

Díky volitelnému připojení desktopového programu ke službě Microsoft Cloud může na dokumentu pracovat společně i několik uživatelů v reálném čase, což poskytuje řadu možností pro lepší týmovou práci. Word 2019 má také možnost individuálního přidělení práv pro jednotlivé dokumenty Word.doc, které mohou například omezit nebo znemožnit čtení nebo úpravy jinou osobou.

Kromě těchto osvědčených funkcí starších verzí Wordu nabízí MS Word 2019 také řadu nových praktických funkcí, díky nimž je psaní, editace i čtení textových dokumentů ještě příjemnější a efektivnější než dříve. Patří mezi ně tmavý režim, který je šetrnější k očím, zejména při dlouhém sledování obrazovky, možnosti přehledného zobrazení delších textových souborů, které urychlují vyhledávání konkrétních pasáží, a vylepšená podpora přístupnosti. Nástroje pro učení zvyšují čitelnost a funkce volné ruky umožňuje kreslit vlastní náčrty a diagramy od ruky a vkládat je přímo do dokumentu. Chcete-li v počítači používat MS Word 2019, musí být nejprve nainstalován systém Windows 10. Všechny důležité nové funkce ve Wordu 2019 najdete v následujícím přehledu.

V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop  můžete získat aktuální verzi aplikace Word 2019, stejně jako jejího předchůdce a další kancelářské programy za mimořádně nízkou cenu.

Přehled všech nových funkcí aplikace Word 2019

Přechod na verzi Wordu 2019 se může vyplatit zejména těm uživatelům, kteří se tvorbě textů věnují profesionálně a chtějí zlepšit svou efektivitu při psaní a čtení. Díky mnoha funkcím se mohou lépe soustředit na to nejdůležitější.

Zejména pokud mají být dokumenty vytvářeny bezbariérově, aby oslovily okruh adresátů, kteří mají problémy se čtením a porozuměním textu, usnadní vám nově integrované funkce, které zohledňují i mezinárodní normy, vytváření textů, které mohou číst všichni.

K dispozici jsou také další funkce pro tvorbu a publikování vědeckých dokumentů, zejména při používání složitých vzorců, což je nyní možné díky podpoře standardního programu LaTeX, který se používá po celém světě.

Větší přehlednost díky různým možnostem zobrazení

Word 2019 nabízí také více vizuálních možností. Tato verze například kombinuje uživatelské rozhraní s páskou známé z aplikace Word 2016 s moderním, známým vzhledem dlaždic, který je typický i pro systém Windows 10. Často používané prvky nebo funkce jsou umístěny výrazněji, takže jsou k dispozici ještě rychleji.

A pokud chcete i nadále používat známý vzhled pásu karet z dřívějších verzí aplikace Word, můžete rozhraní také přepracovat.

Větší srozumitelnost se týká také použití na zařízeních s dotykovými displeji, jako jsou tablety a chytré telefony, kde byla zvýšena citlivost rozhraní pro zadávání perem.

Zejména při práci s rozsáhlými textovými dokumenty může být vyhledávání konkrétních pasáží nebo částí rychle obtížné. Ve Wordu 2019 můžete kromě známého vertikálního zobrazení, při kterém procházíte všechny stránky shora dolů, listovat dokumentem Wordu jako knihou pomocí nové funkce "stránka po stránce". U středně dlouhých textů zajišťuje orientaci nová funkce "Miniatury": Všechny stránky se v přehledu zobrazují v malém formátu, takže se můžete rychle přesunout na hledané místo.

Kromě toho má Word 2019 diskrétnější pozadí s novými tmavými motivy Tmavě šedá a Černá, které rovněž podporují soustředěné psaní a čtení textů.

Větší přístupnost díky podpoře opravy chyb

Vylepšená podpůrná oprava chyb integrovaná do aplikace Word 2019 navrhuje vylepšení způsobu zpřístupnění dokumentu. K tomu využívá mimo jiné mezinárodní standardy, které zajišťují snadnou čitelnost a úpravu obsahu pro uživatele se zdravotním postižením.

Po kliknutí na položku nabídky "Kontrola" v části "Kontrola přístupnosti" vám program navrhne nápravná opatření, která můžete snadno a okamžitě přijmout jedním kliknutím.

K tomu můžete využít také podporu zvukové zpětné vazby. Funkce cue audio vás pak při práci doprovází zvukovými efekty a zvukovými signály. Poskytuje akustické nápovědy nebo upozornění, pokud neúmyslně změníte určité možnosti, nebo jako potvrzení po provedení akce: například při odesílání e-mailu nebo mazání či vkládání obsahu.

Výukové nástroje pro efektivnější práci s textem

Učební nástroje jsou ve Wordu praktickou funkcí nejen pro žáky a studenty, ale usnadňují porozumění textu i profesionálům. Nástroje integrované ve Wordu 2019 například umožňují upravit šířku sloupců, rozestupy mezi textem a barvu stránky, abyste si ulehčili oči od námahy způsobené přehlednější prezentací.

Zaměření na řádky zvyšuje vaši koncentraci a zajišťuje menší rozptylování, protože omezuje čtecí plochu na jeden, tři nebo pět řádků. Pokud chcete nechat text ve Wordu 2019 přečíst nahlas, právě přečtená slova se současně zvýrazní, abyste mohli snadno sledovat, co v textu slyšíte.

Režim zaostření známý ze starších verzí aplikace Word se používá i ve Wordu 2019 pro lepší soustředění: zobrazení dokumentu je přehlednější díky skrytí všech panelů nástrojů.

Integrovaná funkce překladu

Chcete-li při psaní nebo čtení přeložit úryvek textu nebo dokonce celý text, nemusíte již ve Wordu 2019 vyvolávat webovou stránku prostřednictvím prohlížeče, abyste překlad získali tam: díky integrované funkci překladu to není nutné s pomocí automatického rozpoznávání řeči. Překladač Microsoft obsahuje více než 60 jazyků, z nichž 11 lze přeložit.

Nástroj pro kreslení od ruky

To, co bylo dříve možné pomocí touchpadů nebo chytrých telefonů, lze nyní provádět také pomocí nového nástroje pro kreslení volnou rukou ve Wordu. Volitelně můžete pomocí pera, dotykového ovládání, ale také počítačové myši, používat funkci volné ruky k vytváření značek v textu nebo spontánně vytvářet náčrty a vzorce a vkládat je.

Společnost Microsoft nabízí ve Wordu 2019 k tomuto účelu několik digitálních per, včetně tužky na kreslení, pera na psaní a zvýrazňovače na zvýrazňování pasáží textu. Na výběr jsou různé tloušťky pera, 16 plných barev a 8 efektů.

Každý nakreslený tvar z volné ruky pak můžete přesouvat nebo kopírovat a dále upravovat stejně jako ostatní prvky kreslení.

Přidávání a úpravy vektorové grafiky

Ve Wordu 2019 můžete vytvářet prezentace a pracovní listy pomocí piktogramů a symbolů a 3D obrázků. Obzvláště zajímavou možností je zde také použití škálovatelné vektorové grafiky neboli souborů SVG (Scalable Vector Graphics). Můžete měnit jejich velikost, otáčet je nebo je dokonce barevně odlišit, aniž by došlo ke ztrátě kvality obrazu.

Použití LaTeXu ve Wordu 2019 k vytváření vzorců

Při vytváření vědeckého textu byly dříve omezeny možnosti zobrazení složitých vzorců pomocí editoru vzorců. Word 2019 nyní podporuje LaTeX při vytváření profesionálních vzorců, které lze s jeho pomocí převádět.

Systémové požadavky pro aplikaci Word 2019

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • RAM: alespoň 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů) - doporučeno: 4 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 16 GB (32 bitů) nebo 20 GB (64 bitů) na instalační jednotce
 • Grafická karta: 1 280 x 768 pixelů, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - doporučeno: DirectX 10

Podporované jazyky: Německy, dánsky, anglicky, francouzsky, italsky, polsky, španělsky a další

Koupit Word 2019 jako samostatný kancelářský program od společnosti Wiresoft

MS Word je tradiční nedílnou součástí kancelářských balíků Microsoft Office. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů softwaru si můžete Word 2019 zakoupit v obchodě Wiresoft nejen jako součást sady Office Suite 2019, ale také jako samostatný program, aniž byste se museli zavázat k předplatnému nebo dodržovat jakákoli časová omezení používání. Zakoupení samostatného programu Word 2019 se vyplatí i z dlouhodobého hlediska, protože nemusíte stahovat žádné placené aktualizace.

Tato samostatná licence pro jednoho uživatele je totožná s programem Word, který je rovněž součástí sady Office Suite 2019.

Zejména pro osoby samostatně výdělečně činné a menší firmy s malým počtem zaměstnanců, které nepotřebují všechny ostatní programy obsažené v sadě Office, je zakoupení aplikace Word 2019 jako samostatného programu mimořádně levným způsobem, jak používat tento klasický software pro zpracování textu.

Všechny licence softwaru Microsoft, které si můžete zakoupit v obchodě Wiresoft Software Shop, jsou originální produkty Microsoft, které si zakoupíte jako plnou verzi pro jednoho uživatele. Mohou pocházet z množstevních licencí nebo být z druhé ruky, ale to vás nijak neznevýhodňuje. Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které lze používat pouze s omezeními. Každý softwarový produkt společnosti Wiresoft je po zakoupení plně a legálně použitelný, protože v případě takto použitých programů byl veškerý software, který byl dříve nainstalován původním kupujícím, odstraněn spolu s prodejem společnosti Wiresoft, takže je opět 100% volný a použitelný. Všechny licencované produkty společnosti Wiresoft byly také důkladně otestovány z hlediska jejich skutečné použitelnosti.

Kromě toho můžete využít naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu, pokud máte jakékoli další dotazy ohledně nákupu MS Office 2019 nebo jiného kancelářského softwaru.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT WORD 2019"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené